WVVGV
LASK Linz
LASK Linz - LiverpoolStatistieken, H2H & xG
WGWWV
Liverpool
Head to Head
2 wedstrijden4
Avg Goals
50%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
100%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| LASK Linz | Statistiek | Liverpool |
|---|---|---|
| 2.5 | ⚽ Doelpunten | 1.4 |
| 1.5 | 🥅 Tegengoals | 0.9 |
| 2.3 | ⚡ xG | 1.64 |
| 21.3 | 🔫 Schoten | 13.4 |
| 6.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 6.7 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 60% | 🤝 BTTS | 40% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 9.9 | 🟨 Overtredingen | 13.8 |
LASK Linz
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVGV | 0.80 |
| Thuis | WWWV | 2.25 |
| Uit | WWVVG | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 75% | 33% |
| Gem. goals | 4 | 4 | 4 |
| Voor | 2.5 | 3 | 2.17 |
| Tegen | 1.5 | 1 | 1.83 |
| BTTS | 60% | 50% | 67% |
| De '0' | 10% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 25% | 33% |
| xG | 2.3 | 2.24 | 2.34 |
| xG tegen | 1.26 | 1.12 | 1.35 |
Liverpool
10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWV | 2.00 |
| Thuis | GWGWV | 1.60 |
| Uit | GWW | 2.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 43% | 67% |
| Gem. goals | 2.3 | 2.29 | 2.34 |
| Voor | 1.4 | 1.29 | 1.67 |
| Tegen | 0.9 | 1 | 0.67 |
| BTTS | 40% | 43% | 33% |
| De '0' | 50% | 43% | 67% |
| Niet gescoord | 30% | 43% | 0% |
| xG | 1.64 | 1.56 | 1.78 |
| xG tegen | 1.37 | 1.41 | 1.3 |
Voorspellingen voor LASK Linz – Liverpool
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| LASK Linz wint FT Resultaat | 63% | 1.60 | 7.75 | +384.38 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 6.00 | – | Nee |
| Liverpool wint FT Resultaat | 59% | 1.71 | 1.31 | -23.37 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 63% | 1.60 | 1.10 | -31.25 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.71 | 1.08 | -36.82 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.07 | -10.12 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.35 | +13.40 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 1.95 | -66.85 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 2.98 | -49.34 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 25.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 7.50 | +20.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 2.82 | -54.88 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.93 | +60.19 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.35 | +12.05 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 1.67 | +11.89 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.03 | 2.15 | -29.05 | Nee |
| BTTS & Winst LASK Linz Combinatie | 40% | 2.50 | 13.00 | +420.00 | Ja |
| BTTS & Winst Liverpool Combinatie | 20% | 5.00 | 2.37 | -52.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 82% | 1.22 | 1.20 | -1.48 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 72% | 1.39 | 1.36 | -1.94 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 60% | 1.66 | 1.65 | -0.51 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 48% | 2.09 | 2.10 | +0.59 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 36% | 2.77 | 2.88 | +3.97 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 18% | 5.59 | 4.00 | -28.40 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 28% | 3.58 | 2.88 | -19.65 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 40% | 2.52 | 2.10 | -16.63 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 52% | 1.92 | 1.65 | -14.03 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 64% | 1.56 | 1.36 | -13.10 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| LASK Linz Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Liverpool Clean Sheet Clean Sheet | 67% | 1.49 | – | – | Nee |
| LASK Linz wint nil Win to Nil | 16% | 6.41 | 19.00 | +196.40 | Ja |
| Liverpool wint nil Win to Nil | 39% | 2.55 | 2.45 | -3.96 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Liverpool
Advies: Double chance : draw or Liverpool
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.00
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
2.25
THUIS-/UIT PPG
2.33
2.30
XG (THUIS/UIT)
1.64
1.26
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.37
6.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
67%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | LASK Linz | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 70% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 50% | 65% |
| Over 3.5 | 50% | 30% | 40% |
| Over 4.5 | 40% | 0% | 40% |
| BTTS | 60% | 40% | 50% |
| BTTS & Win | 40% | 20% | 30% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 40% | 50% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 10% | 15% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.25
W
W
W
V
Vorm – Uit
2.33
G
W
W
LASK Linz
LASK Linz
0 - 2
Rapid Vienna
LASK Linz
2 - 1
First Vienna
LASK Linz
3 - 0
SCR Altach
LASK Linz
5 - 1
Celtic
LASK Linz
4 - 1
Ried
Liverpool
Bournemouth
0 - 1
Liverpool
Ipswich
0 - 2
Liverpool
Newcastle
2 - 2
Liverpool
Aston Villa
4 - 2
Liverpool
Manchester United
3 - 2
Liverpool
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Florian Flecker
xG 3.31
Goals 3
-0.31
Samuel Adeniran
xG 2.82
Goals 2
-0.82
Moses Usor
xG 2.63
Goals 1
-1.63
xG vs Goals
Alexis Mac Allister
xG 6.13
Goals 2
-4.13
Ronald Araújo
xG 0.78
Goals 0
-0.78
Gaat LASK Linz scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat LASK Linz scoort.
67%
clean sheet uit
Gaat Liverpool scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Liverpool scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | LASK Linz | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 90% | 70% |
| Over 2.5 | 80% | 50% |
| Over 3.5 | 50% | 30% |
| Over 4.5 | 40% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | LASK Linz | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 50% |
| Over 1.5 | 40% | 30% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 7% | 1% |
| Over 4.5 | 2% | 0% |
| Clean Sheets | 10% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Lukas Jungwirth
1.63
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Alisson
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | LASK Linz | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 67% | 59% |
| Over 7 | 50% | 33% | 42% |
| Over 8 | 50% | 0% | 25% |
| Over 9 | 25% | 0% | 13% |
| Over 10 | 25% | 0% | 13% |
| Over 11 | 25% | 0% | 13% |
| Over 12 | 25% | 0% | 13% |
| Over 13 | 25% | 0% | 13% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 6.7 + 4.5 = 11.2
Hoekschoppen analyse
LASK Linz
| Overall | 6.7 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 6.83 |
Verwacht totaal
11.2
hoekschoppen
Liverpool
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 4.71 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen LASK Linz
G. BelloSpierblessure
K. CheikneOff the roster
R. HarakateKnieblessure
A. SmakajOff the roster
M. UsorSchouderblessure
Blessures & schorsingen Liverpool
C. BradleyKnieblessure
F. ChiesaOff the roster
H. EkitikeAchillespeesblessure
W. EndoOff the roster
C. GakpoEnkelblessure
A. IsakBovenbeenblessure
G. LeoniKnieblessure
D. SzoboszlaiHamstringblessure
Topscorer – LASK Linz
Christoph Lang
4
Doelpunten
1
Assists
1.1
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Liverpool
A. Isak
5
Doelpunten
2
Assists
1.9
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | LASK Linz | Liverpool | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 21.30 | 13.44 | 17.37 |
| Schotconversie | 12% | 12% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.80 | 4.67 | 5.73 |
| Schoten naast per wedstrijd | 14.50 | 8.78 | 11.64 |
| Schoten per goal | 8.52 | 8.64 | 8.58 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 78% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 78% | 79% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 56% | 68% |
| Meer dan 13,5 schoten | 80% | 33% | 57% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 11% | 41% |
| Meer dan 15,5 schoten | 70% | 11% | 41% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 67% | 74% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 56% | 63% |
| Schoten op doel 5,5+ | 70% | 33% | 52% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 22% | 36% |
Schoten per speler
LASK Linz
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Samuel Adeniran | 3 | 1.5 | 4 |
| Andrés Andrade | 1.9 | 0.5 | 8 |
| Moses Usor | 1.6 | 0.8 | 8 |
| Christoph Lang | 1.1 | 0.9 | 8 |
| Sascha Horvath | 1.1 | 0.5 | 8 |
| Alemão | 1.1 | 0.1 | 9 |
| Krystof Daněk | 1 | 0.6 | 7 |
| Kasper Jørgensen | 1 | 0.1 | 7 |
Liverpool
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Isak | 1.9 | 0.9 | 8 |
| D. Szoboszlai | 1.5 | 1 | 8 |
| Alexis Mac Allister | 1.1 | 0.4 | 9 |
| Florian Wirtz | 1 | 0.4 | 8 |
| C. Gakpo | 0.9 | 0.3 | 7 |
| Bradley Barcola | 0.8 | 0.5 | 6 |
| Víctor Muñoz | 0.8 | 0.5 | 8 |
| Lewis Koumas | 0.7 | 0.4 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
21.3
13.4
LASK Linz
Liverpool
Schoten op doel
6.8
4.7
LASK Linz
Liverpool
Onderlinge resultaten LASK Linz - Liverpool
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 30/11/2023 | Liverpool - LASK Linz | 4-0 | ✗ | 4 |
| 21/09/2023 | LASK Linz - Liverpool | 1-3 | ✓ | 4 |