GVGVW
Jong PSV
Jong PSV - NAC BredaStatistieken, H2H & xG
WGWWG
NAC Breda
Head to Head
13 wedstrijden3.08
Avg Goals
62%
BTTS
92%
Over 1.5
62%
Over 2.5
31%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Jong PSV | Statistiek | NAC Breda |
|---|---|---|
| 1.42 | ⚽ Doelpunten | 1.92 |
| 1.58 | 🥅 Tegengoals | 1.67 |
| 1.6 | ⚡ xG | 1.97 |
| 13.8 | 🔫 Schoten | 19.3 |
| 5.6 | 🎯 Schoten op doel | 6.1 |
| 5 | 🚩 Corners | 6.2 |
| 83% | 🤝 BTTS | 75% |
| 58% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 8% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 25% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 56% |
| 10.4 | 🟨 Overtredingen | 11.3 |
Jong PSV
12 gespeeld · 16 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVGVW | 1.00 |
| Thuis | WGWGV | 1.60 |
| Uit | GVVGW | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 50% | 17% |
| Gem. goals | 3 | 2.5 | 3.5 |
| Voor | 1.42 | 1.5 | 1.33 |
| Tegen | 1.58 | 1 | 2.17 |
| BTTS | 83% | 67% | 100% |
| De '0' | 8% | 17% | 0% |
| Niet gescoord | 8% | 17% | 0% |
| xG | 1.6 | 1.76 | 1.45 |
| xG tegen | 1.77 | 1.51 | 2.03 |
NAC Breda
12 gespeeld · 21 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWG | 2.20 |
| Thuis | WVWWG | 2.00 |
| Uit | GVWGW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 3.59 | 3.5 | 3.67 |
| Voor | 1.92 | 1.83 | 2 |
| Tegen | 1.67 | 1.67 | 1.67 |
| BTTS | 75% | 67% | 83% |
| De '0' | 17% | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 8% | 17% | 0% |
| xG | 1.97 | 2.03 | 1.91 |
| xG tegen | 1.07 | 0.91 | 1.23 |
Voorspellingen voor Jong PSV – NAC Breda
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong PSV wint FT Resultaat | 34% | 2.91 | 4.50 | +54.49 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.15 | 4.10 | -1.14 | Nee |
| NAC Breda wint FT Resultaat | 42% | 2.41 | 1.55 | -35.59 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 58% | 1.71 | 1.20 | -29.87 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 66% | 1.52 | 1.17 | -23.17 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -3.04 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.12 | -2.37 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 68% | 1.48 | 1.28 | -13.45 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 46% | 2.17 | 1.87 | -14.00 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 27% | 3.68 | 2.88 | -21.81 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 25.00 | 19.00 | -24.00 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 13% | 7.79 | 5.63 | -27.77 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 32% | 3.09 | 3.40 | +10.09 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 54% | 1.85 | 1.91 | +3.16 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 73% | 1.37 | 1.40 | +1.99 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 69% | 1.45 | 1.40 | -3.64 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 31% | 3.21 | 2.88 | -10.22 | Nee |
| BTTS & Winst Jong PSV Combinatie | 22% | 4.49 | 6.63 | +47.78 | Ja |
| BTTS & Winst NAC Breda Combinatie | 26% | 3.78 | 2.47 | -34.72 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 80% | 1.25 | 1.16 | -7.55 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 69% | 1.45 | 1.32 | -9.05 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 57% | 1.76 | 1.68 | -4.74 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 44% | 2.26 | 1.93 | -14.69 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 33% | 3.07 | 2.35 | -23.39 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 20% | 4.93 | 4.20 | -14.74 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 31% | 3.22 | 2.90 | -9.81 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 43% | 2.31 | 2.20 | -4.74 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 56% | 1.79 | 1.78 | -0.68 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 67% | 1.48 | 1.48 | -0.25 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong PSV Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.23 | – | – | Nee |
| NAC Breda Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.23 | – | – | Nee |
| Jong PSV scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.17 | 2.56 | +17.76 | Ja |
| NAC Breda scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.96 | 1.47 | -25.18 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: NAC Breda
Advies: Double chance : draw or NAC Breda
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
2.20
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
1.83
THUIS-/UIT PPG
1.83
1.60
XG (THUIS/UIT)
1.97
2.09
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.90
5.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.1
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
83%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Jong PSV | NAC Breda | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 92% | 87.5% |
| Over 2.5 | 58% | 67% | 62.5% |
| Over 3.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 4.5 | 8% | 33% | 20.5% |
| BTTS | 83% | 75% | 79% |
| BTTS & Win | 22.3% | 26.4% | 24.4% |
| BTTS & Draw | 33% | 25% | 29% |
| BTTS & Over 2.5 | 58.6% | 58.6% | 58.6% |
Trends
- PSV II pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; in 4 van die 5 viel BTTS en PSV II scoorde 5 keer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van PSV II scoorden beide teams, en dit seizoen was er in 10 duels (83% van alle wedstrijden) met PSV II sprake van BTTS.
Trends
- NAC Breda pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (2.2 per wedstrijd), BTTS viel in 3 daarvan en de ploeg maakte 10 goals.
- NAC Breda is in de laatste 3 uitwedstrijden ongeslagen.
- NAC Breda scoorde in de laatste 6 uitduels; kan PSV II die reeks stoppen?
- NAC Breda is nu 6 wedstrijden ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- NAC Breda is in de laatste 5 wedstrijden tegen PSV II ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en scoorde daarin 10 keer.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van NAC Breda scoorden beide teams, en dit seizoen was dat in 9 duels (75% van alle wedstrijden) met NAC Breda het geval.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
W
G
W
G
V
Vorm – Uit
1.6
G
V
W
G
W
Jong PSV
Jong PSV
0 - 1
FC Dordrecht
Jong PSV
1 - 1
Jong AZ
Jong PSV
3 - 1
FC Den Bosch
Jong PSV
1 - 1
Jong Ajax
Jong PSV
1 - 0
TOP Oss
NAC Breda
Helmond Sport
0 - 2
NAC Breda
Vitesse
2 - 2
NAC Breda
De Graafschap
1 - 2
NAC Breda
RKC Waalwijk
4 - 2
NAC Breda
Roda JC
2 - 2
NAC Breda
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Austyn Jones
xG 5.79
Goals 6
+0.21
Shuryjano Cornecion
xG 3.31
Goals 2
-1.31
Fabio Kluit
xG 2.85
Goals 2
-0.85
xG vs Goals
Charles Andreas Brym
xG 5.72
Goals 7
+1.28
Moussa Soumano
xG 5.16
Goals 4
-1.16
Paul Gladon
xG 3.72
Goals 4
+0.28
Gaat Jong PSV scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Jong PSV scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat NAC Breda scoren?
17%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat NAC Breda scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Jong PSV | NAC Breda |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 92% |
| Over 2.5 | 58% | 67% |
| Over 3.5 | 50% | 50% |
| Over 4.5 | 8% | 33% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Jong PSV | NAC Breda |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 83% |
| Over 1.5 | 42% | 57% |
| Over 2.5 | 25% | 17% |
| Over 3.5 | 8% | 8% |
| Over 4.5 | 2% | 3% |
| Clean Sheets | 8% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Khadim Ngom
1.2
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Verrips
1.42
Tg/Wedstrijd
17
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Jong PSV | NAC Breda | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 67% | 84% |
| Over 8 | 100% | 50% | 75% |
| Over 9 | 67% | 33% | 50% |
| Over 10 | 67% | 17% | 42% |
| Over 11 | 33% | 0% | 17% |
| Over 12 | 17% | 0% | 9% |
| Over 13 | 17% | 0% | 9% |
| Over 14 | 17% | 0% | 9% |
Verwacht totaal: 5 + 6.17 = 11.2
Hoekschoppen analyse
Jong PSV
| Overall | 5 |
| Thuis | 5.33 |
| Uit | 4.67 |
Verwacht totaal
11.2
hoekschoppen
NAC Breda
| Overall | 6.17 |
| Thuis | 7.5 |
| Uit | 4.83 |
Blessures & schorsingen Jong PSV
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen NAC Breda
Geen meldingen.
Topscorer – Jong PSV
A. Jones
4
Doelpunten
0
Assists
1.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – NAC Breda
C. Brym
7
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Jong PSV | NAC Breda | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.75 | 19.25 | 16.50 |
| Schotconversie | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.58 | 6.08 | 5.83 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.17 | 13.17 | 10.67 |
| Schoten per goal | 9.71 | 10.04 | 9.88 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 92% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 67% | 92% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 83% | 75% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 83% | 75% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 75% | 63% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 67% | 59% |
| Schoten op doel 3,5+ | 83% | 83% | 83% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 75% | 71% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 67% | 59% |
| Schoten op doel 6,5+ | 42% | 50% | 46% |
Schoten per speler
Jong PSV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Santos | 2.5 | 1.5 | 2 |
| J. van den Berg | 2.3 | 1 | 3 |
| S. Cornecion | 2 | 1.4 | 9 |
| A. Jones | 1.9 | 0.6 | 11 |
| A. Bouhamdi | 1.5 | 0.5 | 2 |
| F. Kluit | 1.4 | 0.6 | 11 |
| Jordy Bawuah | 1.3 | 1 | 3 |
| E. Bajraktarevic | 1 | — | 1 |
NAC Breda
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Soumano | 2.6 | 1.3 | 11 |
| R. Paula | 2 | — | 2 |
| E. Ikpia | 2 | 1 | 1 |
| P. Gladon | 1.9 | 0.6 | 9 |
| M. Seuntjens | 1.7 | 1.3 | 3 |
| M. Nassoh | 1.5 | 0.6 | 11 |
| C. Brym | 1.3 | 1.1 | 10 |
| J. Van den Bergh | 1.2 | 0.2 | 12 |
Schoten
Totaal schoten
13.8
19.3
Jong PSV
NAC Breda
Schoten op doel
5.6
6.1
Jong PSV
NAC Breda
Onderlinge resultaten Jong PSV - NAC Breda
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 28/04/2024 | NAC Breda - Jong PSV | 2-0 | ✗ | 2 |
| 04/12/2023 | Jong PSV - NAC Breda | 0-5 | ✗ | 5 |
| 06/03/2023 | Jong PSV - NAC Breda | 1-2 | ✓ | 3 |
| 06/01/2023 | NAC Breda - Jong PSV | 2-1 | ✓ | 3 |
| 25/02/2022 | NAC Breda - Jong PSV | 3-1 | ✓ | 4 |
| 22/11/2021 | Jong PSV - NAC Breda | 0-0 | ✗ | 0 |
| 18/01/2021 | Jong PSV - NAC Breda | 1-1 | ✓ | 2 |
| 26/09/2020 | NAC Breda - Jong PSV | 2-1 | ✓ | 3 |
| 25/11/2019 | Jong PSV - NAC Breda | 1-3 | ✓ | 4 |
| 20/02/2017 | Jong PSV - NAC Breda | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 12 | 9 | 2 | 1 | 37 | 14 | +23 | 29 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 12 | 6 | 3 | 3 | 23 | 20 | +3 | 21 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 10 | Vitesse | 12 | 5 | 2 | 5 | 16 | 17 | -1 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 12 | 4 | 4 | 4 | 17 | 19 | -2 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 12 | 4 | 1 | 7 | 19 | 20 | -1 | 13 |
| 16 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 17 | Jong Ajax | 12 | 3 | 3 | 6 | 18 | 29 | -11 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 12 | 3 | 2 | 7 | 16 | 31 | -15 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 12 | 2 | 1 | 9 | 19 | 31 | -12 | 7 |