WGWWG
Heracles
Heracles - TOP OssStatistieken, H2H & xG
VWWVG
TOP Oss
Head to Head
2 wedstrijden4.5
Avg Goals
50%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Heracles | Statistiek | TOP Oss |
|---|---|---|
| 3.08 | ⚽ Doelpunten | 1.58 |
| 1.17 | 🥅 Tegengoals | 1.67 |
| 2.36 | ⚡ xG | 1.3 |
| 21.3 | 🔫 Schoten | 11.5 |
| 8.3 | 🎯 Schoten op doel | 3.9 |
| 8.1 | 🚩 Corners | 4.7 |
| 67% | 🤝 BTTS | 67% |
| 75% | 📊 Over 2.5 % | 83% |
| 25% | 🧤 Clean sheet % | 8% |
| 57% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 40% |
| 13.8 | 🟨 Overtredingen | 12.8 |
Heracles
12 gespeeld · 29 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWG | 2.20 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | WVGWG | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 75% | 100% | 57% |
| Gem. goals | 4.25 | 4 | 4.43 |
| Voor | 3.08 | 3.2 | 3 |
| Tegen | 1.17 | 0.8 | 1.43 |
| BTTS | 67% | 40% | 86% |
| De '0' | 25% | 60% | 0% |
| Niet gescoord | 8% | 0% | 14% |
| xG | 2.36 | 2.55 | 2.23 |
| xG tegen | 1.04 | 0.93 | 1.11 |
TOP Oss
12 gespeeld · 13 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWVG | 1.40 |
| Thuis | WWWWG | 2.60 |
| Uit | VVVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 67% | 0% |
| Gem. goals | 3.25 | 4 | 2.5 |
| Voor | 1.58 | 2.67 | 0.5 |
| Tegen | 1.67 | 1.33 | 2 |
| BTTS | 67% | 83% | 50% |
| De '0' | 8% | 17% | 0% |
| Niet gescoord | 25% | 0% | 50% |
| xG | 1.3 | 1.34 | 1.26 |
| xG tegen | 1.95 | 2.12 | 1.79 |
Voorspellingen voor Heracles – TOP Oss
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heracles wint FT Resultaat | 63% | 1.58 | 1.10 | -30.47 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 20% | 4.99 | 7.20 | +44.15 | Ja |
| TOP Oss wint FT Resultaat | 17% | 5.96 | 9.80 | +64.34 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 83% | 1.20 | 1.06 | -11.78 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 37% | 2.72 | 4.55 | +67.39 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -2.58 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 88% | 1.13 | 1.05 | -7.45 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 70% | 1.44 | 1.25 | -13.02 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 48% | 2.07 | 1.72 | -16.91 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 29% | 3.42 | 2.70 | -21.16 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 28.25 | 29.00 | +2.66 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 12% | 8.43 | 8.00 | -5.12 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 30% | 3.29 | 3.60 | +9.51 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 52% | 1.93 | 1.97 | +1.83 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 71% | 1.41 | 1.40 | -0.88 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 64% | 1.56 | 1.73 | +10.98 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 36% | 2.79 | 2.10 | -24.72 | Nee |
| BTTS & Winst Heracles Combinatie | 36% | 2.74 | 2.27 | -17.26 | Nee |
| BTTS & Winst TOP Oss Combinatie | 11% | 8.91 | 17.00 | +90.74 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heracles Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.30 | – | – | Nee |
| TOP Oss Clean Sheet Clean Sheet | 9% | 11.00 | – | – | Nee |
| Heracles scoort eerst Eerste Goal | 65% | 1.54 | 1.23 | -20.17 | Nee |
| TOP Oss scoort eerst Eerste Goal | 32% | 3.10 | 3.80 | +22.74 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Heracles
Advies: Double chance : Heracles or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
1.40
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
3.00
THUIS-/UIT PPG
0.00
2.36
XG (THUIS/UIT)
1.30
1.20
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.89
8.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.9
60%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
8%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Heracles | TOP Oss | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 92% | 83% | 87.5% |
| Over 2.5 | 75% | 83% | 79% |
| Over 3.5 | 67% | 33% | 50% |
| Over 4.5 | 50% | 17% | 33.5% |
| BTTS | 67% | 67% | 67% |
| BTTS & Win | 36.5% | 11.2% | 23.9% |
| BTTS & Draw | 17% | 8% | 12.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 55.5% | 55.5% | 55.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 17% | 17% | 17% |
Trends
- Heracles pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2.2 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 13 goals in totaal.
- Heracles verkeert in topvorm in eigen huis met 5 thuiszeges op rij.
- Heracles zal vandaag met vertrouwen op zoek gaan naar een goal, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Heracles scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd zonder goal.
- Heracles is al 5 wedstrijden ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- In de laatste 5 wedstrijden van Heracles vielen telkens 2 goals of meer, dus een paar treffers liggen opnieuw voor de hand.
Trends
- TOP Oss pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, goed voor gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd; in 4 van die 5 wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en TOP Oss scoorde daarin 11 keer.
- De laatste 4 wedstrijden van TOP Oss eindigden telkens met 3 of meer goals; in totaal vielen er 19 doelpunten in de laatste 5 duels (thuis en uit) van TOP Oss, dus de vraag is of Heracles vandaag meedoet.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van TOP Oss scoorden beide teams, en dit seizoen was er in 8 duels (67% van alle wedstrijden) met TOP Oss sprake van BTTS.
- TOP Oss lijkt vandaag weer te gaan scoren: de ploeg vond het net in de laatste 4 wedstrijden en maakte 11 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
W
Vorm – Uit
0
V
V
V
V
V
Heracles
Heracles
3 - 0
RKC Waalwijk
Heracles
2 - 0
Vitesse
Heracles
3 - 2
Jong AZ
Heracles
5 - 0
De Graafschap
Heracles
3 - 2
FC Den Bosch
TOP Oss
FC Den Bosch
2 - 1
TOP Oss
FC Emmen
1 - 0
TOP Oss
VVV
3 - 1
TOP Oss
Vitesse
2 - 1
TOP Oss
Jong PSV
1 - 0
TOP Oss
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jean-Paul N'djoli
xG 12.66
Goals 13
+0.34
Tristan van Gilst
xG 8.06
Goals 8
-0.06
Chafik Abbas
xG 4.61
Goals 2
-2.61
xG vs Goals
Mauresmo Johannes Jacob Danny Silvinho Hinoke
xG 4.95
Goals 5
+0.05
Franslyn Nsingi
xG 4.41
Goals 4
-0.41
Maurilio de Lannoy
xG 2.50
Goals 3
+0.50
Gaat Heracles scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Heracles scoort.
8%
clean sheet uit
Gaat TOP Oss scoren?
60%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat TOP Oss scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Heracles | TOP Oss |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 92% | 83% |
| Over 2.5 | 75% | 83% |
| Over 3.5 | 67% | 33% |
| Over 4.5 | 50% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Heracles | TOP Oss |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 92% |
| Over 1.5 | 33% | 50% |
| Over 2.5 | 8% | 25% |
| Over 3.5 | 3% | 9% |
| Over 4.5 | 1% | 3% |
| Clean Sheets | 25% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
F. de Keijzer
0.83
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Havekotte
1
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Heracles | TOP Oss | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 80% | 100% | 90% |
| Over 8 | 80% | 100% | 90% |
| Over 9 | 60% | 100% | 80% |
| Over 10 | 60% | 67% | 64% |
| Over 11 | 60% | 33% | 47% |
| Over 12 | 40% | 33% | 37% |
| Over 13 | 40% | 33% | 37% |
| Over 14 | 20% | 33% | 27% |
Verwacht totaal: 8.08 + 4.67 = 12.8
Hoekschoppen analyse
Heracles
| Overall | 8.08 |
| Thuis | 8.2 |
| Uit | 8 |
Verwacht totaal
12.8
hoekschoppen
TOP Oss
| Overall | 4.67 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 5.33 |
Blessures & schorsingen Heracles
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen TOP Oss
Geen meldingen.
Topscorer – Heracles
J. N'djoli
12
Doelpunten
2
Assists
5.1
Schoten/W
2
SoD/W
Topscorer – TOP Oss
M. Hinoke
5
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Heracles | TOP Oss | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 21.33 | 11.50 | 16.42 |
| Schotconversie | 14% | 14% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8.33 | 3.92 | 6.13 |
| Schoten naast per wedstrijd | 13.00 | 7.58 | 10.29 |
| Schoten per goal | 6.92 | 7.26 | 7.09 |
| Meer dan 10,5 schoten | 92% | 67% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 92% | 50% | 71% |
| Meer dan 12,5 schoten | 92% | 25% | 59% |
| Meer dan 13,5 schoten | 92% | 25% | 59% |
| Meer dan 14,5 schoten | 92% | 8% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 83% | 8% | 46% |
| Schoten op doel 3,5+ | 83% | 57% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 83% | 42% | 63% |
| Schoten op doel 5,5+ | 75% | 17% | 46% |
| Schoten op doel 6,5+ | 75% | 8% | 42% |
Schoten per speler
Heracles
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. N'djoli | 5.1 | 2 | 12 |
| T. van Gilst | 2.8 | 1.6 | 12 |
| C. Abbas | 2.2 | 1.3 | 12 |
| Mario Borac | 1.8 | 0.2 | 5 |
| M. Hauswirth | 1.4 | 0.4 | 12 |
| Manny | 1.4 | 0.6 | 11 |
| S. Scheperman | 1.3 | 0.7 | 12 |
| D. van der Kust | 1 | 0.3 | 12 |
TOP Oss
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Nsingi | 2 | 0.8 | 12 |
| M. Hinoke | 1.8 | 0.8 | 12 |
| R. van der Venne | 1.5 | 0.7 | 12 |
| M. Horemans | 1.3 | 0.3 | 3 |
| M. de Lannoy | 1 | 0.3 | 12 |
| M. Mariani | 1 | 1 | 1 |
| J. Pansa | 1 | 1 | 1 |
| S. Doucouré | 0.9 | 0.3 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
21.3
11.5
Heracles
TOP Oss
Schoten op doel
8.3
3.9
Heracles
TOP Oss
Onderlinge resultaten Heracles - TOP Oss
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 17/03/2023 | TOP Oss - Heracles | 1-5 | ✓ | 6 |
| 19/11/2022 | Heracles - TOP Oss | 3-0 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 12 | 9 | 2 | 1 | 37 | 14 | +23 | 29 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 12 | 6 | 3 | 3 | 23 | 20 | +3 | 21 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 10 | Vitesse | 12 | 5 | 2 | 5 | 16 | 17 | -1 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 12 | 4 | 4 | 4 | 17 | 19 | -2 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 12 | 4 | 1 | 7 | 19 | 20 | -1 | 13 |
| 16 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 17 | Jong Ajax | 12 | 3 | 3 | 6 | 18 | 29 | -11 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 12 | 3 | 2 | 7 | 16 | 31 | -15 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 12 | 2 | 1 | 9 | 19 | 31 | -12 | 7 |