VGVWG
Jong Ajax
Jong Ajax - VitesseStatistieken, H2H & xG
VGVWV
Vitesse
Head to Head
4 wedstrijden3.75
Avg Goals
75%
BTTS
100%
Over 1.5
50%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Jong Ajax | Statistiek | Vitesse |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1.33 |
| 2.42 | 🥅 Tegengoals | 1.42 |
| 1.7 | ⚡ xG | 1.57 |
| 15.6 | 🔫 Schoten | 14.8 |
| 6.1 | 🎯 Schoten op doel | 4.1 |
| 4.8 | 🚩 Corners | 5.8 |
| 67% | 🤝 BTTS | 50% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 17% | 🧤 Clean sheet % | 8% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 14.7 | 🟨 Overtredingen | 13.1 |
Jong Ajax
12 gespeeld · 12 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWG | 1.00 |
| Thuis | WVGVW | 1.40 |
| Uit | VGWVG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 33% | 17% |
| Gem. goals | 3.92 | 3.83 | 4 |
| Voor | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| Tegen | 2.42 | 2.33 | 2.5 |
| BTTS | 67% | 50% | 83% |
| De '0' | 17% | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 25% | 50% | 0% |
| xG | 1.7 | 1.67 | 1.73 |
| xG tegen | 1.82 | 1.72 | 1.92 |
Vitesse
12 gespeeld · 17 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWV | 0.80 |
| Thuis | VWWGV | 1.40 |
| Uit | WVVVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 42% | 33% | 50% |
| Gem. goals | 2.75 | 3 | 2.5 |
| Voor | 1.33 | 1.33 | 1.33 |
| Tegen | 1.42 | 1.67 | 1.17 |
| BTTS | 50% | 67% | 33% |
| De '0' | 8% | 0% | 17% |
| Niet gescoord | 42% | 33% | 50% |
| xG | 1.57 | 1.73 | 1.41 |
| xG tegen | 1.5 | 1.44 | 1.57 |
Voorspellingen voor Jong Ajax – Vitesse
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong Ajax wint FT Resultaat | 41% | 2.44 | 2.62 | +7.27 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.88 | 3.98 | +2.68 | Ja |
| Vitesse wint FT Resultaat | 33% | 3.01 | 1.93 | -35.81 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 67% | 1.50 | 1.25 | -16.58 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.69 | 1.36 | -19.68 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.01 | -4.53 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.07 | -11.29 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 60% | 1.66 | 1.33 | -19.72 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 1.92 | -27.02 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.86 | 3.10 | -36.26 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 18.25 | 18.50 | +1.38 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 5.85 | 7.00 | +19.63 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 40% | 2.52 | 3.10 | +22.88 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.82 | +12.82 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.33 | +5.66 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.58 | 1.30 | -17.68 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.73 | 3.20 | +17.36 | Ja |
| BTTS & Winst Jong Ajax Combinatie | 23% | 4.26 | 4.09 | -4.01 | Nee |
| BTTS & Winst Vitesse Combinatie | 20% | 5.12 | 3.22 | -37.11 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 71% | 1.41 | 1.14 | -19.06 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 58% | 1.72 | 1.29 | -24.79 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 45% | 2.21 | 1.50 | -32.20 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 33% | 3.03 | 1.85 | -38.95 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 23% | 4.41 | 2.25 | -48.93 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 29% | 3.45 | 4.50 | +30.50 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 42% | 2.40 | 3.10 | +29.27 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 55% | 1.82 | 2.30 | +26.04 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 67% | 1.49 | 1.85 | +23.95 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 77% | 1.29 | 1.53 | +18.27 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong Ajax Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.36 | – | – | Nee |
| Vitesse Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.21 | – | – | Nee |
| Jong Ajax scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.98 | 2.01 | +1.51 | Ja |
| Vitesse scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.22 | 1.73 | -21.98 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Vitesse
Advies: Double chance : draw or Vitesse
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
0.80
1.25
H2H LAATSTE 5
1.25
1.17
THUIS-/UIT PPG
1.50
1.70
XG (THUIS/UIT)
1.57
1.57
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.31
6.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Jong Ajax | Vitesse | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 100% | 96% |
| Over 1.5 | 83% | 83% | 83% |
| Over 2.5 | 67% | 50% | 58.5% |
| Over 3.5 | 42% | 33% | 37.5% |
| Over 4.5 | 42% | 8% | 25% |
| BTTS | 67% | 50% | 58.5% |
| BTTS & Win | 23.5% | 19.5% | 21.5% |
| BTTS & Draw | 17% | 17% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.6% | 51.6% | 51.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 8% | 8% | 8% |
Trends
- Ajax II pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die potjes en 6 goals in totaal.
- Ajax II is 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- De laatste 3 duels van Ajax II leverden telkens 3+ goals op en in de laatste 5 wedstrijden (thuis en uit) vielen er in totaal 19 goals.
- Ajax II bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder doelpunt.
- In 3 van de laatste 5 duels van Ajax II scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 8 wedstrijden (67% van alle wedstrijden) met Ajax II.
Trends
- Vitesse pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten (gemiddeld 0.8 per wedstrijd), BTTS viel maar 1 keer en ze maakten 3 goals.
- Voorin loopt het stroef bij Vitesse: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Vitesse bleef dit seizoen in 5 wedstrijden droog staan (42%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 3 goals.
- Bij Vitesse eindigde maar 1 van de laatste 5 wedstrijden in BTTS en ze wonnen 1 van die 5; over het hele seizoen staat BTTS op 6/12 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
W
V
G
V
W
Vorm – Uit
1.2
W
V
V
V
W
Jong Ajax
Jong Ajax
2 - 1
De Graafschap
Jong Ajax
0 - 3
VVV
Jong Ajax
0 - 0
Roda JC
Jong Ajax
0 - 2
RKC Waalwijk
Jong Ajax
3 - 2
Helmond Sport
Vitesse
FC Eindhoven
0 - 1
Vitesse
FC Volendam
2 - 0
Vitesse
Heracles
2 - 0
Vitesse
Roda JC
1 - 0
Vitesse
FC Den Bosch
1 - 4
Vitesse
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Emre Ünüvar
xG 7.60
Goals 7
-0.60
Diego Pugno
xG 4.17
Goals 5
+0.83
Pharell Nash
xG 3.46
Goals 2
-1.46
xG vs Goals
Naoufal Bannis
xG 9.28
Goals 10
+0.72
Aymen Sellouf
xG 3.28
Goals 2
-1.28
Filipe De Carvalho Ferreira
xG 1.68
Goals 2
+0.32
Gaat Jong Ajax scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Jong Ajax scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Vitesse scoren?
17%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Vitesse scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Jong Ajax | Vitesse |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 83% |
| Over 2.5 | 67% | 50% |
| Over 3.5 | 42% | 33% |
| Over 4.5 | 42% | 8% |
| Niet gescoord | 8% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Jong Ajax | Vitesse |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 92% |
| Over 1.5 | 67% | 42% |
| Over 2.5 | 42% | 8% |
| Over 3.5 | 17% | 6% |
| Over 4.5 | 10% | 2% |
| Clean Sheets | 17% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Heerkens
2.44
Tg/Wedstrijd
22
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
C. van den Berg
0.6
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Jong Ajax | Vitesse | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 83% | 92% |
| Over 7 | 100% | 67% | 84% |
| Over 8 | 83% | 67% | 75% |
| Over 9 | 83% | 50% | 67% |
| Over 10 | 67% | 50% | 59% |
| Over 11 | 67% | 33% | 50% |
| Over 12 | 50% | 17% | 34% |
| Over 13 | 33% | 17% | 25% |
| Over 14 | 33% | 17% | 25% |
Verwacht totaal: 4.83 + 5.83 = 10.7
Hoekschoppen analyse
Jong Ajax
| Overall | 4.83 |
| Thuis | 5.17 |
| Uit | 4.5 |
Verwacht totaal
10.7
hoekschoppen
Vitesse
| Overall | 5.83 |
| Thuis | 7.5 |
| Uit | 4.17 |
Blessures & schorsingen Jong Ajax
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Vitesse
Geen meldingen.
Topscorer – Jong Ajax
E. Ünüvar
7
Doelpunten
0
Assists
2.4
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Vitesse
N. Bannis
10
Doelpunten
3
Assists
2.8
Schoten/W
1.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Jong Ajax | Vitesse | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.58 | 14.75 | 15.17 |
| Schotconversie | 10% | 9% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.08 | 4.08 | 5.08 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.50 | 10.67 | 10.09 |
| Schoten per goal | 10.39 | 11.06 | 10.73 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 83% | 92% |
| Meer dan 11,5 schoten | 83% | 50% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 83% | 50% | 67% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 50% | 59% |
| Meer dan 14,5 schoten | 67% | 42% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 42% | 42% | 42% |
| Schoten op doel 3,5+ | 92% | 67% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 75% | 42% | 59% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 25% | 38% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 17% | 25% |
Schoten per speler
Jong Ajax
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Leo Salazar | 3.5 | 1 | 2 |
| E. Ünüvar | 2.4 | 1.3 | 12 |
| P. Nash | 1.8 | 1 | 12 |
| L. Acheampong | 1.4 | 0.6 | 11 |
| Alejandro Monserrate | 1.3 | 0.5 | 12 |
| A. Moumane | 1.3 | 0.3 | 3 |
| D. Pugno | 1.1 | 1 | 9 |
| J. Simeon | 0.9 | 0.7 | 11 |
Vitesse
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Bannis | 2.8 | 1.8 | 12 |
| A. Sellouf | 1.8 | 0.7 | 12 |
| Ricardo-Felipe Schwarz | 1.5 | 0.3 | 6 |
| C. Olde Keizer | 1.4 | 0.3 | 7 |
| V. Zumberi | 1.3 | 0.3 | 11 |
| M. Schikora | 1 | 0.2 | 11 |
| M. Marschalk | 0.7 | 0.2 | 9 |
| Nino Zonneveld | 0.7 | 0.3 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
15.6
14.8
Jong Ajax
Vitesse
Schoten op doel
6.1
4.1
Jong Ajax
Vitesse
Onderlinge resultaten Jong Ajax - Vitesse
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 06/04/2026 | Vitesse - Jong Ajax | 6-1 | ✓ | 7 |
| 01/12/2025 | Jong Ajax - Vitesse | 2-0 | ✗ | 2 |
| 14/04/2025 | Jong Ajax - Vitesse | 1-1 | ✓ | 2 |
| 21/09/2024 | Vitesse - Jong Ajax | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 12 | 9 | 2 | 1 | 37 | 14 | +23 | 29 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 12 | 6 | 3 | 3 | 23 | 20 | +3 | 21 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 10 | Vitesse | 12 | 5 | 2 | 5 | 16 | 17 | -1 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 12 | 4 | 4 | 4 | 17 | 19 | -2 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 12 | 4 | 1 | 7 | 19 | 20 | -1 | 13 |
| 16 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 17 | Jong Ajax | 12 | 3 | 3 | 6 | 18 | 29 | -11 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 12 | 3 | 2 | 7 | 16 | 31 | -15 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 12 | 2 | 1 | 9 | 19 | 31 | -12 | 7 |