GWGWG
Hull City
Hull City - Aston VillaUitslag, statistieken & xG
VVVVG
Aston Villa
Statistieken en doelpuntenmakers
Hull City
0 - 0
Rust (0 - 0)
Aston Villa
1.29
xG
1.31
27%
Balbezit
73%
11
Schoten
13
4
Schoten op doel
1
7
Schoten naast
12
3
Hoekschoppen
4
11
Overtredingen
4
2
Buitenspel
2
2
Gele kaarten
0
0
Rode kaarten
0
Head to Head
12 wedstrijden2.17
Avg Goals
42%
BTTS
67%
Over 1.5
42%
Over 2.5
25%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Hull City | Statistiek | Aston Villa |
|---|---|---|
| 1.1 | ⚽ Doelpunten | 1.4 |
| 0.5 | 🥅 Tegengoals | 1.8 |
| 1.24 | ⚡ xG | 1.13 |
| 10 | 🔫 Schoten | 8.7 |
| 4.1 | 🎯 Schoten op doel | 2.5 |
| 2.7 | 🚩 Corners | 3.3 |
| 30% | 🤝 BTTS | 60% |
| 20% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 60% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 10% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 39% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 7.6 | 🟨 Overtredingen | 9.6 |
Hull City
10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWGWG | 1.80 |
| Thuis | WGWG | 2.00 |
| Uit | WGVGW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 1.6 | 0.75 | 2.16 |
| Voor | 1.1 | 0.75 | 1.33 |
| Tegen | 0.5 | — | 0.83 |
| BTTS | 30% | 0% | 50% |
| De '0' | 60% | 100% | 33% |
| Niet gescoord | 30% | 50% | 17% |
| xG | 1.24 | 1.1 | 1.36 |
| xG tegen | 1.5 | 1.62 | 1.4 |
Aston Villa
10 wedstrijden (laatste 10) · 7 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVG | 0.20 |
| Thuis | VV | 1.20 |
| Uit | VVVVG | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 0% | 25% |
| Gem. goals | 3.2 | 3.5 | 3.13 |
| Voor | 1.4 | 1 | 1.5 |
| Tegen | 1.8 | 2.5 | 1.63 |
| BTTS | 60% | 50% | 63% |
| De '0' | 20% | 0% | 25% |
| Niet gescoord | 30% | 50% | 25% |
| xG | 1.13 | 0.87 | 1.21 |
| xG tegen | 1.49 | 1.24 | 1.56 |
Voorspellingen voor Hull City – Aston Villa
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Hull City wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 4.15 | +107.50 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.64 | 3.50 | -3.75 | Nee |
| Aston Villa wint FT Resultaat | 23% | 4.44 | 1.93 | -56.58 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 78% | 1.29 | 1.25 | -3.13 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 2.00 | 1.23 | -38.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 69% | 1.45 | 1.02 | -29.62 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.28 | +28.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.87 | -6.50 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.91 | +45.50 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 7% | 15.38 | 6.50 | -57.75 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 31% | 3.23 | 13.00 | +303.00 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 3.86 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.87 | -6.50 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.34 | -33.00 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.11 | +3.79 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 45% | 2.22 | 1.75 | -21.25 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 55% | 1.82 | 1.95 | +7.25 | Ja |
| BTTS & Winst Hull City Combinatie | 10% | 10.00 | 7.25 | -27.50 | Nee |
| BTTS & Winst Aston Villa Combinatie | 10% | 10.00 | 3.75 | -62.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 30% | 3.36 | 1.33 | -60.37 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 19% | 5.41 | 1.62 | -70.03 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 11% | 9.43 | 2.03 | -78.48 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 6% | 17.86 | 2.46 | -86.22 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 3% | 35.71 | 3.72 | -89.58 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 70% | 1.42 | 2.93 | +105.69 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 82% | 1.23 | 2.16 | +76.04 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 89% | 1.12 | 1.70 | +51.98 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 94% | 1.06 | 1.42 | +34.05 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 97% | 1.03 | 1.20 | +16.64 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Hull City Clean Sheet Clean Sheet | 100% | 1.00 | 4.50 | +350.00 | Ja |
| Aston Villa Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | 2.60 | -35.00 | Nee |
| Hull City wint nil Win to Nil | 50% | 2.00 | 7.00 | +250.00 | Ja |
| Aston Villa wint nil Win to Nil | 6% | 17.86 | 3.30 | -81.52 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Hull City
Advies: Winner : Hull City
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
0.00
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
2.00
THUIS-/UIT PPG
0.88
1.24
XG (THUIS/UIT)
1.13
1.50
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.49
4.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
2.5
100%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
0%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
88%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Hull City | Aston Villa | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 1.5 | 60% | 80% | 70% |
| Over 2.5 | 20% | 80% | 50% |
| Over 3.5 | 0% | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 0% | 20% | 20% |
| BTTS | 30% | 60% | 45% |
| BTTS & Win | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Draw | 20% | 0% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 10% | 60% | 35% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 20% | 15% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
G
W
G
Vorm – Uit
0.2
V
V
V
V
G
Hull City
Hull City
2 - 0
Manchester United
Hull City
0 - 0
Nice
Hull City
1 - 0
Middlesbrough
Hull City
0 - 0
Millwall
Hull City
2 - 1
Norwich
Aston Villa
Brighton
4 - 0
Aston Villa
Borussia Mönchengladbach
2 - 1
Aston Villa
PSG
2 - 1
Aston Villa
Bayern München
2 - 1
Aston Villa
BG Pathum United
1 - 3
Aston Villa
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Liam Millar
xG 4.56
Goals 1
-3.56
Nobel Mendy
xG 0.83
Goals 1
+0.17
Ryan Giles
xG 0.07
Goals 0
-0.07
xG vs Goals
Ian Maatsen
xG 0.32
Goals 0
-0.32
John McGinn
xG 0.26
Goals 1
+0.74
Ross Barkley
xG 0.17
Goals 0
-0.17
Gaat Hull City scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Hull City scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Aston Villa scoren?
100%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Aston Villa scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Hull City | Aston Villa |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 60% | 80% |
| Over 2.5 | 20% | 80% |
| Over 3.5 | 0% | 40% |
| Over 4.5 | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 20% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Hull City | Aston Villa |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 40% | 80% |
| Over 1.5 | 10% | 60% |
| Over 2.5 | 1% | 20% |
| Over 3.5 | 0% | 20% |
| Over 4.5 | 0% | 4% |
| Clean Sheets | 60% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Konstantinos Tzolakis
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Marco Bizot
0.88
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Hull City | Aston Villa | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 75% | 75% |
| Over 7 | 25% | 50% | 38% |
| Over 8 | 25% | 38% | 32% |
| Over 9 | 25% | 38% | 32% |
Verwacht totaal: 2.7 + 3.3 = 6
Hoekschoppen analyse
Hull City
| Overall | 2.7 |
| Thuis | 2.75 |
| Uit | 2.67 |
Verwacht totaal
6
hoekschoppen
Aston Villa
| Overall | 3.3 |
| Thuis | 2.5 |
| Uit | 3.5 |
Blessures & schorsingen Hull City
J. ButlandArmblessure
D. GyabiLiesblessure
C. HughesLiesblessure
E. MatazoKnieblessure
O. ZambranoHamstringblessure
I. AnsahTwijfelachtig: Rugblessure
M. CrooksTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Aston Villa
Joao GomesRode kaart (geschorst)
J. ManzambiKnieblessure
A. OnanaKnieblessure
B. MadjoTwijfelachtig: Enkelblessure
Topscorer – Hull City
Oli McBurnie
3
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Aston Villa
Brian Madjo
4
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Hull City | Aston Villa | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.00 | 8.70 | 9.35 |
| Schotconversie | 11% | 16% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.10 | 2.50 | 3.30 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5.90 | 6.20 | 6.05 |
| Schoten per goal | 9.09 | 6.21 | 7.65 |
| Meer dan 10,5 schoten | 40% | 30% | 35% |
| Meer dan 11,5 schoten | 30% | 30% | 30% |
| Meer dan 12,5 schoten | 20% | 30% | 25% |
| Meer dan 13,5 schoten | 20% | 20% | 20% |
| Meer dan 14,5 schoten | 10% | 20% | 15% |
| Meer dan 15,5 schoten | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 40% | 45% |
| Schoten op doel 4,5+ | 20% | 10% | 15% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 0% | 10% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 0% | 5% |
Schoten per speler
Hull City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| David Akintola | 2.5 | 1 | 2 |
| Kieran Dowell | 1 | 1 | 2 |
| Nobel Mendy | 1 | 1 | 2 |
| Joe Gelhardt | 1 | 0.5 | 2 |
| Charlie Hughes | 1 | 0.5 | 2 |
| Lewis Koumas | 1 | 1 | 1 |
| Tyrell Sellars-Fleming | 1 | — | 1 |
| Oli McBurnie | 0.9 | 0.6 | 8 |
Aston Villa
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ollie Watkins | 3 | 2 | 1 |
| Brian Madjo | 1.3 | 0.3 | 4 |
| John McGinn | 1.3 | 0.5 | 4 |
| Emiliano Buendía | 1 | 0.1 | 8 |
| Youri Tielemans | 1 | 1 | 1 |
| L. Bailey | 0.7 | — | 3 |
| Boubacar Kamara | 0.5 | 0.3 | 4 |
| Ian Maatsen | 0.4 | — | 8 |
Schoten
Totaal schoten
10
8.7
Hull City
Aston Villa
Schoten op doel
4.1
2.5
Hull City
Aston Villa
Onderlinge resultaten Hull City - Aston Villa
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 19/01/2019 | Aston Villa - Hull City | 2-2 | ✓ | 4 |
| 06/08/2018 | Hull City - Aston Villa | 1-3 | ✓ | 4 |
| 31/03/2018 | Hull City - Aston Villa | 0-0 | ✗ | 0 |
| 05/08/2017 | Aston Villa - Hull City | 1-1 | ✓ | 2 |
| 10/02/2015 | Hull City - Aston Villa | 2-0 | ✗ | 2 |
| 31/08/2014 | Aston Villa - Hull City | 2-1 | ✓ | 3 |
| 03/05/2014 | Aston Villa - Hull City | 3-1 | ✓ | 4 |
| 05/10/2013 | Hull City - Aston Villa | 0-0 | ✗ | 0 |
| 21/04/2010 | Hull City - Aston Villa | 0-2 | ✗ | 2 |
| 05/12/2009 | Aston Villa - Hull City | 3-0 | ✗ | 3 |