GWVWV
Fulham
Fulham - Crystal PalaceUitslag, statistieken & xG
VWWVV
Crystal Palace
Statistieken en doelpuntenmakers
Fulham
11'
Josh King
42'
Cesar Palacios Perez
2 - 3
Rust (2 - 1)
Crystal Palace
35'
Tyrick Mitchell
54'
Tyrick Mitchell
77'
Ben Chilwell
2.59
xG
1.15
65%
Balbezit
35%
25
Schoten
10
6
Schoten op doel
5
19
Schoten naast
5
7
Hoekschoppen
1
5
Overtredingen
7
1
Buitenspel
6
0
Gele kaarten
0
0
Rode kaarten
0
Head to Head
16 wedstrijden2.5
Avg Goals
50%
BTTS
88%
Over 1.5
50%
Over 2.5
19%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Fulham | Statistiek | Crystal Palace |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 1.1 | 🥅 Tegengoals | 1.9 |
| 1.84 | ⚡ xG | 1.43 |
| 16 | 🔫 Schoten | 12.3 |
| 5.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.1 |
| 6.6 | 🚩 Corners | 3.3 |
| 40% | 🤝 BTTS | 60% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 60% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 10.8 | 🟨 Overtredingen | 9.7 |
Fulham
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVWV | 1.40 |
| Thuis | GVWVW | 1.40 |
| Uit | WGV | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 43% | 33% |
| Gem. goals | 2.6 | 2.57 | 2.67 |
| Voor | 1.5 | 1.43 | 1.67 |
| Tegen | 1.1 | 1.14 | 1 |
| BTTS | 40% | 43% | 33% |
| De '0' | 40% | 43% | 33% |
| Niet gescoord | 20% | 14% | 33% |
| xG | 1.84 | 2.14 | 1.1 |
| xG tegen | 1.17 | 1.16 | 1.19 |
Crystal Palace
10 wedstrijden (laatste 10) · 13 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWVV | 1.20 |
| Thuis | WWVWV | 1.80 |
| Uit | GVWV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 50% | 25% |
| Gem. goals | 3.4 | 3.66 | 3 |
| Voor | 1.5 | 1.83 | 1 |
| Tegen | 1.9 | 1.83 | 2 |
| BTTS | 60% | 67% | 50% |
| De '0' | 10% | 17% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 17% | 50% |
| xG | 1.43 | 1.19 | 1.76 |
| xG tegen | 1.41 | 1.37 | 1.46 |
Voorspellingen voor Fulham – Crystal Palace
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fulham wint FT Resultaat | 46% | 2.19 | 2.05 | -6.26 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.97 | 3.25 | -18.13 | Nee |
| Crystal Palace wint FT Resultaat | 29% | 3.44 | 3.45 | +0.33 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 71% | 1.41 | 1.35 | -4.26 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.84 | 1.67 | -9.37 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.03 | -2.42 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.28 | +6.84 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 1.89 | +15.84 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.57 | 3.10 | +20.84 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.69 | 5.75 | +22.65 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.01 | 9.00 | -52.66 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 6.05 | 3.26 | -46.11 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.58 | 1.90 | -26.45 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.34 | -18.23 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.07 | -15.82 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.58 | 1.74 | +10.31 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.73 | 2.10 | -23.13 | Nee |
| BTTS & Winst Fulham Combinatie | 26% | 3.84 | 4.37 | +13.75 | Ja |
| BTTS & Winst Crystal Palace Combinatie | 17% | 5.73 | 6.75 | +17.72 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 91% | 1.10 | 1.16 | +5.56 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 85% | 1.18 | 1.45 | +22.52 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 76% | 1.32 | 1.75 | +32.65 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 65% | 1.53 | 2.25 | +46.93 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 54% | 1.86 | 2.63 | +41.49 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 9% | 11.11 | 4.00 | -64.00 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 16% | 6.45 | 2.70 | -58.15 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 24% | 4.13 | 2.11 | -48.94 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 35% | 2.88 | 1.57 | -45.52 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 46% | 2.16 | 1.30 | -39.94 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fulham Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.01 | 3.10 | -22.61 | Nee |
| Crystal Palace Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.92 | 3.80 | -35.77 | Nee |
| Fulham scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.86 | 1.78 | -4.24 | Nee |
| Crystal Palace scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.38 | 2.34 | -1.72 | Nee |
| Fulham wint nil Win to Nil | 20% | 5.08 | 3.75 | -26.11 | Nee |
| Crystal Palace wint nil Win to Nil | 12% | 8.59 | 5.50 | -35.97 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Fulham
Advies: Double chance : Fulham or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.20
0.20
H2H LAATSTE 5
2.60
1.43
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.84
XG (THUIS/UIT)
1.43
1.17
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.41
5.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
43%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
10%
43%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Fulham | Crystal Palace | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 2.5 | 50% | 80% | 65% |
| Over 3.5 | 20% | 40% | 30% |
| Over 4.5 | 10% | 20% | 15% |
| BTTS | 40% | 60% | 50% |
| BTTS & Win | 26% | 17.4% | 21.7% |
| BTTS & Draw | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 52% | 52% | 52% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
G
V
W
V
W
Vorm – Uit
1
G
V
W
V
Fulham
Fulham
3 - 0
AFC Wimbledon
Fulham
2 - 3
Chelsea
Fulham
1 - 0
VfB Stuttgart
Fulham
1 - 2
Crystal Palace
Fulham
0 - 2
Norwich
Crystal Palace
Everton
2 - 0
Crystal Palace
SC Freiburg
3 - 0
Crystal Palace
Fulham
1 - 2
Crystal Palace
Famalicao
0 - 0
Crystal Palace
Bromley
3 - 0
Crystal Palace
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Joshua King
xG 1.08
Goals 1
-0.08
Timothy Castagne
xG 0.25
Goals 1
+0.75
Antonee Robinson
xG 0.09
Goals 1
+0.91
xG vs Goals
Daniel Muñoz
xG 0.21
Goals 0
-0.21
Chris Richards
xG 0.14
Goals 0
-0.14
Tyrick Mitchell
xG 0.08
Goals 0
-0.08
Gaat Fulham scoren?
86%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Fulham scoort.
10%
clean sheet uit
Gaat Crystal Palace scoren?
43%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Crystal Palace scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Fulham | Crystal Palace |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 50% | 80% |
| Over 3.5 | 20% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Fulham | Crystal Palace |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 90% |
| Over 1.5 | 40% | 60% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 3% | 10% |
| Over 4.5 | 1% | 4% |
| Clean Sheets | 40% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Bernd Leno
0.57
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Walter Benítez
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Fulham | Crystal Palace | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 83% | 50% | 67% |
| Over 9 | 83% | 50% | 67% |
| Over 10 | 67% | 50% | 59% |
| Over 11 | 67% | 50% | 59% |
| Over 12 | 33% | 50% | 42% |
| Over 13 | 33% | 25% | 29% |
| Over 14 | 17% | 25% | 21% |
Verwacht totaal: 6.63 + 3.3 = 9.9
Hoekschoppen analyse
Fulham
| Overall | 6.63 |
| Thuis | 8 |
| Uit | 2.5 |
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
Crystal Palace
| Overall | 3.3 |
| Thuis | 2.83 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Fulham
T. CairneyKnieblessure
L. De FougerollesBlessure
Manuel AngelTwijfelachtig: Gepasseerd (keuze trainer)
Blessures & schorsingen Crystal Palace
J. MatetaHamstringblessure
C. RiadKnieblessure
I. SarrLiesblessure
Topscorer – Fulham
Alex Iwobi
2
Doelpunten
0
Assists
0.6
Schoten/W
0.1
SoD/W
Topscorer – Crystal Palace
M
Matheus Franca
4
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Fulham | Crystal Palace | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.00 | 12.30 | 14.15 |
| Schotconversie | 9% | 12% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.38 | 4.10 | 4.74 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.63 | 8.20 | 9.42 |
| Schoten per goal | 10.67 | 8.20 | 9.43 |
| Meer dan 10,5 schoten | 75% | 70% | 73% |
| Meer dan 11,5 schoten | 75% | 50% | 63% |
| Meer dan 12,5 schoten | 75% | 50% | 63% |
| Meer dan 13,5 schoten | 63% | 40% | 52% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 30% | 40% |
| Meer dan 15,5 schoten | 38% | 20% | 29% |
| Schoten op doel 3,5+ | 75% | 60% | 68% |
| Schoten op doel 4,5+ | 75% | 40% | 58% |
| Schoten op doel 5,5+ | 63% | 20% | 42% |
| Schoten op doel 6,5+ | 38% | 20% | 29% |
Schoten per speler
Fulham
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Tom Cairney | 3 | 1 | 1 |
| Rodrigo Muniz | 1.8 | 1 | 4 |
| Macauley Zepa | 1.5 | 1 | 2 |
| Kenny Tete | 1.3 | — | 3 |
| Issa Diop | 1 | 1 | 1 |
| Luc De Fougerolles | 1 | — | 1 |
| Harry Wilson | 1 | — | 1 |
| Raúl Jiménez | 1 | — | 1 |
Crystal Palace
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Mateta | 1 | — | 2 |
| Yéremy Pino | 1 | — | 3 |
| Daniel Muñoz | 1 | 0.5 | 2 |
| Eddie Nketiah | 0.5 | 0.2 | 6 |
| Jørgen Strand Larsen | 0.5 | 0.3 | 4 |
| Anan Khalaili | 0.5 | — | 2 |
| Evann Guessand | 0.5 | 0.5 | 2 |
| Dwight McNeil | 0.3 | — | 3 |
Schoten
Totaal schoten
16
12.3
Fulham
Crystal Palace
Schoten op doel
5.4
4.1
Fulham
Crystal Palace
Onderlinge resultaten Fulham - Crystal Palace
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/08/2026 | Fulham - Crystal Palace | 1-2 | ✓ | 3 |
| 01/01/2026 | Crystal Palace - Fulham | 1-1 | ✓ | 2 |
| 07/12/2025 | Fulham - Crystal Palace | 1-2 | ✓ | 3 |
| 29/03/2025 | Fulham - Crystal Palace | 0-3 | ✗ | 3 |
| 22/02/2025 | Fulham - Crystal Palace | 0-2 | ✗ | 2 |
| 09/11/2024 | Crystal Palace - Fulham | 0-2 | ✗ | 2 |
| 27/04/2024 | Fulham - Crystal Palace | 1-1 | ✓ | 2 |
| 23/09/2023 | Crystal Palace - Fulham | 0-0 | ✗ | 0 |
| 20/05/2023 | Fulham - Crystal Palace | 2-2 | ✓ | 4 |
| 26/12/2022 | Crystal Palace - Fulham | 0-3 | ✗ | 3 |