WGWWV
Brighton
Brighton - Leeds UnitedUitslag, statistieken & xG
GWWWG
Leeds United
Statistieken en doelpuntenmakers
Brighton
71'
Luka Vuskovic
1 - 1
Rust (0 - 1)
Leeds United
15'
Jayden Bogle
2.13
xG
1.23
67%
Balbezit
33%
20
Schoten
10
5
Schoten op doel
5
15
Schoten naast
5
7
Hoekschoppen
6
12
Overtredingen
15
4
Buitenspel
2
3
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
Head to Head
22 wedstrijden2.45
Avg Goals
41%
BTTS
77%
Over 1.5
45%
Over 2.5
18%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Brighton | Statistiek | Leeds United |
|---|---|---|
| 1.9 | ⚽ Doelpunten | 1.7 |
| 1.1 | 🥅 Tegengoals | 0.7 |
| 1.99 | ⚡ xG | 1.27 |
| 17.3 | 🔫 Schoten | 10.4 |
| 6.1 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 6.6 | 🚩 Corners | 3.2 |
| 20% | 🤝 BTTS | 30% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 30% |
| 60% | 🧤 Clean sheet % | 60% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 67% | ⚽ Balbezit | 44% |
| 13.1 | 🟨 Overtredingen | 8.7 |
Brighton
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWV | 2.00 |
| Thuis | VWWWW | 2.40 |
| Uit | VVGV | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 83% | 0% |
| Gem. goals | 3 | 3 | 3 |
| Voor | 1.9 | 2.5 | 1 |
| Tegen | 1.1 | 0.5 | 2 |
| BTTS | 20% | 0% | 50% |
| De '0' | 60% | 83% | 25% |
| Niet gescoord | 30% | 17% | 50% |
| xG | 1.99 | 1.91 | 2.12 |
| xG tegen | 0.87 | 0.72 | 1.1 |
Leeds United
10 wedstrijden (laatste 10) · 23 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWG | 2.20 |
| Thuis | WWWG | 2.50 |
| Uit | WWGWW | 2.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 75% | 67% |
| Gem. goals | 2.4 | 2.25 | 2.5 |
| Voor | 1.7 | 2 | 1.5 |
| Tegen | 0.7 | 0.25 | 1 |
| BTTS | 30% | 25% | 33% |
| De '0' | 60% | 75% | 50% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 17% |
| xG | 1.27 | 1.07 | 1.4 |
| xG tegen | 1.43 | 1.46 | 1.41 |
Voorspellingen voor Brighton – Leeds United
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brighton wint FT Resultaat | 57% | 1.76 | 2.02 | +15.07 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.27 | 3.60 | -15.73 | Nee |
| Leeds United wint FT Resultaat | 20% | 5.10 | 3.69 | -27.58 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 80% | 1.24 | 1.22 | -1.95 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 43% | 2.32 | 1.70 | -26.85 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.02 | -3.57 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.25 | +3.30 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 60% | 1.66 | 1.80 | +8.14 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 38% | 2.65 | 3.10 | +16.90 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 4.92 | 6.00 | +21.98 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 18.32 | 13.00 | -29.02 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 5.76 | 3.70 | -35.77 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 40% | 2.51 | 1.87 | -25.35 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.33 | -17.15 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.26 | 1.10 | -12.36 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.70 | 1.62 | -4.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.44 | 2.05 | -15.85 | Nee |
| BTTS & Winst Brighton Combinatie | 29% | 3.39 | 3.88 | +14.34 | Ja |
| BTTS & Winst Leeds United Combinatie | 12% | 8.67 | 6.50 | -25.06 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 43% | 2.32 | 1.18 | -49.14 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 30% | 3.37 | 1.36 | -59.61 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 19% | 5.26 | 1.65 | -68.65 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 11% | 8.85 | 2.11 | -76.16 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 6% | 15.87 | 2.55 | -83.94 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 57% | 1.76 | 3.40 | +93.46 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 70% | 1.42 | 2.67 | +87.70 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 81% | 1.23 | 2.12 | +71.72 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 89% | 1.13 | 1.65 | +46.35 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 94% | 1.07 | 1.39 | +30.24 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brighton Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | 2.65 | -12.67 | Nee |
| Leeds United Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.38 | 4.33 | -41.33 | Nee |
| Brighton scoort eerst Eerste Goal | 61% | 1.63 | 1.71 | +4.99 | Ja |
| Leeds United scoort eerst Eerste Goal | 34% | 2.93 | 2.30 | -21.57 | Nee |
| Brighton wint nil Win to Nil | 28% | 3.64 | 3.40 | -6.50 | Nee |
| Leeds United wint nil Win to Nil | 8% | 12.36 | 6.50 | -47.40 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Brighton
Advies: Winner : Brighton
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.00
VORM LAATSTE 5
2.01
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
2.50
THUIS-/UIT PPG
2.17
1.99
XG (THUIS/UIT)
1.27
0.87
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.43
6.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
83%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
83%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Brighton | Leeds United | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 70% | 70% | 70% |
| Over 2.5 | 70% | 30% | 50% |
| Over 3.5 | 40% | 20% | 30% |
| Over 4.5 | 10% | 10% | 10% |
| BTTS | 20% | 30% | 25% |
| BTTS & Win | 29.5% | 11.5% | 20.5% |
| BTTS & Draw | 0% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 50% | 20% | 35% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.4
V
W
W
W
W
Vorm – Uit
2.6
W
W
G
W
W
Brighton
Brighton
4 - 0
Tromso
Brighton
4 - 0
Aston Villa
Brighton
1 - 0
Bologna
Brighton
3 - 0
AS Roma
Brighton
4 - 3
Strasbourg
Leeds United
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jack Hinshelwood
xG 3.51
Goals 4
+0.49
Pascal Groß
xG 1.90
Goals 2
+0.10
Maxim De Cuyper
xG 1.80
Goals 2
+0.20
xG vs Goals
Dominic Calvert-Lewin
xG 0.88
Goals 1
+0.12
Anton Stach
xG 0.85
Goals 1
+0.15
Tarik Muharemovic
xG 0.14
Goals 0
-0.14
Gaat Brighton scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brighton scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Leeds United scoren?
83%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Leeds United scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Brighton | Leeds United |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 70% |
| Over 2.5 | 70% | 30% |
| Over 3.5 | 40% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 10% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Brighton | Leeds United |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 40% | 40% |
| Over 1.5 | 30% | 20% |
| Over 2.5 | 30% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 1% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 60% | 60% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Bart Verbruggen
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
J. Trafford
0.5
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Brighton | Leeds United | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 67% | 75% |
| Over 7 | 50% | 50% | 50% |
| Over 8 | 33% | 33% | 33% |
| Over 9 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 6.6 + 3.2 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Brighton
| Overall | 6.6 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 9 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Leeds United
| Overall | 3.2 |
| Thuis | 4.75 |
| Uit | 2.17 |
Blessures & schorsingen Brighton
F. AzeezVerrekte buikspier
E. FergusonEnkelblessure
J. HinshelwoodBlessure
Y. MintehBlessure
K. MitomaHamstringblessure
M. SvobodaBlessure
S. TzimasKnieblessure
M. WiefferKnieblessure
Blessures & schorsingen Leeds United
I. GruevKnieblessure
M. JosephKnieblessure
J. RodonSpierblessure
Topscorer – Brighton
Jack Hinshelwood
4
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Leeds United
D. Calvert-Lewin
1
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Brighton | Leeds United | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.30 | 10.40 | 13.85 |
| Schotconversie | 11% | 16% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.10 | 4.00 | 5.05 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.20 | 6.40 | 8.80 |
| Schoten per goal | 9.11 | 6.12 | 7.62 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 70% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 50% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 90% | 50% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 10% | 40% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 10% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 0% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 40% | 65% |
| Schoten op doel 4,5+ | 80% | 40% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 80% | 20% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 20% | 25% |
Schoten per speler
Brighton
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Charalampos Kostoulas | 2.8 | 0.8 | 5 |
| Diego Gómez | 1.3 | 0.4 | 8 |
| Yasin Ayari | 1 | 0.3 | 6 |
| Georginio Rutter | 1 | 0.4 | 5 |
| Luka Vušković | 1 | 0.3 | 6 |
| Matt O'Riley | 1 | — | 1 |
| Amario Cozier-Duberry | 1 | — | 1 |
| Jack Hinshelwood | 0.9 | 0.6 | 7 |
Leeds United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. James | 2 | — | 1 |
| D. Calvert-Lewin | 1 | 0.5 | 2 |
| L. Nmecha | 1 | — | 1 |
| A. Stach | 1 | 0.5 | 2 |
| E. Ampadu | 0.5 | — | 2 |
| J. Justin | 0.5 | 0.5 | 2 |
| B. Aaronson | 0.5 | 0.5 | 2 |
| T. Muharemović | 0.5 | 0.5 | 2 |
Schoten
Totaal schoten
17.3
10.4
Brighton
Leeds United
Schoten op doel
6.1
4
Brighton
Leeds United
Onderlinge resultaten Brighton - Leeds United
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 17/05/2026 | Leeds United - Brighton | 1-0 | ✗ | 1 |
| 01/11/2025 | Brighton - Leeds United | 3-0 | ✗ | 3 |
| 11/03/2023 | Leeds United - Brighton | 2-2 | ✓ | 4 |
| 27/08/2022 | Brighton - Leeds United | 1-0 | ✗ | 1 |
| 15/05/2022 | Leeds United - Brighton | 1-1 | ✓ | 2 |
| 27/11/2021 | Brighton - Leeds United | 0-0 | ✗ | 0 |
| 01/05/2021 | Brighton - Leeds United | 2-0 | ✗ | 2 |
| 16/01/2021 | Leeds United - Brighton | 0-1 | ✗ | 1 |
| 18/03/2017 | Leeds United - Brighton | 2-0 | ✗ | 2 |
| 09/12/2016 | Brighton - Leeds United | 2-0 | ✗ | 2 |