WGWGV
Celta de Vigo
Celta de Vigo - LevanteStatistieken, H2H & xG
GGWVV
Levante
Head to Head
22 wedstrijden2.82
Avg Goals
59%
BTTS
73%
Over 1.5
45%
Over 2.5
27%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Celta de Vigo | Statistiek | Levante |
|---|---|---|
| 0.91 | ⚽ Doelpunten | 1.45 |
| 0.91 | 🥅 Tegengoals | 1.91 |
| 1.15 | ⚡ xG | 1.34 |
| 9.8 | 🔫 Schoten | 12.1 |
| 3 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 2.8 | 🚩 Corners | 3.6 |
| 36% | 🤝 BTTS | 64% |
| 36% | 📊 Over 2.5 % | 64% |
| 45% | 🧤 Clean sheet % | 18% |
| 9% | 🧤 Gescoord in beide helften | 18% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 43% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 10.2 |
Celta de Vigo
11 gespeeld · 12 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWGV | 1.60 |
| Thuis | VGWWG | 1.60 |
| Uit | GGGGV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 18% | 33% | 0% |
| Gem. goals | 1.82 | 2.5 | 1 |
| Voor | 0.91 | 1.5 | 0.2 |
| Tegen | 0.91 | 1 | 0.8 |
| BTTS | 36% | 50% | 20% |
| De '0' | 45% | 33% | 60% |
| Niet gescoord | 55% | 33% | 80% |
| xG | 1.15 | 1.22 | 1.07 |
| xG tegen | 1.46 | 1.61 | 1.29 |
Levante
11 gespeeld · 10 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWVV | 1.00 |
| Thuis | WVGWV | 1.40 |
| Uit | GGVGV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 18% | 40% | 0% |
| Gem. goals | 3.36 | 5 | 2 |
| Voor | 1.45 | 2.6 | 0.5 |
| Tegen | 1.91 | 2.4 | 1.5 |
| BTTS | 64% | 80% | 50% |
| De '0' | 18% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 36% | 20% | 50% |
| xG | 1.34 | 1.89 | 0.88 |
| xG tegen | 1.68 | 1.76 | 1.62 |
Voorspellingen voor Celta de Vigo – Levante
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Celta de Vigo wint FT Resultaat | 41% | 2.42 | 1.90 | -21.60 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 30% | 3.29 | 3.60 | +9.54 | Ja |
| Levante wint FT Resultaat | 28% | 3.53 | 4.20 | +18.88 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 72% | 1.39 | 1.23 | -11.82 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.70 | 1.97 | +15.70 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 89% | 1.12 | 1.00 | -11.01 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 69% | 1.45 | 1.29 | -11.05 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.42 | 1.99 | -17.91 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 21% | 4.83 | 3.25 | -32.66 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 9% | 11.43 | 5.80 | -49.25 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 11% | 9.08 | 10.00 | +10.10 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 31% | 3.22 | 3.50 | +8.67 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.70 | 1.87 | +9.86 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.32 | +4.65 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.11 | +1.29 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 48% | 2.08 | 1.76 | -15.26 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 52% | 1.93 | 1.97 | +2.15 | Ja |
| BTTS & Winst Celta de Vigo Combinatie | 17% | 5.98 | 3.70 | -38.17 | Nee |
| BTTS & Winst Levante Combinatie | 12% | 8.32 | 7.77 | -6.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 22% | 4.63 | 1.50 | -67.60 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 12% | 8.13 | 1.77 | -78.23 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 7% | 15.38 | 2.24 | -85.44 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 3% | 32.26 | 2.90 | -91.01 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 1% | 71.43 | 4.65 | -93.49 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 78% | 1.28 | 2.48 | +94.43 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 88% | 1.14 | 1.94 | +70.14 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 94% | 1.07 | 1.56 | +45.86 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 97% | 1.03 | 1.34 | +29.85 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 99% | 1.01 | 1.18 | +16.35 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Celta de Vigo Clean Sheet Clean Sheet | 36% | 2.81 | – | – | Nee |
| Levante Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.66 | – | – | Nee |
| Celta de Vigo scoort eerst Eerste Goal | 50% | 1.99 | 1.65 | -17.01 | Nee |
| Levante scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.50 | 2.49 | -0.40 | Nee |
| Celta de Vigo wint nil Win to Nil | 25% | 4.07 | 3.20 | -21.42 | Nee |
| Levante wint nil Win to Nil | 16% | 6.14 | 7.00 | +13.99 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Celta Vigo
Advies: Double chance : Celta Vigo or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
1.00
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
1.33
THUIS-/UIT PPG
0.50
1.15
XG (THUIS/UIT)
1.34
1.62
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.61
3.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Celta de Vigo | Levante | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 64% | 82% | 73% |
| Over 1.5 | 64% | 82% | 73% |
| Over 2.5 | 36% | 64% | 50% |
| Over 3.5 | 9% | 45% | 27% |
| Over 4.5 | 9% | 27% | 18% |
| BTTS | 36% | 64% | 50% |
| BTTS & Win | 16.7% | 12% | 14.4% |
| BTTS & Draw | 18% | 18% | 18% |
| BTTS & Over 2.5 | 33.8% | 33.8% | 33.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 18% | 9% | 13.5% |
Trends
- Celta de Vigo pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.6 per wedstrijd), BTTS viel maar 1 keer en ze scoorden 7 keer in die reeks.
- Celta de Vigo is thuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- Celta de Vigo hield 3 keer de nul in de laatste 5 duels en kreeg daarin 4 goals tegen; dit seizoen stonden ze in totaal 5 keer op nul.
- Celta de Vigo wil de vorm doortrekken tegen Levante UD, met in de laatste 5 duels maar 1 nederlaag (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- Voorin loopt het stroef bij Celta de Vigo, dat in 3 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren kwam.
- Celta de Vigo bleef dit seizoen in 6 wedstrijden droog (55%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 7 goals.
Trends
- Levante UD pakte 5 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- In de laatste 7 wedstrijden van Levante UD vielen telkens 2 goals of meer.
- Levante UD bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (36%), al maakten ze in de laatste 5 duels wel 8 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Levante UD was het 4 keer BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 7 duels (64%).
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
V
G
W
W
G
Vorm – Uit
0.6
G
G
V
G
V
Celta de Vigo
Celta de Vigo
0 - 0
Real Betis
Celta de Vigo
2 - 1
Alavés
Celta de Vigo
5 - 0
Racing Santander
Celta de Vigo
1 - 1
Málaga CF
Celta de Vigo
0 - 2
Athletic Bilbao
Levante
Real Sociedad
2 - 1
Levante
Deportivo La Coruña
1 - 1
Levante
Villarreal
3 - 1
Levante
Málaga CF
0 - 0
Levante
Osasuna
0 - 0
Levante
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ferran Jutglà
xG 2.13
Goals 2
-0.13
Pablo Durán Fernández
xG 2.01
Goals 2
-0.01
Hugo González Sotos
xG 1.83
Goals 1
-0.83
xG vs Goals
Roger Brugué Ayguadé
xG 4.87
Goals 5
+0.13
Iván Romero
xG 3.93
Goals 3
-0.93
A
Adrián De La Fuente
xG 2.48
Goals 2
-0.48
Gaat Celta de Vigo scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Celta de Vigo scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Levante scoren?
33%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Levante scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Celta de Vigo | Levante |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 64% | 82% |
| Over 1.5 | 64% | 82% |
| Over 2.5 | 36% | 64% |
| Over 3.5 | 9% | 45% |
| Over 4.5 | 9% | 27% |
| Niet gescoord | 36% | 18% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Celta de Vigo | Levante |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 55% | 82% |
| Over 1.5 | 27% | 64% |
| Over 2.5 | 9% | 36% |
| Over 3.5 | 1% | 9% |
| Over 4.5 | 0% | 4% |
| Clean Sheets | 45% | 18% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
I. Radu
0.64
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Ryan
1.64
Tg/Wedstrijd
18
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Celta de Vigo | Levante | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 67% | 59% |
| Over 7 | 33% | 67% | 50% |
| Over 8 | 17% | 33% | 25% |
| Over 9 | 17% | 33% | 25% |
| Over 10 | 17% | 17% | 17% |
| Over 11 | 0% | 17% | 9% |
| Over 12 | 0% | 17% | 9% |
Verwacht totaal: 2.82 + 3.55 = 6.4
Hoekschoppen analyse
Celta de Vigo
| Overall | 2.82 |
| Thuis | 2.67 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
6.4
hoekschoppen
Levante
| Overall | 3.55 |
| Thuis | 4.2 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen Celta de Vigo
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Levante
Geen meldingen.
Topscorer – Celta de Vigo
Ferran Jutglà
2
Doelpunten
0
Assists
1.2
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Levante
Brugui
5
Doelpunten
1
Assists
2.1
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Celta de Vigo | Levante | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.82 | 12.09 | 10.96 |
| Schotconversie | 9% | 12% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.00 | 4.27 | 3.64 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.82 | 7.82 | 7.32 |
| Schoten per goal | 10.80 | 8.31 | 9.56 |
| Meer dan 10,5 schoten | 45% | 73% | 59% |
| Meer dan 11,5 schoten | 36% | 45% | 41% |
| Meer dan 12,5 schoten | 27% | 36% | 32% |
| Meer dan 13,5 schoten | 18% | 27% | 23% |
| Meer dan 14,5 schoten | 18% | 27% | 23% |
| Meer dan 15,5 schoten | 18% | 27% | 23% |
| Schoten op doel 3,5+ | 27% | 55% | 41% |
| Schoten op doel 4,5+ | 18% | 36% | 27% |
| Schoten op doel 5,5+ | 9% | 36% | 23% |
| Schoten op doel 6,5+ | 9% | 36% | 23% |
Schoten per speler
Celta de Vigo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Hugo González | 1.7 | 1.2 | 6 |
| C. Starfelt | 1.3 | 0.3 | 3 |
| Ferran Jutglà | 1.2 | 0.4 | 11 |
| Pablo Durán | 1.1 | 0.6 | 8 |
| Iago Aspas | 0.8 | 0.2 | 9 |
| Álvaro Núñez | 0.8 | 0.5 | 4 |
| J. El Abdellaoui | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Borja Iglesias | 0.7 | — | 3 |
Levante
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Brugui | 2.1 | 1 | 10 |
| Iván Romero | 1.7 | 1.1 | 11 |
| Dela | 1.7 | 0.7 | 9 |
| Etta Eyong | 1.3 | 0.3 | 6 |
| Jon Ander Olasagasti | 1 | 0.3 | 11 |
| T. Fernández | 1 | 0.2 | 9 |
| Reque | 1 | 0.5 | 8 |
| E. Bardeli | 0.4 | 0.3 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
9.8
12.1
Celta de Vigo
Levante
Schoten op doel
3
4.3
Celta de Vigo
Levante
Onderlinge resultaten Celta de Vigo - Levante
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 12/05/2026 | Celta de Vigo - Levante | 2-3 | ✓ | 5 |
| 02/11/2025 | Levante - Celta de Vigo | 1-2 | ✓ | 3 |
| 21/02/2022 | Celta de Vigo - Levante | 1-1 | ✓ | 2 |
| 21/09/2021 | Levante - Celta de Vigo | 0-2 | ✗ | 2 |
| 30/04/2021 | Celta de Vigo - Levante | 2-0 | ✗ | 2 |
| 26/10/2020 | Levante - Celta de Vigo | 1-1 | ✓ | 2 |
| 16/07/2020 | Celta de Vigo - Levante | 2-3 | ✓ | 5 |
| 22/12/2019 | Levante - Celta de Vigo | 3-1 | ✓ | 4 |
| 16/02/2019 | Celta de Vigo - Levante | 1-4 | ✓ | 5 |
| 27/08/2018 | Levante - Celta de Vigo | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 12 | +34 | 30 |
| 2 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 8 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | 9 | 0 | 2 | 28 | 10 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 19 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Bilbao | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 14 | +1 | 14 |
| 9 | Real Racing Club de Santander | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | 30 | -13 | 14 |
| 10 | Alavés | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 11 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 12 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 13 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 12 |
| 14 | Getafe | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 12 |
| 15 | Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 14 | -1 | 11 |
| 16 | Osasuna | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 22 | -11 | 11 |
| 17 | Elche | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 9 |
| 20 | Málaga CF | 12 | 0 | 5 | 7 | 9 | 23 | -14 | 5 |