WWWWV
Real Sociedad
Real Sociedad - Rayo VallecanoStatistieken, H2H & xG
WGGVW
Rayo Vallecano
Head to Head
27 wedstrijden3.07
Avg Goals
56%
BTTS
78%
Over 1.5
59%
Over 2.5
48%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Real Sociedad | Statistiek | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| 1.82 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 1.82 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 1.58 | ⚡ xG | 1.6 |
| 14.4 | 🔫 Schoten | 14.7 |
| 5.2 | 🎯 Schoten op doel | 5 |
| 6.6 | 🚩 Corners | 5.2 |
| 73% | 🤝 BTTS | 80% |
| 82% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 9% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 45% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 12.5 |
Real Sociedad
11 gespeeld · 19 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWV | 2.40 |
| Thuis | WGVWW | 2.00 |
| Uit | VWWWV | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 55% | 60% | 50% |
| Gem. goals | 3.64 | 2.8 | 4.34 |
| Voor | 1.82 | 1.4 | 2.17 |
| Tegen | 1.82 | 1.4 | 2.17 |
| BTTS | 73% | 60% | 83% |
| De '0' | 9% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 27% | 40% | 17% |
| xG | 1.58 | 1.55 | 1.61 |
| xG tegen | 1.72 | 1.32 | 2.05 |
Rayo Vallecano
10 gespeeld · 12 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGVW | 1.60 |
| Thuis | GWWVW | 2.00 |
| Uit | VVVGG | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 60% | 0% |
| Gem. goals | 3.5 | 3.2 | 3.8 |
| Voor | 1.5 | 1.8 | 1.2 |
| Tegen | 2 | 1.4 | 2.6 |
| BTTS | 80% | 60% | 100% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.6 | 1.63 | 1.56 |
| xG tegen | 1.67 | 1.51 | 1.84 |
Voorspellingen voor Real Sociedad – Rayo Vallecano
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad wint FT Resultaat | 39% | 2.54 | 1.70 | -33.17 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.86 | 4.05 | +4.85 | Ja |
| Rayo Vallecano wint FT Resultaat | 35% | 2.87 | 4.20 | +46.16 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 65% | 1.53 | 1.22 | -20.46 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 61% | 1.65 | 2.16 | +31.09 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.00 | -5.50 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.14 | -5.55 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 60% | 1.66 | 1.59 | -4.17 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 38% | 2.64 | 2.27 | -13.94 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 4.88 | 4.30 | -11.89 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 18.18 | 11.60 | -36.20 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 5.83 | 4.80 | -17.68 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 40% | 2.52 | 2.39 | -5.05 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.50 | -6.86 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.26 | 1.16 | -7.77 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.58 | 1.55 | -1.78 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.73 | 2.40 | -12.08 | Nee |
| BTTS & Winst Real Sociedad Combinatie | 23% | 4.42 | 3.00 | -32.05 | Nee |
| BTTS & Winst Rayo Vallecano Combinatie | 20% | 4.92 | 6.93 | +40.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 91% | 1.10 | 1.15 | +4.65 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 85% | 1.18 | 1.31 | +10.70 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 76% | 1.32 | 1.55 | +17.49 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 65% | 1.53 | 1.98 | +29.29 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 54% | 1.86 | 2.38 | +28.04 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 9% | 11.11 | 4.30 | -61.30 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 16% | 6.45 | 2.92 | -54.74 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 24% | 4.13 | 2.17 | -47.49 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 35% | 2.88 | 1.79 | -37.89 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 46% | 2.16 | 1.50 | -30.70 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.51 | – | – | Nee |
| Rayo Vallecano Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.01 | – | – | Nee |
| Real Sociedad scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.02 | 1.53 | -24.42 | Nee |
| Rayo Vallecano scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.16 | 2.52 | +16.42 | Ja |
| Real Sociedad wint nil Win to Nil | 17% | 6.00 | 3.30 | -45.01 | Nee |
| Rayo Vallecano wint nil Win to Nil | 14% | 6.91 | 9.00 | +30.21 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Sociedad
Advies: Double chance : Real Sociedad or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
1.60
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
2.00
THUIS-/UIT PPG
0.40
1.58
XG (THUIS/UIT)
1.60
1.32
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.34
5.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
10%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Real Sociedad | Rayo Vallecano | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 100% | 95.5% |
| Over 1.5 | 82% | 100% | 91% |
| Over 2.5 | 82% | 70% | 76% |
| Over 3.5 | 45% | 30% | 37.5% |
| Over 4.5 | 45% | 30% | 37.5% |
| BTTS | 73% | 80% | 76.5% |
| BTTS & Win | 22.7% | 20.3% | 21.5% |
| BTTS & Draw | 0% | 30% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.6% | 51.6% | 51.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 20% | 14.5% |
Trends
- Real Sociedad pakte 12 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2.4 per wedstrijd), met BTTS in 5 van die 5 en 14 goals gemaakt.
- De laatste 7 wedstrijden van Real Sociedad eindigden telkens met 3+ goals, en in hun laatste 5 duels vielen er in totaal 23 goals.
- Real Sociedad zit in vorm richting Rayo Vallecano met slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels (4 zeges, 0 gelijke spelen).
- In de laatste 5 wedstrijden van Real Sociedad scoorden beide teams telkens, en dit seizoen eindigde 8/11 duels in BTTS (73%).
- Real Sociedad lijkt opnieuw te scoren, want het trof doel in de laatste 5 wedstrijden en maakte daarin 14 goals.
Trends
- Rayo Vallecano pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 7 goals in totaal.
- Rayo Vallecano is buitenshuis al 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Rayo Vallecano scoorde in de laatste 5 uitwedstrijden telkens; kan Real Sociedad die reeks doorbreken?
- In de laatste 10 wedstrijden van Rayo Vallecano vielen er telkens 2 goals of meer.
- Rayo Vallecano verloor slechts 1 van de laatste 5 duels tegen Real Sociedad, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Rayo Vallecano was er in 3 duels BTTS, en dit seizoen viel BTTS in 8 wedstrijden (80% van alle wedstrijden) met Rayo Vallecano.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
G
V
W
W
Vorm – Uit
0.4
V
V
V
G
G
Real Sociedad
Real Sociedad
2 - 1
Levante
Real Sociedad
3 - 2
Deportivo La Coruña
Real Sociedad
0 - 3
Atlético Madrid
Real Sociedad
0 - 0
Celta de Vigo
Real Sociedad
2 - 1
Espanyol
Rayo Vallecano
Getafe
1 - 1
Rayo Vallecano
Osasuna
1 - 1
Rayo Vallecano
Real Madrid
4 - 1
Rayo Vallecano
FC Barcelona
5 - 2
Rayo Vallecano
Sevilla
2 - 1
Rayo Vallecano
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Luka Sučić
xG 3.89
Goals 4
+0.11
Orri Steinn Óskarsson
xG 3.30
Goals 3
-0.30
Mikel Oyarzabal
xG 3.09
Goals 2
-1.09
xG vs Goals
Sergio Camello
xG 6.44
Goals 7
+0.56
Álvaro García
xG 2.82
Goals 3
+0.18
Jorge De Frutos
xG 1.81
Goals 2
+0.19
Gaat Real Sociedad scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Real Sociedad scoort.
10%
clean sheet uit
Gaat Rayo Vallecano scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Rayo Vallecano scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Real Sociedad | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 100% |
| Over 1.5 | 82% | 100% |
| Over 2.5 | 82% | 70% |
| Over 3.5 | 45% | 30% |
| Over 4.5 | 45% | 30% |
| Niet gescoord | 9% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Real Sociedad | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 90% |
| Over 1.5 | 64% | 50% |
| Over 2.5 | 18% | 30% |
| Over 3.5 | 9% | 20% |
| Over 4.5 | 4% | 5% |
| Clean Sheets | 9% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Álex Remiro
1.6
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
E. Audero
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Real Sociedad | Rayo Vallecano | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 80% | 80% |
| Over 7 | 80% | 80% | 80% |
| Over 8 | 80% | 60% | 70% |
| Over 9 | 80% | 60% | 70% |
| Over 10 | 60% | 60% | 60% |
| Over 11 | 60% | 60% | 60% |
| Over 12 | 40% | 60% | 50% |
| Over 13 | 40% | 60% | 50% |
| Over 14 | 20% | 40% | 30% |
Verwacht totaal: 6.64 + 5.2 = 11.8
Hoekschoppen analyse
Real Sociedad
| Overall | 6.64 |
| Thuis | 7.2 |
| Uit | 6.17 |
Verwacht totaal
11.8
hoekschoppen
Rayo Vallecano
| Overall | 5.2 |
| Thuis | 5.6 |
| Uit | 4.8 |
Blessures & schorsingen Real Sociedad
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Rayo Vallecano
Geen meldingen.
Topscorer – Real Sociedad
L. Sučić
4
Doelpunten
0
Assists
1.5
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Rayo Vallecano
Sergio Camello
7
Doelpunten
2
Assists
2
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Real Sociedad | Rayo Vallecano | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.36 | 14.70 | 14.53 |
| Schotconversie | 13% | 10% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.18 | 5.00 | 5.09 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.18 | 9.70 | 9.44 |
| Schoten per goal | 7.90 | 9.80 | 8.85 |
| Meer dan 10,5 schoten | 73% | 80% | 77% |
| Meer dan 11,5 schoten | 73% | 70% | 72% |
| Meer dan 12,5 schoten | 64% | 70% | 67% |
| Meer dan 13,5 schoten | 55% | 70% | 63% |
| Meer dan 14,5 schoten | 45% | 60% | 53% |
| Meer dan 15,5 schoten | 45% | 60% | 53% |
| Schoten op doel 3,5+ | 64% | 60% | 62% |
| Schoten op doel 4,5+ | 55% | 60% | 58% |
| Schoten op doel 5,5+ | 36% | 30% | 33% |
| Schoten op doel 6,5+ | 18% | 30% | 24% |
Schoten per speler
Real Sociedad
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| O. Óskarsson | 1.8 | 0.8 | 9 |
| L. Sučić | 1.5 | 0.8 | 10 |
| Gonçalo Guedes | 1.4 | 0.6 | 10 |
| Mikel Oyarzabal | 1.3 | 0.9 | 11 |
| Carlos Soler | 1 | 0.5 | 10 |
| Beñat Turrientes | 0.8 | 0.7 | 6 |
| Barrenetxea | 0.8 | 0.4 | 10 |
| Luken Beitia | 0.7 | 0.3 | 3 |
Rayo Vallecano
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Sergio Camello | 2 | 1.3 | 11 |
| Pedro Díaz | 1.9 | 0.5 | 10 |
| G. Tsitaishvili | 1.3 | 0.3 | 7 |
| F. Lejeune | 1.3 | 0.3 | 11 |
| A. Rațiu | 1.1 | 0.3 | 7 |
| Álvaro García | 1 | 0.5 | 11 |
| Unai López | 0.8 | 0.4 | 11 |
| Adrià Pedrosa | 0.8 | 0.3 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
14.4
14.7
Real Sociedad
Rayo Vallecano
Schoten op doel
5.2
5
Real Sociedad
Rayo Vallecano
Onderlinge resultaten Real Sociedad - Rayo Vallecano
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 26/04/2026 | Rayo Vallecano - Real Sociedad | 3-3 | ✓ | 6 |
| 05/10/2025 | Real Sociedad - Rayo Vallecano | 0-1 | ✗ | 1 |
| 16/03/2025 | Rayo Vallecano - Real Sociedad | 2-2 | ✓ | 4 |
| 16/01/2025 | Real Sociedad - Rayo Vallecano | 3-1 | ✓ | 4 |
| 18/08/2024 | Real Sociedad - Rayo Vallecano | 1-2 | ✓ | 3 |
| 27/01/2024 | Real Sociedad - Rayo Vallecano | 0-0 | ✗ | 0 |
| 29/10/2023 | Rayo Vallecano - Real Sociedad | 2-2 | ✓ | 4 |
| 22/04/2023 | Real Sociedad - Rayo Vallecano | 2-1 | ✓ | 3 |
| 21/01/2023 | Rayo Vallecano - Real Sociedad | 0-2 | ✗ | 2 |
| 10/12/2022 | Real Sociedad - Rayo Vallecano | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 12 | +34 | 30 |
| 2 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 8 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | 9 | 0 | 2 | 28 | 10 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 19 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Bilbao | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 14 | +1 | 14 |
| 9 | Real Racing Club de Santander | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | 30 | -13 | 14 |
| 10 | Alavés | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 11 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 12 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 13 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 12 |
| 14 | Getafe | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 12 |
| 15 | Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 14 | -1 | 11 |
| 16 | Osasuna | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 22 | -11 | 11 |
| 17 | Elche | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 9 |
| 20 | Málaga CF | 12 | 0 | 5 | 7 | 9 | 23 | -14 | 5 |