WWWWW
Atlético Madrid
Atlético Madrid - FC BarcelonaStatistieken, H2H & xG
WWWVW
FC Barcelona
Head to Head
53 wedstrijden2.91
Avg Goals
58%
BTTS
75%
Over 1.5
55%
Over 2.5
26%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Atlético Madrid | Statistiek | FC Barcelona |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 4.18 |
| 0.73 | 🥅 Tegengoals | 1.09 |
| 1.91 | ⚡ xG | 2.3 |
| 17.3 | 🔫 Schoten | 20.2 |
| 6.1 | 🎯 Schoten op doel | 8.1 |
| 5.7 | 🚩 Corners | 6.8 |
| 36% | 🤝 BTTS | 64% |
| 64% | 📊 Over 2.5 % | 91% |
| 55% | 🧤 Clean sheet % | 36% |
| 27% | 🧤 Gescoord in beide helften | 91% |
| 59% | ⚽ Balbezit | 70% |
| 11.7 | 🟨 Overtredingen | 10.6 |
Atlético Madrid
11 gespeeld · 28 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WGWWW | 2.60 |
| Uit | VWWWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 82% | 80% | 83% |
| Gem. goals | 2.73 | 2.8 | 2.66 |
| Voor | 2 | 2.2 | 1.83 |
| Tegen | 0.73 | 0.6 | 0.83 |
| BTTS | 36% | 40% | 33% |
| De '0' | 55% | 60% | 50% |
| Niet gescoord | 9% | 0% | 17% |
| xG | 1.91 | 2.14 | 1.72 |
| xG tegen | 1.21 | 1.04 | 1.34 |
FC Barcelona
11 gespeeld · 30 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVW | 2.40 |
| Thuis | WWWVW | 2.40 |
| Uit | WWWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 91% | 83% | 100% |
| Gem. goals | 5.27 | 5.17 | 5.4 |
| Voor | 4.18 | 4 | 4.4 |
| Tegen | 1.09 | 1.17 | 1 |
| BTTS | 64% | 67% | 60% |
| De '0' | 36% | 33% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.3 | 2.48 | 2.09 |
| xG tegen | 0.89 | 0.83 | 0.97 |
Voorspellingen voor Atlético Madrid – FC Barcelona
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Atlético Madrid wint FT Resultaat | 39% | 2.57 | 3.86 | +50.41 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.34 | 4.34 | +0.03 | Ja |
| FC Barcelona wint FT Resultaat | 38% | 2.63 | 1.80 | -31.63 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 62% | 1.61 | 1.15 | -28.68 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 61% | 1.64 | 1.21 | -26.15 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.00 | -3.14 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.05 | -5.75 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 73% | 1.38 | 1.28 | -7.20 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 52% | 1.93 | 1.80 | -6.62 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 32% | 3.08 | 2.75 | -10.65 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 31.85 | 11.60 | -63.58 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 10% | 9.77 | 8.00 | -18.08 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 28% | 3.64 | 3.26 | -10.35 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 48% | 2.08 | 2.08 | +0.09 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 68% | 1.48 | 1.43 | -3.46 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 73% | 1.38 | 1.33 | -3.36 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 27% | 3.66 | 3.20 | -12.52 | Nee |
| BTTS & Winst Atlético Madrid Combinatie | 27% | 3.75 | 5.05 | +34.73 | Ja |
| BTTS & Winst FC Barcelona Combinatie | 26% | 3.83 | 2.63 | -31.41 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 63% | 1.59 | 1.16 | -27.27 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 49% | 2.04 | 1.35 | -33.71 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 36% | 2.78 | 1.63 | -41.32 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 25% | 4.03 | 2.01 | -50.15 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 16% | 6.25 | 2.59 | -58.56 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 37% | 2.68 | 4.00 | +49.20 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 51% | 1.96 | 2.84 | +44.56 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 64% | 1.56 | 2.14 | +36.96 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 75% | 1.33 | 1.75 | +31.60 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 84% | 1.19 | 1.50 | +26.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Atlético Madrid Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.48 | – | – | Nee |
| FC Barcelona Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.64 | – | – | Nee |
| Atlético Madrid scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.03 | 2.28 | +12.18 | Ja |
| FC Barcelona scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.06 | 1.61 | -21.91 | Nee |
| Atlético Madrid wint nil Win to Nil | 12% | 8.14 | 9.50 | +16.70 | Ja |
| FC Barcelona wint nil Win to Nil | 12% | 8.40 | 4.60 | -45.23 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Barcelona
Advies: Double chance : draw or Barcelona
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
3.00
VORM LAATSTE 5
2.40
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
2.60
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.91
XG (THUIS/UIT)
2.30
1.71
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.29
6.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
8.1
60%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Atlético Madrid | FC Barcelona | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 82% | 100% | 91% |
| Over 2.5 | 64% | 91% | 77.5% |
| Over 3.5 | 27% | 73% | 50% |
| Over 4.5 | 0% | 64% | 64% |
| BTTS | 36% | 64% | 50% |
| BTTS & Win | 26.7% | 26.1% | 26.4% |
| BTTS & Draw | 9% | 0% | 9% |
| BTTS & Over 2.5 | 63.6% | 63.6% | 63.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 27% | 27% | 27% |
Trends
- Atlético Madrid pakte 15 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 3 per wedstrijd), met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en 8 goals in totaal.
- Atlético Madrid verkeert in topvorm: de laatste 3 thuiswedstrijden werden allemaal gewonnen.
- Atlético Madrid is thuis al 5 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- Atlético Madrid scoort dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal dat vandaag willen voortzetten.
- Atlético Madrid scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd zonder goal.
- Atlético Madrid is al 7 wedstrijden ongeslagen en won 5 van de laatste 5 wedstrijden.
Trends
- FC Barcelona pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, gemiddeld 2.4 per wedstrijd, en in 4 van die 5 viel BTTS; bovendien maakten ze daarin 18 goals.
- FC Barcelona verkeert in bloedvorm op verplaatsing met 5 zeges op rij en is 5 uitduels ongeslagen; kan Atlético Madrid daar een einde aan maken?
- FC Barcelona scoorde in elk van de laatste 5 uitwedstrijden; kan Atlético Madrid die reeks doorbreken?
- In de laatste 11 wedstrijden van FC Barcelona vielen telkens 2 goals of meer.
- FC Barcelona verloor slechts 1 van de laatste 5 duels tegen Atlético Madrid: 4 keer winst en 0 keer gelijk.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van FC Barcelona scoorden beide teams, en dit seizoen was er in 7 duels (64% van alle wedstrijden) met FC Barcelona BTTS.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
G
W
W
W
Vorm – Uit
3
W
W
W
W
W
Atlético Madrid
Atlético Madrid
1 - 0
Deportivo La Coruña
Atlético Madrid
2 - 1
Real Madrid
Atlético Madrid
4 - 0
Osasuna
Atlético Madrid
2 - 2
Villarreal
Atlético Madrid
2 - 0
Málaga CF
FC Barcelona
Real Betis
2 - 5
FC Barcelona
Sevilla
1 - 3
FC Barcelona
Levante
2 - 4
FC Barcelona
Valencia
0 - 5
FC Barcelona
Elche
0 - 5
FC Barcelona
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Álex Baena
xG 4.83
Goals 5
+0.17
Álex Grimaldo
xG 3.86
Goals 4
+0.14
Lee Kang-in
xG 3.26
Goals 2
-1.26
xG vs Goals
Raphinha
xG 11.66
Goals 15
+3.34
Lamine Yamal
xG 10.28
Goals 10
-0.28
F
Fermín López
xG 4.60
Goals 5
+0.40
Gaat Atlético Madrid scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Atlético Madrid scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat FC Barcelona scoren?
60%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Barcelona scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Atlético Madrid | FC Barcelona |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 82% | 100% |
| Over 2.5 | 64% | 91% |
| Over 3.5 | 27% | 73% |
| Over 4.5 | 0% | 64% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Atlético Madrid | FC Barcelona |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 45% | 64% |
| Over 1.5 | 18% | 45% |
| Over 2.5 | 9% | 10% |
| Over 3.5 | 1% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 55% | 36% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Oblak
0.45
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Joan García
0.7
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Atlético Madrid | FC Barcelona | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 40% | 60% |
| Over 7 | 40% | 20% | 30% |
Verwacht totaal: 5.73 + 6.82 = 12.6
Hoekschoppen analyse
Atlético Madrid
| Overall | 5.73 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 6.33 |
Verwacht totaal
12.6
hoekschoppen
FC Barcelona
| Overall | 6.82 |
| Thuis | 9.5 |
| Uit | 3.6 |
Blessures & schorsingen Atlético Madrid
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen FC Barcelona
Geen meldingen.
Topscorer – Atlético Madrid
Álex Baena
5
Doelpunten
3
Assists
1.5
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – FC Barcelona
Raphinha
15
Doelpunten
3
Assists
2.8
Schoten/W
1.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Atlético Madrid | FC Barcelona | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.27 | 20.18 | 18.73 |
| Schotconversie | 12% | 21% | 17% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.09 | 8.09 | 7.09 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.18 | 12.09 | 11.64 |
| Schoten per goal | 8.64 | 4.83 | 6.74 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 100% | 100% |
| Meer dan 11,5 schoten | 91% | 91% | 91% |
| Meer dan 12,5 schoten | 82% | 82% | 82% |
| Meer dan 13,5 schoten | 73% | 73% | 73% |
| Meer dan 14,5 schoten | 73% | 73% | 73% |
| Meer dan 15,5 schoten | 55% | 73% | 64% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 100% | 100% |
| Schoten op doel 4,5+ | 82% | 100% | 91% |
| Schoten op doel 5,5+ | 45% | 100% | 73% |
| Schoten op doel 6,5+ | 27% | 82% | 55% |
Schoten per speler
Atlético Madrid
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. David | 2 | 1.5 | 6 |
| Carlos Martín | 2 | — | 1 |
| J. Álvarez | 1.9 | 1 | 7 |
| Lee Kang-In | 1.7 | 0.6 | 11 |
| Álex Baena | 1.5 | 0.9 | 11 |
| Álex Grimaldo | 1.2 | 0.9 | 10 |
| G. Simeone | 1 | 0.4 | 11 |
| C. Romero | 0.8 | 0.5 | 6 |
FC Barcelona
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Lamine Yamal | 4.3 | 1.7 | 11 |
| Raphinha | 2.8 | 1.9 | 10 |
| A. Gordon | 1.9 | 1.2 | 10 |
| K. Adeyemi | 1.5 | 0.6 | 11 |
| Fermín | 1.4 | 1 | 10 |
| Dani Olmo | 1.1 | 0.6 | 9 |
| Gabriel Jesus | 1 | 0.4 | 7 |
| X. Espart | 0.8 | 0.3 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
17.3
20.2
Atlético Madrid
FC Barcelona
Schoten op doel
6.1
8.1
Atlético Madrid
FC Barcelona
Onderlinge resultaten Atlético Madrid - FC Barcelona
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/04/2026 | Atlético Madrid - FC Barcelona | 1-2 | ✓ | 3 |
| 08/04/2026 | FC Barcelona - Atlético Madrid | 0-2 | ✗ | 2 |
| 04/04/2026 | Atlético Madrid - FC Barcelona | 1-2 | ✓ | 3 |
| 03/03/2026 | FC Barcelona - Atlético Madrid | 3-0 | ✗ | 3 |
| 12/02/2026 | Atlético Madrid - FC Barcelona | 4-0 | ✗ | 4 |
| 02/12/2025 | FC Barcelona - Atlético Madrid | 3-1 | ✓ | 4 |
| 02/04/2025 | Atlético Madrid - FC Barcelona | 0-1 | ✗ | 1 |
| 16/03/2025 | Atlético Madrid - FC Barcelona | 2-4 | ✓ | 6 |
| 25/02/2025 | FC Barcelona - Atlético Madrid | 4-4 | ✓ | 8 |
| 21/12/2024 | FC Barcelona - Atlético Madrid | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 12 | +34 | 30 |
| 2 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 8 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | 9 | 0 | 2 | 28 | 10 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 19 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Bilbao | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 14 | +1 | 14 |
| 9 | Alavés | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 10 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 11 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 12 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 12 |
| 13 | Getafe | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 12 |
| 14 | Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 14 | -1 | 11 |
| 15 | Osasuna | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 22 | -11 | 11 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 29 | -14 | 11 |
| 17 | Elche | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 9 |
| 20 | Málaga CF | 11 | 0 | 5 | 6 | 8 | 21 | -13 | 5 |