GGGVV
Manchester United
Manchester United - Aston VillaStatistieken, H2H & xG
WGWWG
Aston Villa
Head to Head
36 wedstrijden3.03
Avg Goals
58%
BTTS
75%
Over 1.5
67%
Over 2.5
47%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Manchester United | Statistiek | Aston Villa |
|---|---|---|
| 1.11 | ⚽ Doelpunten | 1.11 |
| 1.67 | 🥅 Tegengoals | 1.44 |
| 1.94 | ⚡ xG | 1.24 |
| 18.6 | 🔫 Schoten | 11.9 |
| 5 | 🎯 Schoten op doel | 3 |
| 6.1 | 🚩 Corners | 3.7 |
| 56% | 🤝 BTTS | 56% |
| 33% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 22% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 11.1 | 🟨 Overtredingen | 11.3 |
Manchester United
9 gespeeld · 7 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGGVV | 0.60 |
| Thuis | WVGV | 1.00 |
| Uit | VGGGV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 11% | 25% | 0% |
| Gem. goals | 2.78 | 3.25 | 2.4 |
| Voor | 1.11 | 1.5 | 0.8 |
| Tegen | 1.67 | 1.75 | 1.6 |
| BTTS | 56% | 50% | 60% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 44% | 50% | 40% |
| xG | 1.94 | 2.09 | 1.82 |
| xG tegen | 1.43 | 1.17 | 1.64 |
Aston Villa
9 gespeeld · 12 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWG | 2.20 |
| Thuis | VVGWG | 1.00 |
| Uit | VGWW | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 20% | 50% |
| Gem. goals | 2.55 | 2.6 | 2.5 |
| Voor | 1.11 | 1.2 | 1 |
| Tegen | 1.44 | 1.4 | 1.5 |
| BTTS | 56% | 80% | 25% |
| De '0' | 22% | 0% | 50% |
| Niet gescoord | 33% | 20% | 50% |
| xG | 1.24 | 1.26 | 1.22 |
| xG tegen | 1.76 | 1.67 | 1.87 |
Voorspellingen voor Manchester United – Aston Villa
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester United wint FT Resultaat | 56% | 1.80 | 2.14 | +18.95 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.31 | 3.65 | -15.40 | Nee |
| Aston Villa wint FT Resultaat | 21% | 4.71 | 3.10 | -34.17 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 79% | 1.27 | 1.25 | -1.55 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 44% | 2.25 | 1.71 | -24.04 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.00 | -4.85 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.18 | 1.14 | -3.75 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 63% | 1.59 | 1.57 | -1.14 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 41% | 2.45 | 2.46 | +0.32 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 23% | 4.39 | 4.20 | -4.37 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 20.62 | 11.60 | -43.74 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.42 | 5.00 | -22.15 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 37% | 2.70 | 2.44 | -9.65 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 59% | 1.69 | 1.56 | -7.62 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 77% | 1.29 | 1.20 | -7.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 62% | 1.61 | 1.50 | -7.07 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 38% | 2.63 | 2.63 | +0.07 | Ja |
| BTTS & Winst Manchester United Combinatie | 31% | 3.27 | 3.52 | +7.57 | Ja |
| BTTS & Winst Aston Villa Combinatie | 13% | 7.66 | 5.03 | -34.31 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 65% | 1.53 | 1.18 | -23.06 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 52% | 1.93 | 1.40 | -27.48 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 39% | 2.59 | 1.92 | -25.89 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 27% | 3.69 | 2.13 | -42.28 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 18% | 5.62 | 2.60 | -53.72 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 35% | 2.87 | 3.92 | +36.42 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 48% | 2.07 | 2.70 | +30.14 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 61% | 1.63 | 2.10 | +28.94 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 73% | 1.37 | 1.67 | +21.74 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 82% | 1.22 | 1.42 | +16.72 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester United Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.35 | – | – | Nee |
| Aston Villa Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.67 | – | – | Nee |
| Manchester United scoort eerst Eerste Goal | 60% | 1.66 | 1.76 | +6.13 | Ja |
| Aston Villa scoort eerst Eerste Goal | 36% | 2.79 | 2.12 | -24.10 | Nee |
| Manchester United wint nil Win to Nil | 25% | 4.00 | 4.60 | +15.11 | Ja |
| Aston Villa wint nil Win to Nil | 8% | 12.23 | 6.00 | -50.94 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Manchester United
Advies: Double chance : Manchester United or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
0.60
VORM LAATSTE 5
2.20
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.75
1.94
XG (THUIS/UIT)
1.24
1.53
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.79
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.0
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Manchester United | Aston Villa | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% | 94.5% |
| Over 1.5 | 89% | 67% | 78% |
| Over 2.5 | 33% | 56% | 44.5% |
| Over 3.5 | 22% | 33% | 27.5% |
| Over 4.5 | 11% | 11% | 11% |
| BTTS | 56% | 56% | 56% |
| BTTS & Win | 30.6% | 13.1% | 21.9% |
| BTTS & Draw | 44% | 22% | 33% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.4% | 51.4% | 51.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 11% | 11% |
Trends
- Manchester United pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en in totaal 3 goals gemaakt.
- In de laatste 5 wedstrijden van Manchester United vielen er telkens 2 goals of meer.
- Manchester United wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 3 gelijke spelen en 2 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Manchester United: in 2 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren.
- Manchester United bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (44%) en maakte in de laatste 5 duels in totaal 3 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Manchester United eindigden 3 duels in BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 5 wedstrijden (56%) met Manchester United.
Trends
- Aston Villa pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 2.2 punten per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 9 goals in totaal.
- Aston Villa voelt zich de laatste tijd prima op verplaatsing en is al 3 uitduels op rij ongeslagen.
- Aston Villa zit in de lift met 5 wedstrijden zonder nederlaag en won 3 van de laatste 5 duels.
- Aston Villa is in aanloop naar dit duel met Manchester United 5 wedstrijden ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en maakte daarin 9 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Aston Villa viel BTTS in 4 duels, en dit seizoen gebeurde dat in 5 wedstrijden (56% van alle wedstrijden) met Aston Villa.
- Aston Villa lijkt vandaag te gaan scoren, want het team trof in de laatste 6 wedstrijden telkens doel en maakte 9 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
W
V
G
V
Vorm – Uit
1.75
V
G
W
W
Manchester United
Manchester United
0 - 3
Bournemouth
Manchester United
1 - 1
Tottenham Hotspur
Manchester United
0 - 1
Manchester City
Manchester United
5 - 2
Ipswich Town
Aston Villa
Newcastle United
0 - 1
Aston Villa
Tottenham Hotspur
2 - 3
Aston Villa
Hull City
0 - 0
Aston Villa
Brighton
4 - 0
Aston Villa
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Bryan Mbeumo
xG 4.56
Goals 4
-0.56
Bruno Fernandes
xG 3.44
Goals 3
-0.44
Matheus Cunha
xG 1.96
Goals 1
-0.96
xG vs Goals
Nicolas Jackson
xG 4.65
Goals 5
+0.35
Johan Manzambi
xG 2.42
Goals 2
-0.42
Emi Buendía
xG 1.56
Goals 1
-0.56
Gaat Manchester United scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Manchester United scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Aston Villa scoren?
0%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Aston Villa scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Manchester United | Aston Villa |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% |
| Over 1.5 | 89% | 67% |
| Over 2.5 | 33% | 56% |
| Over 3.5 | 22% | 33% |
| Over 4.5 | 11% | 11% |
| Niet gescoord | 0% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Manchester United | Aston Villa |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 78% |
| Over 1.5 | 56% | 44% |
| Over 2.5 | 11% | 11% |
| Over 3.5 | 9% | 11% |
| Over 4.5 | 3% | 2% |
| Clean Sheets | 0% | 22% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
S. Lammens
1.33
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Z. Suzuki
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Manchester United | Aston Villa | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 75% | 50% | 63% |
| Over 9 | 50% | 25% | 38% |
| Over 10 | 50% | 25% | 38% |
| Over 11 | 50% | 25% | 38% |
| Over 12 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 6.11 + 3.67 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Manchester United
| Overall | 6.11 |
| Thuis | 5.75 |
| Uit | 6.4 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Aston Villa
| Overall | 3.67 |
| Thuis | 4.2 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen Manchester United
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Aston Villa
Geen meldingen.
Topscorer – Manchester United
B. Mbeumo
4
Doelpunten
0
Assists
2.2
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Aston Villa
N. Jackson
5
Doelpunten
0
Assists
2.4
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Manchester United | Aston Villa | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18.56 | 11.89 | 15.23 |
| Schotconversie | 6% | 9% | 8% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.00 | 3.00 | 4.00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 13.56 | 8.89 | 11.23 |
| Schoten per goal | 16.70 | 10.70 | 13.70 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 56% | 78% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 56% | 78% |
| Meer dan 12,5 schoten | 78% | 56% | 67% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 44% | 56% |
| Meer dan 14,5 schoten | 56% | 44% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 56% | 22% | 39% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 33% | 45% |
| Schoten op doel 5,5+ | 22% | 22% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 11% | 11% |
Schoten per speler
Manchester United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| B. Mbeumo | 2.2 | 1.3 | 9 |
| A. Diallo | 2 | 0.8 | 4 |
| Bruno Fernandes | 1.9 | 0.8 | 8 |
| M. Rashford | 1.5 | 0.7 | 6 |
| Matheus Cunha | 1.4 | 0.7 | 9 |
| C. Baleba | 1.3 | — | 4 |
| P. Dorgu | 1.2 | 0.2 | 5 |
| M. Mount | 1 | 0.3 | 4 |
Aston Villa
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Manzambi | 2.7 | 0.8 | 6 |
| N. Jackson | 2.4 | 1.1 | 8 |
| E. Buendía | 1.6 | 0.2 | 9 |
| L. Goretzka | 1.3 | — | 3 |
| I. Maatsen | 1.2 | 0.2 | 6 |
| J. McGinn | 0.9 | 0.3 | 9 |
| I. Mbaye | 0.8 | 0.3 | 6 |
| R. Barkley | 0.7 | 0.2 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
18.6
11.9
Manchester United
Aston Villa
Schoten op doel
5
3
Manchester United
Aston Villa
Onderlinge resultaten Manchester United - Aston Villa
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 15/03/2026 | Manchester United - Aston Villa | 3-1 | ✓ | 4 |
| 21/12/2025 | Aston Villa - Manchester United | 2-1 | ✓ | 3 |
| 25/05/2025 | Manchester United - Aston Villa | 2-0 | ✗ | 2 |
| 06/10/2024 | Aston Villa - Manchester United | 0-0 | ✗ | 0 |
| 11/02/2024 | Aston Villa - Manchester United | 1-2 | ✓ | 3 |
| 26/12/2023 | Manchester United - Aston Villa | 3-2 | ✓ | 5 |
| 30/04/2023 | Manchester United - Aston Villa | 1-0 | ✗ | 1 |
| 10/11/2022 | Manchester United - Aston Villa | 4-2 | ✓ | 6 |
| 06/11/2022 | Aston Villa - Manchester United | 3-1 | ✓ | 4 |
| 23/07/2022 | Manchester United - Aston Villa | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 9 | 8 | 0 | 1 | 14 | 5 | +9 | 24 |
| 2 | Manchester City | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | 6 | 1 | 2 | 24 | 7 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 15 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | 3 | 5 | 1 | 16 | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds United | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 8 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham Hotspur | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 12 |
| 11 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Hull City AFC | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 10 | +1 | 11 |
| 13 | Newcastle United | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 15 | -3 | 11 |
| 14 | Ipswich Town FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 |
| 16 | Coventry City FC | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 19 | -9 | 9 |
| 17 | Manchester United | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 15 | -5 | 7 |
| 18 | Crystal Palace | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 21 | -12 | 7 |
| 19 | Nottingham Forest | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 20 | Sunderland | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 5 |