VWVGG
Ipswich Town
Ipswich Town - BournemouthStatistieken, H2H & xG
VVWWW
Bournemouth
Head to Head
6 wedstrijden3
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
67%
Over 2.5
33%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Ipswich Town | Statistiek | Bournemouth |
|---|---|---|
| 1.56 | ⚽ Doelpunten | 1.56 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1.44 |
| 1.28 | ⚡ xG | 1.57 |
| 11 | 🔫 Schoten | 14.1 |
| 4.1 | 🎯 Schoten op doel | 5 |
| 2.9 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 78% | 🤝 BTTS | 56% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 56% | 🧤 Gescoord in beide helften | 44% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 11.4 | 🟨 Overtredingen | 13.2 |
Ipswich Town
9 gespeeld · 11 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGG | 1.00 |
| Thuis | WVWG | 1.75 |
| Uit | VWVVG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 50% | 20% |
| Gem. goals | 3.56 | 2.5 | 4.4 |
| Voor | 1.56 | 1.25 | 1.8 |
| Tegen | 2 | 1.25 | 2.6 |
| BTTS | 78% | 75% | 80% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 22% | 25% | 20% |
| xG | 1.28 | 1.27 | 1.29 |
| xG tegen | 1.76 | 1.53 | 1.95 |
Bournemouth
9 gespeeld · 12 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWWW | 1.80 |
| Thuis | GGVWW | 1.60 |
| Uit | VGVW | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 40% | 25% |
| Gem. goals | 3 | 2.2 | 4 |
| Voor | 1.56 | 1.4 | 1.75 |
| Tegen | 1.44 | 0.8 | 2.25 |
| BTTS | 56% | 40% | 75% |
| De '0' | 33% | 40% | 25% |
| Niet gescoord | 11% | 20% | 0% |
| xG | 1.57 | 1.84 | 1.23 |
| xG tegen | 1.24 | 1.07 | 1.46 |
Voorspellingen voor Ipswich Town – Bournemouth
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Ipswich Town wint FT Resultaat | 36% | 2.79 | 3.70 | +32.42 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.47 | 3.65 | +5.25 | Ja |
| Bournemouth wint FT Resultaat | 35% | 2.83 | 1.90 | -32.79 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 65% | 1.55 | 1.25 | -19.23 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.56 | 1.20 | -22.95 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.09 | 1.00 | -8.61 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.34 | 1.20 | -10.35 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.07 | 1.72 | -16.73 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 27% | 3.76 | 2.80 | -25.46 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 12% | 8.06 | 5.50 | -31.80 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 11.61 | 13.00 | +11.93 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 25% | 3.95 | 4.20 | +6.22 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.94 | 2.05 | +5.76 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 73% | 1.36 | 1.40 | +2.73 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.13 | -1.01 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 54% | 1.84 | 1.59 | -13.55 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 46% | 2.19 | 2.38 | +8.60 | Ja |
| BTTS & Winst Ipswich Town Combinatie | 17% | 5.83 | 6.37 | +9.31 | Ja |
| BTTS & Winst Bournemouth Combinatie | 17% | 5.89 | 3.52 | -40.23 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 33% | 3.06 | 1.36 | -55.53 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 21% | 4.81 | 1.55 | -67.76 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 12% | 8.13 | 2.02 | -75.15 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 7% | 14.93 | 2.88 | -80.70 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 3% | 29.41 | 3.42 | -88.37 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 67% | 1.49 | 2.88 | +93.82 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 79% | 1.26 | 2.23 | +76.62 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 88% | 1.14 | 1.65 | +44.70 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 93% | 1.07 | 1.36 | +26.89 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 97% | 1.04 | 1.23 | +18.82 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Ipswich Town Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.67 | – | – | Nee |
| Bournemouth Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.70 | – | – | Nee |
| Ipswich Town scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.15 | 2.36 | +9.74 | Ja |
| Bournemouth scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.17 | 1.66 | -23.47 | Nee |
| Ipswich Town wint nil Win to Nil | 19% | 5.37 | 6.50 | +21.10 | Ja |
| Bournemouth wint nil Win to Nil | 18% | 5.44 | 3.70 | -31.95 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bournemouth
Advies: Double chance : draw or Bournemouth
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
1.80
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
1.75
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.28
XG (THUIS/UIT)
1.57
1.68
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.26
4.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Ipswich Town | Bournemouth | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 89% | 89% | 89% |
| Over 2.5 | 67% | 56% | 61.5% |
| Over 3.5 | 44% | 33% | 38.5% |
| Over 4.5 | 33% | 11% | 22% |
| BTTS | 78% | 56% | 67% |
| BTTS & Win | 17.2% | 17% | 17.1% |
| BTTS & Draw | 22% | 33% | 27.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 40.6% | 40.6% | 40.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 11% | 11% |
Trends
- Ipswich Town pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 7 goals in totaal.
- Ipswich Town is thuis al 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Ipswich Town is al 2 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 4 wedstrijden van Ipswich Town vielen er telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 duels van Ipswich Town eindigden er 4 met BTTS, en dit seizoen was dat in 7 wedstrijden (78% van alle wedstrijden) met Ipswich Town.
- Ipswich Town scoorde in de laatste 4 wedstrijden en maakte 7 goals in de laatste 5 duels, dus de kans is groot dat ze ook nu trefzeker zijn.
Trends
- AFC Bournemouth pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten (gemiddeld 1.8 per wedstrijd), BTTS viel maar 1 keer en ze scoorden 8 keer.
- AFC Bournemouth is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In de laatste 4 wedstrijden van AFC Bournemouth vielen telkens 2 goals of meer.
- AFC Bournemouth hield in de laatste 5 duels 3 keer de nul en kreeg in die periode 6 goals tegen; dit seizoen staan ze op 3 clean sheets.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van AFC Bournemouth scoorden beide teams, en ze wonnen 3 van die 5; dit seizoen viel BTTS in 5/9 duels.
- AFC Bournemouth lijkt te gaan scoren, want ze vonden in de laatste 4 wedstrijden het net en maakten 8 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.75
W
V
W
G
Vorm – Uit
1
V
G
V
W
Ipswich Town
Ipswich Town
1 - 1
Nottingham Forest
Ipswich Town
2 - 1
Fulham
Ipswich Town
0 - 2
Liverpool
Ipswich Town
2 - 1
Sunderland
Bournemouth
Manchester United
0 - 3
Bournemouth
Chelsea
5 - 1
Bournemouth
Newcastle United
2 - 2
Bournemouth
Manchester City
2 - 1
Bournemouth
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Julio Enciso
xG 3.36
Goals 2
-1.36
Emersonn Correia da Silva
xG 2.31
Goals 2
-0.31
Zian Flemming
xG 1.91
Goals 2
+0.09
xG vs Goals
Marcus Tavernier
xG 4.88
Goals 5
+0.12
Evanilson
xG 3.88
Goals 4
+0.12
Rayan Rocha
xG 2.88
Goals 1
-1.88
Gaat Ipswich Town scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Ipswich Town scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Bournemouth scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bournemouth scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Ipswich Town | Bournemouth |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 89% | 89% |
| Over 2.5 | 67% | 56% |
| Over 3.5 | 44% | 33% |
| Over 4.5 | 33% | 11% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Ipswich Town | Bournemouth |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 67% |
| Over 1.5 | 56% | 44% |
| Over 2.5 | 22% | 11% |
| Over 3.5 | 11% | 11% |
| Over 4.5 | 5% | 2% |
| Clean Sheets | 0% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
C. Walton
1.2
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Đ. Petrović
0.89
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Ipswich Town | Bournemouth | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 25% | 75% | 50% |
| Over 8 | 0% | 50% | 25% |
| Over 9 | 0% | 25% | 13% |
| Over 10 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 2.89 + 4.56 = 7.4
Hoekschoppen analyse
Ipswich Town
| Overall | 2.89 |
| Thuis | 2.25 |
| Uit | 3.4 |
Verwacht totaal
7.4
hoekschoppen
Bournemouth
| Overall | 4.56 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 4.25 |
Blessures & schorsingen Ipswich Town
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Bournemouth
Geen meldingen.
Topscorer – Ipswich Town
L. Davis
2
Doelpunten
1
Assists
0.8
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Bournemouth
M. Tavernier
5
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Ipswich Town | Bournemouth | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.00 | 14.11 | 12.56 |
| Schotconversie | 14% | 11% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.11 | 5.00 | 4.56 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.89 | 9.11 | 8.00 |
| Schoten per goal | 7.07 | 9.07 | 8.07 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 56% | 56% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 44% | 44% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 44% | 39% |
| Meer dan 13,5 schoten | 22% | 44% | 33% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 44% | 28% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 44% | 22% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 89% | 73% |
| Schoten op doel 4,5+ | 44% | 56% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 11% | 22% | 17% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 11% | 6% |
Schoten per speler
Ipswich Town
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Enciso | 2.6 | 1 | 9 |
| Emersonn | 1.7 | 0.4 | 9 |
| Z. Flemming | 1 | 0.7 | 7 |
| A. Fatawu | 0.9 | 0.1 | 8 |
| J. Philogene | 0.8 | 0.6 | 5 |
| L. Davis | 0.8 | 0.3 | 9 |
| D. Maeda | 0.7 | 0.3 | 9 |
| J. Clarke | 0.6 | 0.3 | 8 |
Bournemouth
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Rayan | 2.3 | 1.1 | 9 |
| M. Tavernier | 2 | 1.4 | 9 |
| Evanilson | 1.9 | 0.7 | 9 |
| J. Kluivert | 1.6 | 0.9 | 7 |
| R. Christie | 0.8 | 0.1 | 8 |
| António Silva | 0.7 | 0.2 | 9 |
| A. Adli | 0.7 | 0.3 | 3 |
| A. Scott | 0.6 | 0.2 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
11
14.1
Ipswich Town
Bournemouth
Schoten op doel
4.1
5
Ipswich Town
Bournemouth
Onderlinge resultaten Ipswich Town - Bournemouth
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 02/04/2025 | Bournemouth - Ipswich Town | 1-2 | ✓ | 3 |
| 08/12/2024 | Ipswich Town - Bournemouth | 1-2 | ✓ | 3 |
| 03/04/2015 | Ipswich Town - Bournemouth | 1-1 | ✓ | 2 |
| 22/11/2014 | Bournemouth - Ipswich Town | 2-2 | ✓ | 4 |
| 21/04/2014 | Ipswich Town - Bournemouth | 2-2 | ✓ | 4 |
| 29/12/2013 | Bournemouth - Ipswich Town | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 9 | 8 | 0 | 1 | 14 | 5 | +9 | 24 |
| 2 | Manchester City | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | 6 | 1 | 2 | 24 | 7 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 15 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | 3 | 5 | 1 | 16 | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds United | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 8 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham Hotspur | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 12 |
| 11 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Hull City AFC | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 10 | +1 | 11 |
| 13 | Newcastle United | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 15 | -3 | 11 |
| 14 | Ipswich Town FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 |
| 16 | Coventry City FC | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 19 | -9 | 9 |
| 17 | Manchester United | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 15 | -5 | 7 |
| 18 | Crystal Palace | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 21 | -12 | 7 |
| 19 | Nottingham Forest | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 20 | Sunderland | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 5 |