WWWVW
Brighton
Brighton - BrentfordStatistieken, H2H & xG
WGVGW
Brentford
Head to Head
22 wedstrijden2.32
Avg Goals
27%
BTTS
64%
Over 1.5
36%
Over 2.5
18%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Brighton | Statistiek | Brentford |
|---|---|---|
| 2.67 | ⚽ Doelpunten | 1.78 |
| 0.78 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.77 | ⚡ xG | 1.51 |
| 16.6 | 🔫 Schoten | 14 |
| 5.1 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 4 |
| 22% | 🤝 BTTS | 67% |
| 56% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 67% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 44% | 🧤 Gescoord in beide helften | 44% |
| 58% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 12.3 | 🟨 Overtredingen | 13.1 |
Brighton
9 gespeeld · 19 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVW | 2.40 |
| Thuis | WGWW | 2.50 |
| Uit | VWWVW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 67% | 75% | 60% |
| Gem. goals | 3.45 | 3.5 | 3.4 |
| Voor | 2.67 | 3.25 | 2.2 |
| Tegen | 0.78 | 0.25 | 1.2 |
| BTTS | 22% | 25% | 20% |
| De '0' | 67% | 75% | 60% |
| Niet gescoord | 11% | 0% | 20% |
| xG | 1.77 | 2.03 | 1.56 |
| xG tegen | 1.31 | 0.85 | 1.68 |
Brentford
9 gespeeld · 14 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVGW | 1.60 |
| Thuis | WGWVW | 2.00 |
| Uit | GGGG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 60% | 0% |
| Gem. goals | 2.78 | 2.6 | 3 |
| Voor | 1.78 | 2 | 1.5 |
| Tegen | 1 | 0.6 | 1.5 |
| BTTS | 67% | 40% | 100% |
| De '0' | 33% | 60% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.51 | 1.43 | 1.61 |
| xG tegen | 1.6 | 1.53 | 1.69 |
Voorspellingen voor Brighton – Brentford
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brighton wint FT Resultaat | 49% | 2.05 | 1.91 | -6.84 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.19 | 3.90 | -6.92 | Nee |
| Brentford wint FT Resultaat | 27% | 3.65 | 3.60 | -1.50 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 73% | 1.38 | 1.29 | -6.29 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 51% | 1.95 | 1.91 | -2.15 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.05 | 1.00 | -4.35 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.14 | -1.90 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.64 | +7.68 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 44% | 2.29 | 2.38 | +4.13 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 3.96 | 4.20 | +5.97 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 22.99 | 13.00 | -43.45 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 7.17 | 5.00 | -30.25 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 34% | 2.91 | 2.37 | -18.61 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 56% | 1.78 | 1.53 | -13.94 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.34 | 1.20 | -10.28 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 66% | 1.51 | 1.51 | -0.01 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 34% | 2.96 | 2.42 | -18.25 | Nee |
| BTTS & Winst Brighton Combinatie | 29% | 3.42 | 3.20 | -6.50 | Nee |
| BTTS & Winst Brentford Combinatie | 17% | 5.72 | 5.93 | +3.66 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 78% | 1.28 | 1.20 | -6.40 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 67% | 1.50 | 1.35 | -9.95 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 54% | 1.85 | 1.65 | -10.57 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 42% | 2.40 | 2.00 | -16.60 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 30% | 3.30 | 2.45 | -25.76 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 22% | 4.55 | 4.00 | -12.00 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 33% | 3.00 | 2.75 | -8.43 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 46% | 2.18 | 2.18 | -0.16 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 58% | 1.72 | 1.60 | -6.72 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 70% | 1.43 | 1.47 | +2.46 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brighton Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.18 | – | – | Nee |
| Brentford Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.03 | – | – | Nee |
| Brighton scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.80 | 1.62 | -9.77 | Nee |
| Brentford scoort eerst Eerste Goal | 41% | 2.44 | 2.34 | -4.29 | Nee |
| Brighton wint nil Win to Nil | 20% | 5.11 | 3.70 | -27.65 | Nee |
| Brentford wint nil Win to Nil | 10% | 10.12 | 7.50 | -25.92 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Brighton
Advies: Double chance : Brighton or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
1.60
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
2.50
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.77
XG (THUIS/UIT)
1.51
1.23
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.53
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
75%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Brighton | Brentford | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 89% | 100% | 94.5% |
| Over 2.5 | 56% | 56% | 56% |
| Over 3.5 | 44% | 22% | 33% |
| Over 4.5 | 33% | 0% | 33% |
| BTTS | 22% | 67% | 44.5% |
| BTTS & Win | 29.2% | 17.5% | 23.4% |
| BTTS & Draw | 11% | 56% | 33.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 55.8% | 55.8% | 55.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 44% | 22% | 33% |
Trends
- Brighton & Hove Albion pakte 12 punten uit de laatste 5 duels (2,4 per wedstrijd), met 11 goals en BTTS in 0 van die wedstrijden.
- Brighton & Hove Albion is thuis al 4 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Brighton & Hove Albion zal vertrouwen hebben op een goal, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Brighton & Hove Albion hield 4 keer de nul in de laatste 5 duels en kreeg in die periode 2 goals tegen; dit seizoen staan ze op 6 clean sheets.
- Brighton & Hove Albion wil het goede gevoel vasthouden tegen Brentford, met slechts 1 nederlaag in de laatste 5 (4 zeges, 0 gelijke spelen).
- In 0 van de laatste 5 duels van Brighton & Hove Albion scoorden beide teams, terwijl Brighton & Hove Albion 4 van die 5 won; dit seizoen viel BTTS in 2/9 wedstrijden.
Trends
- Brentford pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (1,6 punt per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 9 goals in totaal.
- Brentford voelt zich de laatste tijd prima op vreemde bodem en is al 4 uitduels op rij ongeslagen.
- Brentford zit in een goede fase en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Een paar goals ligt voor de hand, want in de laatste 9 wedstrijden van Brentford vielen er telkens 2 goals of meer.
- Brentford wil het goede gevoel doortrekken tegen Brighton & Hove Albion, met slechts 1 nederlaag in de laatste 5 (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Brentford scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 6 duels (67% van alle wedstrijden) met Brentford.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.5
W
G
W
W
Vorm – Uit
1
G
G
G
G
Brighton
Brighton
5 - 0
Crystal Palace
Brighton
3 - 0
Arsenal
Brighton
1 - 1
Leeds United
Brighton
4 - 0
Aston Villa
Brentford
Hull City
1 - 1
Brentford
Aston Villa
2 - 2
Brentford
Bournemouth
2 - 2
Brentford
Leeds United
1 - 1
Brentford
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Charalampos Kostoulas
xG 3.45
Goals 3
-0.45
Yasin Ayari
xG 3.18
Goals 3
-0.18
Diego Gómez
xG 2.60
Goals 1
-1.60
xG vs Goals
Kevin Schade
xG 3.20
Goals 3
-0.20
I
Igor Thiago
xG 2.65
Goals 2
-0.65
Keane Lewis-Potter
xG 1.99
Goals 2
+0.01
Gaat Brighton scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brighton scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Brentford scoren?
75%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brentford scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Brighton | Brentford |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 89% | 100% |
| Over 2.5 | 56% | 56% |
| Over 3.5 | 44% | 22% |
| Over 4.5 | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Brighton | Brentford |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 33% | 67% |
| Over 1.5 | 22% | 33% |
| Over 2.5 | 11% | 8% |
| Over 3.5 | 11% | 2% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 67% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
B. Verbruggen
0.78
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
C. Kelleher
0.78
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Brighton | Brentford | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 50% | 75% |
| Over 7 | 75% | 50% | 63% |
| Over 8 | 75% | 50% | 63% |
| Over 9 | 75% | 50% | 63% |
| Over 10 | 75% | 50% | 63% |
| Over 11 | 50% | 0% | 25% |
| Over 12 | 50% | 0% | 25% |
Verwacht totaal: 4.89 + 4 = 8.9
Hoekschoppen analyse
Brighton
| Overall | 4.89 |
| Thuis | 6.25 |
| Uit | 3.8 |
Verwacht totaal
8.9
hoekschoppen
Brentford
| Overall | 4 |
| Thuis | 4.2 |
| Uit | 3.75 |
Blessures & schorsingen Brighton
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Brentford
Geen meldingen.
Topscorer – Brighton
P. Groß
3
Doelpunten
4
Assists
1.1
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Brentford
K. Schade
3
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Brighton | Brentford | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.56 | 14.00 | 15.28 |
| Schotconversie | 16% | 13% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.11 | 4.00 | 4.56 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.44 | 10.00 | 10.72 |
| Schoten per goal | 6.21 | 7.88 | 7.05 |
| Meer dan 10,5 schoten | 89% | 67% | 78% |
| Meer dan 11,5 schoten | 89% | 67% | 78% |
| Meer dan 12,5 schoten | 89% | 56% | 73% |
| Meer dan 13,5 schoten | 78% | 44% | 61% |
| Meer dan 14,5 schoten | 78% | 22% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 67% | 22% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 78% | 56% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 44% | 56% |
| Schoten op doel 5,5+ | 44% | 33% | 39% |
| Schoten op doel 6,5+ | 22% | 11% | 17% |
Schoten per speler
Brighton
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Gómez | 2.1 | 0.9 | 9 |
| Y. Ayari | 2 | 0.8 | 8 |
| C. Kostoulas | 1.7 | 0.9 | 9 |
| L. Vušković | 1.6 | 0.2 | 9 |
| P. Groß | 1.1 | 0.3 | 9 |
| M. De Cuyper | 1 | 0.3 | 9 |
| J. Hinshelwood | 1 | 0.8 | 4 |
| G. Rutter | 0.8 | 0.2 | 6 |
Brentford
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Thiago | 2 | 0.6 | 9 |
| K. Schade | 1.4 | 0.8 | 9 |
| Fábio Carvalho | 1 | 1 | 1 |
| J. Anthony | 1 | 0.4 | 9 |
| K. Lewis-Potter | 0.9 | 0.3 | 9 |
| M. Damsgaard | 0.8 | 0.1 | 8 |
| N. Collins | 0.7 | 0.3 | 3 |
| S. van den Berg | 0.7 | 0.7 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
16.6
14
Brighton
Brentford
Schoten op doel
5.1
4
Brighton
Brentford
Onderlinge resultaten Brighton - Brentford
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 21/02/2026 | Brentford - Brighton | 0-2 | ✗ | 2 |
| 22/11/2025 | Brighton - Brentford | 2-1 | ✓ | 3 |
| 19/04/2025 | Brentford - Brighton | 4-2 | ✓ | 6 |
| 27/12/2024 | Brighton - Brentford | 0-0 | ✗ | 0 |
| 03/04/2024 | Brentford - Brighton | 0-0 | ✗ | 0 |
| 06/12/2023 | Brighton - Brentford | 2-1 | ✓ | 3 |
| 26/07/2023 | Brentford - Brighton | 0-2 | ✗ | 2 |
| 01/04/2023 | Brighton - Brentford | 3-3 | ✓ | 6 |
| 14/10/2022 | Brentford - Brighton | 2-0 | ✗ | 2 |
| 26/12/2021 | Brighton - Brentford | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 9 | 8 | 0 | 1 | 14 | 5 | +9 | 24 |
| 2 | Manchester City | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | 6 | 1 | 2 | 24 | 7 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 15 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | 3 | 5 | 1 | 16 | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds United | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 8 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham Hotspur | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 12 |
| 11 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Hull City AFC | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 10 | +1 | 11 |
| 13 | Newcastle United | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 15 | -3 | 11 |
| 14 | Ipswich Town FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 |
| 16 | Coventry City FC | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 19 | -9 | 9 |
| 17 | Manchester United | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 15 | -5 | 7 |
| 18 | Crystal Palace | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 21 | -12 | 7 |
| 19 | Nottingham Forest | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 20 | Sunderland | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 5 |