VGGVW
Valencia
Valencia - Real MadridStatistieken, H2H & xG
VWWWW
Real Madrid
Head to Head
38 wedstrijden3.42
Avg Goals
66%
BTTS
92%
Over 1.5
68%
Over 2.5
45%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Valencia | Statistiek | Real Madrid |
|---|---|---|
| 0.73 | ⚽ Doelpunten | 2.55 |
| 1.55 | 🥅 Tegengoals | 0.91 |
| 1.12 | ⚡ xG | 1.98 |
| 10.4 | 🔫 Schoten | 17.3 |
| 2.9 | 🎯 Schoten op doel | 7 |
| 4 | 🚩 Corners | 6.4 |
| 36% | 🤝 BTTS | 64% |
| 45% | 📊 Over 2.5 % | 82% |
| 36% | 🧤 Clean sheet % | 27% |
| 9% | 🧤 Gescoord in beide helften | 64% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 11.9 | 🟨 Overtredingen | 8.7 |
Valencia
11 gespeeld · 9 pts · #19
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGGVW | 1.00 |
| Thuis | VVVGV | 0.20 |
| Uit | VVWGW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 18% | 0% | 40% |
| Gem. goals | 2.28 | 2.33 | 2.2 |
| Voor | 0.73 | 0.5 | 1 |
| Tegen | 1.55 | 1.83 | 1.2 |
| BTTS | 36% | 33% | 40% |
| De '0' | 36% | 33% | 40% |
| Niet gescoord | 45% | 67% | 20% |
| xG | 1.12 | 1.29 | 0.93 |
| xG tegen | 1.74 | 1.77 | 1.7 |
Real Madrid
11 gespeeld · 27 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWW | 2.40 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | VWVWW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 82% | 100% | 67% |
| Gem. goals | 3.46 | 4 | 3 |
| Voor | 2.55 | 3.4 | 1.83 |
| Tegen | 0.91 | 0.6 | 1.17 |
| BTTS | 64% | 60% | 67% |
| De '0' | 27% | 40% | 17% |
| Niet gescoord | 9% | 0% | 17% |
| xG | 1.98 | 2.11 | 1.87 |
| xG tegen | 1.46 | 1.45 | 1.46 |
Voorspellingen voor Valencia – Real Madrid
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Valencia wint FT Resultaat | 27% | 3.77 | 9.50 | +151.94 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.04 | 6.00 | +48.55 | Ja |
| Real Madrid wint FT Resultaat | 49% | 2.05 | 1.18 | -42.51 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 51% | 1.95 | 1.10 | -43.59 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 73% | 1.36 | 1.04 | -23.58 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.00 | -5.21 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.20 | 1.11 | -7.24 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 1.42 | -12.70 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.55 | 2.19 | -14.20 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.65 | 3.25 | -30.16 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.19 | 11.60 | -39.56 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.09 | 5.83 | -4.21 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.60 | 2.74 | +5.54 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.78 | +8.26 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.28 | +0.49 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.59 | 1.80 | +13.23 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.70 | 1.91 | -29.15 | Nee |
| BTTS & Winst Valencia Combinatie | 16% | 6.26 | 15.00 | +139.70 | Ja |
| BTTS & Winst Real Madrid Combinatie | 27% | 3.65 | 2.62 | -28.29 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 80% | 1.25 | 1.21 | -3.56 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 69% | 1.45 | 1.43 | -1.47 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 57% | 1.76 | 1.91 | +8.30 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 44% | 2.26 | 2.25 | -0.55 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 33% | 3.07 | 3.00 | -2.20 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 20% | 4.93 | 3.60 | -26.92 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 31% | 3.22 | 2.55 | -20.70 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 43% | 2.31 | 1.98 | -14.27 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 56% | 1.79 | 1.57 | -12.39 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 67% | 1.48 | 1.33 | -10.36 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Valencia Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.35 | – | – | Nee |
| Real Madrid Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.77 | – | – | Nee |
| Valencia scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.50 | 3.83 | +53.20 | Ja |
| Real Madrid scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.79 | 1.28 | -28.58 | Nee |
| Valencia wint nil Win to Nil | 11% | 9.49 | 19.00 | +100.17 | Ja |
| Real Madrid wint nil Win to Nil | 21% | 4.68 | 2.20 | -53.02 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Madrid
Advies: Winner : Real Madrid
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
1.00
VORM LAATSTE 5
2.40
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
0.33
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.12
XG (THUIS/UIT)
1.98
1.87
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.40
2.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.0
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
83%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Valencia | Real Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 82% | 100% | 91% |
| Over 1.5 | 45% | 82% | 63.5% |
| Over 2.5 | 45% | 82% | 63.5% |
| Over 3.5 | 36% | 45% | 40.5% |
| Over 4.5 | 18% | 36% | 27% |
| BTTS | 36% | 64% | 50% |
| BTTS & Win | 16% | 27.4% | 21.7% |
| BTTS & Draw | 9% | 0% | 9% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.6% | 51.6% | 51.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 18% | 13.5% |
Trends
- Valencia CF pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, BTTS viel in 3 van die wedstrijden en ze maakten 6 goals in die reeks.
- Valencia CF bleef dit seizoen in 5 wedstrijden droog staan (45%), en in de laatste 5 duels kwamen ze toch tot 6 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Valencia CF eindigden er 3 met BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 4 duels (36%) met Valencia CF.
Trends
- Real Madrid pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, gemiddeld 2.4 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 11 goals in totaal.
- Real Madrid voelt zich de laatste tijd op verplaatsing prima en is al 2 uitduels op rij ongeslagen.
- Real Madrid is al 4 wedstrijden ongeslagen en won 4 van de laatste 5 duels.
- De laatste 3 wedstrijden van Real Madrid leverden telkens 3 of meer goals op, en over de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 15 goals.
- Real Madrid wil de lijn doortrekken tegen Valencia CF: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 4 zeges en 0 gelijke spelen.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Real Madrid scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 7 duels (64% van alle wedstrijden) met Real Madrid.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.2
V
V
V
G
V
Vorm – Uit
1.8
V
W
V
W
W
Valencia
Valencia
1 - 2
Villarreal
Valencia
0 - 0
Athletic Bilbao
Valencia
2 - 3
Real Sociedad
Valencia
0 - 5
FC Barcelona
Valencia
0 - 1
Real Betis
Real Madrid
Racing Santander
0 - 3
Real Madrid
FC Barcelona
1 - 2
Real Madrid
Atlético Madrid
2 - 1
Real Madrid
Elche
2 - 3
Real Madrid
Real Betis
1 - 0
Real Madrid
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Umar Sadiq
xG 1.94
Goals 2
+0.06
Arnaut Danjuma
xG 1.40
Goals 0
-1.40
David Otorbi
xG 1.12
Goals 1
-0.12
xG vs Goals
Kylian Mbappé
xG 12.29
Goals 12
-0.29
Jude Bellingham
xG 4.24
Goals 4
-0.24
Arda Guler
xG 3.27
Goals 2
-1.27
Gaat Valencia scoren?
33%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Valencia scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Real Madrid scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Madrid scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Valencia | Real Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 82% | 100% |
| Over 1.5 | 45% | 82% |
| Over 2.5 | 45% | 82% |
| Over 3.5 | 36% | 45% |
| Over 4.5 | 18% | 36% |
| Niet gescoord | 18% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Valencia | Real Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 64% | 73% |
| Over 1.5 | 45% | 18% |
| Over 2.5 | 27% | 6% |
| Over 3.5 | 9% | 1% |
| Over 4.5 | 2% | 0% |
| Clean Sheets | 36% | 27% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
S. Dimitrievski
1.36
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
T. Courtois
0.8
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Valencia | Real Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 83% | 75% |
| Over 7 | 67% | 67% | 67% |
| Over 8 | 50% | 50% | 50% |
| Over 9 | 50% | 50% | 50% |
| Over 10 | 33% | 33% | 33% |
| Over 11 | 33% | 33% | 33% |
| Over 12 | 17% | 17% | 17% |
| Over 13 | 17% | 17% | 17% |
| Over 14 | 17% | 17% | 17% |
Verwacht totaal: 4 + 6.36 = 10.4
Hoekschoppen analyse
Valencia
| Overall | 4 |
| Thuis | 4.17 |
| Uit | 3.8 |
Verwacht totaal
10.4
hoekschoppen
Real Madrid
| Overall | 6.36 |
| Thuis | 6.8 |
| Uit | 6 |
Blessures & schorsingen Valencia
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Real Madrid
Geen meldingen.
Topscorer – Valencia
U. Sadiq
2
Doelpunten
0
Assists
1.5
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorer – Real Madrid
Kylian Mbappé
12
Doelpunten
2
Assists
4.1
Schoten/W
2.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Valencia | Real Madrid | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.36 | 17.27 | 13.82 |
| Schotconversie | 7% | 15% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.91 | 7.00 | 4.96 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.45 | 10.27 | 8.86 |
| Schoten per goal | 14.25 | 6.79 | 10.52 |
| Meer dan 10,5 schoten | 36% | 82% | 59% |
| Meer dan 11,5 schoten | 36% | 73% | 55% |
| Meer dan 12,5 schoten | 27% | 73% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 27% | 73% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 27% | 73% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 27% | 64% | 46% |
| Schoten op doel 3,5+ | 27% | 91% | 59% |
| Schoten op doel 4,5+ | 18% | 73% | 46% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 64% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 64% | 32% |
Schoten per speler
Valencia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Aimar Blázquez | 2 | 1 | 1 |
| U. Sadiq | 1.5 | 1.5 | 4 |
| A. Danjuma | 1.4 | 0.5 | 11 |
| Javi Guerra | 1.2 | 0.3 | 11 |
| Dani Raba | 0.8 | 0.2 | 5 |
| David Otorbi | 0.8 | 0.2 | 9 |
| Aaron Mayol | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Hugo Duro | 0.6 | — | 10 |
Real Madrid
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Kylian Mbappé | 4.1 | 2.7 | 11 |
| Vinícius Júnior | 2.3 | 0.9 | 8 |
| A. Güler | 1.8 | 0.9 | 11 |
| J. Bellingham | 1.5 | 0.9 | 11 |
| Endrick | 1 | 0.3 | 3 |
| Y. Diomande | 1 | 0.4 | 11 |
| A. Tchouaméni | 0.7 | 0.1 | 7 |
| Carlos Espí | 0.7 | 0.5 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
10.4
17.3
Valencia
Real Madrid
Schoten op doel
2.9
7
Valencia
Real Madrid
Onderlinge resultaten Valencia - Real Madrid
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/02/2026 | Valencia - Real Madrid | 0-2 | ✗ | 2 |
| 01/11/2025 | Real Madrid - Valencia | 4-0 | ✗ | 4 |
| 05/04/2025 | Real Madrid - Valencia | 1-2 | ✓ | 3 |
| 03/01/2025 | Valencia - Real Madrid | 1-2 | ✓ | 3 |
| 02/03/2024 | Valencia - Real Madrid | 2-2 | ✓ | 4 |
| 11/11/2023 | Real Madrid - Valencia | 5-1 | ✓ | 6 |
| 21/05/2023 | Valencia - Real Madrid | 1-0 | ✗ | 1 |
| 02/02/2023 | Real Madrid - Valencia | 2-0 | ✗ | 2 |
| 11/01/2023 | Real Madrid - Valencia | 1-1 | ✓ | 2 |
| 08/01/2022 | Real Madrid - Valencia | 4-1 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 12 | +34 | 30 |
| 2 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 8 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | 9 | 0 | 2 | 28 | 10 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 19 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Bilbao | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 14 | +1 | 14 |
| 9 | Real Racing Club de Santander | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | 30 | -13 | 14 |
| 10 | Alavés | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 11 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 12 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 13 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 12 |
| 14 | Getafe | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 12 |
| 15 | Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 14 | -1 | 11 |
| 16 | Osasuna | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 22 | -11 | 11 |
| 17 | Elche | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 9 |
| 20 | Málaga CF | 12 | 0 | 5 | 7 | 9 | 23 | -14 | 5 |