GVWVV
Osasuna
Osasuna - Athletic BilbaoStatistieken, H2H & xG
GGVWW
Athletic Bilbao
Head to Head
32 wedstrijden2.28
Avg Goals
50%
BTTS
69%
Over 1.5
41%
Over 2.5
19%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Osasuna | Statistiek | Athletic Bilbao |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1.4 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.24 | ⚡ xG | 1.59 |
| 10.7 | 🔫 Schoten | 14.8 |
| 3.9 | 🎯 Schoten op doel | 4.1 |
| 3.5 | 🚩 Corners | 5.9 |
| 45% | 🤝 BTTS | 40% |
| 45% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 27% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 9% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 13.9 | 🟨 Overtredingen | 11.5 |
Osasuna
11 gespeeld · 11 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVV | 0.80 |
| Thuis | GWVGW | 1.60 |
| Uit | VVVVV | 0.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 40% | 17% |
| Gem. goals | 3 | 1.4 | 4.34 |
| Voor | 1 | 0.8 | 1.17 |
| Tegen | 2 | 0.6 | 3.17 |
| BTTS | 45% | 20% | 67% |
| De '0' | 27% | 60% | 0% |
| Niet gescoord | 36% | 40% | 33% |
| xG | 1.24 | 1.44 | 1.08 |
| xG tegen | 1.55 | 1.16 | 1.88 |
Athletic Bilbao
10 gespeeld · 15 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVWW | 1.60 |
| Thuis | WGGWW | 2.20 |
| Uit | VWGV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 50% | 25% |
| Gem. goals | 2.4 | 2.66 | 2 |
| Voor | 1.4 | 1.83 | 0.75 |
| Tegen | 1 | 0.83 | 1.25 |
| BTTS | 40% | 50% | 25% |
| De '0' | 50% | 50% | 50% |
| Niet gescoord | 30% | 17% | 50% |
| xG | 1.59 | 1.7 | 1.43 |
| xG tegen | 1.21 | 0.95 | 1.61 |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Athletic Club
Advies: Double chance : draw or Athletic Club
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.60
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
1.60
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.24
XG (THUIS/UIT)
1.59
1.53
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.22
3.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
60%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
0%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Osasuna | Athletic Bilbao | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 80% | 85.5% |
| Over 1.5 | 82% | 80% | 81% |
| Over 2.5 | 45% | 50% | 47.5% |
| Over 3.5 | 27% | 30% | 28.5% |
| Over 4.5 | 18% | 0% | 18% |
| BTTS | 45% | 40% | 42.5% |
| BTTS & Win | 20.3% | 18.1% | 19.2% |
| BTTS & Draw | 9% | 10% | 9.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.8% | 45.8% | 45.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 20% | 14.5% |
Trends
- CA Osasuna pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 6 goals in die reeks.
- CA Osasuna is thuis al 2 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 8 wedstrijden van CA Osasuna vielen telkens 2 goals of meer.
- CA Osasuna bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog (36%), maar maakte in de laatste 5 duels wel 6 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van CA Osasuna scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 5 duels (45%) met CA Osasuna.
Trends
- Athletic Bilbao pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd; BTTS viel maar in 2 van die potjes en Athletic Bilbao scoorde 7 keer.
- Athletic Bilbao is al 2 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 3 wedstrijden van Athletic Bilbao vielen telkens 3 of meer goals; in totaal waren het 11 goals in hun laatste 5 duels (thuis en uit) – doet CA Osasuna vandaag mee?
- Athletic Bilbao hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 4 goals tegen; dit seizoen staan ze op 5 clean sheets.
- Athletic Bilbao wil de lijn doortrekken tegen CA Osasuna, met slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- Aanvallend loopt het stroef bij Athletic Bilbao: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
G
W
V
G
W
Vorm – Uit
1
V
W
G
V
Osasuna
Osasuna
2 - 0
Racing Santander
Osasuna
1 - 1
Rayo Vallecano
Osasuna
0 - 2
Espanyol
Osasuna
1 - 0
Getafe
Osasuna
0 - 0
Levante
Athletic Bilbao
Levante
3 - 1
Athletic Bilbao
Valencia
0 - 0
Athletic Bilbao
Celta de Vigo
0 - 2
Athletic Bilbao
FC Barcelona
2 - 0
Athletic Bilbao
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ante Budimir
xG 7.52
Goals 8
+0.48
Raúl García de Haro
xG 1.90
Goals 1
-0.90
Asier Osambela Larraya
xG 0.96
Goals 1
+0.04
xG vs Goals
Álex Berenguer
xG 3.72
Goals 4
+0.28
Iñaki Williams
xG 3.50
Goals 3
-0.50
Robert Navarro
xG 2.38
Goals 2
-0.38
Gaat Osasuna scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Osasuna scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Athletic Bilbao scoren?
60%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Athletic Bilbao scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Osasuna | Athletic Bilbao |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 80% |
| Over 1.5 | 82% | 80% |
| Over 2.5 | 45% | 50% |
| Over 3.5 | 27% | 30% |
| Over 4.5 | 18% | 0% |
| Niet gescoord | 9% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Osasuna | Athletic Bilbao |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 73% | 50% |
| Over 1.5 | 55% | 30% |
| Over 2.5 | 27% | 20% |
| Over 3.5 | 27% | 2% |
| Over 4.5 | 5% | 0% |
| Clean Sheets | 27% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Sergio Herrera
1.33
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Unai Simón
0.55
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Osasuna | Athletic Bilbao | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 60% | 100% | 80% |
| Over 8 | 40% | 75% | 58% |
| Over 9 | 40% | 75% | 58% |
| Over 10 | 40% | 75% | 58% |
| Over 11 | 20% | 50% | 35% |
| Over 12 | 20% | 25% | 23% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 3.45 + 5.9 = 9.4
Hoekschoppen analyse
Osasuna
| Overall | 3.45 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 2.33 |
Verwacht totaal
9.4
hoekschoppen
Athletic Bilbao
| Overall | 5.9 |
| Thuis | 5.33 |
| Uit | 6.75 |
Blessures & schorsingen Osasuna
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Athletic Bilbao
Geen meldingen.
Topscorer – Osasuna
A. Budimir
8
Doelpunten
0
Assists
2.5
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorer – Athletic Bilbao
Álex Berenguer
4
Doelpunten
4
Assists
1.5
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Osasuna | Athletic Bilbao | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.73 | 14.80 | 12.77 |
| Schotconversie | 9% | 9% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.91 | 4.10 | 4.01 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.82 | 10.70 | 8.76 |
| Schoten per goal | 10.73 | 10.57 | 10.65 |
| Meer dan 10,5 schoten | 55% | 80% | 68% |
| Meer dan 11,5 schoten | 27% | 60% | 44% |
| Meer dan 12,5 schoten | 18% | 60% | 39% |
| Meer dan 13,5 schoten | 9% | 50% | 30% |
| Meer dan 14,5 schoten | 9% | 50% | 30% |
| Meer dan 15,5 schoten | 9% | 50% | 30% |
| Schoten op doel 3,5+ | 55% | 60% | 58% |
| Schoten op doel 4,5+ | 45% | 30% | 38% |
| Schoten op doel 5,5+ | 18% | 30% | 24% |
| Schoten op doel 6,5+ | 18% | 20% | 19% |
Schoten per speler
Osasuna
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Budimir | 2.5 | 1.5 | 11 |
| Raúl García | 1.3 | 0.5 | 11 |
| Mauro Echegoyen | 1 | 1 | 1 |
| Rubén García | 0.8 | 0.4 | 11 |
| Jonathan Dubasin | 0.8 | 0.5 | 11 |
| Jorge Herrando | 0.7 | 0.7 | 3 |
| Diego Rico | 0.5 | — | 2 |
| Kike Barja | 0.5 | 0.1 | 8 |
Athletic Bilbao
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Oihan Sancet | 2.1 | 0.7 | 7 |
| I. Williams | 1.9 | 0.8 | 11 |
| Nico Williams | 1.9 | 0.2 | 9 |
| Álex Berenguer | 1.5 | 0.5 | 11 |
| Yuri | 1.4 | 0.2 | 9 |
| Robert Navarro | 1.1 | 0.8 | 9 |
| Maroan Sannadi | 0.7 | 0.1 | 7 |
| Ruíz de Galarreta | 0.7 | 0.1 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
10.7
14.8
Osasuna
Athletic Bilbao
Schoten op doel
3.9
4.1
Osasuna
Athletic Bilbao
Onderlinge resultaten Osasuna - Athletic Bilbao
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 21/04/2026 | Athletic Bilbao - Osasuna | 1-0 | ✗ | 1 |
| 03/01/2026 | Osasuna - Athletic Bilbao | 1-1 | ✓ | 2 |
| 30/03/2025 | Athletic Bilbao - Osasuna | 0-0 | ✗ | 0 |
| 16/01/2025 | Athletic Bilbao - Osasuna | 2-3 | ✓ | 5 |
| 21/12/2024 | Osasuna - Athletic Bilbao | 1-2 | ✓ | 3 |
| 03/08/2024 | Athletic Bilbao - Osasuna | 2-1 | ✓ | 3 |
| 11/05/2024 | Athletic Bilbao - Osasuna | 2-2 | ✓ | 4 |
| 19/08/2023 | Osasuna - Athletic Bilbao | 0-2 | ✗ | 2 |
| 25/05/2023 | Osasuna - Athletic Bilbao | 2-0 | ✗ | 2 |
| 04/04/2023 | Athletic Bilbao - Osasuna | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 12 | +34 | 30 |
| 2 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 8 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | 9 | 0 | 2 | 28 | 10 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 19 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Bilbao | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 14 | +1 | 14 |
| 9 | Real Racing Club de Santander | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | 30 | -13 | 14 |
| 10 | Alavés | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 11 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 12 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 13 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 12 |
| 14 | Getafe | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 12 |
| 15 | Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 14 | -1 | 11 |
| 16 | Osasuna | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 22 | -11 | 11 |
| 17 | Elche | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 9 |
| 20 | Málaga CF | 12 | 0 | 5 | 7 | 9 | 23 | -14 | 5 |