VGVVW
Espanyol
Espanyol - Deportivo La CoruñaUitslag, statistieken & xG
GVGVW
Deportivo La Coruña
Statistieken en doelpuntenmakers
Espanyol
0 - 0
Rust (0 - 0)
Deportivo La Coruña
1.41
xG
0.70
64%
Balbezit
36%
11
Schoten
5
4
Schoten op doel
1
7
Schoten naast
4
9
Hoekschoppen
5
17
Overtredingen
10
0
Buitenspel
0
4
Gele kaarten
4
0
Rode kaarten
0
Head to Head
16 wedstrijden2.19
Avg Goals
31%
BTTS
69%
Over 1.5
38%
Over 2.5
19%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Espanyol | Statistiek | Deportivo La Coruña |
|---|---|---|
| 1.18 | ⚽ Doelpunten | 1.36 |
| 1.27 | 🥅 Tegengoals | 1.27 |
| 1.28 | ⚡ xG | 1.44 |
| 11.8 | 🔫 Schoten | 12.6 |
| 3.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 2.6 | 🚩 Corners | 5.4 |
| 64% | 🤝 BTTS | 82% |
| 55% | 📊 Over 2.5 % | 36% |
| 27% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 9% | 🧤 Gescoord in beide helften | 18% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 15.9 | 🟨 Overtredingen | 11.4 |
Espanyol
11 gespeeld · 11 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVVW | 0.80 |
| Thuis | WVGVV | 0.80 |
| Uit | WVGVW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 20% | 33% |
| Gem. goals | 2.45 | 2.6 | 2.34 |
| Voor | 1.18 | 1.2 | 1.17 |
| Tegen | 1.27 | 1.4 | 1.17 |
| BTTS | 64% | 60% | 67% |
| De '0' | 27% | 20% | 33% |
| Niet gescoord | 9% | 20% | 0% |
| xG | 1.28 | 1.48 | 1.1 |
| xG tegen | 1.64 | 1.4 | 1.84 |
Deportivo La Coruña
11 gespeeld · 14 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVGVW | 1.00 |
| Thuis | WVGGW | 1.60 |
| Uit | GWGVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 33% | 20% |
| Gem. goals | 2.63 | 2.33 | 3 |
| Voor | 1.36 | 1.33 | 1.4 |
| Tegen | 1.27 | 1 | 1.6 |
| BTTS | 82% | 83% | 80% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 18% | 17% | 20% |
| xG | 1.44 | 1.49 | 1.38 |
| xG tegen | 1.45 | 1.32 | 1.61 |
Voorspellingen voor Espanyol – Deportivo La Coruña
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Espanyol wint FT Resultaat | 39% | 2.55 | 2.45 | -3.93 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.69 | 3.22 | -12.80 | Nee |
| Deportivo La Coruña wint FT Resultaat | 34% | 2.97 | 2.63 | -11.35 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 66% | 1.51 | 1.27 | -15.81 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 61% | 1.65 | 1.57 | -4.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.06 | -1.11 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.26 | 1.33 | +5.81 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.81 | 1.95 | +7.66 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.04 | 3.50 | +14.98 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.99 | 7.50 | +25.18 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.90 | 9.50 | -36.26 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 4.89 | 3.25 | -33.57 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.23 | 1.73 | -22.51 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.29 | -13.38 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.08 | -10.03 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.68 | 1.75 | +4.13 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.47 | 2.00 | -19.01 | Nee |
| BTTS & Winst Espanyol Combinatie | 21% | 4.79 | 4.92 | +2.68 | Ja |
| BTTS & Winst Deportivo La Coruña Combinatie | 18% | 5.47 | 5.80 | +5.97 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 34% | 2.92 | 1.25 | -57.25 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 22% | 4.55 | 1.48 | -67.44 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 13% | 7.63 | 2.05 | -73.14 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 7% | 13.70 | 2.28 | -83.36 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 4% | 27.03 | 2.90 | -89.27 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 66% | 1.52 | 3.30 | +117.14 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 78% | 1.28 | 2.40 | +87.20 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 87% | 1.15 | 1.90 | +65.11 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 93% | 1.08 | 1.54 | +42.76 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 96% | 1.04 | 1.28 | +23.26 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Espanyol Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 3.99 | – | – | Nee |
| Deportivo La Coruña Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.51 | – | – | Nee |
| Espanyol scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.03 | 1.93 | -4.85 | Nee |
| Deportivo La Coruña scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.21 | 2.14 | -3.27 | Nee |
| Espanyol wint nil Win to Nil | 18% | 5.45 | 3.80 | -30.29 | Nee |
| Deportivo La Coruña wint nil Win to Nil | 15% | 6.48 | 5.00 | -22.79 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Espanyol
Advies: Double chance : Espanyol or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.00
2.20
H2H LAATSTE 5
0.40
0.80
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.28
XG (THUIS/UIT)
1.44
2.04
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.16
3.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Espanyol | Deportivo La Coruña | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 82% | 82% | 82% |
| Over 2.5 | 55% | 36% | 45.5% |
| Over 3.5 | 9% | 27% | 18% |
| Over 4.5 | 0% | 18% | 18% |
| BTTS | 64% | 82% | 73% |
| BTTS & Win | 20.9% | 18.3% | 19.6% |
| BTTS & Draw | 18% | 45% | 31.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.8% | 46.8% | 46.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 0% | 9% |
Trends
- RCD Espanyol pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 4 goals gemaakt in die reeks.
- In de laatste 5 wedstrijden van RCD Espanyol vielen in 3 duels goals aan beide kanten, en dit seizoen was er BTTS in 7 wedstrijden (64% van alle duels) met RCD Espanyol.
Trends
- Deportivo La Coruña pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; in 4 van die 5 viel BTTS en zelf scoorden ze 6 keer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Deportivo La Coruña scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 9 duels (82%) met Deportivo La Coruña.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.8
W
V
G
V
V
Vorm – Uit
1
G
W
G
V
V
Espanyol
Espanyol
0 - 1
Atlético Madrid
Espanyol
1 - 3
Elche
Espanyol
1 - 1
Sevilla
Espanyol
1 - 2
Real Madrid
Espanyol
3 - 0
Levante
Deportivo La Coruña
Atlético Madrid
1 - 0
Deportivo La Coruña
Real Sociedad
3 - 2
Deportivo La Coruña
Getafe
1 - 1
Deportivo La Coruña
Villarreal
2 - 3
Deportivo La Coruña
Málaga CF
1 - 1
Deportivo La Coruña
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Roberto Fernández Jaén
xG 5.40
Goals 6
+0.60
Álex Calatrava Torrado
xG 1.71
Goals 1
-0.71
Marcos Fernández Sánchez
xG 1.70
Goals 1
-0.70
xG vs Goals
Pierre-Emerick Aubameyang
xG 4.71
Goals 5
+0.29
B
Bil Dornol Nsongo Tonfack
xG 2.95
Goals 2
-0.95
Mario Soriano Carreño
xG 2.29
Goals 2
-0.29
Gaat Espanyol scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Espanyol scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Deportivo La Coruña scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Deportivo La Coruña scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Espanyol | Deportivo La Coruña |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 82% | 82% |
| Over 2.5 | 55% | 36% |
| Over 3.5 | 9% | 27% |
| Over 4.5 | 0% | 18% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Espanyol | Deportivo La Coruña |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 73% | 100% |
| Over 1.5 | 45% | 18% |
| Over 2.5 | 9% | 9% |
| Over 3.5 | 4% | 4% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 27% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Dmitrović
1.14
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Leo Román
1.18
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Espanyol | Deportivo La Coruña | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 40% | 100% | 70% |
| Over 7 | 40% | 80% | 60% |
| Over 8 | 20% | 60% | 40% |
| Over 9 | 20% | 60% | 40% |
| Over 10 | 20% | 40% | 30% |
| Over 11 | 20% | 20% | 20% |
| Over 12 | 20% | 20% | 20% |
| Over 13 | 20% | 20% | 20% |
| Over 14 | 20% | 20% | 20% |
Verwacht totaal: 2.55 + 5.36 = 7.9
Hoekschoppen analyse
Espanyol
| Overall | 2.55 |
| Thuis | 1.4 |
| Uit | 3.5 |
Verwacht totaal
7.9
hoekschoppen
Deportivo La Coruña
| Overall | 5.36 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 5.2 |
Blessures & schorsingen Espanyol
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Deportivo La Coruña
Geen meldingen.
Topscorer – Espanyol
Roberto Fernández
6
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Deportivo La Coruña
P. Aubameyang
5
Doelpunten
2
Assists
1.9
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Espanyol | Deportivo La Coruña | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.82 | 12.55 | 12.19 |
| Schotconversie | 10% | 11% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.36 | 4.64 | 4.00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.45 | 7.91 | 8.18 |
| Schoten per goal | 10.00 | 9.20 | 9.60 |
| Meer dan 10,5 schoten | 55% | 55% | 55% |
| Meer dan 11,5 schoten | 36% | 45% | 41% |
| Meer dan 12,5 schoten | 27% | 45% | 36% |
| Meer dan 13,5 schoten | 27% | 36% | 32% |
| Meer dan 14,5 schoten | 27% | 36% | 32% |
| Meer dan 15,5 schoten | 27% | 27% | 27% |
| Schoten op doel 3,5+ | 36% | 64% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 18% | 45% | 32% |
| Schoten op doel 5,5+ | 9% | 27% | 18% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 27% | 14% |
Schoten per speler
Espanyol
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Roberto Fernández | 1.7 | 0.8 | 11 |
| Marcos Fernández | 1.2 | 0.4 | 9 |
| Edu Expósito | 1.2 | 0.2 | 11 |
| Álex Calatrava | 1.1 | 0.5 | 10 |
| L. Cabrera | 1 | 0.1 | 8 |
| Bryan Zaragoza | 1 | 0.6 | 8 |
| Javier Hernandez | 0.9 | 0.4 | 11 |
| T. Dolan | 0.6 | 0.1 | 8 |
Deportivo La Coruña
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Aubameyang | 1.9 | 1.4 | 8 |
| B. Nsongo | 1.6 | 0.6 | 11 |
| Jonathan Asp Jensen | 1.1 | 0.8 | 8 |
| David Mella | 1 | 0.5 | 6 |
| Kevin Sánchez | 1 | 0.5 | 2 |
| Mario Soriano | 0.9 | 0.5 | 11 |
| Diego Villares | 0.8 | 0.2 | 6 |
| Peke | 0.8 | 0.6 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
11.8
12.6
Espanyol
Deportivo La Coruña
Schoten op doel
3.4
4.6
Espanyol
Deportivo La Coruña
Onderlinge resultaten Espanyol - Deportivo La Coruña
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 23/02/2018 | Deportivo La Coruña - Espanyol | 0-0 | ✗ | 0 |
| 24/09/2017 | Espanyol - Deportivo La Coruña | 4-1 | ✓ | 5 |
| 07/05/2017 | Deportivo La Coruña - Espanyol | 1-2 | ✓ | 3 |
| 06/01/2017 | Espanyol - Deportivo La Coruña | 1-1 | ✓ | 2 |
| 20/02/2016 | Espanyol - Deportivo La Coruña | 1-0 | ✗ | 1 |
| 27/09/2015 | Deportivo La Coruña - Espanyol | 3-0 | ✗ | 3 |
| 22/03/2015 | Deportivo La Coruña - Espanyol | 0-0 | ✗ | 0 |
| 26/10/2014 | Espanyol - Deportivo La Coruña | 0-0 | ✗ | 0 |
| 19/05/2013 | Deportivo La Coruña - Espanyol | 2-0 | ✗ | 2 |
| 20/12/2012 | Espanyol - Deportivo La Coruña | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 12 | +34 | 30 |
| 2 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 8 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | 9 | 0 | 2 | 28 | 10 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 19 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Bilbao | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 14 | +1 | 14 |
| 9 | Real Racing Club de Santander | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | 30 | -13 | 14 |
| 10 | Alavés | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 | 17 | -2 | 13 |
| 11 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 12 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 13 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 12 |
| 14 | Getafe | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 12 |
| 15 | Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 14 | -1 | 11 |
| 16 | Osasuna | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 22 | -11 | 11 |
| 17 | Elche | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 9 |
| 20 | Málaga CF | 12 | 0 | 5 | 7 | 9 | 23 | -14 | 5 |