VWWWW
Arsenal
Arsenal - Hull CityStatistieken, H2H & xG
VGVGG
Hull City
Head to Head
14 wedstrijden3.14
Avg Goals
50%
BTTS
93%
Over 1.5
71%
Over 2.5
43%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Arsenal | Statistiek | Hull City |
|---|---|---|
| 1.56 | ⚽ Doelpunten | 1.22 |
| 0.56 | 🥅 Tegengoals | 1.11 |
| 1.52 | ⚡ xG | 1.16 |
| 13 | 🔫 Schoten | 10.7 |
| 4.2 | 🎯 Schoten op doel | 3.2 |
| 5.4 | 🚩 Corners | 4.1 |
| 22% | 🤝 BTTS | 56% |
| 44% | 📊 Over 2.5 % | 44% |
| 67% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 59% | ⚽ Balbezit | 33% |
| 10.2 | 🟨 Overtredingen | 11.1 |
Arsenal
9 gespeeld · 24 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWW | 2.40 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WWVWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 89% | 100% | 80% |
| Gem. goals | 2.12 | 2.75 | 1.6 |
| Voor | 1.56 | 2.25 | 1 |
| Tegen | 0.56 | 0.5 | 0.6 |
| BTTS | 22% | 50% | 0% |
| De '0' | 67% | 50% | 80% |
| Niet gescoord | 11% | 0% | 20% |
| xG | 1.52 | 2.01 | 1.14 |
| xG tegen | 1.19 | 1.08 | 1.27 |
Hull City
9 gespeeld · 11 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVGG | 0.60 |
| Thuis | WGGGG | 1.40 |
| Uit | WGVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 20% | 25% |
| Gem. goals | 2.33 | 2.4 | 2.25 |
| Voor | 1.22 | 1.4 | 1 |
| Tegen | 1.11 | 1 | 1.25 |
| BTTS | 56% | 60% | 50% |
| De '0' | 33% | 40% | 25% |
| Niet gescoord | 22% | 20% | 25% |
| xG | 1.16 | 1.14 | 1.18 |
| xG tegen | 1.68 | 1.72 | 1.63 |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Arsenal
Advies: Double chance : Arsenal or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
0.60
2.60
H2H LAATSTE 5
0.20
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.52
XG (THUIS/UIT)
1.16
1.24
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.68
4.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.2
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Arsenal | Hull City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% | 94.5% |
| Over 1.5 | 67% | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 44% | 44% | 44% |
| Over 3.5 | 0% | 33% | 33% |
| BTTS | 22% | 56% | 39% |
| BTTS & Win | 28.2% | 12.7% | 20.5% |
| BTTS & Draw | 0% | 44% | 44% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.2% | 48.2% | 48.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 22% | 0% | 22% |
Trends
- Arsenal pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, gemiddeld 2.4 per wedstrijd; BTTS viel maar 1 keer en Arsenal maakte 6 goals.
- Arsenal is thuis in bloedvorm met 4 thuiszeges op rij.
- Arsenal zal vertrouwen hebben om vandaag te scoren en wil de reeks voortzetten van scoren in elke thuiswedstrijd dit seizoen.
- Arsenal is nu 4 duels ongeslagen en won 4 van de laatste 5 wedstrijden.
- Arsenal hield 3 keer de nul in de laatste 5 duels en kreeg in die periode 4 goals tegen; dit seizoen staan ze op 6 clean sheets.
- Arsenal wil tegen Hull City het momentum vasthouden met in de laatste 5 duels slechts 1 nederlaag: 4 zeges en 0 gelijke spelen.
Trends
- Hull City pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 6 goals in die periode.
- Hull City is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Kan Hull City het tij keren? In de laatste 5 wedstrijden wonnen ze niet, met 3 gelijke spelen en 2 nederlagen.
- In 4 van Hull City’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 5 duels (56% van alle wedstrijden) met Hull City.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
1
W
G
V
V
Arsenal
Arsenal
2 - 0
Everton
Arsenal
2 - 1
Leeds United
Arsenal
2 - 1
Chelsea
Arsenal
3 - 0
Coventry City
Hull City
Fulham
1 - 0
Hull City
Newcastle United
2 - 1
Hull City
Chelsea
2 - 2
Hull City
Coventry City
0 - 1
Hull City
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Bukayo Saka
xG 3.38
Goals 3
-0.38
Kai Havertz
xG 3.14
Goals 3
-0.14
Martin Ødegaard
xG 2.29
Goals 2
-0.29
xG vs Goals
Mohamed Elbachir Belloumi
xG 3.30
Goals 3
-0.30
Oliver McBurnie
xG 2.18
Goals 2
-0.18
Mohamed-Ali Cho
xG 1.16
Goals 1
-0.16
Gaat Arsenal scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Arsenal scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Hull City scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Hull City scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Arsenal | Hull City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% |
| Over 1.5 | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 44% | 44% |
| Over 3.5 | 0% | 33% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Arsenal | Hull City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 33% | 67% |
| Over 1.5 | 11% | 44% |
| Over 2.5 | 11% | 10% |
| Over 3.5 | 0% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 67% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
David Raya
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
K. Tzolakis
0.89
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Arsenal | Hull City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 75% | 100% | 88% |
| Over 8 | 50% | 75% | 63% |
| Over 9 | 50% | 75% | 63% |
| Over 10 | 25% | 75% | 50% |
| Over 11 | 25% | 50% | 38% |
| Over 12 | 25% | 25% | 25% |
| Over 13 | 25% | 25% | 25% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 5.44 + 4.11 = 9.6
Hoekschoppen analyse
Arsenal
| Overall | 5.44 |
| Thuis | 6.75 |
| Uit | 4.4 |
Verwacht totaal
9.6
hoekschoppen
Hull City
| Overall | 4.11 |
| Thuis | 4.4 |
| Uit | 3.75 |
Blessures & schorsingen Arsenal
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Hull City
Geen meldingen.
Topscorer – Arsenal
K. Havertz
3
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Hull City
M. Belloumi
3
Doelpunten
2
Assists
2
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Arsenal | Hull City | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.00 | 10.67 | 11.84 |
| Schotconversie | 12% | 11% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.22 | 3.22 | 3.72 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.78 | 7.44 | 8.11 |
| Schoten per goal | 8.36 | 8.73 | 8.55 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 44% | 56% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 33% | 39% |
| Meer dan 12,5 schoten | 44% | 22% | 33% |
| Meer dan 13,5 schoten | 33% | 22% | 28% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 11% | 22% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 11% | 22% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 56% | 56% |
| Schoten op doel 4,5+ | 44% | 22% | 33% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 0% | 17% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 0% | 6% |
Schoten per speler
Arsenal
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| B. Saka | 1.7 | 1.4 | 7 |
| K. Havertz | 1.6 | 0.9 | 9 |
| Gabriel Magalhães | 0.9 | 0.4 | 9 |
| M. Ødegaard | 0.9 | 0.6 | 9 |
| N. Madueke | 0.8 | 0.2 | 6 |
| D. Rice | 0.8 | 0.1 | 9 |
| Bruno Guimarães | 0.7 | 0.3 | 7 |
| C. Tzolis | 0.7 | 0.5 | 6 |
Hull City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Belloumi | 2 | 0.7 | 9 |
| L. Millar | 1.5 | 0.5 | 2 |
| J. Gelhardt | 1.4 | 0.8 | 5 |
| O. McBurnie | 1.1 | 0.6 | 9 |
| M. Cho | 0.8 | 0.7 | 6 |
| N. Mendy | 0.8 | 0.5 | 6 |
| R. Slater | 0.7 | 0.2 | 9 |
| J. Egan | 0.7 | 0.1 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
13
10.7
Arsenal
Hull City
Schoten op doel
4.2
3.2
Arsenal
Hull City
Onderlinge resultaten Arsenal - Hull City
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 11/02/2017 | Arsenal - Hull City | 2-0 | ✗ | 2 |
| 17/09/2016 | Hull City - Arsenal | 1-4 | ✓ | 5 |
| 08/03/2016 | Hull City - Arsenal | 0-4 | ✗ | 4 |
| 20/02/2016 | Arsenal - Hull City | 0-0 | ✗ | 0 |
| 04/05/2015 | Hull City - Arsenal | 1-3 | ✓ | 4 |
| 04/01/2015 | Arsenal - Hull City | 2-0 | ✗ | 2 |
| 18/10/2014 | Arsenal - Hull City | 2-2 | ✓ | 4 |
| 17/05/2014 | Arsenal - Hull City | 3-2 | ✓ | 5 |
| 20/04/2014 | Hull City - Arsenal | 0-3 | ✗ | 3 |
| 04/12/2013 | Arsenal - Hull City | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 9 | 8 | 0 | 1 | 14 | 5 | +9 | 24 |
| 2 | Manchester City | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | 6 | 1 | 2 | 24 | 7 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 15 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | 3 | 5 | 1 | 16 | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Bournemouth | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 12 |
| 9 | Tottenham Hotspur | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 10 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 |
| 11 | Leeds United | 9 | 2 | 5 | 2 | 9 | 8 | +1 | 11 |
| 12 | Hull City AFC | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 10 | +1 | 11 |
| 13 | Newcastle United | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 15 | -3 | 11 |
| 14 | Ipswich Town FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 |
| 16 | Coventry City FC | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 19 | -9 | 9 |
| 17 | Manchester United | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 15 | -5 | 7 |
| 18 | Crystal Palace | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 21 | -12 | 7 |
| 19 | Nottingham Forest | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 20 | Sunderland | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 5 |