GVWWG
Fulham
Fulham - Newcastle UnitedUitslag, statistieken & xG
WVVWV
Newcastle United
Statistieken en doelpuntenmakers
Fulham
83'
Rodrigo Muniz
1 - 1
Rust (0 - 0)
Newcastle United
80'
Jacob Murphy
1.48
xG
1.18
58%
Balbezit
42%
11
Schoten
9
5
Schoten op doel
5
6
Schoten naast
4
3
Hoekschoppen
3
9
Overtredingen
13
3
Buitenspel
1
0
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
28 wedstrijden2.29
Avg Goals
39%
BTTS
61%
Over 1.5
43%
Over 2.5
18%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Fulham | Statistiek | Newcastle United |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1.33 |
| 1.22 | 🥅 Tegengoals | 1.67 |
| 1.64 | ⚡ xG | 1.35 |
| 14.3 | 🔫 Schoten | 12.6 |
| 4.6 | 🎯 Schoten op doel | 3.2 |
| 6.2 | 🚩 Corners | 4.4 |
| 56% | 🤝 BTTS | 56% |
| 33% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 33% | 🧤 Clean sheet % | 22% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 22% |
| 58% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 10.6 | 🟨 Overtredingen | 12 |
Fulham
9 gespeeld · 9 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWWG | 1.60 |
| Thuis | VVGW | 1.00 |
| Uit | VGVWG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 25% | 20% |
| Gem. goals | 2.22 | 3.25 | 1.4 |
| Voor | 1 | 1.5 | 0.6 |
| Tegen | 1.22 | 1.75 | 0.8 |
| BTTS | 56% | 75% | 40% |
| De '0' | 33% | 25% | 40% |
| Niet gescoord | 22% | 0% | 40% |
| xG | 1.64 | 1.97 | 1.38 |
| xG tegen | 1.52 | 1.58 | 1.47 |
Newcastle United
9 gespeeld · 11 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVWV | 1.20 |
| Thuis | GGWVV | 1.00 |
| Uit | WVVW | 1.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 20% | 50% |
| Gem. goals | 3 | 2.6 | 3.5 |
| Voor | 1.33 | 1.2 | 1.5 |
| Tegen | 1.67 | 1.4 | 2 |
| BTTS | 56% | 60% | 50% |
| De '0' | 22% | 0% | 50% |
| Niet gescoord | 22% | 40% | 0% |
| xG | 1.35 | 1.34 | 1.36 |
| xG tegen | 1.8 | 1.91 | 1.67 |
Voorspellingen voor Fulham – Newcastle United
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fulham wint FT Resultaat | 48% | 2.09 | 2.01 | -3.68 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.12 | 3.76 | -8.64 | Nee |
| Newcastle United wint FT Resultaat | 28% | 3.60 | 3.44 | -4.42 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 72% | 1.38 | 1.22 | -11.89 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 52% | 1.92 | 1.83 | -4.69 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.00 | -4.65 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 85% | 1.17 | 1.18 | +0.52 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 64% | 1.56 | 1.72 | +10.39 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 42% | 2.38 | 2.63 | +10.72 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 24% | 4.19 | 5.00 | +19.25 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 21.51 | 13.00 | -39.55 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 15% | 6.75 | 4.50 | -33.36 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 36% | 2.79 | 2.26 | -19.05 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 58% | 1.73 | 1.44 | -16.62 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 76% | 1.31 | 1.14 | -13.19 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 65% | 1.53 | 1.55 | +1.11 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 35% | 2.88 | 2.38 | -17.25 | Nee |
| BTTS & Winst Fulham Combinatie | 28% | 3.55 | 3.55 | +0.07 | Ja |
| BTTS & Winst Newcastle United Combinatie | 17% | 5.75 | 5.90 | +2.60 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 91% | 1.10 | 1.15 | +4.65 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 85% | 1.18 | 1.32 | +11.54 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 76% | 1.32 | 1.57 | +19.01 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 65% | 1.53 | 1.91 | +24.72 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 54% | 1.86 | 2.55 | +37.19 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 9% | 11.11 | 4.80 | -56.80 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 16% | 6.45 | 3.20 | -50.40 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 24% | 4.13 | 2.34 | -43.37 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 35% | 2.88 | 1.80 | -37.54 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 46% | 2.16 | 1.45 | -33.01 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fulham Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.10 | – | – | Nee |
| Newcastle United Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.64 | – | – | Nee |
| Fulham scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.81 | 1.69 | -6.71 | Nee |
| Newcastle United scoort eerst Eerste Goal | 41% | 2.43 | 2.25 | -7.52 | Nee |
| Fulham wint nil Win to Nil | 20% | 5.07 | 4.00 | -21.10 | Nee |
| Newcastle United wint nil Win to Nil | 10% | 9.62 | 6.50 | -32.41 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Fulham
Advies: Double chance : Fulham or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
1.20
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.50
1.64
XG (THUIS/UIT)
1.35
1.11
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.50
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.2
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Fulham | Newcastle United | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% | 94.5% |
| Over 1.5 | 56% | 78% | 67% |
| Over 2.5 | 33% | 56% | 44.5% |
| Over 3.5 | 22% | 44% | 33% |
| Over 4.5 | 22% | 22% | 22% |
| BTTS | 56% | 56% | 56% |
| BTTS & Win | 28.2% | 17.4% | 22.8% |
| BTTS & Draw | 22% | 22% | 22% |
| BTTS & Over 2.5 | 54.5% | 54.5% | 54.5% |
Trends
- Fulham pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, BTTS viel in 3 van die 5 en ze scoorden 5 keer.
- Fulham is de laatste 2 thuisduels ongeslagen.
- Fulham scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal ook vandaag vertrouwen hebben om te scoren.
- Fulham is nu 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Fulham verloor slechts 1 van de laatste 5 duels tegen Newcastle United (2 zeges, 2 gelijke spelen) en wil dat momentum doortrekken.
- In 3 van Fulham's laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 5 duels (56% van alle wedstrijden) met Fulham.
Trends
- Newcastle United pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.2 punt per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die wedstrijden en Newcastle United scoorde 5 keer in die reeks.
- Newcastle United heeft het voorin lastig: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren, dus de vraag is of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra aanvaller brengt.
- Bij Newcastle United eindigden slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden in BTTS en ze wonnen 2 van die 5 duels; dit seizoen viel BTTS in 5/9 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
V
G
W
Vorm – Uit
1.5
W
V
V
W
Fulham
Fulham
1 - 0
Hull City
Fulham
1 - 1
Manchester United
Fulham
2 - 3
Crystal Palace
Fulham
2 - 3
Chelsea
Newcastle United
Crystal Palace
0 - 2
Newcastle United
Coventry City
4 - 1
Newcastle United
Leeds United
4 - 1
Newcastle United
Tottenham Hotspur
0 - 2
Newcastle United
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Joshua King
xG 2.87
Goals 2
-0.87
Gonzalo García Torres
xG 2.07
Goals 1
-1.07
Alex Iwobi
xG 1.67
Goals 1
-0.67
xG vs Goals
Harvey Barnes
xG 2.71
Goals 2
-0.71
Joseph Willock
xG 2.34
Goals 2
-0.34
Yoane Wissa
xG 2.15
Goals 1
-1.15
Gaat Fulham scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Fulham scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Newcastle United scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Newcastle United scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Fulham | Newcastle United |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 100% |
| Over 1.5 | 56% | 78% |
| Over 2.5 | 33% | 56% |
| Over 3.5 | 22% | 44% |
| Over 4.5 | 22% | 22% |
| Niet gescoord | 11% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Fulham | Newcastle United |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 78% |
| Over 1.5 | 33% | 44% |
| Over 2.5 | 22% | 22% |
| Over 3.5 | 4% | 22% |
| Over 4.5 | 1% | 3% |
| Clean Sheets | 33% | 22% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
B. Leno
1.11
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
L. Horníček
1.44
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Fulham | Newcastle United | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 75% | 75% | 75% |
| Over 9 | 75% | 75% | 75% |
| Over 10 | 50% | 50% | 50% |
| Over 11 | 50% | 25% | 38% |
| Over 12 | 25% | 25% | 25% |
| Over 13 | 25% | 25% | 25% |
| Over 14 | 25% | 25% | 25% |
Verwacht totaal: 6.22 + 4.44 = 10.7
Hoekschoppen analyse
Fulham
| Overall | 6.22 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 6 |
Verwacht totaal
10.7
hoekschoppen
Newcastle United
| Overall | 4.44 |
| Thuis | 3.6 |
| Uit | 5.5 |
Blessures & schorsingen Fulham
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Newcastle United
Geen meldingen.
Topscorer – Fulham
Joshua King
2
Doelpunten
1
Assists
1.8
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Newcastle United
J. Willock
2
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Fulham | Newcastle United | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.33 | 12.56 | 13.45 |
| Schotconversie | 7% | 11% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.56 | 3.22 | 3.89 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.78 | 9.33 | 9.56 |
| Schoten per goal | 14.33 | 9.42 | 11.88 |
| Meer dan 10,5 schoten | 89% | 67% | 78% |
| Meer dan 11,5 schoten | 78% | 56% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 56% | 44% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 44% | 33% | 39% |
| Meer dan 14,5 schoten | 22% | 33% | 28% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 33% | 28% |
| Schoten op doel 3,5+ | 78% | 44% | 61% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 44% | 11% | 28% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 0% | 0% |
Schoten per speler
Fulham
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Joshua King | 1.8 | 1.1 | 9 |
| Gonzalo García | 1.4 | 0.4 | 9 |
| Oscar Bobb | 1.1 | 0.4 | 9 |
| A. Iwobi | 1 | 0.4 | 9 |
| R. Sessegnon | 1 | 0.4 | 5 |
| César Palacios | 0.9 | 0.3 | 7 |
| D. Affengruber | 0.7 | 0.2 | 6 |
| T. Castagne | 0.6 | 0.3 | 8 |
Newcastle United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Y. Wissa | 2.1 | 0.7 | 9 |
| H. Barnes | 1.7 | 0.7 | 9 |
| J. Willock | 1.4 | 0.3 | 9 |
| A. Elanga | 1.2 | 0.6 | 5 |
| Joelinton | 1 | — | 4 |
| F. Schär | 1 | — | 4 |
| W. Osula | 0.8 | 0.2 | 5 |
| L. Hall | 0.7 | 0.3 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
14.3
12.6
Fulham
Newcastle United
Schoten op doel
4.6
3.2
Fulham
Newcastle United
Onderlinge resultaten Fulham - Newcastle United
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 24/05/2026 | Fulham - Newcastle United | 2-0 | ✗ | 2 |
| 17/12/2025 | Newcastle United - Fulham | 2-1 | ✓ | 3 |
| 25/10/2025 | Newcastle United - Fulham | 2-1 | ✓ | 3 |
| 01/02/2025 | Newcastle United - Fulham | 1-2 | ✓ | 3 |
| 21/09/2024 | Fulham - Newcastle United | 3-1 | ✓ | 4 |
| 06/04/2024 | Fulham - Newcastle United | 0-1 | ✗ | 1 |
| 27/01/2024 | Fulham - Newcastle United | 0-2 | ✗ | 2 |
| 16/12/2023 | Newcastle United - Fulham | 3-0 | ✗ | 3 |
| 15/01/2023 | Newcastle United - Fulham | 1-0 | ✗ | 1 |
| 01/10/2022 | Fulham - Newcastle United | 1-4 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 9 | 8 | 0 | 1 | 14 | 5 | +9 | 24 |
| 2 | Manchester City | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | 6 | 1 | 2 | 24 | 7 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 15 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | 3 | 5 | 1 | 16 | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds United | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 8 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham Hotspur | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 12 |
| 11 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Hull City AFC | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 10 | +1 | 11 |
| 13 | Newcastle United | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 15 | -3 | 11 |
| 14 | Ipswich Town FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 |
| 16 | Coventry City FC | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 19 | -9 | 9 |
| 17 | Manchester United | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 15 | -5 | 7 |
| 18 | Crystal Palace | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 21 | -12 | 7 |
| 19 | Nottingham Forest | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 20 | Sunderland | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 5 |