VGVWV
Sevilla
Sevilla - AlavésUitslag, statistieken & xG
GVVGV
Alavés
Statistieken en doelpuntenmakers
Sevilla
0 - 0
Rust (0 - 0)
Alavés
1.44
xG
0.90
60%
Balbezit
40%
13
Schoten
9
3
Schoten op doel
2
10
Schoten naast
7
5
Hoekschoppen
4
14
Overtredingen
19
3
Buitenspel
2
1
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
Head to Head
20 wedstrijden2.3
Avg Goals
60%
BTTS
65%
Over 1.5
35%
Over 2.5
15%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Sevilla | Statistiek | Alavés |
|---|---|---|
| 1.55 | ⚽ Doelpunten | 1.36 |
| 1.73 | 🥅 Tegengoals | 1.55 |
| 1.42 | ⚡ xG | 1.43 |
| 12.3 | 🔫 Schoten | 12.7 |
| 4.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 3.3 | 🚩 Corners | 4 |
| 73% | 🤝 BTTS | 64% |
| 64% | 📊 Over 2.5 % | 55% |
| 27% | 🧤 Clean sheet % | 27% |
| 27% | 🧤 Gescoord in beide helften | 9% |
| 43% | ⚽ Balbezit | 41% |
| 14.6 | 🟨 Overtredingen | 13.5 |
Sevilla
11 gespeeld · 17 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWV | 0.80 |
| Thuis | WVWVW | 1.80 |
| Uit | GWGVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 45% | 60% | 33% |
| Gem. goals | 3.28 | 2.8 | 3.67 |
| Voor | 1.55 | 1.4 | 1.67 |
| Tegen | 1.73 | 1.4 | 2 |
| BTTS | 73% | 60% | 83% |
| De '0' | 27% | 40% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.42 | 1.58 | 1.3 |
| xG tegen | 1.43 | 1.19 | 1.64 |
Alavés
11 gespeeld · 12 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVGV | 0.40 |
| Thuis | WWVVG | 1.40 |
| Uit | GVGVV | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 2.91 | 2.83 | 3 |
| Voor | 1.36 | 1.83 | 0.8 |
| Tegen | 1.55 | 1 | 2.2 |
| BTTS | 64% | 50% | 80% |
| De '0' | 27% | 33% | 20% |
| Niet gescoord | 18% | 17% | 20% |
| xG | 1.43 | 1.49 | 1.37 |
| xG tegen | 1.39 | 1.4 | 1.38 |
Voorspellingen voor Sevilla – Alavés
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sevilla wint FT Resultaat | 41% | 2.44 | 1.82 | -25.27 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.69 | 3.40 | -7.86 | Nee |
| Alavés wint FT Resultaat | 32% | 3.14 | 4.20 | +33.74 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 68% | 1.47 | 1.27 | -13.44 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.70 | 2.04 | +20.24 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.02 | -4.97 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.40 | +10.91 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.83 | 2.20 | +20.36 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.09 | 4.33 | +40.16 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.12 | 9.00 | +47.06 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.64 | 8.60 | -41.26 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.81 | 3.02 | -37.24 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.21 | 1.66 | -24.82 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.48 | 1.20 | -18.84 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.20 | 1.03 | -13.83 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.70 | 2.00 | +17.91 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.44 | 1.70 | -30.23 | Nee |
| BTTS & Winst Sevilla Combinatie | 22% | 4.65 | 4.47 | -3.90 | Nee |
| BTTS & Winst Alavés Combinatie | 17% | 5.82 | 9.58 | +64.68 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 55% | 1.83 | 1.45 | -20.68 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 41% | 2.46 | 1.75 | -28.77 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 28% | 3.53 | 2.25 | -36.32 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 18% | 5.43 | 3.00 | -44.80 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 11% | 8.93 | 4.50 | -49.60 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 45% | 2.21 | 2.55 | +15.51 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 59% | 1.69 | 1.95 | +15.64 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 72% | 1.39 | 1.57 | +12.57 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 82% | 1.23 | 1.33 | +8.53 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 89% | 1.13 | 1.18 | +4.78 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sevilla Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.79 | – | – | Nee |
| Alavés Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.66 | – | – | Nee |
| Sevilla scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.98 | 1.65 | -16.68 | Nee |
| Alavés scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.28 | 2.72 | +19.14 | Ja |
| Sevilla wint nil Win to Nil | 20% | 5.11 | 2.80 | -45.23 | Nee |
| Alavés wint nil Win to Nil | 15% | 6.83 | 6.50 | -4.76 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Sevilla
Advies: Double chance : Sevilla or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.80
VORM LAATSTE 5
0.40
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
1.80
THUIS-/UIT PPG
0.40
1.42
XG (THUIS/UIT)
1.43
1.44
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.60
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Sevilla | Alavés | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 91% | 95.5% |
| Over 1.5 | 82% | 73% | 77.5% |
| Over 2.5 | 64% | 55% | 59.5% |
| Over 3.5 | 55% | 18% | 36.5% |
| Over 4.5 | 18% | 18% | 18% |
| BTTS | 73% | 64% | 68.5% |
| BTTS & Win | 21.5% | 17.2% | 19.4% |
| BTTS & Draw | 18% | 18% | 18% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.2% | 46.2% | 46.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 9% | 9% |
Trends
- Sevilla FC pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 8 goals in die periode.
- Sevilla FC zal erop vertrouwen vandaag te scoren, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Sevilla FC scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd zonder goal.
- In de laatste 5 wedstrijden van Sevilla FC vielen er telkens 2 goals of meer.
- In 4 van de laatste 5 duels van Sevilla FC scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 8 wedstrijden (73% van alle wedstrijden) met Sevilla FC.
- Sevilla FC lijkt ook nu te scoren: het vond het net in de laatste 11 wedstrijden en maakte 8 goals in de laatste 5 duels.
Trends
- Deportivo Alavés pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten, gemiddeld 0.4 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 4 goals in totaal.
- In de laatste 4 wedstrijden van Deportivo Alavés vielen telkens 2 goals of meer.
- Deportivo Alavés wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 2 gelijke spelen en 3 nederlagen.
- In 4 van de laatste 5 duels van Deportivo Alavés scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 7 wedstrijden (64% van alle wedstrijden) met Deportivo Alavés.
- Deportivo Alavés scoorde in elk van de laatste 4 wedstrijden en staat op 4 goals in de laatste 5 duels, dus de kans is groot dat ze ook vandaag weer raken.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
W
V
W
V
W
Vorm – Uit
0.4
G
V
G
V
V
Sevilla
Sevilla
2 - 0
Osasuna
Sevilla
1 - 3
FC Barcelona
Sevilla
1 - 0
Valencia
Sevilla
1 - 3
Atlético Madrid
Sevilla
2 - 1
Rayo Vallecano
Alavés
FC Barcelona
6 - 1
Alavés
Celta de Vigo
2 - 1
Alavés
Athletic Bilbao
0 - 0
Alavés
Racing Santander
2 - 1
Alavés
Rayo Vallecano
1 - 1
Alavés
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Isaac Romero Bernal
xG 2.46
Goals 3
+0.54
Miguel Ángel Sierra Ortega
xG 2.19
Goals 2
-0.19
Félix Correia
xG 1.98
Goals 2
+0.02
xG vs Goals
Lucas Boyé
xG 4.95
Goals 5
+0.05
Mariano Díaz
xG 3.81
Goals 4
+0.19
Pablo Ibáñez
xG 1.41
Goals 1
-0.41
Gaat Sevilla scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sevilla scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Alavés scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Alavés scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Sevilla | Alavés |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 91% |
| Over 1.5 | 82% | 73% |
| Over 2.5 | 64% | 55% |
| Over 3.5 | 55% | 18% |
| Over 4.5 | 18% | 18% |
| Niet gescoord | 0% | 9% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Sevilla | Alavés |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 73% | 73% |
| Over 1.5 | 45% | 45% |
| Over 2.5 | 45% | 9% |
| Over 3.5 | 9% | 9% |
| Over 4.5 | 3% | 2% |
| Clean Sheets | 27% | 27% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
O. Vlachodimos
1.09
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Sivera
1
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Sevilla | Alavés | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 40% | 40% | 40% |
| Over 7 | 40% | 40% | 40% |
| Over 8 | 40% | 40% | 40% |
| Over 9 | 40% | 40% | 40% |
| Over 10 | 20% | 20% | 20% |
| Over 11 | 0% | 20% | 10% |
| Over 12 | 0% | 20% | 10% |
| Over 13 | 0% | 20% | 10% |
| Over 14 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 3.27 + 4 = 7.3
Hoekschoppen analyse
Sevilla
| Overall | 3.27 |
| Thuis | 3.8 |
| Uit | 2.83 |
Verwacht totaal
7.3
hoekschoppen
Alavés
| Overall | 4 |
| Thuis | 3.83 |
| Uit | 4.2 |
Blessures & schorsingen Sevilla
M. BuenoRode kaart (geschorst)
MarcaoSpierblessure
PequeHamstringblessure
I. RomeroTwijfelachtig: Knieblessure
M. SierraTwijfelachtig: Schouderblessure
Blessures & schorsingen Alavés
M. RodriguezEnkelblessure
Topscorer – Sevilla
Isaac
3
Doelpunten
1
Assists
0.9
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Alavés
L. Boyé
5
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Sevilla | Alavés | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.27 | 12.73 | 12.50 |
| Schotconversie | 13% | 11% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.55 | 4.55 | 4.55 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.73 | 8.18 | 7.96 |
| Schoten per goal | 7.94 | 9.33 | 8.64 |
| Meer dan 10,5 schoten | 73% | 64% | 69% |
| Meer dan 11,5 schoten | 55% | 64% | 60% |
| Meer dan 12,5 schoten | 45% | 55% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 27% | 55% | 41% |
| Meer dan 14,5 schoten | 27% | 55% | 41% |
| Meer dan 15,5 schoten | 27% | 36% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 82% | 45% | 64% |
| Schoten op doel 4,5+ | 45% | 36% | 41% |
| Schoten op doel 5,5+ | 18% | 36% | 27% |
| Schoten op doel 6,5+ | 9% | 36% | 23% |
Schoten per speler
Sevilla
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Stassin | 1.5 | 0.7 | 6 |
| Oso | 1.5 | 0.5 | 2 |
| Félix Correia | 1.3 | 0.6 | 7 |
| Kike Salas | 1.2 | 0.6 | 9 |
| Miguel Ángel | 1.1 | 0.6 | 8 |
| R. Ure | 1.1 | 0.3 | 11 |
| Y. Fofana | 1 | 0.8 | 8 |
| C. Ejuke | 0.9 | 0.3 | 9 |
Alavés
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Boyé | 2 | 1 | 10 |
| Toni Martínez | 1.7 | 0.4 | 10 |
| Angel Pérez | 1.1 | 0.6 | 10 |
| M. Díaz | 1 | 0.9 | 11 |
| Pablo Ibáñez | 1 | 0.2 | 11 |
| C. Benavídez | 0.8 | 0.2 | 5 |
| Antonio Blanco | 0.6 | — | 10 |
| N. Tenaglia | 0.5 | 0.3 | 11 |
Schoten
Totaal schoten
12.3
12.7
Sevilla
Alavés
Schoten op doel
4.6
4.6
Sevilla
Alavés
Onderlinge resultaten Sevilla - Alavés
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/02/2026 | Sevilla - Alavés | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/12/2025 | Alavés - Sevilla | 1-0 | ✗ | 1 |
| 20/09/2025 | Alavés - Sevilla | 1-2 | ✓ | 3 |
| 20/04/2025 | Sevilla - Alavés | 1-1 | ✓ | 2 |
| 20/09/2024 | Alavés - Sevilla | 2-1 | ✓ | 3 |
| 12/01/2024 | Sevilla - Alavés | 2-3 | ✓ | 5 |
| 21/08/2023 | Alavés - Sevilla | 4-3 | ✓ | 7 |
| 17/01/2023 | Alavés - Sevilla | 0-1 | ✗ | 1 |
| 04/03/2022 | Alavés - Sevilla | 0-0 | ✗ | 0 |
| 20/11/2021 | Sevilla - Alavés | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 12 | +34 | 30 |
| 2 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 8 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | 9 | 0 | 2 | 28 | 10 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 19 | -2 | 17 |
| 7 | Athletic Bilbao | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 14 | +1 | 14 |
| 9 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 10 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 11 | Alavés | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 17 | -2 | 12 |
| 12 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 12 |
| 13 | Getafe | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 12 |
| 14 | Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 14 | -1 | 11 |
| 15 | Osasuna | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 22 | -11 | 11 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 29 | -14 | 11 |
| 17 | Elche | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 9 |
| 20 | Málaga CF | 11 | 0 | 5 | 6 | 8 | 21 | -13 | 5 |