GVGGV
Leeds United
Leeds United - Tottenham HotspurUitslag, statistieken & xG
VGWWW
Tottenham Hotspur
Statistieken en doelpuntenmakers
Leeds United
79'
Noah Okafor
1 - 0
Rust (0 - 0)
Tottenham Hotspur
1.59
xG
1.15
39%
Balbezit
61%
16
Schoten
7
4
Schoten op doel
4
12
Schoten naast
3
6
Hoekschoppen
4
11
Overtredingen
15
2
Buitenspel
1
2
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
Head to Head
9 wedstrijden3.78
Avg Goals
78%
BTTS
100%
Over 1.5
89%
Over 2.5
44%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Leeds United | Statistiek | Tottenham Hotspur |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1.11 |
| 0.89 | 🥅 Tegengoals | 1.11 |
| 1.28 | ⚡ xG | 1.84 |
| 11.7 | 🔫 Schoten | 16.4 |
| 3.7 | 🎯 Schoten op doel | 4.4 |
| 4.1 | 🚩 Corners | 7.9 |
| 56% | 🤝 BTTS | 33% |
| 22% | 📊 Over 2.5 % | 33% |
| 33% | 🧤 Clean sheet % | 44% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 22% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 63% |
| 13 | 🟨 Overtredingen | 13.1 |
Leeds United
9 gespeeld · 11 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVGGV | 0.60 |
| Thuis | GWGG | 1.50 |
| Uit | WGVGV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 25% | 20% |
| Gem. goals | 1.89 | 2.25 | 1.6 |
| Voor | 1 | 1.5 | 0.6 |
| Tegen | 0.89 | 0.75 | 1 |
| BTTS | 56% | 75% | 40% |
| De '0' | 33% | 25% | 40% |
| Niet gescoord | 33% | 25% | 40% |
| xG | 1.28 | 1.37 | 1.21 |
| xG tegen | 1.54 | 1.49 | 1.58 |
Tottenham Hotspur
9 gespeeld · 12 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGWWW | 2.00 |
| Thuis | VGVWW | 1.40 |
| Uit | VGGW | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 40% | 25% |
| Gem. goals | 2.22 | 2.6 | 1.75 |
| Voor | 1.11 | 1.4 | 0.75 |
| Tegen | 1.11 | 1.2 | 1 |
| BTTS | 33% | 40% | 25% |
| De '0' | 44% | 40% | 50% |
| Niet gescoord | 44% | 40% | 50% |
| xG | 1.84 | 2.24 | 1.34 |
| xG tegen | 1.26 | 1.05 | 1.53 |
Voorspellingen voor Leeds United – Tottenham Hotspur
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United wint FT Resultaat | 37% | 2.71 | 2.62 | -3.44 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.60 | 3.40 | -5.61 | Nee |
| Tottenham Hotspur wint FT Resultaat | 35% | 2.83 | 2.31 | -18.26 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 65% | 1.55 | 1.54 | -0.49 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.58 | 1.39 | -12.24 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.04 | -3.68 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.29 | 1.30 | +1.14 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 53% | 1.90 | 1.89 | -0.49 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 30% | 3.29 | 3.50 | +6.51 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 15% | 6.68 | 6.78 | +1.50 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 13.55 | 12.00 | -11.44 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 22% | 4.50 | 3.70 | -17.86 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 47% | 2.11 | 1.99 | -5.77 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 70% | 1.44 | 1.33 | -7.47 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 85% | 1.18 | 1.09 | -7.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.74 | 1.72 | -0.87 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.36 | 2.00 | -15.27 | Nee |
| BTTS & Winst Leeds United Combinatie | 19% | 5.27 | 5.07 | -3.87 | Nee |
| BTTS & Winst Tottenham Hotspur Combinatie | 18% | 5.46 | 4.77 | -12.71 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 76% | 1.31 | 1.20 | -8.68 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 64% | 1.55 | 1.40 | -9.84 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 52% | 1.93 | 1.73 | -10.56 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 39% | 2.55 | 2.05 | -19.64 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 28% | 3.56 | 2.88 | -19.07 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 24% | 4.18 | 4.00 | -4.40 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 36% | 2.81 | 2.75 | -2.10 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 48% | 2.07 | 2.00 | -3.40 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 61% | 1.64 | 1.65 | +0.32 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 72% | 1.39 | 1.36 | -2.22 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 3.96 | – | – | Nee |
| Tottenham Hotspur Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.09 | – | – | Nee |
| Leeds United scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.11 | 2.03 | -3.78 | Nee |
| Tottenham Hotspur scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.16 | 1.93 | -10.45 | Nee |
| Leeds United wint nil Win to Nil | 18% | 5.59 | 4.60 | -17.69 | Nee |
| Tottenham Hotspur wint nil Win to Nil | 17% | 5.85 | 4.40 | -24.81 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Tottenham
Advies: Combo Double chance : draw or Tottenham and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.60
VORM LAATSTE 5
2.00
0.20
H2H LAATSTE 5
2.60
1.50
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.28
XG (THUIS/UIT)
1.84
1.42
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.04
3.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.4
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Leeds United | Tottenham Hotspur | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 78% | 78% |
| Over 1.5 | 67% | 78% | 72.5% |
| Over 2.5 | 22% | 33% | 27.5% |
| Over 3.5 | 11% | 22% | 16.5% |
| Over 4.5 | 11% | 11% | 11% |
| BTTS | 56% | 33% | 44.5% |
| BTTS & Win | 19% | 18.3% | 18.7% |
| BTTS & Draw | 33% | 11% | 22% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.5% | 44.5% | 44.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 11% | 11% |
Trends
- Leeds United pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die wedstrijden en Leeds United scoorde 2 keer.
- Leeds United is thuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- Leeds United wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 3 gelijke spelen en 2 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Leeds United: in 3 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Leeds United scoorden beide teams en ze wonnen 0 van die 5; dit seizoen viel BTTS in 5/9 duels.
- Leeds United moet aanvallend beter voor een resultaat: ze scoorden niet in de laatste 2 duels, maakten in de laatste 5 wedstrijden 2 goals en zitten dit seizoen op 1 goals per game.
Trends
- Tottenham Hotspur pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 punten per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 10 goals in die reeks.
- Tottenham Hotspur is buitenshuis al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Tottenham Hotspur is al 4 duels ongeslagen en won 3 van de laatste 5 wedstrijden.
- In de laatste 5 wedstrijden van Tottenham Hotspur vielen telkens 2 goals of meer.
- Tottenham Hotspur wil de lijn doortrekken tegen Leeds United: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- Tottenham Hotspur bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (44%), maar maakte in de laatste 5 duels wel 10 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.5
G
W
G
G
Vorm – Uit
1.25
V
G
G
W
Leeds United
Leeds United
1 - 1
Manchester United
Leeds United
0 - 0
Crystal Palace
Leeds United
4 - 1
Newcastle United
Leeds United
1 - 1
Brentford
Tottenham Hotspur
Chelsea
0 - 2
Tottenham Hotspur
Manchester United
1 - 1
Tottenham Hotspur
Nottingham Forest
0 - 0
Tottenham Hotspur
Brentford
3 - 0
Tottenham Hotspur
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Dominic Calvert-Lewin
xG 3.92
Goals 3
-0.92
Anton Stach
xG 1.53
Goals 1
-0.53
Jayden Bogle
xG 1.37
Goals 2
+0.63
xG vs Goals
Jan Paul van Hecke
xG 1.98
Goals 2
+0.02
Dominic Solanke
xG 1.68
Goals 1
-0.68
Conor Gallagher
xG 1.36
Goals 1
-0.36
Gaat Leeds United scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Leeds United scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Tottenham Hotspur scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Tottenham Hotspur scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Leeds United | Tottenham Hotspur |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 78% |
| Over 1.5 | 67% | 78% |
| Over 2.5 | 22% | 33% |
| Over 3.5 | 11% | 22% |
| Over 4.5 | 11% | 11% |
| Niet gescoord | 22% | 22% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Leeds United | Tottenham Hotspur |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 56% |
| Over 1.5 | 22% | 33% |
| Over 2.5 | 6% | 22% |
| Over 3.5 | 1% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 33% | 44% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Trafford
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Kinský
1.11
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Leeds United | Tottenham Hotspur | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 50% | 100% | 75% |
| Over 8 | 50% | 75% | 63% |
| Over 9 | 50% | 75% | 63% |
| Over 10 | 25% | 25% | 25% |
| Over 11 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 4.11 + 7.89 = 12
Hoekschoppen analyse
Leeds United
| Overall | 4.11 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 4.2 |
Verwacht totaal
12
hoekschoppen
Tottenham Hotspur
| Overall | 7.89 |
| Thuis | 9.6 |
| Uit | 5.75 |
Blessures & schorsingen Leeds United
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Tottenham Hotspur
Geen meldingen.
Topscorer – Leeds United
D. Calvert-Lewin
3
Doelpunten
1
Assists
1.4
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Tottenham Hotspur
J. van Hecke
2
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Leeds United | Tottenham Hotspur | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.67 | 16.44 | 14.06 |
| Schotconversie | 9% | 7% | 8% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.67 | 4.44 | 4.06 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.00 | 12.00 | 10.00 |
| Schoten per goal | 11.67 | 14.80 | 13.24 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 89% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 78% | 61% |
| Meer dan 12,5 schoten | 22% | 67% | 45% |
| Meer dan 13,5 schoten | 11% | 67% | 39% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 56% | 34% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 44% | 22% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 67% | 62% |
| Schoten op doel 4,5+ | 44% | 44% | 44% |
| Schoten op doel 5,5+ | 11% | 33% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 22% | 11% |
Schoten per speler
Leeds United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Calvert-Lewin | 1.4 | 0.9 | 9 |
| A. Tanaka | 1 | 0.4 | 8 |
| A. Stach | 1 | 0.3 | 9 |
| J. Bogle | 0.8 | 0.7 | 9 |
| J. Justin | 0.8 | 0.3 | 9 |
| D. James | 0.8 | — | 4 |
| S. Longstaff | 0.6 | 0.4 | 5 |
| T. Muharemović | 0.6 | 0.2 | 9 |
Tottenham Hotspur
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Moore | 2 | 1.5 | 2 |
| Pedro Porro | 1.6 | 0.2 | 5 |
| Omar Marmoush | 1.5 | 0.6 | 8 |
| M. Tel | 1.3 | 0.3 | 7 |
| M. Kudus | 1.3 | 0.1 | 8 |
| D. Solanke | 1.2 | 0.4 | 9 |
| J. van Hecke | 1.1 | 0.4 | 9 |
| S. Tonali | 1 | 0.1 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
11.7
16.4
Leeds United
Tottenham Hotspur
Schoten op doel
3.7
4.4
Leeds United
Tottenham Hotspur
Onderlinge resultaten Leeds United - Tottenham Hotspur
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 11/05/2026 | Tottenham Hotspur - Leeds United | 1-1 | ✓ | 2 |
| 04/10/2025 | Leeds United - Tottenham Hotspur | 1-2 | ✓ | 3 |
| 28/05/2023 | Leeds United - Tottenham Hotspur | 1-4 | ✓ | 5 |
| 12/11/2022 | Tottenham Hotspur - Leeds United | 4-3 | ✓ | 7 |
| 26/02/2022 | Leeds United - Tottenham Hotspur | 0-4 | ✗ | 4 |
| 21/11/2021 | Tottenham Hotspur - Leeds United | 2-1 | ✓ | 3 |
| 08/05/2021 | Leeds United - Tottenham Hotspur | 3-1 | ✓ | 4 |
| 02/01/2021 | Tottenham Hotspur - Leeds United | 3-0 | ✗ | 3 |
| 27/01/2013 | Leeds United - Tottenham Hotspur | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 9 | 8 | 0 | 1 | 14 | 5 | +9 | 24 |
| 2 | Manchester City | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | 6 | 1 | 2 | 24 | 7 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 15 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | 3 | 5 | 1 | 16 | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Bournemouth | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 12 |
| 9 | Tottenham Hotspur | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 10 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 |
| 11 | Leeds United | 9 | 2 | 5 | 2 | 9 | 8 | +1 | 11 |
| 12 | Hull City AFC | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 10 | +1 | 11 |
| 13 | Newcastle United | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 15 | -3 | 11 |
| 14 | Ipswich Town FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 |
| 16 | Coventry City FC | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 19 | -9 | 9 |
| 17 | Manchester United | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 15 | -5 | 7 |
| 18 | Crystal Palace | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 21 | -12 | 7 |
| 19 | Nottingham Forest | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 20 | Sunderland | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 5 |