WVVVV
Jong FC Utrecht
Jong FC Utrecht - FC DordrechtStatistieken, H2H & xG
WGVWV
FC Dordrecht
Head to Head
20 wedstrijden3.3
Avg Goals
70%
BTTS
90%
Over 1.5
70%
Over 2.5
40%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Jong FC Utrecht | Statistiek | FC Dordrecht |
|---|---|---|
| 1.58 | ⚽ Doelpunten | 1.33 |
| 2.58 | 🥅 Tegengoals | 2.58 |
| 1.62 | ⚡ xG | 1.46 |
| 15.7 | 🔫 Schoten | 13.6 |
| 4.7 | 🎯 Schoten op doel | 4.5 |
| 5.2 | 🚩 Corners | 5.3 |
| 92% | 🤝 BTTS | 67% |
| 92% | 📊 Over 2.5 % | 75% |
| 8% | 🧤 Clean sheet % | 8% |
| 25% | 🧤 Gescoord in beide helften | 25% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 15.1 | 🟨 Overtredingen | 14 |
Jong FC Utrecht
12 gespeeld · 7 pts · #20
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVVV | 0.60 |
| Thuis | VGWVV | 0.80 |
| Uit | VVWVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 17% | 17% |
| Gem. goals | 4.16 | 4.17 | 4.17 |
| Voor | 1.58 | 1.67 | 1.5 |
| Tegen | 2.58 | 2.5 | 2.67 |
| BTTS | 92% | 83% | 100% |
| De '0' | 8% | 17% | 0% |
| Niet gescoord | 8% | 17% | 0% |
| xG | 1.62 | 1.5 | 1.74 |
| xG tegen | 1.87 | 1.79 | 1.94 |
FC Dordrecht
12 gespeeld · 11 pts · #19
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVWV | 1.40 |
| Thuis | VVWVV | 0.60 |
| Uit | VVVGW | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 33% | 17% |
| Gem. goals | 3.91 | 4.5 | 3.33 |
| Voor | 1.33 | 1.67 | 1 |
| Tegen | 2.58 | 2.83 | 2.33 |
| BTTS | 67% | 67% | 67% |
| De '0' | 8% | 0% | 17% |
| Niet gescoord | 25% | 33% | 17% |
| xG | 1.46 | 1.38 | 1.54 |
| xG tegen | 1.52 | 1.6 | 1.44 |
Voorspellingen voor Jong FC Utrecht – FC Dordrecht
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong FC Utrecht wint FT Resultaat | 35% | 2.88 | 2.25 | -21.84 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.83 | 3.60 | -6.06 | Nee |
| FC Dordrecht wint FT Resultaat | 39% | 2.55 | 2.70 | +5.76 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 61% | 1.64 | 1.29 | -21.53 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.53 | 1.62 | +5.72 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.01 | -4.75 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.21 | 1.13 | -6.99 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.68 | 1.47 | -12.67 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 37% | 2.70 | 2.20 | -18.56 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 5.05 | 3.80 | -24.76 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.57 | 17.00 | -3.27 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.65 | 6.00 | +6.14 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.46 | 2.63 | +6.75 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 63% | 1.59 | 1.65 | +3.92 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.25 | +0.25 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.59 | 1.40 | -12.19 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.68 | 2.64 | -1.58 | Nee |
| BTTS & Winst Jong FC Utrecht Combinatie | 20% | 4.99 | 3.50 | -29.86 | Nee |
| BTTS & Winst FC Dordrecht Combinatie | 22% | 4.49 | 4.42 | -1.52 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 71% | 1.41 | 1.18 | -16.22 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 58% | 1.72 | 1.36 | -20.71 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 45% | 2.21 | 1.61 | -27.23 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 33% | 3.03 | 2.00 | -34.00 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 23% | 4.41 | 2.45 | -44.38 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 29% | 3.45 | 3.90 | +13.10 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 42% | 2.40 | 2.75 | +14.68 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 55% | 1.82 | 2.12 | +16.18 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 67% | 1.49 | 1.72 | +15.24 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 77% | 1.29 | 1.45 | +12.08 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Jong FC Utrecht Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 4.90 | – | – | Nee |
| FC Dordrecht Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.43 | – | – | Nee |
| Jong FC Utrecht scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.17 | 1.80 | -17.02 | Nee |
| FC Dordrecht scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.03 | 2.01 | -0.91 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Jong Utrecht
Advies: Combo Double chance : Jong Utrecht or draw and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.60
VORM LAATSTE 5
1.40
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
0.67
THUIS-/UIT PPG
0.83
1.62
XG (THUIS/UIT)
1.46
1.77
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.30
4.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.5
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
83%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Jong FC Utrecht | FC Dordrecht | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 100% | 96% |
| Over 1.5 | 92% | 83% | 87.5% |
| Over 2.5 | 92% | 75% | 83.5% |
| Over 3.5 | 50% | 42% | 46% |
| Over 4.5 | 33% | 33% | 33% |
| BTTS | 92% | 67% | 79.5% |
| BTTS & Win | 20% | 22.3% | 21.2% |
| BTTS & Draw | 0% | 17% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 50.7% | 50.7% | 50.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 17% | 17% |
Trends
- Jong FC FC Utrecht pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten (0,6 ppg), met BTTS in 5 van die wedstrijden en 11 goals in die reeks.
- FC Dordrecht moet achterin top zijn, want Jong FC FC Utrecht scoorde in de laatste 3 thuisduels en bleef dit seizoen in 1 thuiswedstrijd droog staan.
- Doelpunten lijken in de lucht, want de laatste 6 duels van Jong FC FC Utrecht eindigden telkens met 3+ goals en in hun laatste 5 wedstrijden (thuis en uit) vielen er in totaal 25 goals.
- In de laatste 5 duels van Jong FC FC Utrecht scoorden beide teams, en dit seizoen eindigde 11/12 wedstrijden in BTTS (92%).
- Jong FC FC Utrecht lijkt ook nu te scoren: ze vonden het net in de laatste 6 duels en maakten 11 goals in de laatste vijf wedstrijden.
Trends
- FC Dordrecht pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.4 per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 7 goals in die reeks.
- FC Dordrecht is de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van FC Dordrecht scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 8 duels (67%) met FC Dordrecht.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.8
V
G
W
V
V
Vorm – Uit
0.8
V
V
V
G
W
Jong FC Utrecht
Jong FC Utrecht
1 - 2
Roda JC
Jong FC Utrecht
1 - 3
VVV
Jong FC Utrecht
6 - 1
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
0 - 0
FC Eindhoven
Jong FC Utrecht
1 - 6
Heracles
FC Dordrecht
Jong PSV
0 - 1
FC Dordrecht
FC Den Bosch
1 - 1
FC Dordrecht
TOP Oss
3 - 0
FC Dordrecht
FC Eindhoven
2 - 1
FC Dordrecht
FC Volendam
6 - 1
FC Dordrecht
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Emmanuel Chigozie Owen
xG 5.52
Goals 6
+0.48
Massien Ghaddari
xG 4.26
Goals 4
-0.26
Bjorn Menzo
xG 4.00
Goals 3
-1.00
xG vs Goals
Ayoub Ouarghi
xG 3.82
Goals 3
-0.82
Martin Vetkal
xG 2.54
Goals 3
+0.46
Lorenzo Riccio
xG 2.28
Goals 2
-0.28
Gaat Jong FC Utrecht scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Jong FC Utrecht scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat FC Dordrecht scoren?
17%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Dordrecht scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Jong FC Utrecht | FC Dordrecht |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 100% |
| Over 1.5 | 92% | 83% |
| Over 2.5 | 92% | 75% |
| Over 3.5 | 50% | 42% |
| Over 4.5 | 33% | 33% |
| Niet gescoord | 8% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Jong FC Utrecht | FC Dordrecht |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 92% |
| Over 1.5 | 83% | 67% |
| Over 2.5 | 33% | 42% |
| Over 3.5 | 17% | 25% |
| Over 4.5 | 12% | 12% |
| Clean Sheets | 8% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Eppink
1.57
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
C. Raatsie
2
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Jong FC Utrecht | FC Dordrecht | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 83% | 83% |
| Over 7 | 83% | 67% | 75% |
| Over 8 | 83% | 67% | 75% |
| Over 9 | 33% | 33% | 33% |
| Over 10 | 33% | 33% | 33% |
| Over 11 | 33% | 17% | 25% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
| Over 13 | 17% | 0% | 9% |
Verwacht totaal: 5.17 + 5.33 = 10.5
Hoekschoppen analyse
Jong FC Utrecht
| Overall | 5.17 |
| Thuis | 4.17 |
| Uit | 6.17 |
Verwacht totaal
10.5
hoekschoppen
FC Dordrecht
| Overall | 5.33 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 5.17 |
Blessures & schorsingen Jong FC Utrecht
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen FC Dordrecht
Geen meldingen.
Topscorer – Jong FC Utrecht
E. C. Owen
6
Doelpunten
0
Assists
2.2
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – FC Dordrecht
M. Vetkal
3
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Jong FC Utrecht | FC Dordrecht | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.67 | 13.58 | 14.63 |
| Schotconversie | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.67 | 4.50 | 4.59 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.00 | 9.08 | 10.04 |
| Schoten per goal | 9.89 | 10.19 | 10.04 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 75% | 88% |
| Meer dan 11,5 schoten | 92% | 50% | 71% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 50% | 59% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 42% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 57% | 33% | 45% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 25% | 38% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 67% | 59% |
| Schoten op doel 4,5+ | 42% | 50% | 46% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 25% | 21% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 17% | 17% |
Schoten per speler
Jong FC Utrecht
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Dundas | 2.5 | 0.6 | 8 |
| E. C. Owen | 2.2 | 0.9 | 10 |
| Bjorn Menzo | 1.8 | 1.1 | 12 |
| Massien Ghaddari | 1.4 | 0.7 | 12 |
| J. Sneijder | 1.3 | — | 4 |
| W. Kooy | 1.2 | 0.7 | 9 |
| J. Hunte | 1 | 0.3 | 4 |
| R. Omorowa | 0.9 | 0.1 | 8 |
FC Dordrecht
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Y. Younous | 3 | 1 | 1 |
| A. Ouarghi | 2.5 | 1 | 10 |
| D. Šits | 2.2 | 0.5 | 6 |
| N. Venema | 1.3 | 0.5 | 6 |
| N. Rossi | 1.2 | 0.5 | 11 |
| C. Mpanzu | 1.2 | 0.6 | 12 |
| L. Riccio | 1.1 | 0.5 | 10 |
| S. Valk | 1 | 1 | 2 |
Schoten
Totaal schoten
15.7
13.6
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
Schoten op doel
4.7
4.5
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
Onderlinge resultaten Jong FC Utrecht - FC Dordrecht
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 20/03/2026 | Jong FC Utrecht - FC Dordrecht | 3-1 | ✓ | 4 |
| 28/11/2025 | FC Dordrecht - Jong FC Utrecht | 1-2 | ✓ | 3 |
| 02/05/2025 | Jong FC Utrecht - FC Dordrecht | 1-0 | ✗ | 1 |
| 25/10/2024 | FC Dordrecht - Jong FC Utrecht | 3-1 | ✓ | 4 |
| 10/05/2024 | Jong FC Utrecht - FC Dordrecht | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/09/2023 | FC Dordrecht - Jong FC Utrecht | 3-3 | ✓ | 6 |
| 16/01/2023 | Jong FC Utrecht - FC Dordrecht | 0-1 | ✗ | 1 |
| 19/08/2022 | FC Dordrecht - Jong FC Utrecht | 2-1 | ✓ | 3 |
| 21/01/2022 | Jong FC Utrecht - FC Dordrecht | 0-4 | ✗ | 4 |
| 20/08/2021 | FC Dordrecht - Jong FC Utrecht | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 12 | 9 | 2 | 1 | 37 | 14 | +23 | 29 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 12 | 6 | 3 | 3 | 23 | 20 | +3 | 21 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 10 | Vitesse | 12 | 5 | 2 | 5 | 16 | 17 | -1 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 12 | 4 | 4 | 4 | 17 | 19 | -2 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 12 | 4 | 1 | 7 | 19 | 20 | -1 | 13 |
| 16 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 17 | Jong Ajax | 12 | 3 | 3 | 6 | 18 | 29 | -11 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 12 | 3 | 2 | 7 | 16 | 31 | -15 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 12 | 2 | 1 | 9 | 19 | 31 | -12 | 7 |