WGWWG
Heracles

Heracles - TOP OssStatistieken, H2H & xG

VWWVG
TOP Oss
⚔️

Head to Head

2 wedstrijden
Heracles
(100%)
2
Wedstrijden
TOP Oss
(0%)
100%
2 Winsten
0 Gelijke Spelen
(0%)
0 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Heracles en TOP Oss laten zien dat Heracles in de afgelopen 2 ontmoetingen 2 keer heeft gewonnen, TOP Oss 0 keer en dat er 0 keer een gelijkspel was. Heracles scoorde 8 doelpunten en TOP Oss 1.
4.5
Avg Goals
50%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
50%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Heracles Statistiek TOP Oss
3.08 ⚽ Doelpunten 1.58
1.17 🥅 Tegengoals 1.67
2.36 ⚡ xG 1.3
21.3 🔫 Schoten 11.5
8.3 🎯 Schoten op doel 3.9
8.1 🚩 Corners 4.7
67% 🤝 BTTS 67%
75% 📊 Over 2.5 % 83%
25% 🧤 Clean sheet % 8%
57% 🧤 Gescoord in beide helften 33%
54% ⚽ Balbezit 40%
13.8 🟨 Overtredingen 12.8

Heracles

12 gespeeld · 29 pts · #1
VormResultatenPPG
Totaal WGWWG 2.20
Thuis WWWWW 3.00
Uit WVGWG 1.60
TotaalThuisUit
Winst %75%100%57%
Gem. goals4.2544.43
Voor3.083.23
Tegen1.170.81.43
BTTS67%40%86%
De '0'25%60%0%
Niet gescoord8%0%14%
xG2.362.552.23
xG tegen1.040.931.11

TOP Oss

12 gespeeld · 13 pts · #15
VormResultatenPPG
Totaal VWWVG 1.40
Thuis WWWWG 2.60
Uit VVVVV —
TotaalThuisUit
Winst %33%67%0%
Gem. goals3.2542.5
Voor1.582.670.5
Tegen1.671.332
BTTS67%83%50%
De '0'8%17%0%
Niet gescoord25%0%50%
xG1.31.341.26
xG tegen1.952.121.79
🔮

Voorspellingen voor Heracles – TOP Oss

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Heracles wint
FT Resultaat
63%1.581.18-25.41Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
20%4.997.00+40.15Ja
TOP Oss wint
FT Resultaat
17%5.969.30+55.95Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
83%1.201.06-11.78Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
37%2.724.55+67.39Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
96%1.041.01-2.58Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
88%1.131.05-7.45Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
70%1.441.25-13.02Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
48%2.071.72-16.91Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
29%3.422.70-21.16Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
4%28.2522.00-22.12Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
12%8.438.00-5.12Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
30%3.293.50+6.47Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
52%1.931.97+1.83Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
71%1.411.40-0.88Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
64%1.561.73+10.98Ja
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
36%2.792.10-24.72Nee
BTTS & Winst Heracles
Combinatie
36%2.742.27-17.26Nee
BTTS & Winst TOP Oss
Combinatie
11%8.9116.67+87.04Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Heracles Clean Sheet
Clean Sheet
30%3.30––Nee
TOP Oss Clean Sheet
Clean Sheet
9%11.00––Nee
Heracles scoort eerst
Eerste Goal
65%1.541.23-20.17Nee
TOP Oss scoort eerst
Eerste Goal
32%3.103.80+22.74Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Heracles
Advies: Double chance : Heracles or draw
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
1.40
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
3.00
THUIS-/UIT PPG
0.00
2.36
XG (THUIS/UIT)
1.30
1.20
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.89
8.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.9
60%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
8%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsHeraclesTOP OssGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 92% 83% 87.5%
Over 2.5 75% 83% 79%
Over 3.5 67% 33% 50%
Over 4.5 50% 17% 33.5%
BTTS 67% 67% 67%
BTTS & Win 36.5% 11.2% 23.9%
BTTS & Draw 17% 8% 12.5%
BTTS & Over 2.5 55.5% 55.5% 55.5%
BTTS No & Over 2.5 17% 17% 17%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
3
W W W W W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Heracles is 57% beter in PPG
Vorm – Uit
0
V V V V V

Heracles

Heracles 3 - 0 RKC Waalwijk
Heracles 2 - 0 Vitesse
Heracles 3 - 2 Jong AZ
Heracles 5 - 0 De Graafschap
Heracles 3 - 2 FC Den Bosch

TOP Oss

FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss
FC Emmen 1 - 0 TOP Oss
VVV 3 - 1 TOP Oss
Vitesse 2 - 1 TOP Oss
Jong PSV 1 - 0 TOP Oss
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Heracles
Jean-Paul N'djoli
xG 12.69 Goals 13 +0.31
Tristan van Gilst
xG 8.07 Goals 8 -0.07
Chafik Abbas
xG 4.58 Goals 2 -2.58

xG vs Goals

TOP Oss
Mauresmo Johannes Jacob Danny Silvinho Hinoke
xG 4.95 Goals 5 +0.05
Franslyn Nsingi
xG 4.42 Goals 4 -0.42
Maurilio de Lannoy
xG 2.56 Goals 3 +0.44
⚽

Gaat Heracles scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Heracles scoort.
8%
clean sheet uit
⚽

Gaat TOP Oss scoren?

60%
clean sheet thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat TOP Oss scoort.
50%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

3.08 Doelpunten / Wedstrijd
1.58 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Heracles TOP Oss
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 92% 83%
Over 2.5 75% 83%
Over 3.5 67% 33%
Over 4.5 50% 17%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.17 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.67 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Heracles TOP Oss
Over 0.5 75% 92%
Over 1.5 33% 50%
Over 2.5 8% 25%
Over 3.5 3% 9%
Over 4.5 1% 3%
Clean Sheets 25% 8%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Heracles

Goals per 15 min

TOP Oss

Keeper

Heracles
F. de Keijzer
F. de Keijzer
0.83
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

TOP Oss
M. Havekotte
M. Havekotte
1
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Heracles TOP Oss Gemiddeld
Over 6 80% 100% 90%
Over 7 80% 100% 90%
Over 8 80% 100% 90%
Over 9 60% 100% 80%
Over 10 60% 67% 64%
Over 11 60% 33% 47%
Over 12 40% 33% 37%
Over 13 40% 33% 37%
Over 14 20% 33% 27%
Verwacht totaal: 8.08 + 4.67 = 12.8
🚩

Hoekschoppen analyse

Heracles
Overall8.08
Thuis8.2
Uit8
Verwacht totaal
12.8
hoekschoppen
TOP Oss
Overall4.67
Thuis4
Uit5.33
🚑

Blessures & schorsingen Heracles

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen TOP Oss

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – Heracles

J. N'djoli
J. N'djoli
12
Doelpunten
2
Assists
5.1
Schoten/W
2
SoD/W
⭐

Topscorer – TOP Oss

M. Hinoke
M. Hinoke
5
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
0.8
SoD/W

Topscorers

Heracles
J. N'djoli 12
T. van Gilst 8
S. Scheperman 3
Manny 3
C. Abbas 2
D. Mirani 2
M. Wrusch 2
David Vicente 1

Topscorers

TOP Oss
M. Hinoke 5
F. Nsingi 4
M. de Lannoy 3
Andy Visser 2
R. van der Venne 1
M. Esajas 1
M. Horemans 1
K. SIlva 1

Assists

Heracles
C. Abbas 6
T. Bruns 3
D. van der Kust 3
J. N'djoli 2
S. Scheperman 2
T. van Gilst 2
M. Hauswirth 2
David Vicente 1

Assists

TOP Oss
J. Mathieu 5
I. Pata 2
Julian Kuijpers 2
F. Nsingi 2
S. Doucouré 2
M. Esajas 1
Mert Erkan 1
J. Pansa 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Heracles TOP Oss Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 21.33 11.50 16.42
Schotconversie 14% 14% 14%
Schoten op doel per wedstrijd 8.33 3.92 6.13
Schoten naast per wedstrijd 13.00 7.58 10.29
Schoten per goal 6.92 7.26 7.09
Meer dan 10,5 schoten 92% 67% 80%
Meer dan 11,5 schoten 92% 50% 71%
Meer dan 12,5 schoten 92% 25% 59%
Meer dan 13,5 schoten 92% 25% 59%
Meer dan 14,5 schoten 92% 8% 50%
Meer dan 15,5 schoten 83% 8% 46%
Schoten op doel 3,5+ 83% 57% 70%
Schoten op doel 4,5+ 83% 42% 63%
Schoten op doel 5,5+ 75% 17% 46%
Schoten op doel 6,5+ 75% 8% 42%
🔫

Schoten per speler

Heracles

Speler Sch/W SoD/W W
J. N'djoli 5.1 2 12
T. van Gilst 2.8 1.6 12
C. Abbas 2.2 1.3 12
Mario Borac 1.8 0.2 5
M. Hauswirth 1.4 0.4 12
Manny 1.4 0.6 11
S. Scheperman 1.3 0.7 12
D. van der Kust 1 0.3 12

TOP Oss

Speler Sch/W SoD/W W
F. Nsingi 2 0.8 12
M. Hinoke 1.8 0.8 12
R. van der Venne 1.5 0.7 12
M. Horemans 1.3 0.3 3
M. de Lannoy 1 0.3 12
M. Mariani 1 1 1
J. Pansa 1 1 1
S. Doucouré 0.9 0.3 9
🔫

Schoten

Totaal schoten
21.3
11.5
Heracles TOP Oss
Schoten op doel
8.3
3.9
Heracles TOP Oss
📋

Onderlinge resultaten Heracles - TOP Oss

DatumUitslagBTTSGoals
17/03/2023 TOP Oss - Heracles 1-5 ✓ 6
19/11/2022 Heracles - TOP Oss 3-0 ✗ 3
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Heracles Almelo129213714+2329
2VVV Venlo139133621+1528
3Almere City138142713+1425
4Roda JC137421712+525
5FC Emmen138142624+225
6NAC Breda126332320+321
7FC Volendam136163022+819
8FC Den Bosch135352321+218
9Jong AZ135263228+417
10Vitesse125251617-117
11MVV135261729-1217
12RKC Waalwijk133732219+316
13Jong PSV124441719-216
14De Graafschap134361727-1015
15TOP Oss124171920-113
16Helmond Sport133372328-512
17Jong Ajax123361829-1112
18FC Eindhoven133281828-1011
19FC Dordrecht123271631-1511
20Jong FC Utrecht122191931-127