WVGWW
Fenerbahçe
Fenerbahçe - AlanyasporStatistieken, H2H & xG
VWGWG
Alanyaspor
Head to Head
20 wedstrijden3.25
Avg Goals
60%
BTTS
85%
Over 1.5
65%
Over 2.5
45%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Fenerbahçe | Statistiek | Alanyaspor |
|---|---|---|
| 2.71 | ⚽ Doelpunten | 1.14 |
| 0.86 | 🥅 Tegengoals | 0.86 |
| 1.96 | ⚡ xG | 1.21 |
| 17.6 | 🔫 Schoten | 11.4 |
| 7.3 | 🎯 Schoten op doel | 3.3 |
| 6.6 | 🚩 Corners | 5.3 |
| 43% | 🤝 BTTS | 57% |
| 71% | 📊 Over 2.5 % | 43% |
| 57% | 🧤 Clean sheet % | 43% |
| 56% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 43% |
| 11.4 | 🟨 Overtredingen | 14.3 |
Fenerbahçe
7 gespeeld · 13 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWW | 2.00 |
| Thuis | WVW | 2.00 |
| Uit | VWGW | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 57% | 67% | 50% |
| Gem. goals | 3.57 | 5.66 | 2 |
| Voor | 2.71 | 4.33 | 1.5 |
| Tegen | 0.86 | 1.33 | 0.5 |
| BTTS | 43% | 67% | 25% |
| De '0' | 57% | 33% | 75% |
| Niet gescoord | 14% | 0% | 25% |
| xG | 1.96 | 1.95 | 1.97 |
| xG tegen | 1.43 | 1.79 | 1.16 |
Alanyaspor
7 gespeeld · 12 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGWG | 1.60 |
| Thuis | WGG | 1.67 |
| Uit | GVWW | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 43% | 33% | 50% |
| Gem. goals | 2 | 1.67 | 2.25 |
| Voor | 1.14 | 1 | 1.25 |
| Tegen | 0.86 | 0.67 | 1 |
| BTTS | 57% | 33% | 75% |
| De '0' | 43% | 67% | 25% |
| Niet gescoord | 14% | 33% | 0% |
| xG | 1.21 | 1.56 | 0.95 |
| xG tegen | 1.56 | 1.59 | 1.55 |
Voorspellingen voor Fenerbahçe – Alanyaspor
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe wint FT Resultaat | 52% | 1.92 | 1.33 | -30.73 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.01 | 5.30 | +32.03 | Ja |
| Alanyaspor wint FT Resultaat | 23% | 4.35 | 9.00 | +107.08 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 77% | 1.30 | 1.07 | -17.62 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 48% | 2.09 | 3.68 | +76.35 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.02 | -4.10 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.13 | -8.10 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.73 | 1.53 | -11.32 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 36% | 2.81 | 2.30 | -18.21 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.35 | 4.05 | -24.31 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.72 | 16.50 | -1.33 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.36 | 5.00 | -6.65 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 42% | 2.38 | 2.42 | +1.74 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 64% | 1.55 | 1.49 | -3.98 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.17 | -4.87 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.69 | 1.87 | +10.50 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.44 | 1.78 | -27.18 | Nee |
| BTTS & Winst Fenerbahçe Combinatie | 27% | 3.70 | 2.82 | -23.86 | Nee |
| BTTS & Winst Alanyaspor Combinatie | 13% | 7.60 | 15.00 | +97.40 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 75% | 1.33 | 1.23 | -7.50 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 63% | 1.58 | 1.50 | -5.20 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 50% | 1.98 | 2.12 | +6.85 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 38% | 2.64 | 2.37 | -10.18 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 27% | 3.70 | 2.90 | -21.70 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 25% | 4.03 | 3.07 | -23.86 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 37% | 2.72 | 2.45 | -9.84 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 50% | 2.02 | 1.92 | -4.77 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 62% | 1.61 | 1.53 | -4.99 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 73% | 1.37 | 1.32 | -3.64 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.22 | – | – | Nee |
| Alanyaspor Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.32 | – | – | Nee |
| Fenerbahçe scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.72 | 1.30 | -24.34 | Nee |
| Alanyaspor scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.71 | 3.65 | +34.68 | Ja |
| Fenerbahçe wint nil Win to Nil | 25% | 3.99 | 2.20 | -44.82 | Nee |
| Alanyaspor wint nil Win to Nil | 10% | 10.15 | 15.00 | +47.80 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Fenerbahçe
Advies: Double chance : Fenerbahçe or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.00
VORM LAATSTE 5
1.60
2.20
H2H LAATSTE 5
0.40
2.00
THUIS-/UIT PPG
1.75
1.96
XG (THUIS/UIT)
1.21
1.65
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.56
7.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.3
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Fenerbahçe | Alanyaspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 86% | 86% | 86% |
| Over 1.5 | 86% | 57% | 71.5% |
| Over 2.5 | 71% | 43% | 57% |
| Over 3.5 | 29% | 14% | 21.5% |
| Over 4.5 | 29% | 0% | 29% |
| BTTS | 43% | 57% | 50% |
| BTTS & Win | 27% | 13.2% | 20.1% |
| BTTS & Draw | 0% | 28% | 28% |
| BTTS & Over 2.5 | 47.4% | 47.4% | 47.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 28% | 0% | 28% |
Trends
- Fenerbahçe pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 per wedstrijd, BTTS viel maar 1 keer en er werd 14 keer gescoord.
- Fenerbahçe zal vertrouwen hebben op een goal en wil de reeks voortzetten van scoren in elke thuiswedstrijd dit seizoen.
- Fenerbahçe is al 3 wedstrijden ongeslagen en zit in een goede vormreeks.
- Fenerbahçe hield in de laatste 5 duels 4 keer de nul en kreeg in die periode 2 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 4 clean sheets.
- Fenerbahçe wil tegen Alanyaspor het momentum vasthouden na slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Fenerbahçe scoorden beide teams, waarvan Fenerbahçe er 3 won; dit seizoen viel BTTS in 3/7 duels.
Trends
- Alanyaspor pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 6 goals voor Alanyaspor.
- Alanyaspor is de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen.
- Alanyaspor is al 4 duels op rij ongeslagen en won 2 van de laatste 5 wedstrijden.
- Alanyaspor verloor in de laatste 5 duels maar 1 keer (2 zeges, 2 gelijke spelen) en wil die lijn doortrekken tegen Fenerbahçe.
- In 3 van Alanyaspor’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 4 duels (57% van alle wedstrijden) met Alanyaspor.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
V
W
Vorm – Uit
1.75
G
V
W
W
Fenerbahçe
Fenerbahçe
8 - 0
Eyüpspor
Fenerbahçe
1 - 2
Beşiktaş
Fenerbahçe
4 - 2
Konyaspor
Alanyaspor
Çorum Belediyespor
1 - 2
Alanyaspor
Rizespor
0 - 1
Alanyaspor
Eyüpspor
2 - 1
Alanyaspor
Gaziantep FK
1 - 1
Alanyaspor
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Vedat Muriqi
xG 5.35
Goals 6
+0.65
Mason Greenwood
xG 4.55
Goals 4
-0.55
Oğuz Aydın
xG 1.85
Goals 2
+0.15
xG vs Goals
Gaïus Makouta
xG 1.84
Goals 2
+0.16
Arda Usluoğlu
xG 1.77
Goals 2
+0.23
Ruan Pereira Duarte
xG 1.74
Goals 1
-0.74
Gaat Fenerbahçe scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Fenerbahçe scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Alanyaspor scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Alanyaspor scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Fenerbahçe | Alanyaspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 86% | 86% |
| Over 1.5 | 86% | 57% |
| Over 2.5 | 71% | 43% |
| Over 3.5 | 29% | 14% |
| Over 4.5 | 29% | 0% |
| Niet gescoord | 14% | 14% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Fenerbahçe | Alanyaspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 43% | 56% |
| Over 1.5 | 43% | 28% |
| Over 2.5 | 6% | 6% |
| Over 3.5 | 1% | 1% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 57% | 43% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Ederson
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Paulo Victor
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Fenerbahçe | Alanyaspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 25% | 63% |
| Over 7 | 100% | 25% | 63% |
| Over 8 | 100% | 25% | 63% |
| Over 9 | 67% | 25% | 46% |
| Over 10 | 33% | 25% | 29% |
| Over 11 | 33% | 25% | 29% |
| Over 12 | 33% | 25% | 29% |
| Over 13 | 33% | 25% | 29% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 6.57 + 5.29 = 11.9
Hoekschoppen analyse
Fenerbahçe
| Overall | 6.57 |
| Thuis | 5.67 |
| Uit | 7.25 |
Verwacht totaal
11.9
hoekschoppen
Alanyaspor
| Overall | 5.29 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Fenerbahçe
M. MuldurKnieblessure
J. OosterwoldeAchillespeesblessure
Blessures & schorsingen Alanyaspor
MaestroTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
Topscorer – Fenerbahçe
V. Muriqi
6
Doelpunten
1
Assists
2.4
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorer – Alanyaspor
G. Makouta
2
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Fenerbahçe | Alanyaspor | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.57 | 11.43 | 14.50 |
| Schotconversie | 15% | 10% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.29 | 3.29 | 5.29 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.29 | 8.14 | 9.22 |
| Schoten per goal | 6.47 | 10.00 | 8.24 |
| Meer dan 10,5 schoten | 86% | 43% | 65% |
| Meer dan 11,5 schoten | 86% | 28% | 57% |
| Meer dan 12,5 schoten | 86% | 28% | 57% |
| Meer dan 13,5 schoten | 71% | 28% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 71% | 28% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 43% | 14% | 29% |
| Schoten op doel 3,5+ | 86% | 43% | 65% |
| Schoten op doel 4,5+ | 71% | 28% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 56% | 0% | 28% |
| Schoten op doel 6,5+ | 56% | 0% | 28% |
Schoten per speler
Fenerbahçe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Talisca | 5 | 4 | 1 |
| M. Greenwood | 2.9 | 1.4 | 7 |
| V. Muriqi | 2.4 | 1.6 | 7 |
| K. Aktürkoğlu | 1.3 | 0.2 | 6 |
| O. Aydın | 0.9 | 0.6 | 7 |
| A. Brown | 0.8 | 0.5 | 6 |
| İ. Yüksek | 0.7 | 0.6 | 7 |
| Marco Asensio | 0.7 | 0.7 | 3 |
Alanyaspor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Makouta | 1.3 | 0.4 | 7 |
| Ruan | 1.3 | 0.7 | 7 |
| Paolo Fernandes | 1.3 | 0.5 | 4 |
| Maestro | 1 | — | 1 |
| A. Usluoğlu | 1 | 0.5 | 6 |
| O. Ben Ali | 1 | 0.2 | 5 |
| Hwang Ui-Jo | 0.9 | 0.4 | 7 |
| İ. Kaya | 0.8 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
17.6
11.4
Fenerbahçe
Alanyaspor
Schoten op doel
7.3
3.3
Fenerbahçe
Alanyaspor
Onderlinge resultaten Fenerbahçe - Alanyaspor
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 18/01/2026 | Alanyaspor - Fenerbahçe | 2-3 | ✓ | 5 |
| 17/09/2025 | Fenerbahçe - Alanyaspor | 2-2 | ✓ | 4 |
| 09/02/2025 | Alanyaspor - Fenerbahçe | 0-2 | ✗ | 2 |
| 30/08/2024 | Fenerbahçe - Alanyaspor | 3-0 | ✗ | 3 |
| 11/02/2024 | Fenerbahçe - Alanyaspor | 2-2 | ✓ | 4 |
| 24/09/2023 | Alanyaspor - Fenerbahçe | 0-1 | ✗ | 1 |
| 19/03/2023 | Alanyaspor - Fenerbahçe | 1-3 | ✓ | 4 |
| 18/09/2022 | Fenerbahçe - Alanyaspor | 5-0 | ✗ | 5 |
| 13/03/2022 | Alanyaspor - Fenerbahçe | 2-5 | ✓ | 7 |
| 24/10/2021 | Fenerbahçe - Alanyaspor | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 11 | +5 | 16 |
| 2 | Beşiktaş | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | +8 | 15 |
| 3 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 | 9 | +8 | 14 |
| 4 | Fenerbahçe | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 6 | +13 | 13 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | +11 | 13 |
| 6 | Alanyaspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 8 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 12 | +4 | 10 |
| 9 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 10 |
| 10 | Rizespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 10 |
| 11 | Başakşehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 8 |
| 12 | Gaziantep FK | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 8 |
| 13 | BB Erzurumspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 3 | 11 | -8 | 8 |
| 14 | Gençlerbirliği | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 8 |
| 15 | Göztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 20 | -18 | 3 |