GVVVG
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği - GalatasarayStatistieken, H2H & xG
WWWVW
Galatasaray
Head to Head
15 wedstrijden2.93
Avg Goals
47%
BTTS
73%
Over 1.5
47%
Over 2.5
33%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Gençlerbirliği | Statistiek | Galatasaray |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 2.29 |
| 2.14 | 🥅 Tegengoals | 1.57 |
| 1.25 | ⚡ xG | 2.36 |
| 11.9 | 🔫 Schoten | 23 |
| 3.6 | 🎯 Schoten op doel | 8.1 |
| 4.7 | 🚩 Corners | 7.1 |
| 57% | 🤝 BTTS | 57% |
| 71% | 📊 Over 2.5 % | 86% |
| 14% | 🧤 Clean sheet % | 29% |
| 14% | 🧤 Gescoord in beide helften | 56% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 12.3 |
Gençlerbirliği
7 gespeeld · 8 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVVG | 0.40 |
| Thuis | WGVG | 1.25 |
| Uit | WVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 29% | 25% | 33% |
| Gem. goals | 3.14 | 3 | 3.33 |
| Voor | 1 | 1.5 | 0.33 |
| Tegen | 2.14 | 1.5 | 3 |
| BTTS | 57% | 100% | 0% |
| De '0' | 14% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 29% | 0% | 67% |
| xG | 1.25 | 1.38 | 1.08 |
| xG tegen | 2.06 | 1.9 | 2.27 |
Galatasaray
7 gespeeld · 16 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVW | 2.40 |
| Thuis | GWWW | 2.50 |
| Uit | WWV | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 71% | 75% | 67% |
| Gem. goals | 3.86 | 3.5 | 4.33 |
| Voor | 2.29 | 2.25 | 2.33 |
| Tegen | 1.57 | 1.25 | 2 |
| BTTS | 57% | 75% | 33% |
| De '0' | 29% | 25% | 33% |
| Niet gescoord | 14% | 0% | 33% |
| xG | 2.36 | 3.12 | 1.35 |
| xG tegen | 1.05 | 0.96 | 1.17 |
Voorspellingen voor Gençlerbirliği – Galatasaray
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Gençlerbirliği wint FT Resultaat | 32% | 3.09 | 6.50 | +110.52 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.65 | 5.25 | +44.00 | Ja |
| Galatasaray wint FT Resultaat | 40% | 2.49 | 1.39 | -44.14 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 60% | 1.67 | 1.10 | -34.20 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 68% | 1.48 | 1.08 | -26.98 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.02 | -5.28 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.13 | -11.39 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.87 | 1.43 | -23.42 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 31% | 3.20 | 2.29 | -28.39 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.43 | 3.90 | -39.32 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.01 | 17.00 | +21.38 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 22% | 4.63 | 5.50 | +18.69 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.15 | 2.46 | +14.27 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 69% | 1.45 | 1.62 | +11.34 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.18 | 1.25 | +5.55 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.72 | 1.66 | -3.48 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.39 | 2.09 | -12.52 | Nee |
| BTTS & Winst Gençlerbirliği Combinatie | 17% | 5.83 | 10.50 | +79.97 | Ja |
| BTTS & Winst Galatasaray Combinatie | 21% | 4.83 | 2.61 | -45.95 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 61% | 1.63 | 1.20 | -26.32 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 48% | 2.10 | 1.40 | -33.22 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 35% | 2.88 | 1.73 | -39.97 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 24% | 4.22 | 2.14 | -49.28 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 15% | 6.62 | 2.83 | -57.27 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 39% | 2.59 | 3.35 | +29.31 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 52% | 1.91 | 2.58 | +34.93 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 65% | 1.53 | 2.05 | +33.86 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 76% | 1.31 | 1.68 | +28.18 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 85% | 1.18 | 1.33 | +12.92 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Gençlerbirliği Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.47 | – | – | Nee |
| Galatasaray Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.76 | – | – | Nee |
| Gençlerbirliği scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.27 | 3.13 | +38.03 | Ja |
| Galatasaray scoort eerst Eerste Goal | 50% | 2.00 | 1.35 | -32.63 | Nee |
| Gençlerbirliği wint nil Win to Nil | 15% | 6.56 | 15.00 | +128.76 | Ja |
| Galatasaray wint nil Win to Nil | 19% | 5.14 | 2.70 | -47.43 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Galatasaray
Advies: Combo Double chance : draw or Galatasaray and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.40
VORM LAATSTE 5
2.40
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
1.25
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.25
XG (THUIS/UIT)
2.36
1.86
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.27
3.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
8.1
14%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Gençlerbirliği | Galatasaray | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 86% | 86% | 86% |
| Over 2.5 | 71% | 86% | 78.5% |
| Over 3.5 | 43% | 86% | 64.5% |
| Over 4.5 | 14% | 29% | 21.5% |
| BTTS | 57% | 57% | 57% |
| BTTS & Win | 17.1% | 20.7% | 18.9% |
| BTTS & Draw | 28% | 14% | 21% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.2% | 45.2% | 45.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 28% | 28% | 28% |
Trends
- Gençlerbirliği pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten, gemiddeld 0.4 punt per wedstrijd; in 3 van die 5 viel BTTS en ze maakten 4 goals.
- Gençlerbirliği kan vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd tot scoren kwam.
- Er kunnen zomaar een paar goals vallen, want in de laatste 5 wedstrijden van Gençlerbirliği vielen er telkens 2 goals of meer.
- Gençlerbirliği wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 2 gelijke spelen en 3 nederlagen.
- Voorin loopt het bij Gençlerbirliği niet altijd, want in 2 van de laatste 5 duels bleven ze droogstaan; grijpt de trainer in of zet hij er een extra spits bij?
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Gençlerbirliği scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 duels (57% van alle wedstrijden) met Gençlerbirliği.
Trends
- Galatasaray pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, goed voor gemiddeld 2.4 punten per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 10 goals in totaal.
- Galatasaray wil tegen Gençlerbirliği de goede lijn doortrekken: in de laatste 5 wedstrijden verloren ze er maar 1, met 4 zeges en 0 gelijke spelen.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Galatasaray scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 duels (57% van alle wedstrijden) met Galatasaray.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.25
W
G
V
G
Vorm – Uit
2
W
W
V
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
2 - 2
Amed
Gençlerbirliği
1 - 2
Kasımpaşa
Gençlerbirliği
1 - 1
BB Erzurumspor
Gençlerbirliği
2 - 1
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
4 - 0
Galatasaray
İstanbul Başakşehir
2 - 3
Galatasaray
BB Erzurumspor
0 - 4
Galatasaray
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
A
Adama Traore
xG 1.45
Goals 1
-0.45
Franco Daryl Tongya Heubang
xG 1.35
Goals 1
-0.35
Sekou Koita
xG 1.29
Goals 1
-0.29
xG vs Goals
Victor Osimhen
xG 6.80
Goals 6
-0.80
Gabriel Davi Gomes Sara
xG 2.61
Goals 2
-0.61
Abdülkerim Bardakcı
xG 1.94
Goals 2
+0.06
Gaat Gençlerbirliği scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Gençlerbirliği scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Galatasaray scoren?
14%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Galatasaray scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Gençlerbirliği | Galatasaray |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 86% | 86% |
| Over 2.5 | 71% | 86% |
| Over 3.5 | 43% | 86% |
| Over 4.5 | 14% | 29% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Gençlerbirliği | Galatasaray |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 86% | 71% |
| Over 1.5 | 56% | 56% |
| Over 2.5 | 28% | 14% |
| Over 3.5 | 28% | 14% |
| Over 4.5 | 7% | 2% |
| Clean Sheets | 14% | 29% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
İ. Eğribayat
2.14
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
U. Çakır
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Gençlerbirliği | Galatasaray | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 33% | 67% |
| Over 7 | 100% | 33% | 67% |
| Over 8 | 75% | 33% | 54% |
| Over 9 | 50% | 33% | 42% |
| Over 10 | 50% | 33% | 42% |
| Over 11 | 50% | 0% | 25% |
| Over 12 | 50% | 0% | 25% |
| Over 13 | 25% | 0% | 13% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 4.71 + 7.14 = 11.9
Hoekschoppen analyse
Gençlerbirliği
| Overall | 4.71 |
| Thuis | 4.5 |
| Uit | 5 |
Verwacht totaal
11.9
hoekschoppen
Galatasaray
| Overall | 7.14 |
| Thuis | 9.5 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Gençlerbirliği
C. NiasseSpierblessure
K. RodriguesSpierblessure
A. TraoreTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Galatasaray
W. SingoBovenbeenblessure
L. TorreiraRode kaart (geschorst)
Topscorer – Gençlerbirliği
A. Traoré
1
Doelpunten
0
Assists
1.2
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Galatasaray
V. Osimhen
6
Doelpunten
3
Assists
6
Schoten/W
3.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Gençlerbirliği | Galatasaray | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.86 | 23.00 | 17.43 |
| Schotconversie | 8% | 10% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.57 | 8.14 | 5.86 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.29 | 14.86 | 11.58 |
| Schoten per goal | 11.86 | 10.06 | 10.96 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 86% | 71% |
| Meer dan 11,5 schoten | 43% | 86% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 43% | 86% | 65% |
| Meer dan 13,5 schoten | 43% | 56% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 28% | 56% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 14% | 56% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 86% | 71% |
| Schoten op doel 4,5+ | 43% | 71% | 57% |
| Schoten op doel 5,5+ | 14% | 71% | 43% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 56% | 28% |
Schoten per speler
Gençlerbirliği
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Traoré | 2 | 2 | 1 |
| Tiago Gouveia | 1.5 | 0.7 | 6 |
| Pedro Mendes | 1.3 | 0.3 | 4 |
| A. Traoré | 1.2 | 0.8 | 6 |
| S. Koïta | 1.2 | 0.3 | 6 |
| Ousmane Diabate | 1.1 | 0.4 | 7 |
| F. Tongya | 0.9 | 0.6 | 7 |
| O. Ülgün | 0.8 | 0.3 | 6 |
Galatasaray
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| V. Osimhen | 6 | 3.4 | 5 |
| Rafael Leão | 2 | 0.8 | 4 |
| Gabriel Sara | 2 | 0.9 | 7 |
| D. Gül | 1.8 | 0.8 | 4 |
| Y. Akgün | 1.6 | 0.6 | 7 |
| R. Sallai | 1.5 | 0.5 | 6 |
| B. Yılmaz | 1.3 | 0.3 | 7 |
| L. Sané | 1.1 | 0.6 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
11.9
23
Gençlerbirliği
Galatasaray
Schoten op doel
3.6
8.1
Gençlerbirliği
Galatasaray
Onderlinge resultaten Gençlerbirliği - Galatasaray
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/04/2026 | Galatasaray - Gençlerbirliği | 0-2 | ✗ | 2 |
| 18/04/2026 | Gençlerbirliği - Galatasaray | 1-2 | ✓ | 3 |
| 22/11/2025 | Galatasaray - Gençlerbirliği | 3-2 | ✓ | 5 |
| 02/05/2021 | Gençlerbirliği - Galatasaray | 0-2 | ✗ | 2 |
| 09/01/2021 | Galatasaray - Gençlerbirliği | 6-0 | ✗ | 6 |
| 01/03/2020 | Galatasaray - Gençlerbirliği | 3-0 | ✗ | 3 |
| 05/10/2019 | Gençlerbirliği - Galatasaray | 0-0 | ✗ | 0 |
| 09/04/2018 | Gençlerbirliği - Galatasaray | 1-0 | ✗ | 1 |
| 03/11/2017 | Galatasaray - Gençlerbirliği | 5-1 | ✓ | 6 |
| 11/03/2017 | Galatasaray - Gençlerbirliği | 3-2 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 11 | +5 | 16 |
| 2 | Beşiktaş | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | +8 | 15 |
| 3 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 | 9 | +8 | 14 |
| 4 | Fenerbahçe | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 6 | +13 | 13 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | +11 | 13 |
| 6 | Alanyaspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 8 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 12 | +4 | 10 |
| 9 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 10 |
| 10 | Rizespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 10 |
| 11 | Başakşehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 8 |
| 12 | Gaziantep FK | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 8 |
| 13 | BB Erzurumspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 3 | 11 | -8 | 8 |
| 14 | Gençlerbirliği | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 8 |
| 15 | Göztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 20 | -18 | 3 |