GWGVV
Elche
Elche - Real SociedadStatistieken, H2H & xG
VVVWG
Real Sociedad
Head to Head
14 wedstrijden2.43
Avg Goals
36%
BTTS
71%
Over 1.5
43%
Over 2.5
21%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Elche | Statistiek | Real Sociedad |
|---|---|---|
| 1.4 | ⚽ Doelpunten | 1.3 |
| 1.5 | 🥅 Tegengoals | 1.7 |
| 1.11 | ⚡ xG | 1.35 |
| 8.4 | 🔫 Schoten | 11.8 |
| 3.7 | 🎯 Schoten op doel | 4.5 |
| 4 | 🚩 Corners | 5.2 |
| 60% | 🤝 BTTS | 80% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 14 | 🟨 Overtredingen | 13.3 |
Elche
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWGVV | 1.00 |
| Thuis | GGGWV | 1.20 |
| Uit | GGV | 0.67 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 43% | 0% |
| Gem. goals | 2.9 | 2.86 | 3 |
| Voor | 1.4 | 1.43 | 1.33 |
| Tegen | 1.5 | 1.43 | 1.67 |
| BTTS | 60% | 43% | 100% |
| De '0' | 30% | 43% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 29% | 0% |
| xG | 1.11 | 0.98 | 1.38 |
| xG tegen | 0.87 | 0.66 | 1.3 |
Real Sociedad
10 wedstrijden (laatste 10) · 11 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVWG | 0.80 |
| Thuis | GWG | 1.67 |
| Uit | VVVVV | 0.86 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 33% | 29% |
| Gem. goals | 3 | 1.67 | 3.57 |
| Voor | 1.3 | 1 | 1.43 |
| Tegen | 1.7 | 0.67 | 2.14 |
| BTTS | 80% | 67% | 86% |
| De '0' | 10% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 33% | 14% |
| xG | 1.35 | 1.65 | 1.23 |
| xG tegen | 1.39 | 1.2 | 1.48 |
Voorspellingen voor Elche – Real Sociedad
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Elche wint FT Resultaat | 34% | 2.94 | 2.90 | -1.47 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 33% | 3.04 | 3.50 | +14.98 | Ja |
| Real Sociedad wint FT Resultaat | 33% | 3.01 | 2.30 | -23.70 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 67% | 1.50 | 1.35 | -9.78 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 66% | 1.51 | 1.36 | -10.21 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.00 | -13.87 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 63% | 1.59 | 1.28 | -19.60 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 34% | 2.90 | 1.83 | -36.97 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 16% | 6.36 | 2.80 | -55.98 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 6% | 16.69 | 5.75 | -65.56 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 14% | 7.21 | 9.00 | +24.83 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 37% | 2.69 | 3.72 | +38.35 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 66% | 1.53 | 2.08 | +36.36 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.38 | +16.31 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.12 | +5.29 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 43% | 2.32 | 1.67 | -28.02 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 57% | 1.76 | 2.15 | +22.33 | Ja |
| BTTS & Winst Elche Combinatie | 12% | 8.20 | 5.50 | -32.96 | Nee |
| BTTS & Winst Real Sociedad Combinatie | 12% | 8.38 | 4.37 | -47.82 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 43% | 2.32 | 1.30 | -43.97 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 30% | 3.37 | 1.70 | -49.51 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 19% | 5.26 | 1.90 | -63.90 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 11% | 8.85 | 2.43 | -72.54 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 6% | 15.87 | 3.12 | -80.34 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 57% | 1.76 | 3.05 | +73.54 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 70% | 1.42 | 2.28 | +60.28 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 81% | 1.23 | 1.78 | +44.18 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 89% | 1.13 | 1.48 | +31.28 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 94% | 1.07 | 1.22 | +14.31 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Elche Clean Sheet Clean Sheet | 36% | 2.80 | 3.75 | +33.73 | Ja |
| Real Sociedad Clean Sheet Clean Sheet | 35% | 2.85 | 3.20 | +12.35 | Ja |
| Elche scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.27 | 2.12 | -6.51 | Nee |
| Real Sociedad scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.30 | 1.88 | -18.41 | Nee |
| Elche wint nil Win to Nil | 22% | 4.59 | 5.00 | +8.94 | Ja |
| Real Sociedad wint nil Win to Nil | 21% | 4.71 | 4.33 | -8.04 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Sociedad
Advies: Double chance : draw or Real Sociedad
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.60
VORM LAATSTE 5
0.80
0.20
H2H LAATSTE 5
2.60
1.71
THUIS-/UIT PPG
0.86
1.11
XG (THUIS/UIT)
1.35
0.87
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.39
3.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.5
43%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
10%
71%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
86%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Elche | Real Sociedad | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 70% | 65% |
| Over 3.5 | 40% | 30% | 35% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 60% | 80% | 70% |
| BTTS & Win | 12.2% | 11.9% | 12.1% |
| BTTS & Draw | 40% | 10% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 28.2% | 28.2% | 28.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 0% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
G
G
G
W
V
Vorm – Uit
0.86
V
V
V
V
V
Elche
Elche
0 - 5
Barcelona
Elche
2 - 2
Cordoba
Elche
2 - 2
Al Ain
Elche
0 - 0
Johor Darul Takzim FC
Elche
2 - 1
Kaizer Chiefs
Real Sociedad
Real Madrid
4 - 1
Real Sociedad
Real Betis
1 - 0
Real Sociedad
Chelsea
3 - 1
Real Sociedad
FC Köln
2 - 1
Real Sociedad
Toulouse
2 - 1
Real Sociedad
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Gonzalo Villar
xG 0.69
Goals 0
-0.69
Lucas Cepeda
xG 0.43
Goals 0
-0.43
David Affengruber
xG 0.42
Goals 0
-0.42
xG vs Goals
Mikel Oyarzabal
xG 0.71
Goals 0
-0.71
Sergio Gómez
xG 0.11
Goals 0
-0.11
Gaat Elche scoren?
71%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Elche scoort.
10%
clean sheet uit
Gaat Real Sociedad scoren?
43%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Sociedad scoort.
86%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Elche | Real Sociedad |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Elche | Real Sociedad |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 90% |
| Over 1.5 | 40% | 50% |
| Over 2.5 | 20% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 10% |
| Over 4.5 | 2% | 3% |
| Clean Sheets | 30% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Matías Dituro
2
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Álex Remiro
0.71
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Elche | Real Sociedad | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 17% | 86% | 52% |
| Over 7 | 17% | 43% | 30% |
| Over 8 | 17% | 43% | 30% |
| Over 9 | 0% | 14% | 7% |
| Over 10 | 0% | 14% | 7% |
Verwacht totaal: 4 + 5.2 = 9.2
Hoekschoppen analyse
Elche
| Overall | 4 |
| Thuis | 3.17 |
| Uit | 5.67 |
Verwacht totaal
9.2
hoekschoppen
Real Sociedad
| Overall | 5.2 |
| Thuis | 8 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Elche
Y. SantiagoKnieblessure
A. BoayarTwijfelachtig: Spierblessure
T. LemarTwijfelachtig: Gepasseerd (keuze trainer)
Blessures & schorsingen Real Sociedad
A. OdriozolaKnieblessure
P. MarinTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Elche
Umaru Konare Tounkara
4
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorer – Real Sociedad
O. Óskarsson
4
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Elche | Real Sociedad | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 8.44 | 11.80 | 10.12 |
| Schotconversie | 16% | 11% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.67 | 4.50 | 4.09 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4.78 | 7.30 | 6.04 |
| Schoten per goal | 6.33 | 9.08 | 7.71 |
| Meer dan 10,5 schoten | 33% | 50% | 42% |
| Meer dan 11,5 schoten | 11% | 50% | 31% |
| Meer dan 12,5 schoten | 11% | 50% | 31% |
| Meer dan 13,5 schoten | 11% | 30% | 21% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 30% | 21% |
| Meer dan 15,5 schoten | 11% | 30% | 21% |
| Schoten op doel 3,5+ | 44% | 60% | 52% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 40% | 37% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 20% | 27% |
| Schoten op doel 6,5+ | 22% | 10% | 16% |
Schoten per speler
Elche
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Facundo Buonanotte | 2 | 1 | 2 |
| Álvaro Rodriguez | 1.3 | 0.7 | 3 |
| Fernando Niño | 1 | 0.8 | 4 |
| Ali Houary | 1 | 0.5 | 4 |
| André Silva | 0.7 | 0.7 | 3 |
| Lucas Cepeda | 0.6 | 0.4 | 5 |
| Hector Fort | 0.5 | 0.5 | 2 |
| Gonzalo Villar | 0.5 | 0.4 | 8 |
Real Sociedad
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Mikel Oyarzabal | 1.8 | 1 | 4 |
| Gonçalo Guedes | 1.7 | 1 | 3 |
| L. Sučić | 1.4 | 0.4 | 5 |
| O. Óskarsson | 0.8 | 0.4 | 9 |
| Beñat Turrientes | 0.6 | 0.4 | 7 |
| Alex Garcia | 0.5 | 0.2 | 6 |
| Sergio Gómez | 0.4 | — | 7 |
| J. Aramburu | 0.3 | 0.1 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
8.4
11.8
Elche
Real Sociedad
Schoten op doel
3.7
4.5
Elche
Real Sociedad
Onderlinge resultaten Elche - Real Sociedad
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/02/2026 | Real Sociedad - Elche | 3-1 | ✓ | 4 |
| 07/11/2025 | Elche - Real Sociedad | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/03/2023 | Real Sociedad - Elche | 2-0 | ✗ | 2 |
| 27/08/2022 | Elche - Real Sociedad | 0-1 | ✗ | 1 |
| 10/04/2022 | Elche - Real Sociedad | 1-2 | ✓ | 3 |
| 26/09/2021 | Real Sociedad - Elche | 1-0 | ✗ | 1 |
| 07/05/2021 | Real Sociedad - Elche | 2-0 | ✗ | 2 |
| 26/09/2020 | Elche - Real Sociedad | 0-3 | ✗ | 3 |
| 20/04/2015 | Elche - Real Sociedad | 1-0 | ✗ | 1 |
| 28/11/2014 | Real Sociedad - Elche | 3-0 | ✗ | 3 |