GGWGW
Alavés
Alavés - OsasunaStatistieken, H2H & xG
VVGWW
Osasuna
Head to Head
21 wedstrijden2.62
Avg Goals
43%
BTTS
71%
Over 1.5
48%
Over 2.5
29%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Alavés | Statistiek | Osasuna |
|---|---|---|
| 1.4 | ⚽ Doelpunten | 1.1 |
| 0.6 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.42 | ⚡ xG | 1.45 |
| 12 | 🔫 Schoten | 11.7 |
| 5.2 | 🎯 Schoten op doel | 4.4 |
| 5.9 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 50% | 🤝 BTTS | 50% |
| 30% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 10% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 15.4 | 🟨 Overtredingen | 15.6 |
Alavés
10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWGW | 1.80 |
| Thuis | VGWW | 1.75 |
| Uit | WWGGG | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 2 | 2.25 | 1.83 |
| Voor | 1.4 | 1.5 | 1.33 |
| Tegen | 0.6 | 0.75 | 0.5 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 50% | 50% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.42 | 1.75 | 1.15 |
| xG tegen | 1.23 | 1.36 | 1.14 |
Osasuna
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGWW | 1.40 |
| Thuis | VWVGW | 1.40 |
| Uit | VWWVW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 40% | 60% |
| Gem. goals | 2.1 | 1.6 | 2.6 |
| Voor | 1.1 | 0.8 | 1.4 |
| Tegen | 1 | 0.8 | 1.2 |
| BTTS | 50% | 20% | 80% |
| De '0' | 30% | 60% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 40% | 20% |
| xG | 1.45 | 1.54 | 1.35 |
| xG tegen | 1.13 | 1.02 | 1.23 |
Voorspellingen voor Alavés – Osasuna
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Alavés wint FT Resultaat | 37% | 2.73 | 2.25 | -17.56 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.72 | 2.90 | -21.94 | Nee |
| Osasuna wint FT Resultaat | 36% | 2.74 | 3.20 | +16.62 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.57 | 1.29 | -18.01 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.58 | 1.62 | +2.64 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.06 | -0.87 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.46 | +17.06 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.78 | 2.50 | +40.30 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.96 | 5.00 | +68.65 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.77 | 8.70 | +50.77 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.43 | 6.10 | -60.47 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.05 | 2.70 | -46.49 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.28 | 1.53 | -32.86 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.15 | -23.79 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.01 | -16.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.66 | 2.06 | +24.20 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.52 | 1.70 | -32.49 | Nee |
| BTTS & Winst Alavés Combinatie | 20% | 5.01 | 5.50 | +9.83 | Ja |
| BTTS & Winst Osasuna Combinatie | 20% | 5.03 | 7.75 | +54.07 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 84% | 1.20 | 1.23 | +2.83 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 74% | 1.35 | 1.48 | +9.52 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 63% | 1.60 | 1.91 | +19.57 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 50% | 1.98 | 2.21 | +11.38 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 39% | 2.60 | 3.14 | +20.89 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 16% | 6.10 | 3.34 | -45.22 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 26% | 3.85 | 2.43 | -36.82 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 37% | 2.67 | 1.92 | -28.19 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 50% | 2.02 | 1.52 | -24.61 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 62% | 1.63 | 1.31 | -19.44 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Alavés Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.32 | 2.38 | -44.91 | Nee |
| Osasuna Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.34 | 3.10 | -28.56 | Nee |
| Alavés scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.11 | 1.88 | -10.89 | Nee |
| Osasuna scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.11 | 2.43 | +14.94 | Ja |
| Alavés wint nil Win to Nil | 17% | 6.00 | 3.40 | -43.33 | Nee |
| Osasuna wint nil Win to Nil | 17% | 6.04 | 5.00 | -17.18 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Alaves
Advies: Combo Double chance : Alaves or draw and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
2.34
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
1.75
THUIS-/UIT PPG
1.80
1.42
XG (THUIS/UIT)
1.45
1.23
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.13
5.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.4
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
30%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Alavés | Osasuna | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 70% | 70% | 70% |
| Over 2.5 | 30% | 50% | 40% |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| BTTS & Win | 20% | 19.9% | 20% |
| BTTS & Draw | 40% | 0% | 40% |
| BTTS & Over 2.5 | 47.7% | 47.7% | 47.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 0% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.75
V
G
W
W
Vorm – Uit
1.8
V
W
W
V
W
Alavés
Alavés
1 - 0
Villarreal
Alavés
3 - 0
Getafe
Alavés
3 - 0
Castellón
Alavés
1 - 1
Eibar
Alavés
1 - 2
Rayo Vallecano
Osasuna
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Mariano Díaz
xG 1.75
Goals 4
+2.25
Nahuel Tenaglia
xG 1.74
Goals 1
-0.74
Lucas Boyé
xG 1.63
Goals 3
+1.37
xG vs Goals
Ante Budimir
xG 2.01
Goals 2
-0.01
Kike Barja
xG 0.80
Goals 1
+0.20
Raúl García de Haro
xG 0.40
Goals 0
-0.40
Gaat Alavés scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Alavés scoort.
30%
clean sheet uit
Gaat Osasuna scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Osasuna scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Alavés | Osasuna |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 70% |
| Over 2.5 | 30% | 50% |
| Over 3.5 | 0% | 0% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Alavés | Osasuna |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 70% |
| Over 1.5 | 10% | 30% |
| Over 2.5 | 2% | 8% |
| Over 3.5 | 0% | 2% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 50% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Antonio Sivera
0.33
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
4
Clean Sheets
Keeper
Sergio Herrera
0.33
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Alavés | Osasuna | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 60% | 80% |
| Over 7 | 100% | 40% | 70% |
| Over 8 | 75% | 20% | 48% |
| Over 9 | 75% | 20% | 48% |
| Over 10 | 75% | 0% | 38% |
| Over 11 | 75% | 0% | 38% |
| Over 12 | 50% | 0% | 25% |
| Over 13 | 50% | 0% | 25% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 5.89 + 4.6 = 10.5
Hoekschoppen analyse
Alavés
| Overall | 5.89 |
| Thuis | 7.25 |
| Uit | 4.8 |
Verwacht totaal
10.5
hoekschoppen
Osasuna
| Overall | 4.6 |
| Thuis | 5.8 |
| Uit | 3.4 |
Blessures & schorsingen Alavés
F. GarcesGeschorst
M. RodriguezEnkelblessure
T. MartinezTwijfelachtig: Voetblessure
Blessures & schorsingen Osasuna
J. HerrandoBlessure
A. OrozSpierblessure
V. RosierTwijfelachtig: Hamstringblessure
Topscorer – Alavés
Mariano Díaz
4
Doelpunten
2
Assists
1.3
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Osasuna
A. Budimir
2
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Alavés | Osasuna | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.00 | 11.70 | 11.85 |
| Schotconversie | 10% | 9% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.22 | 4.40 | 4.81 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.78 | 7.30 | 7.04 |
| Schoten per goal | 9.82 | 10.64 | 10.23 |
| Meer dan 10,5 schoten | 44% | 60% | 52% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 40% | 42% |
| Meer dan 12,5 schoten | 44% | 20% | 32% |
| Meer dan 13,5 schoten | 44% | 10% | 27% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 10% | 22% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 10% | 16% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 70% | 69% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 50% | 59% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 20% | 27% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 20% | 27% |
Schoten per speler
Alavés
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Toni Martínez | 1.5 | 0.4 | 8 |
| Mariano Díaz | 1.3 | 1.3 | 3 |
| Mikel Rodriguez | 1 | 0.5 | 2 |
| Nicolás Valentini | 1 | — | 1 |
| Lucas Boyé | 0.8 | 0.5 | 6 |
| Ibrahim Diabaté | 0.7 | 0.7 | 3 |
| Ángel Pérez | 0.7 | 0.2 | 9 |
| Abderrahman Rebbach | 0.6 | 0.3 | 7 |
Osasuna
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Budimir | 2.3 | 1.7 | 3 |
| Rubén García | 1.3 | 0.7 | 3 |
| Raúl García | 1.3 | 0.7 | 3 |
| Kike Barja | 1 | 0.3 | 3 |
| Abel Bretones | 0.7 | — | 3 |
| Jorge Herrando | 0.7 | 0.7 | 3 |
| Jonathan Dubasin | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Lucas Torró | 0.3 | — | 3 |
Schoten
Totaal schoten
12
11.7
Alavés
Osasuna
Schoten op doel
5.2
4.4
Alavés
Osasuna
Onderlinge resultaten Alavés - Osasuna
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 05/04/2026 | Alavés - Osasuna | 2-2 | ✓ | 4 |
| 20/12/2025 | Osasuna - Alavés | 3-0 | ✗ | 3 |
| 24/05/2025 | Alavés - Osasuna | 1-1 | ✓ | 2 |
| 08/12/2024 | Osasuna - Alavés | 2-2 | ✓ | 4 |
| 10/08/2024 | Osasuna - Alavés | 1-2 | ✓ | 3 |
| 04/03/2024 | Osasuna - Alavés | 1-0 | ✗ | 1 |
| 01/10/2023 | Alavés - Osasuna | 0-2 | ✗ | 2 |
| 04/08/2023 | Osasuna - Alavés | 2-3 | ✓ | 5 |
| 10/04/2022 | Osasuna - Alavés | 1-0 | ✗ | 1 |
| 18/09/2021 | Alavés - Osasuna | 0-2 | ✗ | 2 |