WGWWG
Everton
Everton - Manchester UnitedStatistieken, H2H & xG
GGVVW
Manchester United
Head to Head
42 wedstrijden2.69
Avg Goals
45%
BTTS
76%
Over 1.5
48%
Over 2.5
26%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Everton | Statistiek | Manchester United |
|---|---|---|
| 1.8 | ⚽ Doelpunten | 2.2 |
| 0.8 | 🥅 Tegengoals | 1.4 |
| 1.58 | ⚡ xG | 1.83 |
| 13.1 | 🔫 Schoten | 16.6 |
| 5.2 | 🎯 Schoten op doel | 6.2 |
| 5.9 | 🚩 Corners | 5.2 |
| 50% | 🤝 BTTS | 60% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 8.4 | 🟨 Overtredingen | 10.6 |
Everton
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWG | 2.20 |
| Thuis | GW | 2.00 |
| Uit | WVWWG | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 2.6 | 2 | 2.76 |
| Voor | 1.8 | 1.5 | 1.88 |
| Tegen | 0.8 | 0.5 | 0.88 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 40% | 50% | 38% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 25% |
| xG | 1.58 | 1.62 | 1.57 |
| xG tegen | 1.38 | 1.48 | 1.35 |
Manchester United
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVVW | 1.00 |
| Thuis | VWGVW | 1.40 |
| Uit | WWGV | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 3.6 | 4 | 3 |
| Voor | 2.2 | 2.17 | 2.25 |
| Tegen | 1.4 | 1.83 | 0.75 |
| BTTS | 60% | 83% | 25% |
| De '0' | 20% | 0% | 50% |
| Niet gescoord | 20% | 17% | 25% |
| xG | 1.83 | 1.86 | 1.79 |
| xG tegen | 1.12 | 1.19 | 1.02 |
Voorspellingen voor Everton – Manchester United
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Everton wint FT Resultaat | 30% | 3.37 | 3.35 | -0.50 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.35 | 3.75 | -13.74 | Nee |
| Manchester United wint FT Resultaat | 47% | 2.11 | 2.10 | -0.68 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 53% | 1.90 | 1.29 | -32.02 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 70% | 1.42 | 1.30 | -8.61 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.04 | 1.01 | -2.49 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 89% | 1.13 | 1.20 | +6.49 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 71% | 1.42 | 1.67 | +17.80 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 49% | 2.02 | 2.50 | +23.68 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 30% | 3.31 | 5.00 | +51.25 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 28.90 | 9.50 | -67.13 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 11% | 8.88 | 4.20 | -52.71 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 29% | 3.39 | 2.15 | -36.66 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 51% | 1.98 | 1.45 | -26.73 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 70% | 1.43 | 1.13 | -21.18 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 70% | 1.42 | 1.57 | +10.50 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 30% | 3.38 | 2.38 | -29.50 | Nee |
| BTTS & Winst Everton Combinatie | 20% | 4.95 | 5.75 | +16.15 | Ja |
| BTTS & Winst Manchester United Combinatie | 31% | 3.26 | 3.60 | +10.30 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 86% | 1.17 | 1.21 | +3.70 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 77% | 1.30 | 1.41 | +8.29 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 66% | 1.52 | 1.90 | +25.21 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 54% | 1.85 | 2.08 | +12.32 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 42% | 2.38 | 2.62 | +10.30 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 14% | 6.99 | 3.37 | -51.81 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 23% | 4.31 | 2.58 | -40.14 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 34% | 2.93 | 1.98 | -32.48 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 46% | 2.17 | 1.70 | -21.80 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 58% | 1.73 | 1.37 | -20.68 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Everton Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.72 | 4.33 | -43.88 | Nee |
| Manchester United Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 4.97 | 3.20 | -35.61 | Nee |
| Everton scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.34 | 2.26 | -3.27 | Nee |
| Manchester United scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.83 | 1.69 | -7.73 | Nee |
| Everton wint nil Win to Nil | 10% | 10.53 | 6.50 | -38.27 | Nee |
| Manchester United wint nil Win to Nil | 17% | 6.00 | 4.20 | -30.03 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Manchester United
Advies: Double chance : draw or Manchester United
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.20
VORM LAATSTE 5
1.50
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
2.00
THUIS-/UIT PPG
1.75
1.58
XG (THUIS/UIT)
1.83
1.38
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.12
5.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.2
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
0%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Everton | Manchester United | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 2.5 | 50% | 60% | 55% |
| Over 3.5 | 40% | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 0% | 40% | 40% |
| BTTS | 50% | 60% | 55% |
| BTTS & Win | 20.2% | 30.6% | 25.4% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 61% | 61% | 61% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
G
W
Vorm – Uit
1.75
W
W
G
V
Everton
Everton
2 - 0
Crystal Palace
Everton
1 - 1
Lille
Everton
1 - 3
Sunderland
Everton
3 - 3
Manchester City
Everton
1 - 2
Liverpool
Manchester United
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Kiernan Dewsbury-Hall
xG 1.42
Goals 1
-0.42
James Tarkowski
xG 1.08
Goals 1
-0.08
Iliman Ndiaye
xG 0.52
Goals 2
+1.48
xG vs Goals
Bruno Fernandes
xG 2.59
Goals 3
+0.41
Bryan Mbeumo
xG 1.30
Goals 1
-0.30
Matheus Cunha
xG 0.48
Goals 0
-0.48
Gaat Everton scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Everton scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Manchester United scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Manchester United scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Everton | Manchester United |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 50% | 60% |
| Over 3.5 | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 0% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Everton | Manchester United |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 80% |
| Over 1.5 | 10% | 40% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 1% | 10% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 40% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Jordan Pickford
0.25
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
S. Lammens
2
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Everton | Manchester United | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 50% | 50% |
| Over 7 | 50% | 0% | 25% |
| Over 8 | 50% | 0% | 25% |
| Over 9 | 50% | 0% | 25% |
| Over 10 | 50% | 0% | 25% |
| Over 11 | 50% | 0% | 25% |
| Over 12 | 50% | 0% | 25% |
| Over 13 | 50% | 0% | 25% |
| Over 14 | 50% | 0% | 25% |
Verwacht totaal: 5.9 + 5.2 = 11.1
Hoekschoppen analyse
Everton
| Overall | 5.9 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 5.75 |
Verwacht totaal
11.1
hoekschoppen
Manchester United
| Overall | 5.2 |
| Thuis | 5.67 |
| Uit | 4.5 |
Blessures & schorsingen Everton
C. NorgaardBlessure
Blessures & schorsingen Manchester United
C. BalebaEnkelblessure
A. DialloBlessure
M. UgarteKnieblessure
M. de LigtRugblessure
T. HeatonTwijfelachtig: Blessure
M. MountTwijfelachtig: Voetblessure
Topscorer – Everton
Thierno Barry
7
Doelpunten
1
Assists
2
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Manchester United
Bruno Fernandes
3
Doelpunten
1
Assists
2.5
Schoten/W
2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Everton | Manchester United | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.10 | 16.60 | 14.85 |
| Schotconversie | 14% | 13% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.20 | 6.20 | 5.70 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.90 | 10.40 | 9.15 |
| Schoten per goal | 7.28 | 7.55 | 7.42 |
| Meer dan 10,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 70% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 30% | 60% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 20% | 50% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 30% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 90% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 80% | 75% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 60% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 40% | 35% |
Schoten per speler
Everton
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Thierno Barry | 2 | 1.3 | 6 |
| Tyrique George | 1.6 | 0.2 | 5 |
| Kiernan Dewsbury-Hall | 1.3 | 0.7 | 6 |
| Iliman Ndiaye | 1 | 0.8 | 4 |
| Tyler Dibling | 0.8 | 0.5 | 4 |
| Beto | 0.5 | — | 4 |
| Michael Keane | 0.5 | — | 2 |
| Carlos Alcaraz | 0.4 | 0.2 | 5 |
Manchester United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Bruno Fernandes | 2.5 | 2 | 2 |
| B. Mbeumo | 2.5 | 1.5 | 2 |
| P. Dorgu | 2.5 | 0.5 | 2 |
| M. Rashford | 2 | 1 | 2 |
| Matheus Cunha | 2 | 1 | 2 |
| Diogo Dalot | 1.5 | 0.5 | 2 |
| H. Maguire | 1.5 | 0.5 | 2 |
| Lisandro Martínez | 1 | — | 1 |
Schoten
Totaal schoten
13.1
16.6
Everton
Manchester United
Schoten op doel
5.2
6.2
Everton
Manchester United
Onderlinge resultaten Everton - Manchester United
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 23/02/2026 | Everton - Manchester United | 0-1 | ✗ | 1 |
| 24/11/2025 | Manchester United - Everton | 0-1 | ✗ | 1 |
| 03/08/2025 | Manchester United - Everton | 2-2 | ✓ | 4 |
| 22/02/2025 | Everton - Manchester United | 2-2 | ✓ | 4 |
| 01/12/2024 | Manchester United - Everton | 4-0 | ✗ | 4 |
| 09/03/2024 | Manchester United - Everton | 2-0 | ✗ | 2 |
| 26/11/2023 | Everton - Manchester United | 0-3 | ✗ | 3 |
| 08/04/2023 | Manchester United - Everton | 2-0 | ✗ | 2 |
| 06/01/2023 | Manchester United - Everton | 3-1 | ✓ | 4 |
| 09/10/2022 | Everton - Manchester United | 1-2 | ✓ | 3 |