VWGVG
Heerenveen
Heerenveen - AZStatistieken, H2H & xG
WWWWW
AZ
Head to Head
37 wedstrijden3.86
Avg Goals
68%
BTTS
89%
Over 1.5
78%
Over 2.5
57%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Heerenveen | Statistiek | AZ |
|---|---|---|
| 1.1 | ⚽ Doelpunten | 2.8 |
| 1.5 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.47 | ⚡ xG | 2.13 |
| 12.7 | 🔫 Schoten | 18.7 |
| 4.5 | 🎯 Schoten op doel | 6.9 |
| 5.5 | 🚩 Corners | 6.9 |
| 40% | 🤝 BTTS | 60% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 56% |
| 9 | 🟨 Overtredingen | 10.7 |
Heerenveen
10 wedstrijden (laatste 10) · 12 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGVG | 1.00 |
| Thuis | WGWV | 1.75 |
| Uit | WVVGG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 50% | 17% |
| Gem. goals | 2.6 | 1.5 | 3.33 |
| Voor | 1.1 | 0.75 | 1.33 |
| Tegen | 1.5 | 0.75 | 2 |
| BTTS | 40% | 25% | 50% |
| De '0' | 30% | 50% | 17% |
| Niet gescoord | 40% | 50% | 33% |
| xG | 1.47 | 1.62 | 1.38 |
| xG tegen | 1.99 | 1.99 | 1.99 |
AZ
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WGGWW | 2.20 |
| Uit | GGWWW | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 60% | 60% |
| Gem. goals | 3.8 | 5 | 2.6 |
| Voor | 2.8 | 3.4 | 2.2 |
| Tegen | 1 | 1.6 | 0.4 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 40% | 20% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 2.13 | 1.87 | 2.39 |
| xG tegen | 1.24 | 1.29 | 1.18 |
Voorspellingen voor Heerenveen – AZ
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heerenveen wint FT Resultaat | 19% | 5.34 | 3.94 | -26.26 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 19% | 5.26 | 4.10 | -22.06 | Nee |
| AZ wint FT Resultaat | 62% | 1.61 | 1.83 | +13.97 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 38% | 2.65 | 1.18 | -55.49 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 81% | 1.23 | 1.25 | +1.61 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 98% | 1.03 | 1.02 | -0.49 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.10 | +0.88 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 77% | 1.31 | 1.38 | +5.72 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 2.07 | +18.42 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 38% | 2.65 | 3.45 | +30.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 2% | 40.98 | 19.50 | -52.42 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 8% | 12.06 | 6.00 | -50.26 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 23% | 4.28 | 2.64 | -38.25 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 43% | 2.34 | 1.73 | -25.97 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 62% | 1.60 | 1.30 | -18.98 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 71% | 1.41 | 1.42 | +0.74 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 29% | 3.44 | 2.61 | -24.16 | Nee |
| BTTS & Winst Heerenveen Combinatie | 14% | 7.26 | 5.90 | -18.70 | Nee |
| BTTS & Winst AZ Combinatie | 41% | 2.46 | 2.84 | +15.30 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 98% | 1.02 | 1.13 | +10.29 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 95% | 1.05 | 1.34 | +27.57 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 91% | 1.10 | 1.81 | +65.07 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 86% | 1.17 | 1.85 | +58.18 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 78% | 1.28 | 2.40 | +87.20 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 2% | 41.67 | 3.59 | -91.38 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 5% | 20.83 | 2.75 | -86.80 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 9% | 11.36 | 2.22 | -80.46 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 15% | 6.90 | 1.71 | -75.21 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 22% | 4.55 | 1.50 | -67.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heerenveen Clean Sheet Clean Sheet | 7% | 13.55 | 5.75 | -57.57 | Nee |
| AZ Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.15 | 3.40 | -18.00 | Nee |
| Heerenveen scoort eerst Eerste Goal | 35% | 2.88 | 2.34 | -18.80 | Nee |
| AZ scoort eerst Eerste Goal | 64% | 1.57 | 1.56 | -0.94 | Nee |
| Heerenveen wint nil Win to Nil | 5% | 20.25 | 8.50 | -58.02 | Nee |
| AZ wint nil Win to Nil | 22% | 4.61 | 3.80 | -17.62 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: AZ Alkmaar
Advies: Winner : AZ Alkmaar
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
1.60
VORM LAATSTE 5
3.00
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
1.75
THUIS-/UIT PPG
2.20
1.47
XG (THUIS/UIT)
2.13
1.99
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.24
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.9
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
60%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Heerenveen | AZ | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 2.5 | 50% | 60% | 55% |
| Over 3.5 | 30% | 60% | 45% |
| Over 4.5 | 10% | 40% | 25% |
| BTTS | 40% | 60% | 50% |
| BTTS & Win | 13.8% | 40.6% | 27.2% |
| BTTS & Draw | 20% | 30% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 63.7% | 63.7% | 63.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.75
W
G
W
V
Vorm – Uit
2.2
G
G
W
W
W
Heerenveen
Heerenveen
0 - 2
PEC Zwolle
Heerenveen
1 - 0
FC Twente
Heerenveen
3 - 2
Volos NFC
Heerenveen
4 - 4
OH Leuven
Heerenveen
7 - 2
De Graafschap
AZ
Fortuna Sittard
0 - 2
AZ
FC Utrecht
1 - 4
AZ
PSV
0 - 4
AZ
Zulte Waregem
1 - 1
AZ
Feyenoord
1 - 1
AZ
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jacob Trenskow
xG 2.85
Goals 8
+5.15
Luca Oyen
xG 1.50
Goals 1
-0.50
Maxence Rivera
xG 1.46
Goals 1
-0.46
xG vs Goals
Jizz Hornkamp
xG 1.88
Goals 2
+0.12
Troy Parrott
xG 0.13
Goals 1
+0.87
Gaat Heerenveen scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Heerenveen scoort.
60%
clean sheet uit
Gaat AZ scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat AZ scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Heerenveen | AZ |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 50% | 60% |
| Over 3.5 | 30% | 60% |
| Over 4.5 | 10% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Heerenveen | AZ |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 60% |
| Over 1.5 | 60% | 30% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 7% | 2% |
| Over 4.5 | 2% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Bernt Klaverboer
0.67
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
J. De Busser
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Heerenveen | AZ | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 75% | 100% | 88% |
| Over 8 | 50% | 100% | 75% |
| Over 9 | 50% | 80% | 65% |
| Over 10 | 50% | 60% | 55% |
| Over 11 | 50% | 60% | 55% |
| Over 12 | 25% | 40% | 33% |
| Over 13 | 25% | 40% | 33% |
| Over 14 | 25% | 40% | 33% |
Verwacht totaal: 5.5 + 6.9 = 12.4
Hoekschoppen analyse
Heerenveen
| Overall | 5.5 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 4.83 |
Verwacht totaal
12.4
hoekschoppen
AZ
| Overall | 6.9 |
| Thuis | 5.8 |
| Uit | 8 |
Blessures & schorsingen Heerenveen
M. EgbringBlessure
M. HilgersKnieblessure
M. LindayBuiten de wedstrijdselectie
Blessures & schorsingen AZ
D. KasiusLiesblessure
S. ResinkKnieblessure
Topscorer – Heerenveen
Jacob Trenskow
8
Doelpunten
1
Assists
1.3
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – AZ
M. Meerdink
4
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Heerenveen | AZ | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.70 | 18.70 | 15.70 |
| Schotconversie | 9% | 15% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.50 | 6.90 | 5.70 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.20 | 11.80 | 10.00 |
| Schoten per goal | 11.55 | 6.68 | 9.12 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 100% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 100% | 85% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 13,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 30% | 70% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 70% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 90% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 60% | 40% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 60% | 35% |
Schoten per speler
Heerenveen
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Maxence Rivera | 1.6 | 1 | 5 |
| Jacob Trenskow | 1.3 | 0.8 | 9 |
| Dylan Vente | 1 | 0.7 | 9 |
| Luuk Brouwers | 0.7 | — | 3 |
| Luca Oyen | 0.6 | 0.6 | 5 |
| Oliver Braude | 0.6 | 0.3 | 7 |
| Ringo Meerveld | 0.6 | 0.2 | 9 |
| Dirk Wanner Proper | 0.5 | 0.3 | 4 |
AZ
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Jizz Hornkamp | 5 | 5 | 1 |
| Troy Parrott | 1 | — | 2 |
| M. Meerdink | 0.8 | 0.5 | 10 |
| Weslley Patati | 0.8 | 0.3 | 10 |
| C. Stengs | 0.8 | 0.5 | 4 |
| M. Chavez Garcia | 0.6 | 0.2 | 5 |
| R. Daal | 0.4 | 0.4 | 9 |
| P. Koopmeiners | 0.4 | 0.2 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
12.7
18.7
Heerenveen
AZ
Schoten op doel
4.5
6.9
Heerenveen
AZ
Onderlinge resultaten Heerenveen - AZ
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 12/04/2026 | AZ - Heerenveen | 3-0 | ✗ | 3 |
| 23/11/2025 | Heerenveen - AZ | 3-1 | ✓ | 4 |
| 22/05/2025 | AZ - Heerenveen | 4-1 | ✓ | 5 |
| 02/03/2025 | Heerenveen - AZ | 3-1 | ✓ | 4 |
| 14/09/2024 | AZ - Heerenveen | 9-1 | ✓ | 10 |
| 28/01/2024 | Heerenveen - AZ | 2-2 | ✓ | 4 |
| 21/10/2023 | AZ - Heerenveen | 3-0 | ✗ | 3 |
| 01/04/2023 | AZ - Heerenveen | 1-1 | ✓ | 2 |
| 14/01/2023 | Heerenveen - AZ | 0-2 | ✗ | 2 |
| 22/05/2022 | AZ - Heerenveen | 2-0 | ✗ | 2 |