WVWVV
Telstar

Telstar - SC CambuurStatistieken, H2H & xG

VVVVV
SC Cambuur
⚔️

Head to Head

22 wedstrijden
Telstar
(9%)
22
Wedstrijden
SC Cambuur
(73%)
18%
73%
2 Winsten
4 Gelijke Spelen
(18%)
16 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Telstar en SC Cambuur laten zien dat Telstar in de afgelopen 22 ontmoetingen 2 keer heeft gewonnen, SC Cambuur 16 keer en dat er 4 keer een gelijkspel was. Telstar scoorde 26 doelpunten en SC Cambuur 48.
3.36
Avg Goals
73%
BTTS
91%
Over 1.5
68%
Over 2.5
36%
Over 3.5
📐

Statistieken

Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden
Telstar Statistiek SC Cambuur
1.5 ⚽ Doelpunten 1.1
2 🥅 Tegengoals 2.8
1.25 ⚡ xG 1.53
10.1 🔫 Schoten 14.8
3.8 🎯 Schoten op doel 4.1
3.9 🚩 Corners 4.9
70% 🤝 BTTS 90%
80% 📊 Over 2.5 % 80%
10% 🧤 Clean sheet % 0%
20% 🧤 Gescoord in beide helften 0%
46% ⚽ Balbezit 54%
12.2 🟨 Overtredingen 10.5

Telstar

10 wedstrijden (laatste 10) · 13 pts
VormResultatenPPG
Totaal WVWVV 1.20
Thuis VWWVV 1.20
Uit VGWVW 1.40
TotaalThuisUit
Winst %40%40%40%
Gem. goals3.53.63.4
Voor1.51.61.4
Tegen222
BTTS70%40%100%
De '0'10%20%0%
Niet gescoord20%40%0%
xG1.251.291.21
xG tegen1.881.652.11

SC Cambuur

10 wedstrijden (laatste 10) · 5 pts
VormResultatenPPG
Totaal VVVVV 0.50
Thuis GWVVV 0.80
Uit GVVVV 0.20
TotaalThuisUit
Winst %10%20%0%
Gem. goals3.94.23.6
Voor1.11.21
Tegen2.832.6
BTTS90%80%100%
De '0'0%0%0%
Niet gescoord10%20%0%
xG1.531.421.71
xG tegen1.691.551.91
🔮

Voorspellingen voor Telstar – SC Cambuur

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Telstar wint
FT Resultaat
40%2.501.65-34.00Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
50%2.004.20+110.00Ja
SC Cambuur wint
FT Resultaat
10%10.004.50-55.00Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
90%1.111.18+6.20Ja
Dubbele Kans X2
Double Chance
60%1.672.25+35.00Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
100%1.001.02+2.00Ja
Over 1.5
Goals Over/Under
100%1.001.10+10.00Ja
Over 2.5
Goals Over/Under
100%1.001.38+38.00Ja
Over 3.5
Goals Over/Under
100%1.002.08+108.00Ja
Over 4.5
Goals Over/Under
10%10.003.70-63.00Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
0%19.50Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
0%5.75Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
0%2.64Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
0%1.75Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
90%1.111.29+16.10Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
75%1.331.44+8.00Ja
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
25%4.002.49-37.75Nee
BTTS & Winst Telstar
Combinatie
30%3.332.73-18.10Nee
BTTS & Winst SC Cambuur
Combinatie
10%10.007.00-30.00Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.582%1.221.10-9.69Nee
Corners Over 8.572%1.391.25-9.88Nee
Corners Over 9.560%1.661.45-12.57Nee
Corners Over 10.548%2.091.68-19.53Nee
Corners Over 11.536%2.772.13-23.11Nee
Corners Under 7.518%5.595.30-5.13Nee
Corners Under 8.528%3.583.25-9.33Nee
Corners Under 9.540%2.522.53+0.44Ja
Corners Under 10.552%1.922.01+4.72Ja
Corners Under 11.564%1.561.64+4.80Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Telstar Clean Sheet
Clean Sheet
20%5.002.95-41.00Nee
SC Cambuur Clean Sheet
Clean Sheet
0%6.50Nee
Telstar wint nil
Win to Nil
8%12.503.30-73.60Nee
SC Cambuur wint nil
Win to Nil
0%10.00Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Telstar
Advies: Double chance : Telstar or draw
35%
WINSTKANS
30%
1.20
VORM LAATSTE 5
0.00
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
1.20
THUIS-/UIT PPG
0.20
1.25
XG (THUIS/UIT)
1.53
1.88
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.69
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden
Match GoalsTelstarSC CambuurGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 100% 100% 100%
Over 2.5 80% 80% 80%
Over 3.5 50% 70% 60%
Over 4.5 20% 20% 20%
BTTS 70% 90% 80%
BTTS & Win 30% 10% 20%
BTTS & Draw 10% 20% 15%
BTTS & Over 2.5 60% 70% 65%
BTTS No & Over 2.5 20% 10% 15%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1.2
V W W V V
Beide teams zijn gelijkwaardig Telstar is 140% beter in PPG
Vorm – Uit
0.2
G V V V V

Telstar

Telstar 0 - 4 Ajax
Telstar 1 - 3 Sparta Rotterdam
Telstar 3 - 0 Heracles
Telstar 4 - 1 Sparta Rotterdam
Telstar 0 - 2 FC Groningen

SC Cambuur

Fortuna Sittard 3 - 1 SC Cambuur
Bologna 3 - 1 SC Cambuur
Excelsior 3 - 2 SC Cambuur
De Graafschap 3 - 1 SC Cambuur
FC Den Bosch 1 - 1 SC Cambuur

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Telstar
Patrick Brouwer
xG 1.50 Goals 2 +0.50
Rui Mendes
xG 1.06 Goals 2 +0.94
Abdelnour Soualhia
xG 0.78 Goals 1 +0.22

xG vs Goals

SC Cambuur
Rafik El Arguioui
xG 2.72 Goals 3 +0.28
Ilyes Hamache
xG 1.00 Goals 1 +0.00
Iwan Henstra
xG 0.49 Goals 0 -0.49

Gaat Telstar scoren?

60%
gescoord thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Telstar scoort.
0%
clean sheet uit

Gaat SC Cambuur scoren?

20%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat SC Cambuur scoort.
100%
gescoord uit

Goals gescoord

1.5 Doelpunten / Wedstrijd
1.1 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Telstar SC Cambuur
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 100% 100%
Over 2.5 80% 80%
Over 3.5 50% 70%
Over 4.5 20% 20%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

2 Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.8 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Telstar SC Cambuur
Over 0.5 90% 100%
Over 1.5 50% 70%
Over 2.5 40% 70%
Over 3.5 20% 30%
Over 4.5 5% 15%
Clean Sheets 10% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Telstar

Goals per 15 min

SC Cambuur

Keeper

Telstar
Ronald Koeman Jr
Ronald Koeman Jr
1
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
1
Clean Sheets

Keeper

SC Cambuur
Thijs Jansen
Thijs Jansen
1.7
Tg/Wedstrijd
17
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Telstar SC Cambuur Gemiddeld
Over 6 100% 100% 100%
Over 7 100% 67% 84%
Over 8 100% 67% 84%
Over 9 80% 67% 74%
Over 10 80% 67% 74%
Over 11 60% 67% 64%
Over 12 40% 33% 37%
Over 13 20% 0% 10%
Over 14 20% 0% 10%
Verwacht totaal: 3.9 + 4.88 = 8.8
🚩

Hoekschoppen analyse

Telstar
Overall3.9
Thuis5.8
Uit2
Verwacht totaal
8.8
hoekschoppen
SC Cambuur
Overall4.88
Thuis5
Uit4.67
🚑

Blessures & schorsingen Telstar

  • M. PeersmanTwijfelachtig: Blessure
🚑

Blessures & schorsingen SC Cambuur

  • W. AsselmanBuiten de wedstrijdselectie
  • D. VisserKnieblessure
  • J. BerkhoutTwijfelachtig: Blessure

Topscorer – Telstar

Soufiane Hetli
Soufiane Hetli
4
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.3
SoD/W

Topscorer – SC Cambuur

Rafik El Arguioui
Rafik El Arguioui
3
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
0.8
SoD/W

Topscorers

Telstar
Soufiane Hetli 4
Patrick Brouwer 2
Rui Mendes 2
Ronald Koeman Jr 1
Jeff Hardeveld 1
Abdelnour Soualhia 1
Danny Bakker 1
Guus Offerhaus 1

Topscorers

SC Cambuur
Rafik El Arguioui 3
Nicky Souren 2
Ilyes Hamache 1
Skye Vink 1
Ethan Apkakou 1
Wessel van der Goot 1
A. Bakkati 1
Mark Diemers 1

Assists

Telstar
Patrick Brouwer 2
Jeff Hardeveld 1
Abdelnour Soualhia 1
Tyrese Noslin 1
Cedric Hatenboer 1

Assists

SC Cambuur
Nicky Souren 1
Nicolas Binder 1
Kian Visser 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Telstar SC Cambuur Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 10.10 14.75 12.43
Schotconversie 15% 8% 12%
Schoten op doel per wedstrijd 3.80 4.13 3.97
Schoten naast per wedstrijd 6.30 10.63 8.47
Schoten per goal 6.73 13.11 9.92
Meer dan 10,5 schoten 50% 75% 63%
Meer dan 11,5 schoten 30% 63% 47%
Meer dan 12,5 schoten 20% 50% 35%
Meer dan 13,5 schoten 10% 50% 30%
Meer dan 14,5 schoten 0% 50% 25%
Meer dan 15,5 schoten 0% 38% 19%
Schoten op doel 3,5+ 50% 63% 57%
Schoten op doel 4,5+ 20% 38% 29%
Schoten op doel 5,5+ 20% 13% 17%
Schoten op doel 6,5+ 20% 13% 17%
🔫

Schoten per speler

Telstar

Speler Sch/W SoD/W W
Danny Bakker 1.3 0.7 3
Rui Mendes 1 0.6 5
Sem van Duijn 1 0.7 3
Cedric Hatenboer 1 2
Soufiane Hetli 0.8 0.3 9
Patrick Brouwer 0.7 0.2 9
Tyrone Owusu 0.4 8
Guus Offerhaus 0.3 0.3 3

SC Cambuur

Speler Sch/W SoD/W W
Mark Diemers 3 1 1
Remco Balk 3 1 1
Rafik El Arguioui 2 0.8 5
Ichem Ferrah 2 1 1
Jort van der Sande 2 1 1
Sami Bouhoudane 1.8 0.5 4
Nicolas Binder 1 0.3 3
Bram Marsman 1 1
🔫

Schoten

Totaal schoten
10.1
14.8
Telstar SC Cambuur
Schoten op doel
3.8
4.1
Telstar SC Cambuur
📋

Onderlinge resultaten Telstar - SC Cambuur

DatumUitslagBTTSGoals
31/01/2025 SC Cambuur - Telstar 2-1 3
29/11/2024 Telstar - SC Cambuur 2-2 4
23/03/2024 SC Cambuur - Telstar 1-0 1
18/08/2023 Telstar - SC Cambuur 2-3 5
05/03/2021 SC Cambuur - Telstar 3-1 4
04/12/2020 Telstar - SC Cambuur 1-2 3
07/09/2019 Telstar - SC Cambuur 0-2 2
05/04/2019 Telstar - SC Cambuur 4-2 6
14/09/2018 SC Cambuur - Telstar 2-0 2
28/04/2018 Telstar - SC Cambuur 0-1 1