WVVGV
Willem II
Willem II - ExcelsiorUitslag, statistieken & xG
WWVWW
Excelsior
Statistieken en doelpuntenmakers
Willem II
0 - 3
Rust (0 - 2)
Excelsior
8'
David Garden
34'
Rick Meissen
85'
Irakli Yegoian
1.67
xG
1.60
59%
Balbezit
41%
16
Schoten
13
2
Schoten op doel
6
14
Schoten naast
7
7
Hoekschoppen
6
10
Overtredingen
13
1
Buitenspel
0
2
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Head to Head
12 wedstrijden2.67
Avg Goals
75%
BTTS
83%
Over 1.5
50%
Over 2.5
25%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Willem II | Statistiek | Excelsior |
|---|---|---|
| 1.2 | ⚽ Doelpunten | 2.4 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 1.2 |
| 1.17 | ⚡ xG | 1.52 |
| 10.8 | 🔫 Schoten | 13.5 |
| 3.1 | 🎯 Schoten op doel | 5.3 |
| 3.9 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 60% | 🤝 BTTS | 60% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 70% |
| 42% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 10.9 | 🟨 Overtredingen | 11.4 |
Willem II
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVGV | 0.80 |
| Thuis | WVVGV | 0.80 |
| Uit | WWWV | 2.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 17% | 75% |
| Gem. goals | 2.9 | 3.17 | 2.5 |
| Voor | 1.2 | 1.17 | 1.25 |
| Tegen | 1.7 | 2 | 1.25 |
| BTTS | 60% | 67% | 50% |
| De '0' | 30% | 17% | 50% |
| Niet gescoord | 10% | 17% | 0% |
| xG | 1.17 | 1.25 | 1.05 |
| xG tegen | 1.8 | 1.75 | 1.88 |
Excelsior
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVWW | 2.40 |
| Thuis | VWGVW | 1.40 |
| Uit | GWWWW | 2.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 40% | 80% |
| Gem. goals | 3.6 | 3 | 4.2 |
| Voor | 2.4 | 1.8 | 3 |
| Tegen | 1.2 | 1.2 | 1.2 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 30% | 20% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.52 | 1.33 | 1.71 |
| xG tegen | 1.4 | 1.37 | 1.43 |
Voorspellingen voor Willem II – Excelsior
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Willem II wint FT Resultaat | 29% | 3.51 | 2.87 | -18.21 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 2% | 66.67 | 3.60 | -94.60 | Nee |
| Excelsior wint FT Resultaat | 70% | 1.43 | 2.20 | +54.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 30% | 3.33 | 1.25 | -62.50 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 72% | 1.40 | 1.37 | -2.04 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.03 | +3.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.20 | +20.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.65 | +65.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 2.60 | +160.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 4.65 | +16.25 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 15.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 4.33 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 0% | – | 2.34 | – | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 0% | – | 1.48 | – | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.15 | -13.75 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.50 | -25.00 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 2.30 | +15.00 | Ja |
| BTTS & Winst Willem II Combinatie | 10% | 10.00 | 5.00 | -50.00 | Nee |
| BTTS & Winst Excelsior Combinatie | 30% | 3.33 | 3.78 | +13.40 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 75% | 1.33 | 1.26 | -5.25 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 63% | 1.58 | 1.44 | -8.99 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 50% | 1.98 | 1.81 | -8.78 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 38% | 2.64 | 2.20 | -16.62 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 27% | 3.70 | 2.85 | -23.05 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 25% | 4.03 | 3.10 | -23.12 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 37% | 2.72 | 2.39 | -12.05 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 50% | 2.02 | 1.93 | -4.27 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 62% | 1.61 | 1.52 | -5.61 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 73% | 1.37 | 1.31 | -4.37 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Willem II Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.88 | 4.00 | -32.00 | Nee |
| Excelsior Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | 3.55 | +42.00 | Ja |
| Willem II wint nil Win to Nil | 5% | 20.83 | 5.50 | -73.60 | Nee |
| Excelsior wint nil Win to Nil | 28% | 3.57 | 4.50 | +26.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Excelsior
Advies: Combo Winner : Excelsior and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
2.40
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
0.83
THUIS-/UIT PPG
2.60
1.17
XG (THUIS/UIT)
1.52
1.80
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.40
3.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.3
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Willem II | Excelsior | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 60% | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 30% | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 30% | 25% |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| BTTS & Win | 10% | 30% | 20% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 50% | 50% | 50% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 30% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.8
W
V
V
G
V
Vorm – Uit
2.6
G
W
W
W
W
Willem II
Willem II
2 - 2
Heerenveen
Willem II
1 - 4
NEC Nijmegen
Willem II
2 - 1
OFI
Willem II
1 - 0
KV Mechelen
Willem II
2 - 2
FC Eindhoven
Excelsior
SC Cambuur
0 - 4
Excelsior
De Graafschap
1 - 5
Excelsior
Heracles
3 - 5
Excelsior
NAC Breda
1 - 3
Excelsior
FC Dordrecht
0 - 2
Excelsior
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Devin Haen
xG 1.74
Goals 4
+2.26
Uriel van Aalst
xG 1.02
Goals 2
+0.98
Nathan Tjoe-A-On
xG 0.22
Goals 0
-0.22
xG vs Goals
Noah Naujoks
xG 4.08
Goals 3
-1.08
Irakli Yegoian
xG 1.89
Goals 4
+2.11
Casper Widell
xG 1.42
Goals 1
-0.42
Gaat Willem II scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Willem II scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Excelsior scoren?
17%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Excelsior scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Willem II | Excelsior |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 100% |
| Over 2.5 | 60% | 80% |
| Over 3.5 | 30% | 50% |
| Over 4.5 | 20% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Willem II | Excelsior |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 70% |
| Over 1.5 | 50% | 50% |
| Over 2.5 | 30% | 12% |
| Over 3.5 | 20% | 3% |
| Over 4.5 | 3% | 1% |
| Clean Sheets | 30% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Thomas Didillon
0.75
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Stijn van Gassel
0.6
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Willem II | Excelsior | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 100% | 84% |
| Over 7 | 50% | 60% | 55% |
| Over 8 | 50% | 60% | 55% |
| Over 9 | 50% | 60% | 55% |
| Over 10 | 50% | 60% | 55% |
| Over 11 | 33% | 60% | 47% |
| Over 12 | 33% | 60% | 47% |
| Over 13 | 17% | 0% | 9% |
| Over 14 | 17% | 0% | 9% |
Verwacht totaal: 3.9 + 4.3 = 8.2
Hoekschoppen analyse
Willem II
| Overall | 3.9 |
| Thuis | 4.5 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
8.2
hoekschoppen
Excelsior
| Overall | 4.3 |
| Thuis | 3.4 |
| Uit | 5.2 |
Blessures & schorsingen Willem II
A. CulumVoetblessure
T. Didillon HodlHamstringblessure
A. LachkarLiesblessure
J. SchuurmanLichte blessure (tikje gehad)
A. ZarroukSurgery
L. AbildgaardTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
T. VilhenaTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Blessures & schorsingen Excelsior
N. NaujoksTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Topscorer – Willem II
Devin Haen
4
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Excelsior
Gyan de Regt
5
Doelpunten
2
Assists
0.6
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Willem II | Excelsior | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.80 | 13.50 | 12.15 |
| Schotconversie | 11% | 18% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.10 | 5.30 | 4.20 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.70 | 8.20 | 7.95 |
| Schoten per goal | 9.00 | 5.63 | 7.31 |
| Meer dan 10,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 11,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 12,5 schoten | 30% | 70% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 20% | 60% | 40% |
| Meer dan 14,5 schoten | 10% | 60% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 10% | 50% | 30% |
| Schoten op doel 3,5+ | 40% | 70% | 55% |
| Schoten op doel 4,5+ | 20% | 50% | 35% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 40% | 20% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 30% | 15% |
Schoten per speler
Willem II
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Jaden Slory | 1.3 | 1 | 3 |
| Devin Haen | 1 | 0.5 | 6 |
| Kasper Boogaard | 1 | — | 3 |
| Uriel van Aalst | 0.8 | 0.2 | 5 |
| Thomas Verheydt | 0.5 | 0.5 | 2 |
| Nathan Tjoe-A-On | 0.5 | — | 6 |
| Hidde ter Avest | 0.5 | — | 2 |
| Eser Gürbüz | 0.3 | — | 3 |
Excelsior
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Aymen Sliti | 1.7 | 1 | 3 |
| D. Sanches Fernandes | 1.3 | — | 3 |
| David Garden | 1 | 0.7 | 3 |
| Arthur Zagre | 1 | 1 | 2 |
| Irakli Yegoian | 0.7 | 0.4 | 10 |
| Gyan de Regt | 0.6 | 0.4 | 8 |
| Nesto Groen | 0.6 | 0.2 | 5 |
| Noah Naujoks | 0.5 | 0.4 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
10.8
13.5
Willem II
Excelsior
Schoten op doel
3.1
5.3
Willem II
Excelsior
Onderlinge resultaten Willem II - Excelsior
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 21/04/2019 | Excelsior - Willem II | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/09/2018 | Willem II - Excelsior | 2-2 | ✓ | 4 |
| 06/04/2018 | Excelsior - Willem II | 2-1 | ✓ | 3 |
| 13/08/2017 | Willem II - Excelsior | 1-2 | ✓ | 3 |
| 25/02/2017 | Excelsior - Willem II | 0-2 | ✗ | 2 |
| 17/09/2016 | Willem II - Excelsior | 1-1 | ✓ | 2 |
| 05/02/2016 | Excelsior - Willem II | 0-0 | ✗ | 0 |
| 07/11/2015 | Willem II - Excelsior | 2-3 | ✓ | 5 |
| 14/03/2015 | Excelsior - Willem II | 2-3 | ✓ | 5 |
| 22/11/2014 | Willem II - Excelsior | 1-1 | ✓ | 2 |