VVVGV
FC Utrecht
FC Utrecht - Go Ahead EaglesStatistieken, H2H & xG
VWGWV
Go Ahead Eagles
Head to Head
18 wedstrijden3
Avg Goals
67%
BTTS
89%
Over 1.5
61%
Over 2.5
33%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| FC Utrecht | Statistiek | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| 1.6 | ⚽ Doelpunten | 2 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1.7 |
| 1.52 | ⚡ xG | 1.47 |
| 14 | 🔫 Schoten | 12.5 |
| 5 | 🎯 Schoten op doel | 5.3 |
| 4.4 | 🚩 Corners | 5.2 |
| 70% | 🤝 BTTS | 70% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 15 | 🟨 Overtredingen | 7.9 |
FC Utrecht
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVGV | 0.20 |
| Thuis | WWVVV | 1.20 |
| Uit | WGVG | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 50% | 25% |
| Gem. goals | 3.6 | 3.67 | 3.5 |
| Voor | 1.6 | 1.5 | 1.75 |
| Tegen | 2 | 2.17 | 1.75 |
| BTTS | 70% | 50% | 100% |
| De '0' | 20% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 17% | 0% |
| xG | 1.52 | 1.54 | 1.5 |
| xG tegen | 1.8 | 1.71 | 1.94 |
Go Ahead Eagles
10 wedstrijden (laatste 10) · 13 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGWV | 1.40 |
| Thuis | WGVWW | 2.00 |
| Uit | GGVGV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 60% | 0% |
| Gem. goals | 3.7 | 3.8 | 3.6 |
| Voor | 2 | 2.6 | 1.4 |
| Tegen | 1.7 | 1.2 | 2.2 |
| BTTS | 70% | 60% | 80% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.47 | 1.76 | 1.18 |
| xG tegen | 2.17 | 1.74 | 2.6 |
Voorspellingen voor FC Utrecht – Go Ahead Eagles
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Utrecht wint FT Resultaat | 33% | 3.06 | 2.10 | -31.46 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.48 | 3.75 | +7.82 | Ja |
| Go Ahead Eagles wint FT Resultaat | 39% | 2.59 | 2.67 | +3.09 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 61% | 1.63 | 1.25 | -23.26 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 67% | 1.48 | 1.65 | +11.14 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.09 | 1.02 | -6.76 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.34 | 1.12 | -16.28 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.06 | 1.50 | -27.31 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 27% | 3.75 | 2.31 | -38.39 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 12% | 8.05 | 4.35 | -45.93 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 11.64 | 16.50 | +41.74 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 25% | 3.96 | 4.75 | +19.94 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.94 | 2.50 | +28.85 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 73% | 1.36 | 1.59 | +16.59 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.25 | +9.46 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 54% | 1.84 | 1.44 | -21.81 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 46% | 2.19 | 2.60 | +18.82 | Ja |
| BTTS & Winst FC Utrecht Combinatie | 16% | 6.33 | 3.50 | -44.67 | Nee |
| BTTS & Winst Go Ahead Eagles Combinatie | 18% | 5.46 | 4.88 | -10.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 65% | 1.53 | 1.13 | -26.32 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 52% | 1.93 | 1.26 | -34.73 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 39% | 2.59 | 1.49 | -42.49 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 27% | 3.69 | 1.83 | -50.41 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 18% | 5.62 | 2.31 | -58.88 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 35% | 2.87 | 3.92 | +36.42 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 48% | 2.07 | 2.90 | +39.78 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 61% | 1.63 | 2.28 | +39.99 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 73% | 1.37 | 1.85 | +34.87 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 82% | 1.22 | 1.50 | +23.30 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Utrecht Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 3.94 | 3.55 | -9.79 | Nee |
| Go Ahead Eagles Clean Sheet Clean Sheet | 29% | 3.46 | 5.00 | +44.37 | Ja |
| FC Utrecht scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.27 | 1.73 | -23.71 | Nee |
| Go Ahead Eagles scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.06 | 2.09 | +1.57 | Ja |
| FC Utrecht wint nil Win to Nil | 17% | 5.94 | 4.40 | -25.97 | Nee |
| Go Ahead Eagles wint nil Win to Nil | 20% | 4.93 | 6.50 | +31.87 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: GO Ahead Eagles
Advies: Combo Winner : GO Ahead Eagles and +2.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.20
VORM LAATSTE 5
2.00
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
1.50
THUIS-/UIT PPG
0.60
1.52
XG (THUIS/UIT)
1.47
1.80
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.17
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.3
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | FC Utrecht | Go Ahead Eagles | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 60% | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 70% | 55% |
| Over 4.5 | 40% | 40% | 40% |
| BTTS | 70% | 70% | 70% |
| BTTS & Win | 15.8% | 18.3% | 17.1% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 40.6% | 40.6% | 40.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
W
W
V
V
V
Vorm – Uit
0.6
G
G
V
G
V
FC Utrecht
FC Utrecht
1 - 6
PSV
FC Utrecht
1 - 4
AZ
FC Utrecht
0 - 1
Sevilla
FC Utrecht
3 - 2
V-varen Nagasaki
FC Utrecht
0 - 1
Apollon Limassol
Go Ahead Eagles
AZ
5 - 2
Go Ahead Eagles
Feyenoord
2 - 2
Go Ahead Eagles
Luton
0 - 1
Go Ahead Eagles
Lommel United
2 - 1
Go Ahead Eagles
NEC Nijmegen
2 - 1
Go Ahead Eagles
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Artem Stepanov
xG 2.75
Goals 3
+0.25
Adrian Blake
xG 2.09
Goals 2
-0.09
Matisse Didden
xG 0.74
Goals 1
+0.26
xG vs Goals
Søren Tengstedt
xG 2.59
Goals 6
+3.41
Victor Edvardsen
xG 1.89
Goals 3
+1.11
Melle Meulensteen
xG 1.07
Goals 2
+0.93
Gaat FC Utrecht scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Utrecht scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Go Ahead Eagles scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Go Ahead Eagles scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Utrecht | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 80% |
| Over 3.5 | 40% | 70% |
| Over 4.5 | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Utrecht | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 70% |
| Over 1.5 | 50% | 50% |
| Over 2.5 | 30% | 20% |
| Over 3.5 | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 5% | 3% |
| Clean Sheets | 20% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Vasilis Barkas
2
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Kjetil Haug
1.29
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Utrecht | Go Ahead Eagles | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 100% | 92% |
| Over 7 | 67% | 80% | 74% |
| Over 8 | 67% | 80% | 74% |
| Over 9 | 67% | 80% | 74% |
| Over 10 | 67% | 80% | 74% |
| Over 11 | 67% | 80% | 74% |
| Over 12 | 33% | 60% | 47% |
| Over 13 | 17% | 40% | 29% |
| Over 14 | 17% | 20% | 19% |
Verwacht totaal: 4.4 + 5.2 = 9.6
Hoekschoppen analyse
FC Utrecht
| Overall | 4.4 |
| Thuis | 4.17 |
| Uit | 4.75 |
Verwacht totaal
9.6
hoekschoppen
Go Ahead Eagles
| Overall | 5.2 |
| Thuis | 5.8 |
| Uit | 4.6 |
Blessures & schorsingen FC Utrecht
O. AgougilBlessure
A. EngwandaHamstringblessure
V. JensenKnieblessure
M. JonathansKnieblessure
N. OhioKnieblessure
K. ParedesBuiten de wedstrijdselectie
N. VesterlundBlessure
J. van OmmerenRugblessure
Blessures & schorsingen Go Ahead Eagles
G. NauberBeenbreuk
P. SaathofKnieblessure
R. WeijenbergKnieblessure
G. van ZwamTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Topscorer – FC Utrecht
Artem Stepanov
3
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Go Ahead Eagles
Søren Tengstedt
6
Doelpunten
1
Assists
1.3
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Utrecht | Go Ahead Eagles | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.00 | 12.50 | 13.25 |
| Schotconversie | 11% | 16% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.00 | 5.30 | 5.15 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.00 | 7.20 | 8.10 |
| Schoten per goal | 8.75 | 6.25 | 7.50 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 40% | 40% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 20% | 30% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 80% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 30% | 35% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 20% | 25% |
Schoten per speler
FC Utrecht
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Sébastien Haller | 4 | — | 1 |
| Adrian Blake | 1 | 0.4 | 5 |
| Gjivai Zechiël | 1 | 1 | 1 |
| Mike Van der Hoorn | 1 | — | 1 |
| Souffian El Karouani | 1 | 1 | 1 |
| Ángel Alarcón | 0.9 | 0.5 | 8 |
| Artem Stepanov | 0.8 | 0.8 | 4 |
| Matisse Didden | 0.7 | 0.3 | 3 |
Go Ahead Eagles
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Søren Tengstedt | 1.3 | 0.7 | 6 |
| Victor Edvardsen | 1.1 | 0.9 | 7 |
| Stefán Ingi Sigurð… | 1 | 0.4 | 7 |
| Erik Flataker | 0.8 | 0.4 | 5 |
| Mathis Suray | 0.6 | 0.1 | 7 |
| Melle Meulensteen | 0.4 | 0.4 | 7 |
| Thibo Baeten | 0.4 | 0.2 | 5 |
| Julius Dirksen | 0.3 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
14
12.5
FC Utrecht
Go Ahead Eagles
Schoten op doel
5
5.3
FC Utrecht
Go Ahead Eagles
Onderlinge resultaten FC Utrecht - Go Ahead Eagles
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/03/2026 | FC Utrecht - Go Ahead Eagles | 2-0 | ✗ | 2 |
| 30/11/2025 | Go Ahead Eagles - FC Utrecht | 2-2 | ✓ | 4 |
| 06/04/2025 | Go Ahead Eagles - FC Utrecht | 2-2 | ✓ | 4 |
| 15/12/2024 | FC Utrecht - Go Ahead Eagles | 3-3 | ✓ | 6 |
| 26/05/2024 | FC Utrecht - Go Ahead Eagles | 1-2 | ✓ | 3 |
| 14/04/2024 | FC Utrecht - Go Ahead Eagles | 2-1 | ✓ | 3 |
| 10/12/2023 | Go Ahead Eagles - FC Utrecht | 0-2 | ✗ | 2 |
| 18/03/2023 | FC Utrecht - Go Ahead Eagles | 1-2 | ✓ | 3 |
| 15/01/2023 | Go Ahead Eagles - FC Utrecht | 2-2 | ✓ | 4 |
| 05/03/2022 | Go Ahead Eagles - FC Utrecht | 1-1 | ✓ | 2 |