WWWWG
Brentford
Brentford - SunderlandUitslag, statistieken & xG
WWWVW
Sunderland
Statistieken en doelpuntenmakers
Brentford
57'
Vitaly Janelt
1 - 1
Rust (0 - 0)
Sunderland
82'
Enzo Le Fée
1.28
xG
1.56
49%
Balbezit
51%
12
Schoten
14
2
Schoten op doel
5
10
Schoten naast
9
4
Hoekschoppen
3
19
Overtredingen
9
0
Buitenspel
3
3
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
4 wedstrijden3.5
Avg Goals
50%
BTTS
100%
Over 1.5
75%
Over 2.5
25%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Brentford | Statistiek | Sunderland |
|---|---|---|
| 2.9 | ⚽ Doelpunten | 1.9 |
| 1.1 | 🥅 Tegengoals | 1.1 |
| 1.63 | ⚡ xG | 1.39 |
| 14.8 | 🔫 Schoten | 11.5 |
| 5 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 4.2 |
| 60% | 🤝 BTTS | 60% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 60% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 10.6 | 🟨 Overtredingen | 9.4 |
Brentford
10 wedstrijden (laatste 10) · 21 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWG | 2.60 |
| Thuis | WGWW | 2.50 |
| Uit | GWWWG | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 75% | 50% |
| Gem. goals | 4 | 4.25 | 3.83 |
| Voor | 2.9 | 3.75 | 2.33 |
| Tegen | 1.1 | 0.5 | 1.5 |
| BTTS | 60% | 25% | 83% |
| De '0' | 30% | 75% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 17% |
| xG | 1.63 | 1.96 | 1.35 |
| xG tegen | 1.55 | 1.41 | 1.66 |
Sunderland
10 wedstrijden (laatste 10) · 21 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVW | 2.40 |
| Thuis | WVWWW | 2.40 |
| Uit | WWVWV | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 80% | 60% |
| Gem. goals | 3 | 1.8 | 4.2 |
| Voor | 1.9 | 1.2 | 2.6 |
| Tegen | 1.1 | 0.6 | 1.6 |
| BTTS | 60% | 40% | 80% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.39 | 1.49 | 1.29 |
| xG tegen | 1.06 | 0.96 | 1.15 |
Voorspellingen voor Brentford – Sunderland
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brentford wint FT Resultaat | 54% | 1.86 | 1.65 | -11.36 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.41 | 4.00 | -9.34 | Nee |
| Sunderland wint FT Resultaat | 24% | 4.24 | 4.84 | +14.28 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 76% | 1.31 | 1.29 | -1.46 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 46% | 2.16 | 2.17 | +0.43 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.03 | -1.09 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.26 | +9.73 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 68% | 1.48 | 1.82 | +22.92 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 46% | 2.18 | 3.07 | +40.91 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 27% | 3.69 | 5.75 | +55.71 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 25.19 | 11.00 | -56.33 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 13% | 7.75 | 4.04 | -47.84 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 32% | 3.08 | 2.00 | -35.08 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 54% | 1.85 | 1.41 | -23.72 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 73% | 1.37 | 1.11 | -19.06 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 66% | 1.51 | 1.80 | +19.50 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 34% | 2.98 | 1.94 | -34.80 | Nee |
| BTTS & Winst Brentford Combinatie | 32% | 3.11 | 3.45 | +11.09 | Ja |
| BTTS & Winst Sunderland Combinatie | 16% | 6.45 | 8.50 | +31.75 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 66% | 1.51 | 1.21 | -19.66 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 53% | 1.88 | 1.38 | -26.72 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 40% | 2.51 | 2.02 | -19.40 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 28% | 3.55 | 2.24 | -36.83 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 19% | 5.35 | 2.88 | -46.14 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 34% | 2.98 | 3.58 | +20.29 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 47% | 2.13 | 2.58 | +21.00 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 60% | 1.66 | 2.05 | +23.20 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 72% | 1.39 | 1.65 | +18.47 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 81% | 1.23 | 1.32 | +7.32 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brentford Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.92 | 2.30 | -41.36 | Nee |
| Sunderland Clean Sheet Clean Sheet | 12% | 8.28 | 5.00 | -39.58 | Nee |
| Brentford scoort eerst Eerste Goal | 59% | 1.70 | 1.58 | -7.10 | Nee |
| Sunderland scoort eerst Eerste Goal | 38% | 2.62 | 2.73 | +4.01 | Ja |
| Brentford wint nil Win to Nil | 22% | 4.65 | 2.90 | -37.58 | Nee |
| Sunderland wint nil Win to Nil | 8% | 12.33 | 8.50 | -31.04 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Brentford
Advies: Winner : Brentford
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.60
VORM LAATSTE 5
2.40
1.75
H2H LAATSTE 5
1.00
2.50
THUIS-/UIT PPG
1.80
1.63
XG (THUIS/UIT)
1.39
1.55
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.06
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
75%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Brentford | Sunderland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 70% | 85% |
| Over 2.5 | 80% | 60% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 30% | 35% |
| Over 4.5 | 30% | 20% | 25% |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| BTTS & Win | 32.2% | 15.5% | 23.9% |
| BTTS & Draw | 30% | 0% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 56.6% | 56.6% | 56.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 40% | 0% | 40% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.5
W
G
W
W
Vorm – Uit
1.8
W
W
V
W
V
Brentford
Brentford
3 - 0
Tottenham
Brentford
7 - 0
Eintracht Frankfurt
Brentford
2 - 2
Crystal Palace
Brentford
3 - 0
West Ham
Brentford
0 - 0
Fulham
Sunderland
Ipswich
2 - 1
Sunderland
Lens
0 - 2
Sunderland
Wrexham
0 - 1
Sunderland
Liverpool
4 - 2
Sunderland
York
1 - 5
Sunderland
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Kevin Schade
xG 3.95
Goals 4
+0.05
Keane Lewis-Potter
xG 2.87
Goals 2
-0.87
Vitaly Janelt
xG 1.83
Goals 1
-0.83
xG vs Goals
Nilson Angulo
xG 1.18
Goals 1
-0.18
Wilson Isidor
xG 1.01
Goals 3
+1.99
Brian Brobbey
xG 0.42
Goals 2
+1.58
Gaat Brentford scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brentford scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Sunderland scoren?
75%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sunderland scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Brentford | Sunderland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 70% |
| Over 2.5 | 80% | 60% |
| Over 3.5 | 40% | 30% |
| Over 4.5 | 30% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Brentford | Sunderland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 70% |
| Over 1.5 | 30% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 3% | 10% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 30% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Caoimhin Kelleher
1
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Robin Roefs
0.5
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Brentford | Sunderland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 40% | 70% |
| Over 7 | 100% | 40% | 70% |
| Over 8 | 75% | 0% | 38% |
| Over 9 | 75% | 0% | 38% |
| Over 10 | 50% | 0% | 25% |
| Over 11 | 50% | 0% | 25% |
| Over 12 | 50% | 0% | 25% |
Verwacht totaal: 4.89 + 4.2 = 9.1
Hoekschoppen analyse
Brentford
| Overall | 4.89 |
| Thuis | 6.25 |
| Uit | 3.8 |
Verwacht totaal
9.1
hoekschoppen
Sunderland
| Overall | 4.2 |
| Thuis | 5.8 |
| Uit | 2.6 |
Blessures & schorsingen Brentford
J. DasilvaBlessure
M. JensenSpierblessure
A. MilamboKnieblessure
S. van den BergBlessure
Blessures & schorsingen Sunderland
H. DiarraBlessure
Topscorer – Brentford
Igor Thiago
5
Doelpunten
1
Assists
1.4
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Sunderland
Enzo Le Fée
4
Doelpunten
1
Assists
0.8
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Brentford | Sunderland | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.78 | 11.50 | 13.14 |
| Schotconversie | 19% | 17% | 18% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.00 | 4.60 | 4.80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.78 | 6.90 | 8.34 |
| Schoten per goal | 5.32 | 6.05 | 5.69 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 70% | 74% |
| Meer dan 11,5 schoten | 67% | 30% | 49% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 20% | 44% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 10% | 39% |
| Meer dan 14,5 schoten | 44% | 10% | 27% |
| Meer dan 15,5 schoten | 44% | 10% | 27% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 70% | 63% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 40% | 48% |
| Schoten op doel 5,5+ | 44% | 20% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 10% | 22% |
Schoten per speler
Brentford
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Dango Ouattara | 1.6 | 0.5 | 10 |
| Igor Thiago | 1.4 | 0.7 | 10 |
| Mikkel Damsgaard | 1.1 | 0.5 | 8 |
| Kevin Schade | 1.1 | 0.6 | 9 |
| Jannik Schuster | 1 | — | 1 |
| Sepp van den Berg | 0.8 | 0.3 | 4 |
| Nathan Collins | 0.6 | 0.4 | 10 |
| Mamadou Sangare | 0.6 | 0.2 | 5 |
Sunderland
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Wilson Isidor | 1 | 0.5 | 4 |
| Thomas Meunier | 1 | 1 | 2 |
| Enzo Le Fée | 0.8 | 0.3 | 8 |
| L. Geertruida | 0.5 | — | 2 |
| Brian Brobbey | 0.4 | 0.3 | 7 |
| Nilson Angulo | 0.4 | 0.2 | 5 |
| Romaine Mundle | 0.3 | 0.3 | 4 |
| Trai Hume | 0.2 | — | 9 |
Schoten
Totaal schoten
14.8
11.5
Brentford
Sunderland
Schoten op doel
5
4.6
Brentford
Sunderland
Onderlinge resultaten Brentford - Sunderland
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/01/2026 | Brentford - Sunderland | 3-0 | ✗ | 3 |
| 30/08/2025 | Sunderland - Brentford | 2-1 | ✓ | 3 |
| 17/02/2018 | Sunderland - Brentford | 0-2 | ✗ | 2 |
| 21/10/2017 | Brentford - Sunderland | 3-3 | ✓ | 6 |