GWVWW
Manchester City
Manchester City - Coventry CityUitslag, statistieken & xG
WWVWV
Coventry City
Statistieken en doelpuntenmakers
Manchester City
26'
Erling Haaland
1 - 0
Rust (1 - 0)
Coventry City
1.70
xG
1.19
78%
Balbezit
22%
15
Schoten
12
4
Schoten op doel
3
11
Schoten naast
9
4
Hoekschoppen
5
7
Overtredingen
16
5
Buitenspel
2
1
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Manchester City | Statistiek | Coventry City |
|---|---|---|
| 1.9 | ⚽ Doelpunten | 2.2 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.95 | ⚡ xG | 1.54 |
| 16.1 | 🔫 Schoten | 12.9 |
| 6.2 | 🎯 Schoten op doel | 4.5 |
| 6.6 | 🚩 Corners | 3.8 |
| 60% | 🤝 BTTS | 50% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 61% | ⚽ Balbezit | 60% |
| 9.3 | 🟨 Overtredingen | 9.4 |
Manchester City
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVWW | 2.00 |
| Thuis | WVGWW | 2.00 |
| Uit | WGVW | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 67% | 50% |
| Gem. goals | 2.9 | 3 | 2.75 |
| Voor | 1.9 | 2.17 | 1.5 |
| Tegen | 1 | 0.83 | 1.25 |
| BTTS | 60% | 67% | 50% |
| De '0' | 30% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 25% |
| xG | 1.95 | 2.17 | 1.61 |
| xG tegen | 0.92 | 0.93 | 0.92 |
Coventry City
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVWV | 1.80 |
| Thuis | WWWWV | 2.40 |
| Uit | GWVW | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 67% | 50% |
| Gem. goals | 3.2 | 2.84 | 3.75 |
| Voor | 2.2 | 2.17 | 2.25 |
| Tegen | 1 | 0.67 | 1.5 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 30% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 30% | 33% | 25% |
| xG | 1.54 | 1.69 | 1.31 |
| xG tegen | 1.1 | 0.91 | 1.38 |
Voorspellingen voor Manchester City – Coventry City
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City wint FT Resultaat | 64% | 1.57 | 1.16 | -26.34 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 7.50 | – | Nee |
| Coventry City wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 17.00 | +835.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.57 | 1.06 | -32.69 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 55% | 1.82 | 4.33 | +138.15 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.07 | +7.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.33 | +33.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.99 | 1.89 | -36.69 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 8.00 | 3.00 | -62.50 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 27.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 7.50 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 0% | – | 3.10 | – | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.50 | 1.87 | +24.36 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.36 | +19.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.91 | -4.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.83 | -8.50 | Nee |
| BTTS & Winst Manchester City Combinatie | 30% | 3.33 | 2.48 | -25.60 | Nee |
| BTTS & Winst Coventry City Combinatie | 40% | 2.50 | 20.00 | +700.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 89% | 1.13 | 1.23 | +8.98 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 81% | 1.24 | 1.26 | +1.93 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 71% | 1.41 | 1.66 | +18.03 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 60% | 1.67 | 1.87 | +11.83 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 48% | 2.08 | 2.45 | +17.60 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 11% | 8.77 | 4.33 | -50.64 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 19% | 5.24 | 2.90 | -44.61 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 29% | 3.46 | 2.40 | -30.64 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 40% | 2.49 | 1.87 | -24.83 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 52% | 1.92 | 1.46 | -24.08 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | 1.91 | -36.97 | Nee |
| Coventry City Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | 13.00 | +225.00 | Ja |
| Manchester City wint nil Win to Nil | 21% | 4.76 | 1.95 | -59.05 | Nee |
| Coventry City wint nil Win to Nil | 14% | 7.25 | 26.00 | +258.80 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Manchester City
Advies: Winner : Manchester City
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
2.40
VORM LAATSTE 5
1.80
2.17
THUIS-/UIT PPG
1.75
1.95
XG (THUIS/UIT)
1.54
0.92
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.10
6.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.5
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
83%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Manchester City | Coventry City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 70% | 60% | 65% |
| Over 3.5 | 20% | 50% | 35% |
| Over 4.5 | 10% | 20% | 15% |
| BTTS | 60% | 50% | 55% |
| BTTS & Win | 30% | 40% | 35% |
| BTTS & Draw | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 40% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 20% | 25% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
V
G
W
W
Vorm – Uit
1.75
G
W
V
W
Manchester City
Manchester City
2 - 1
Bournemouth
Manchester City
3 - 1
Atletico Madrid
Manchester City
1 - 1
Inter
Manchester City
1 - 2
Aston Villa
Manchester City
3 - 0
Crystal Palace
Coventry City
Plymouth
2 - 4
Coventry City
Arsenal
3 - 0
Coventry City
Northampton
0 - 0
Coventry City
Watford
0 - 4
Coventry City
Blackburn
1 - 1
Coventry City
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Erling Haaland
xG 4.73
Goals 3
-1.73
Joško Gvardiol
xG 1.34
Goals 1
-0.34
Antoine Semenyo
xG 1.07
Goals 3
+1.93
xG vs Goals
Jay DaSilva
xG 0.33
Goals 0
-0.33
Matt Grimes
xG 0.18
Goals 0
-0.18
Bobby Thomas
xG 0.16
Goals 1
+0.84
Gaat Manchester City scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Manchester City scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Coventry City scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Coventry City scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Manchester City | Coventry City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 60% |
| Over 3.5 | 20% | 50% |
| Over 4.5 | 10% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Manchester City | Coventry City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 70% |
| Over 1.5 | 20% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 2% | 2% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Gianluigi Donnarumma
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Carl Rushworth
0.88
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Manchester City | Coventry City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 25% | 63% |
| Over 7 | 100% | 25% | 63% |
| Over 8 | 83% | 25% | 54% |
| Over 9 | 83% | 25% | 54% |
| Over 10 | 83% | 0% | 42% |
| Over 11 | 67% | 0% | 34% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 6.6 + 3.8 = 10.4
Hoekschoppen analyse
Manchester City
| Overall | 6.6 |
| Thuis | 8 |
| Uit | 4.5 |
Verwacht totaal
10.4
hoekschoppen
Coventry City
| Overall | 3.8 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 3.5 |
Blessures & schorsingen Manchester City
J. DokuKuitblessure
Blessures & schorsingen Coventry City
K. Kesler-HaydenSpierblessure
S. MfuniHuurclausule (mag niet tegen moederclub spelen)
L. WoolfendenKnieblessure
H. WrightSpierblessure
Topscorer – Manchester City
Antoine Semenyo
3
Doelpunten
5
Assists
1
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Coventry City
Ellis Simms
5
Doelpunten
0
Assists
0.7
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Manchester City | Coventry City | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.10 | 12.90 | 14.50 |
| Schotconversie | 12% | 17% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.20 | 4.50 | 5.35 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.90 | 8.40 | 9.15 |
| Schoten per goal | 8.47 | 5.86 | 7.17 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 80% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 70% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 50% | 65% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 40% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 40% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 20% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 60% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 60% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 10% | 25% |
Schoten per speler
Manchester City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Erling Haaland | 2.6 | 1.6 | 5 |
| Rodri | 2 | 0.5 | 2 |
| Antoine Semenyo | 1 | 0.7 | 10 |
| T. Reijnders | 1 | 0.3 | 4 |
| Elliot Anderson | 1 | 0.3 | 3 |
| Ryan McAidoo | 1 | — | 1 |
| Rayan Cherki | 0.9 | 0.7 | 7 |
| Savinho | 0.8 | 0.2 | 5 |
Coventry City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Haji Wright | 1.8 | 0.8 | 4 |
| Taiwo Awoniyi | 1.7 | 1 | 3 |
| Jack Rudoni | 1.2 | 0.6 | 5 |
| Ephron Mason-Clark | 1.2 | 0.7 | 6 |
| Kaine Kesler-Hayden | 1 | 0.5 | 2 |
| Ellis Simms | 0.7 | 0.6 | 7 |
| Victor Torp | 0.7 | 0.4 | 7 |
| Jake Bidwell | 0.7 | 0.3 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
16.1
12.9
Manchester City
Coventry City
Schoten op doel
6.2
4.5
Manchester City
Coventry City