VWVVG
Nottingham Forest
Nottingham Forest - Tottenham HotspurUitslag, statistieken & xG
WGVWV
Tottenham Hotspur
Statistieken en doelpuntenmakers
Nottingham Forest
0 - 0
Rust (0 - 0)
Tottenham Hotspur
1.23
xG
1.15
41%
Balbezit
59%
12
Schoten
12
2
Schoten op doel
0
10
Schoten naast
12
2
Hoekschoppen
10
15
Overtredingen
7
2
Buitenspel
1
2
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
10 wedstrijden2.8
Avg Goals
40%
BTTS
90%
Over 1.5
60%
Over 2.5
30%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Nottingham Forest | Statistiek | Tottenham Hotspur |
|---|---|---|
| 1.1 | ⚽ Doelpunten | 1.6 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 1.1 |
| 1.22 | ⚡ xG | 1.7 |
| 11.1 | 🔫 Schoten | 14.3 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 5.2 |
| 4.1 | 🚩 Corners | 6.1 |
| 60% | 🤝 BTTS | 40% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 61% |
| 11.9 | 🟨 Overtredingen | 11 |
Nottingham Forest
10 wedstrijden (laatste 10) · 9 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVVG | 0.80 |
| Thuis | GGWVV | 1.00 |
| Uit | WVVVG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 20% | 20% |
| Gem. goals | 2.8 | 2 | 3.6 |
| Voor | 1.1 | 0.8 | 1.4 |
| Tegen | 1.7 | 1.2 | 2.2 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 40% | 40% | 40% |
| xG | 1.22 | 1.39 | 1.01 |
| xG tegen | 1.77 | 1.42 | 2.22 |
Tottenham Hotspur
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVWV | 1.40 |
| Thuis | GWGWV | 1.60 |
| Uit | VWV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 57% | 33% |
| Gem. goals | 2.7 | 2.72 | 2.67 |
| Voor | 1.6 | 1.86 | 1 |
| Tegen | 1.1 | 0.86 | 1.67 |
| BTTS | 40% | 43% | 33% |
| De '0' | 40% | 43% | 33% |
| Niet gescoord | 20% | 14% | 33% |
| xG | 1.7 | 1.8 | 1.53 |
| xG tegen | 1.23 | 1.06 | 1.52 |
Voorspellingen voor Nottingham Forest – Tottenham Hotspur
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Nottingham Forest wint FT Resultaat | 36% | 2.78 | 2.40 | -13.52 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.54 | 3.25 | -8.06 | Nee |
| Tottenham Hotspur wint FT Resultaat | 36% | 2.80 | 2.75 | -1.89 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.55 | 1.34 | -13.81 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.56 | 1.50 | -4.06 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.00 | -7.97 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 76% | 1.31 | 1.28 | -2.34 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.98 | 1.90 | -3.94 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 29% | 3.51 | 3.30 | -5.88 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 14% | 7.32 | 6.25 | -14.63 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 12.55 | 12.50 | -0.38 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 24% | 4.22 | 3.89 | -7.81 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.02 | 1.85 | -8.54 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 71% | 1.40 | 1.33 | -4.93 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.10 | -5.03 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 56% | 1.78 | 1.61 | -9.79 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 44% | 2.27 | 2.20 | -3.27 | Nee |
| BTTS & Winst Nottingham Forest Combinatie | 18% | 5.57 | 4.50 | -19.27 | Nee |
| BTTS & Winst Tottenham Hotspur Combinatie | 18% | 5.62 | 5.25 | -6.65 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 79% | 1.27 | 1.17 | -7.69 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 68% | 1.47 | 1.34 | -9.15 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 56% | 1.80 | 1.60 | -11.20 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 43% | 2.33 | 2.11 | -9.48 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 32% | 3.17 | 2.60 | -18.10 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 21% | 4.74 | 4.15 | -12.43 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 32% | 3.11 | 2.75 | -11.45 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 45% | 2.25 | 2.14 | -4.77 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 57% | 1.75 | 1.74 | -0.65 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 69% | 1.46 | 1.50 | +2.75 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Nottingham Forest Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.84 | 3.20 | -16.58 | Nee |
| Tottenham Hotspur Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.87 | 3.55 | -8.17 | Nee |
| Nottingham Forest scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.14 | 1.88 | -12.02 | Nee |
| Tottenham Hotspur scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.15 | 2.03 | -5.61 | Nee |
| Nottingham Forest wint nil Win to Nil | 18% | 5.52 | 4.20 | -23.98 | Nee |
| Tottenham Hotspur wint nil Win to Nil | 18% | 5.59 | 5.00 | -10.51 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Nottingham Forest
Advies: Double chance : Nottingham Forest or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.40
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.22
XG (THUIS/UIT)
1.70
1.77
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.23
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.2
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
20%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Nottingham Forest | Tottenham Hotspur | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 40% | 20% | 30% |
| Over 4.5 | 10% | 10% | 10% |
| BTTS | 60% | 40% | 50% |
| BTTS & Win | 17.9% | 17.8% | 17.9% |
| BTTS & Draw | 30% | 20% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 42.6% | 42.6% | 42.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 20% | 15% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
G
G
W
V
V
Vorm – Uit
1
V
W
V
Nottingham Forest
Nottingham Forest
0 - 2
Leeds
Nottingham Forest
0 - 1
Leeds
Nottingham Forest
2 - 0
Brest
Nottingham Forest
2 - 1
Bayer Leverkusen
Nottingham Forest
3 - 0
Blackburn
Tottenham Hotspur
Brentford
3 - 0
Tottenham Hotspur
Chelsea
1 - 2
Tottenham Hotspur
Auckland
0 - 2
Tottenham Hotspur
Chelsea
2 - 1
Tottenham Hotspur
Aston Villa
1 - 2
Tottenham Hotspur
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Dan Ndoye
xG 0.97
Goals 2
+1.03
Morgan Gibbs-White
xG 0.86
Goals 1
+0.14
Neco Williams
xG 0.09
Goals 0
-0.09
xG vs Goals
Mathys Tel
xG 0.39
Goals 1
+0.61
Sandro Tonali
xG 0.24
Goals 2
+1.76
Jan Paul van Hecke
xG 0.16
Goals 0
-0.16
Gaat Nottingham Forest scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Nottingham Forest scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Tottenham Hotspur scoren?
0%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Tottenham Hotspur scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Nottingham Forest | Tottenham Hotspur |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 40% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Nottingham Forest | Tottenham Hotspur |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 60% |
| Over 1.5 | 40% | 40% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 3% |
| Over 4.5 | 3% | 1% |
| Clean Sheets | 0% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Matz Sels
1
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Antonín Kinský
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Nottingham Forest | Tottenham Hotspur | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 40% | 100% | 70% |
| Over 7 | 40% | 67% | 54% |
| Over 8 | 40% | 67% | 54% |
| Over 9 | 20% | 67% | 44% |
| Over 10 | 0% | 33% | 17% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
| Over 12 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 4.11 + 6.11 = 10.2
Hoekschoppen analyse
Nottingham Forest
| Overall | 4.11 |
| Thuis | 4.4 |
| Uit | 3.75 |
Verwacht totaal
10.2
hoekschoppen
Tottenham Hotspur
| Overall | 6.11 |
| Thuis | 6.33 |
| Uit | 5.67 |
Blessures & schorsingen Nottingham Forest
N. SavonaKnieblessure
Blessures & schorsingen Tottenham Hotspur
D. KulusevskiKnieblessure
J. MaddisonLichte blessure (tikje gehad)
W. OdobertKnieblessure
X. SimonsKnieblessure
Topscorer – Nottingham Forest
Dan Ndoye
2
Doelpunten
0
Assists
0.6
Schoten/W
0.2
SoD/W
Topscorer – Tottenham Hotspur
Mikey Moore
3
Doelpunten
1
Assists
0.8
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Nottingham Forest | Tottenham Hotspur | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.11 | 14.33 | 12.72 |
| Schotconversie | 11% | 11% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.78 | 5.22 | 4.50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.33 | 9.11 | 8.22 |
| Schoten per goal | 9.09 | 9.21 | 9.15 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 56% | 62% |
| Meer dan 11,5 schoten | 56% | 56% | 56% |
| Meer dan 12,5 schoten | 22% | 56% | 39% |
| Meer dan 13,5 schoten | 22% | 44% | 33% |
| Meer dan 14,5 schoten | 22% | 44% | 33% |
| Meer dan 15,5 schoten | 11% | 44% | 28% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 78% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 56% | 45% |
| Schoten op doel 5,5+ | 11% | 44% | 28% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 11% | 6% |
Schoten per speler
Nottingham Forest
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Morgan Gibbs-White | 1 | 0.3 | 4 |
| Igor Jesus | 0.8 | 0.6 | 5 |
| Dan Ndoye | 0.6 | 0.2 | 5 |
| Nikola Milenković | 0.6 | — | 5 |
| Chris Wood | 0.5 | 0.3 | 4 |
| Neco Williams | 0.4 | — | 5 |
| Ola Aina | 0.4 | 0.2 | 5 |
| Ibrahim Sangaré | 0.3 | — | 3 |
Tottenham Hotspur
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Omar Marmoush | 3 | 1 | 1 |
| Pedro Porro | 2 | 0.5 | 2 |
| Savinho | 1 | 1 | 1 |
| Mathys Tel | 0.9 | 0.5 | 8 |
| Mikey Moore | 0.8 | 0.7 | 6 |
| Sandro Tonali | 0.5 | 0.2 | 6 |
| Kevin Danso | 0.5 | 0.5 | 2 |
| Mateus Fernandes | 0.4 | 0.2 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
11.1
14.3
Nottingham Forest
Tottenham Hotspur
Schoten op doel
3.8
5.2
Nottingham Forest
Tottenham Hotspur
Onderlinge resultaten Nottingham Forest - Tottenham Hotspur
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/03/2026 | Tottenham Hotspur - Nottingham Forest | 0-3 | ✗ | 3 |
| 14/12/2025 | Nottingham Forest - Tottenham Hotspur | 3-0 | ✗ | 3 |
| 21/04/2025 | Tottenham Hotspur - Nottingham Forest | 1-2 | ✓ | 3 |
| 26/12/2024 | Nottingham Forest - Tottenham Hotspur | 1-0 | ✗ | 1 |
| 07/04/2024 | Tottenham Hotspur - Nottingham Forest | 3-1 | ✓ | 4 |
| 15/12/2023 | Nottingham Forest - Tottenham Hotspur | 0-2 | ✗ | 2 |
| 11/03/2023 | Tottenham Hotspur - Nottingham Forest | 3-1 | ✓ | 4 |
| 09/11/2022 | Nottingham Forest - Tottenham Hotspur | 2-0 | ✗ | 2 |
| 28/08/2022 | Nottingham Forest - Tottenham Hotspur | 0-2 | ✗ | 2 |
| 24/09/2014 | Tottenham Hotspur - Nottingham Forest | 3-1 | ✓ | 4 |