VGGWW
Newcastle United
Newcastle United - BournemouthUitslag, statistieken & xG
WGVVG
Bournemouth
Statistieken en doelpuntenmakers
Newcastle United
37'
Harvey Barnes
88'
Jacob Ramsey
2 - 2
Rust (1 - 2)
Bournemouth
9'
Marcus Tavernier
35'
Malick Thiaw
0.97
xG
1.70
57%
Balbezit
43%
8
Schoten
17
2
Schoten op doel
5
6
Schoten naast
12
4
Hoekschoppen
3
17
Overtredingen
13
1
Buitenspel
1
2
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
Head to Head
18 wedstrijden2.89
Avg Goals
72%
BTTS
78%
Over 1.5
56%
Over 2.5
39%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Newcastle United | Statistiek | Bournemouth |
|---|---|---|
| 1.7 | ⚽ Doelpunten | 2.7 |
| 1.6 | 🥅 Tegengoals | 1.4 |
| 1.4 | ⚡ xG | 1.37 |
| 11.4 | 🔫 Schoten | 11.9 |
| 4 | 🎯 Schoten op doel | 4.1 |
| 6.7 | 🚩 Corners | 4.4 |
| 80% | 🤝 BTTS | 90% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 10.9 | 🟨 Overtredingen | 13.3 |
Newcastle United
10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGGWW | 1.60 |
| Thuis | VVGGW | 1.00 |
| Uit | GVWW | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 33% | 50% |
| Gem. goals | 3.3 | 3.5 | 3 |
| Voor | 1.7 | 1.83 | 1.5 |
| Tegen | 1.6 | 1.67 | 1.5 |
| BTTS | 80% | 83% | 75% |
| De '0' | 20% | 17% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.4 | 1.45 | 1.35 |
| xG tegen | 1.5 | 1.76 | 1.19 |
Bournemouth
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVG | 1.00 |
| Thuis | GWWG | 2.00 |
| Uit | GWGVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 50% | 33% |
| Gem. goals | 4.1 | 5.25 | 3.33 |
| Voor | 2.7 | 4 | 1.83 |
| Tegen | 1.4 | 1.25 | 1.5 |
| BTTS | 90% | 100% | 83% |
| De '0' | 10% | 0% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.37 | 1.42 | 1.34 |
| xG tegen | 1.56 | 1.56 | 1.56 |
Voorspellingen voor Newcastle United – Bournemouth
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United wint FT Resultaat | 43% | 2.32 | 2.05 | -11.76 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.40 | 3.60 | +6.02 | Ja |
| Bournemouth wint FT Resultaat | 28% | 3.64 | 3.10 | -14.73 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 72% | 1.38 | 1.22 | -11.56 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 57% | 1.76 | 1.71 | -2.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.04 | -6.33 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 71% | 1.40 | 1.20 | -14.28 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.26 | 1.57 | -30.54 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 23% | 4.33 | 2.40 | -44.54 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 10% | 9.82 | 4.50 | -54.19 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.07 | 10.00 | -0.70 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 29% | 3.50 | 4.50 | +28.56 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.79 | 2.35 | +31.04 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 77% | 1.30 | 1.55 | +19.18 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.19 | +6.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 1.99 | 1.50 | -24.54 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.01 | 2.50 | +24.24 | Ja |
| BTTS & Winst Newcastle United Combinatie | 18% | 5.44 | 3.55 | -34.79 | Nee |
| BTTS & Winst Bournemouth Combinatie | 12% | 8.05 | 5.50 | -31.69 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 46% | 2.17 | 1.10 | -49.29 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 32% | 3.09 | 1.21 | -60.80 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 21% | 4.72 | 1.55 | -67.14 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 13% | 7.75 | 1.77 | -77.17 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 7% | 13.51 | 2.05 | -84.83 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 54% | 1.86 | 4.47 | +140.93 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 68% | 1.48 | 3.32 | +124.43 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 79% | 1.27 | 2.64 | +108.03 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 87% | 1.15 | 1.95 | +69.85 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 93% | 1.08 | 1.70 | +57.42 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United Clean Sheet Clean Sheet | 35% | 2.89 | 3.55 | +22.86 | Ja |
| Bournemouth Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | 4.75 | +18.84 | Ja |
| Newcastle United scoort eerst Eerste Goal | 52% | 1.93 | 1.73 | -10.56 | Nee |
| Bournemouth scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.53 | 2.17 | -14.07 | Nee |
| Newcastle United wint nil Win to Nil | 25% | 4.05 | 4.20 | +3.64 | Ja |
| Bournemouth wint nil Win to Nil | 15% | 6.63 | 6.50 | -1.93 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Newcastle
Advies: Double chance : Newcastle or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
1.00
0.60
H2H LAATSTE 5
1.80
1.33
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.40
XG (THUIS/UIT)
1.37
1.50
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.56
4.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
83%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Newcastle United | Bournemouth | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 2.5 | 70% | 60% | 65% |
| Over 3.5 | 40% | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 30% | 25% |
| BTTS | 80% | 90% | 85% |
| BTTS & Win | 18.4% | 12.4% | 15.4% |
| BTTS & Draw | 30% | 40% | 35% |
| BTTS & Over 2.5 | 36.3% | 36.3% | 36.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 0% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
V
G
G
W
Vorm – Uit
1
G
W
G
V
V
Newcastle United
Newcastle United
3 - 2
West Brom
Newcastle United
2 - 2
Liverpool
Newcastle United
1 - 1
Strasbourg
Newcastle United
1 - 2
Bayer Leverkusen
Newcastle United
1 - 3
Everton
Bournemouth
Manchester City
2 - 1
Bournemouth
FSV Mainz 05
2 - 1
Bournemouth
Real Betis
2 - 2
Bournemouth
FC Augsburg
2 - 5
Bournemouth
Nottingham Forest
1 - 1
Bournemouth
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Anthony Elanga
xG 1.86
Goals 2
+0.14
Yoane Wissa
xG 1.18
Goals 3
+1.82
Nick Woltemade
xG 0.23
Goals 0
-0.23
xG vs Goals
Marcus Tavernier
xG 2.04
Goals 4
+1.96
Alex Scott
xG 1.50
Goals 1
-0.50
Evanilson
xG 0.36
Goals 2
+1.64
Gaat Newcastle United scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Newcastle United scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Bournemouth scoren?
17%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bournemouth scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Newcastle United | Bournemouth |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 70% | 60% |
| Over 3.5 | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Newcastle United | Bournemouth |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 50% | 50% |
| Over 2.5 | 20% | 17% |
| Over 3.5 | 10% | 5% |
| Over 4.5 | 2% | 1% |
| Clean Sheets | 20% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Lukáš Horníček
0.4
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Đorđe Petrović
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Newcastle United | Bournemouth | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 80% | 80% | 80% |
| Over 8 | 40% | 60% | 50% |
| Over 9 | 40% | 40% | 40% |
| Over 10 | 40% | 40% | 40% |
| Over 11 | 20% | 20% | 20% |
| Over 12 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 6.67 + 4.38 = 11.1
Hoekschoppen analyse
Newcastle United
| Overall | 6.67 |
| Thuis | 4.2 |
| Uit | 9.75 |
Verwacht totaal
11.1
hoekschoppen
Bournemouth
| Overall | 4.38 |
| Thuis | 6.33 |
| Uit | 3.2 |
Blessures & schorsingen Newcastle United
D. BurnEnkelblessure
JoelintonBlessure
W. OsulaBlessure
V. LivramentoTwijfelachtig: Hamstringblessure
Blessures & schorsingen Bournemouth
A. AdliBlessure
J. AraujoBovenbeenblessure
E. J. KroupiVoetblessure
V. MilosavljevicBlessure
Topscorer – Newcastle United
Harvey Barnes
4
Doelpunten
0
Assists
0.6
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Bournemouth
Marcus Tavernier
4
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Newcastle United | Bournemouth | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.44 | 11.88 | 11.66 |
| Schotconversie | 14% | 13% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.00 | 4.13 | 4.06 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.44 | 7.75 | 7.60 |
| Schoten per goal | 7.36 | 7.92 | 7.64 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 50% | 59% |
| Meer dan 11,5 schoten | 56% | 50% | 53% |
| Meer dan 12,5 schoten | 44% | 50% | 47% |
| Meer dan 13,5 schoten | 33% | 50% | 42% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 50% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 11% | 25% | 18% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 75% | 71% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 38% | 36% |
| Schoten op doel 5,5+ | 11% | 13% | 12% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 0% | 6% |
Schoten per speler
Newcastle United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Yoane Wissa | 1.4 | 0.4 | 5 |
| Joe Willock | 1 | 0.2 | 6 |
| Harvey Barnes | 0.6 | 0.4 | 7 |
| Anthony Elanga | 0.6 | 0.4 | 7 |
| Bazoumana Touré | 0.5 | 0.5 | 4 |
| Lewis Hall | 0.4 | 0.1 | 7 |
| Lewis Miley | 0.3 | — | 4 |
| Nick Woltemade | 0.3 | — | 4 |
Bournemouth
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Eli Junior Kroupi | 1.7 | 0.7 | 3 |
| Marcus Tavernier | 1 | 0.5 | 8 |
| Daniel Jebbison | 1 | 1 | 1 |
| Rayan | 0.8 | 0.4 | 9 |
| Ben Gannon-Doak | 0.7 | 0.3 | 3 |
| David Brooks | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Justin Kluivert | 0.5 | 0.4 | 8 |
| Evanilson | 0.4 | — | 10 |
Schoten
Totaal schoten
11.4
11.9
Newcastle United
Bournemouth
Schoten op doel
4
4.1
Newcastle United
Bournemouth
Onderlinge resultaten Newcastle United - Bournemouth
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 18/04/2026 | Newcastle United - Bournemouth | 1-2 | ✓ | 3 |
| 10/01/2026 | Newcastle United - Bournemouth | 3-3 | ✓ | 6 |
| 21/09/2025 | Bournemouth - Newcastle United | 0-0 | ✗ | 0 |
| 18/01/2025 | Newcastle United - Bournemouth | 1-4 | ✓ | 5 |
| 25/08/2024 | Bournemouth - Newcastle United | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/02/2024 | Newcastle United - Bournemouth | 2-2 | ✓ | 4 |
| 11/11/2023 | Bournemouth - Newcastle United | 2-0 | ✗ | 2 |
| 11/02/2023 | Bournemouth - Newcastle United | 1-1 | ✓ | 2 |
| 20/12/2022 | Newcastle United - Bournemouth | 1-0 | ✗ | 1 |
| 17/09/2022 | Newcastle United - Bournemouth | 1-1 | ✓ | 2 |