VWWWV
Ipswich Town
Ipswich Town - LiverpoolUitslag, statistieken & xG
VGWGG
Liverpool
Statistieken en doelpuntenmakers
Ipswich Town
0 - 2
Rust (0 - 2)
Liverpool
6'
Alexander Isak
9'
Alexander Isak
1.50
xG
1.47
45%
Balbezit
55%
14
Schoten
10
5
Schoten op doel
7
9
Schoten naast
3
4
Hoekschoppen
3
2
Overtredingen
10
2
Buitenspel
2
1
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
Head to Head
2 wedstrijden3.5
Avg Goals
50%
BTTS
100%
Over 1.5
50%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Ipswich Town | Statistiek | Liverpool |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 1.8 |
| 1.4 | 🥅 Tegengoals | 1.8 |
| 1.54 | ⚡ xG | 1.8 |
| 13 | 🔫 Schoten | 14.8 |
| 5.4 | 🎯 Schoten op doel | 5 |
| 5 | 🚩 Corners | 5.4 |
| 70% | 🤝 BTTS | 70% |
| 90% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 58% |
| 10.9 | 🟨 Overtredingen | 11.8 |
Ipswich Town
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWV | 1.80 |
| Thuis | WVWWW | 2.40 |
| Uit | WGGV | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 67% | 25% |
| Gem. goals | 3.4 | 3.33 | 3.5 |
| Voor | 2 | 2.33 | 1.5 |
| Tegen | 1.4 | 1 | 2 |
| BTTS | 70% | 67% | 75% |
| De '0' | 30% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 25% |
| xG | 1.54 | 1.53 | 1.55 |
| xG tegen | 1.65 | 1.51 | 1.85 |
Liverpool
10 wedstrijden (laatste 10) · 13 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGWGG | 1.20 |
| Thuis | VVGWG | 1.00 |
| Uit | VG | 0.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 38% | 0% |
| Gem. goals | 3.6 | 3.25 | 5 |
| Voor | 1.8 | 1.75 | 2 |
| Tegen | 1.8 | 1.5 | 3 |
| BTTS | 70% | 63% | 100% |
| De '0' | 30% | 38% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 13% | 0% |
| xG | 1.8 | 1.67 | 2.19 |
| xG tegen | 1.45 | 1.41 | 1.56 |
Voorspellingen voor Ipswich Town – Liverpool
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Ipswich Town wint FT Resultaat | 59% | 1.71 | 4.80 | +180.80 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 12% | 8.70 | 4.80 | -44.80 | Nee |
| Liverpool wint FT Resultaat | 30% | 3.33 | 1.41 | -57.70 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.43 | 1.16 | -18.80 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 42% | 2.41 | 1.15 | -52.28 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.02 | +2.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.11 | +11.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.41 | +41.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.02 | +1.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 3.35 | -16.25 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 22.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 6.40 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 0% | – | 2.95 | – | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.75 | -12.50 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.32 | -1.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 100% | 1.00 | 1.53 | +53.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 0% | – | 2.50 | – | Nee |
| BTTS & Winst Ipswich Town Combinatie | 30% | 3.33 | 8.00 | +140.00 | Ja |
| BTTS & Winst Liverpool Combinatie | 10% | 10.00 | 2.55 | -74.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 91% | 1.10 | 1.19 | +8.29 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 85% | 1.18 | 1.36 | +14.92 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 76% | 1.32 | 1.93 | +46.29 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 65% | 1.53 | 2.14 | +39.74 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 54% | 1.86 | 2.55 | +37.19 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 9% | 11.11 | 3.78 | -65.98 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 16% | 6.45 | 2.65 | -58.93 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 24% | 4.13 | 2.06 | -50.15 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 35% | 2.88 | 1.60 | -44.48 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 46% | 2.16 | 1.42 | -34.40 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Ipswich Town Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Liverpool Clean Sheet Clean Sheet | 0% | – | 2.80 | – | Nee |
| Ipswich Town wint nil Win to Nil | 19% | 5.18 | 13.00 | +150.90 | Ja |
| Liverpool wint nil Win to Nil | 0% | – | 3.30 | – | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Liverpool
Advies: Combo Double chance : draw or Liverpool and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.40
VORM LAATSTE 5
0.60
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
2.17
THUIS-/UIT PPG
0.50
1.54
XG (THUIS/UIT)
1.80
1.65
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.45
5.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
30%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Ipswich Town | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 90% | 60% | 75% |
| Over 3.5 | 40% | 60% | 50% |
| Over 4.5 | 10% | 40% | 25% |
| BTTS | 70% | 70% | 70% |
| BTTS & Win | 30% | 10% | 20% |
| BTTS & Draw | 20% | 30% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 70% | 60% | 65% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 0% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.4
W
V
W
W
W
Vorm – Uit
0.5
V
G
Ipswich Town
Ipswich Town
3 - 1
Leicester
Ipswich Town
2 - 1
Sunderland
Ipswich Town
3 - 0
Rayo Vallecano
Ipswich Town
1 - 0
Le Havre
Ipswich Town
1 - 2
Osasuna
Liverpool
Newcastle
2 - 2
Liverpool
Aston Villa
4 - 2
Liverpool
Manchester United
3 - 2
Liverpool
Everton
1 - 2
Liverpool
PSG
2 - 0
Liverpool
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jack Clarke
xG 5.25
Goals 2
-3.25
Chuba Akpom
xG 1.57
Goals 3
+1.43
Leif Davis
xG 1.42
Goals 3
+1.58
xG vs Goals
Cody Gakpo
xG 1.95
Goals 1
-0.95
Dominik Szoboszlai
xG 1.92
Goals 2
+0.08
Alexander Isak
xG 1.18
Goals 2
+0.82
Gaat Ipswich Town scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Ipswich Town scoort.
30%
clean sheet uit
Gaat Liverpool scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Liverpool scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Ipswich Town | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 90% | 60% |
| Over 3.5 | 40% | 60% |
| Over 4.5 | 10% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Ipswich Town | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 70% |
| Over 1.5 | 40% | 60% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 10% | 20% |
| Over 4.5 | 1% | 4% |
| Clean Sheets | 30% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Kjell Scherpen
1.5
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Giorgi Mamardashvili
0.8
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Ipswich Town | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 100% | 92% |
| Over 7 | 83% | 100% | 92% |
| Over 8 | 33% | 50% | 42% |
| Over 9 | 17% | 50% | 34% |
| Over 10 | 0% | 50% | 25% |
| Over 11 | 0% | 50% | 25% |
| Over 12 | 0% | 50% | 25% |
Verwacht totaal: 5 + 5.4 = 10.4
Hoekschoppen analyse
Ipswich Town
| Overall | 5 |
| Thuis | 4.5 |
| Uit | 5.75 |
Verwacht totaal
10.4
hoekschoppen
Liverpool
| Overall | 5.4 |
| Thuis | 4.88 |
| Uit | 7.5 |
Blessures & schorsingen Ipswich Town
A. MatusiwaBlessure
J. PhilogeneBlessure
J. TaylorKnieblessure
Blessures & schorsingen Liverpool
C. BradleyKnieblessure
F. ChiesaRugblessure
H. EkitikeAchillespeesblessure
J. GomezBlessure
G. LeoniKnieblessure
Topscorer – Ipswich Town
Leif Davis
3
Doelpunten
0
Assists
0.3
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Liverpool
Dominik Szoboszlai
2
Doelpunten
4
Assists
1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Ipswich Town | Liverpool | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.00 | 14.78 | 13.89 |
| Schotconversie | 15% | 14% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.40 | 5.00 | 5.20 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.60 | 9.78 | 8.69 |
| Schoten per goal | 6.50 | 7.39 | 6.95 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 67% | 69% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 67% | 69% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 67% | 64% |
| Meer dan 13,5 schoten | 40% | 56% | 48% |
| Meer dan 14,5 schoten | 30% | 44% | 37% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 33% | 27% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 78% | 74% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 56% | 63% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 44% | 37% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 22% | 26% |
Schoten per speler
Ipswich Town
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Jaden Philogene-Bidace | 3 | 3 | 1 |
| Julio Enciso | 2.5 | 0.5 | 2 |
| George Hirst | 2 | 2 | 1 |
| Chuba Akpom | 1 | 0.8 | 4 |
| Dan Neil | 1 | — | 1 |
| Kasey McAteer | 0.7 | 0.5 | 6 |
| Jack Clarke | 0.7 | 0.3 | 6 |
| Emersonn | 0.4 | 0.3 | 7 |
Liverpool
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Alexander Isak | 1.7 | 1 | 3 |
| Mohamed Salah | 1.5 | 1 | 2 |
| Cody Gakpo | 1.3 | 0.3 | 4 |
| Dominik Szoboszlai | 1 | 0.5 | 6 |
| Virgil van Dijk | 1 | 0.8 | 4 |
| Víctor Muñoz | 1 | 0.3 | 3 |
| Ibrahima Konaté | 1 | 0.5 | 2 |
| Florian Wirtz | 0.8 | 0.6 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
13
14.8
Ipswich Town
Liverpool
Schoten op doel
5.4
5
Ipswich Town
Liverpool
Onderlinge resultaten Ipswich Town - Liverpool
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 25/01/2025 | Liverpool - Ipswich Town | 4-1 | ✓ | 5 |
| 17/08/2024 | Ipswich Town - Liverpool | 0-2 | ✗ | 2 |