VWGVG
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam - PEC ZwolleUitslag, statistieken & xG
VVWVG
PEC Zwolle
Statistieken en doelpuntenmakers
Sparta Rotterdam
24'
Milan Zonneveld
69'
Isaac Achmed Koroma Junior Babadi
2 - 2
Rust (1 - 1)
PEC Zwolle
21'
Ibrahim Cissoko
80'
Koen Kostons
2.17
xG
1.74
56%
Balbezit
44%
21
Schoten
15
8
Schoten op doel
6
13
Schoten naast
9
15
Hoekschoppen
4
9
Overtredingen
11
0
Buitenspel
1
0
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
19 wedstrijden2.68
Avg Goals
53%
BTTS
89%
Over 1.5
42%
Over 2.5
26%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Sparta Rotterdam | Statistiek | PEC Zwolle |
|---|---|---|
| 1.4 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 2.4 | 🥅 Tegengoals | 2.4 |
| 1.48 | ⚡ xG | 1.1 |
| 14.1 | 🔫 Schoten | 9.2 |
| 3.9 | 🎯 Schoten op doel | 3.5 |
| 5.4 | 🚩 Corners | 3.4 |
| 70% | 🤝 BTTS | 50% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 42% |
| 9.9 | 🟨 Overtredingen | 11.2 |
Sparta Rotterdam
10 wedstrijden (laatste 10) · 6 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGVG | 1.00 |
| Thuis | GVVGG | 0.60 |
| Uit | VVWV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 10% | 0% | 25% |
| Gem. goals | 3.8 | 3.67 | 4 |
| Voor | 1.4 | 1.5 | 1.25 |
| Tegen | 2.4 | 2.17 | 2.75 |
| BTTS | 70% | 67% | 75% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 33% | 25% |
| xG | 1.48 | 1.61 | 1.27 |
| xG tegen | 1.78 | 1.78 | 1.78 |
PEC Zwolle
10 wedstrijden (laatste 10) · 7 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWVG | 0.80 |
| Thuis | WVVV | 0.75 |
| Uit | VVVWG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 25% | 17% |
| Gem. goals | 3.4 | 2.25 | 4.16 |
| Voor | 1 | 0.5 | 1.33 |
| Tegen | 2.4 | 1.75 | 2.83 |
| BTTS | 50% | 25% | 67% |
| De '0' | 20% | 25% | 17% |
| Niet gescoord | 30% | 50% | 17% |
| xG | 1.1 | 0.93 | 1.21 |
| xG tegen | 1.97 | 1.81 | 2.07 |
Voorspellingen voor Sparta Rotterdam – PEC Zwolle
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sparta Rotterdam wint FT Resultaat | 37% | 2.67 | 1.91 | -28.51 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.77 | 3.75 | -0.58 | Nee |
| PEC Zwolle wint FT Resultaat | 36% | 2.77 | 3.60 | +29.81 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.56 | 1.27 | -18.80 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.60 | 1.90 | +18.88 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.02 | -4.20 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.13 | -8.16 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.73 | 1.44 | -16.80 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 35% | 2.83 | 2.22 | -21.46 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.39 | 4.10 | -23.95 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.45 | 18.00 | +9.44 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.34 | 5.75 | +7.70 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 42% | 2.37 | 2.70 | +13.99 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 65% | 1.55 | 1.56 | +0.81 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.30 | +5.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 62% | 1.62 | 1.46 | -10.15 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 38% | 2.60 | 2.70 | +3.83 | Ja |
| BTTS & Winst Sparta Rotterdam Combinatie | 21% | 4.79 | 3.28 | -31.48 | Nee |
| BTTS & Winst PEC Zwolle Combinatie | 20% | 4.95 | 5.90 | +19.24 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 76% | 1.31 | 1.22 | -7.16 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 64% | 1.55 | 1.29 | -16.92 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 52% | 1.93 | 1.50 | -22.45 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 39% | 2.55 | 2.07 | -18.86 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 28% | 3.56 | 2.43 | -31.72 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 24% | 4.18 | 5.00 | +19.50 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 36% | 2.81 | 2.78 | -1.03 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 48% | 2.07 | 2.04 | -1.47 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 61% | 1.64 | 1.77 | +7.62 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 72% | 1.39 | 1.44 | +3.54 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sparta Rotterdam Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.42 | 3.80 | -14.07 | Nee |
| PEC Zwolle Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.56 | 5.50 | +20.56 | Ja |
| Sparta Rotterdam scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.08 | 1.66 | -20.32 | Nee |
| PEC Zwolle scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.13 | 2.25 | +5.75 | Ja |
| Sparta Rotterdam wint nil Win to Nil | 17% | 6.05 | 4.00 | -33.85 | Nee |
| PEC Zwolle wint nil Win to Nil | 16% | 6.31 | 7.50 | +18.84 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: PEC Zwolle
Advies: Double chance : draw or PEC Zwolle
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
0.60
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
0.50
THUIS-/UIT PPG
0.67
1.48
XG (THUIS/UIT)
1.10
1.78
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.97
3.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.5
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
83%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Sparta Rotterdam | PEC Zwolle | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 60% | 70% |
| Over 3.5 | 70% | 50% | 60% |
| Over 4.5 | 30% | 20% | 25% |
| BTTS | 70% | 50% | 60% |
| BTTS & Win | 20.9% | 20.2% | 20.5% |
| BTTS & Draw | 30% | 10% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 49.2% | 49.2% | 49.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.6
G
V
V
G
G
Vorm – Uit
0.8
V
V
V
W
G
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
3 - 3
FC Utrecht
Sparta Rotterdam
0 - 1
Feyenoord
Sparta Rotterdam
0 - 0
MSV Duisburg
Sparta Rotterdam
1 - 1
Asteras Tripolis
Sparta Rotterdam
1 - 0
Telstar
PEC Zwolle
Heerenveen
0 - 2
PEC Zwolle
FC Twente
3 - 1
PEC Zwolle
Hannover 96
3 - 0
PEC Zwolle
Fortuna Sittard
3 - 2
PEC Zwolle
PSV
6 - 1
PEC Zwolle
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Milan Zonneveld
xG 1.87
Goals 2
+0.13
Marvin Young
xG 1.47
Goals 2
+0.53
Robin van Cruijsen
xG 0.92
Goals 1
+0.08
xG vs Goals
Koen Kostons
xG 2.98
Goals 2
-0.98
Elias Sørensen
xG 0.90
Goals 1
+0.10
Nick Viergever
xG 0.76
Goals 1
+0.24
Gaat Sparta Rotterdam scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Sparta Rotterdam scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat PEC Zwolle scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PEC Zwolle scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Sparta Rotterdam | PEC Zwolle |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 60% |
| Over 3.5 | 70% | 50% |
| Over 4.5 | 30% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Sparta Rotterdam | PEC Zwolle |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 40% | 50% |
| Over 3.5 | 20% | 10% |
| Over 4.5 | 10% | 10% |
| Clean Sheets | 0% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Filip Bednarek
0.88
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Jasper Schendelaar
1.6
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Sparta Rotterdam | PEC Zwolle | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 67% | 83% | 75% |
| Over 8 | 67% | 50% | 59% |
| Over 9 | 67% | 33% | 50% |
| Over 10 | 67% | 33% | 50% |
| Over 11 | 67% | 17% | 42% |
| Over 12 | 50% | 17% | 34% |
| Over 13 | 50% | 17% | 34% |
| Over 14 | 33% | 17% | 25% |
Verwacht totaal: 5.4 + 3.4 = 8.8
Hoekschoppen analyse
Sparta Rotterdam
| Overall | 5.4 |
| Thuis | 6.33 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
8.8
hoekschoppen
PEC Zwolle
| Overall | 3.4 |
| Thuis | 3.25 |
| Uit | 3.5 |
Blessures & schorsingen Sparta Rotterdam
R. van CruijsenTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen PEC Zwolle
J. BurgerLichte blessure (tikje gehad)
Y. NamliKnieblessure
Topscorer – Sparta Rotterdam
Nökkvi Þórisson
3
Doelpunten
1
Assists
1.4
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – PEC Zwolle
Koen Kostons
2
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Sparta Rotterdam | PEC Zwolle | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.10 | 9.20 | 11.65 |
| Schotconversie | 10% | 11% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.90 | 3.50 | 3.70 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.20 | 5.70 | 7.95 |
| Schoten per goal | 10.07 | 9.20 | 9.64 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 20% | 35% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 20% | 35% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 20% | 35% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 20% | 35% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 20% | 30% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 10% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 40% | 45% |
| Schoten op doel 4,5+ | 40% | 30% | 35% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 20% | 20% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 10% | 15% |
Schoten per speler
Sparta Rotterdam
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Nökkvi Þórisson | 1.4 | 0.8 | 5 |
| Milan Zonneveld | 1 | 0.5 | 6 |
| Robin van Cruijsen | 1 | 0.3 | 4 |
| Ayoni Santos | 0.8 | 0.3 | 6 |
| Marvin Young | 0.6 | 0.3 | 7 |
| Casper Terho | 0.5 | 0.3 | 6 |
| Nick Verschuren | 0.4 | 0.1 | 7 |
| Julian Baas | 0.3 | — | 4 |
PEC Zwolle
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Koen Kostons | 1.3 | 0.6 | 8 |
| Zico Buurmeester | 1 | 0.5 | 2 |
| Rodney Kroeze | 1 | — | 1 |
| Ibrahim Cissoko | 0.8 | 0.5 | 4 |
| Thijs Oosting | 0.7 | 0.3 | 7 |
| Elias Sørensen | 0.5 | 0.2 | 6 |
| Tobias Sommer | 0.5 | 0.3 | 6 |
| Jamiro Monteiro | 0.5 | — | 2 |
Schoten
Totaal schoten
14.1
9.2
Sparta Rotterdam
PEC Zwolle
Schoten op doel
3.9
3.5
Sparta Rotterdam
PEC Zwolle
Onderlinge resultaten Sparta Rotterdam - PEC Zwolle
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/03/2026 | Sparta Rotterdam - PEC Zwolle | 1-1 | ✓ | 2 |
| 08/11/2025 | PEC Zwolle - Sparta Rotterdam | 1-0 | ✗ | 1 |
| 15/03/2025 | Sparta Rotterdam - PEC Zwolle | 1-1 | ✓ | 2 |
| 30/11/2024 | PEC Zwolle - Sparta Rotterdam | 1-0 | ✗ | 1 |
| 04/02/2024 | Sparta Rotterdam - PEC Zwolle | 0-2 | ✗ | 2 |
| 12/08/2023 | PEC Zwolle - Sparta Rotterdam | 1-2 | ✓ | 3 |
| 11/05/2022 | Sparta Rotterdam - PEC Zwolle | 2-0 | ✗ | 2 |
| 22/09/2021 | PEC Zwolle - Sparta Rotterdam | 1-1 | ✓ | 2 |
| 03/04/2021 | Sparta Rotterdam - PEC Zwolle | 3-2 | ✓ | 5 |
| 26/09/2020 | PEC Zwolle - Sparta Rotterdam | 4-0 | ✗ | 4 |