VVVWG
Torreense
Torreense - FC Avan AcademyStatistieken, H2H & xG
WVWWW
FC Avan Academy
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Torreense | Statistiek | FC Avan Academy |
|---|---|---|
| 0.9 | ⚽ Doelpunten | 1.9 |
| 1.3 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 1.18 | ⚡ xG | 1.62 |
| 10.1 | 🔫 Schoten | 13.4 |
| 3.2 | 🎯 Schoten op doel | 5.4 |
| 4.2 | 🚩 Corners | 5 |
| 40% | 🤝 BTTS | 60% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 11.8 | 🟨 Overtredingen | 14.6 |
Torreense
10 wedstrijden (laatste 10) · 12 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVWG | 0.80 |
| Thuis | VGVW | 1.00 |
| Uit | WWVVG | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 25% | 33% |
| Gem. goals | 2.2 | 1.75 | 2.5 |
| Voor | 0.9 | 0.5 | 1.17 |
| Tegen | 1.3 | 1.25 | 1.33 |
| BTTS | 40% | 25% | 50% |
| De '0' | 40% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 40% | 50% | 33% |
| xG | 1.18 | 1.17 | 1.18 |
| xG tegen | 1.6 | 1.51 | 1.67 |
FC Avan Academy
10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWW | 2.40 |
| Thuis | VGVWW | 1.40 |
| Uit | WVWW | 2.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 50% | 75% |
| Gem. goals | 3.4 | 3.34 | 3.5 |
| Voor | 1.9 | 1.67 | 2.25 |
| Tegen | 1.5 | 1.67 | 1.25 |
| BTTS | 60% | 50% | 75% |
| De '0' | 30% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 10% | 17% | 0% |
| xG | 1.62 | 1.43 | 1.9 |
| xG tegen | 1.27 | 1.39 | 1.09 |
Voorspellingen voor Torreense – FC Avan Academy
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Torreense wint FT Resultaat | 28% | 3.64 | 1.73 | -52.43 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 5% | 20.00 | 3.90 | -80.50 | Nee |
| FC Avan Academy wint FT Resultaat | 68% | 1.48 | 4.60 | +210.50 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 33% | 3.08 | 1.18 | -61.65 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 73% | 1.38 | 2.15 | +55.87 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.00 | -12.50 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.30 | +17.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.96 | +56.80 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 47% | 2.13 | 3.48 | +63.56 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 27% | 3.70 | 7.01 | +89.27 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 13% | 8.00 | 11.60 | +45.00 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 3.37 | -66.30 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 20% | 5.00 | 1.81 | -63.80 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 53% | 1.89 | 1.29 | -31.63 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 73% | 1.37 | 1.07 | -21.89 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 80% | 1.25 | 1.91 | +52.80 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 20% | 5.00 | 1.83 | -63.40 | Nee |
| BTTS & Winst Torreense Combinatie | 10% | 10.00 | – | – | Nee |
| BTTS & Winst FC Avan Academy Combinatie | 30% | 3.33 | – | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 84% | 1.19 | 1.33 | +12.12 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 75% | 1.33 | 1.63 | +22.25 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 64% | 1.57 | 2.32 | +47.78 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 52% | 1.94 | 2.88 | +48.61 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 40% | 2.52 | 4.00 | +58.80 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 16% | 6.37 | 3.00 | -52.90 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 25% | 4.00 | 2.20 | -45.00 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 36% | 2.75 | 1.81 | -34.30 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 48% | 2.07 | 1.36 | -34.18 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 60% | 1.66 | 1.20 | -27.64 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Torreense Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| FC Avan Academy Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Torreense wint nil Win to Nil | 14% | 7.25 | 2.75 | -62.05 | Nee |
| FC Avan Academy wint nil Win to Nil | 17% | 5.92 | 7.00 | +18.30 | Ja |
AI voorspelling
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
1.00
THUIS-/UIT PPG
2.25
1.18
XG (THUIS/UIT)
1.62
1.60
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.27
3.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.4
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Torreense | FC Avan Academy | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 60% | 90% | 75% |
| Over 2.5 | 50% | 80% | 65% |
| Over 3.5 | 20% | 50% | 35% |
| Over 4.5 | 10% | 20% | 15% |
| BTTS | 40% | 60% | 50% |
| BTTS & Win | 10% | 30% | 20% |
| BTTS & Draw | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 50% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 30% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
G
V
W
Vorm – Uit
2.25
W
V
W
W
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Manuel Pozo Guerrero
xG 1.62
Goals 2
+0.38
Volnei Feltes
xG 0.73
Goals 1
+0.27
Alejandro Alfaro Cascales
xG 0.70
Goals 1
+0.30
xG vs Goals
Sandro Cesar
xG 1.01
Goals 1
-0.01
Zidane Agustini Banjaqui
xG 0.95
Goals 1
+0.05
Bruno Wilson
xG 0.78
Goals 1
+0.22
Gaat Torreense scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Torreense scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat FC Avan Academy scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Avan Academy scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Torreense | FC Avan Academy |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 100% |
| Over 1.5 | 60% | 90% |
| Over 2.5 | 50% | 80% |
| Over 3.5 | 20% | 50% |
| Over 4.5 | 10% | 20% |
| Niet gescoord | 20% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Torreense | FC Avan Academy |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 70% |
| Over 1.5 | 40% | 30% |
| Over 2.5 | 20% | 30% |
| Over 3.5 | 10% | 20% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 40% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Lucas Paes
2.5
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
João Bravim
2.4
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Torreense | FC Avan Academy | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 50% | 63% |
| Over 7 | 75% | 50% | 63% |
| Over 8 | 75% | 50% | 63% |
| Over 9 | 75% | 50% | 63% |
| Over 10 | 75% | 50% | 63% |
| Over 11 | 0% | 25% | 13% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 4.2 + 5 = 9.2
Hoekschoppen analyse
Torreense
| Overall | 4.2 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 3.33 |
Verwacht totaal
9.2
hoekschoppen
FC Avan Academy
| Overall | 5 |
| Thuis | 4.83 |
| Uit | 5.25 |
Blessures & schorsingen Torreense
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen FC Avan Academy
Geen meldingen.
Topscorer – Torreense
Manuel Pozo Guerrero
2
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – FC Avan Academy
Zidane Agustini Banjaqui
1
Doelpunten
0
Assists
1.5
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Torreense | FC Avan Academy | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.10 | 13.40 | 11.75 |
| Schotconversie | 9% | 14% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.20 | 5.40 | 4.30 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.90 | 8.00 | 7.45 |
| Schoten per goal | 11.22 | 7.05 | 9.14 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 60% | 55% |
| Meer dan 11,5 schoten | 20% | 60% | 40% |
| Meer dan 12,5 schoten | 20% | 50% | 35% |
| Meer dan 13,5 schoten | 20% | 30% | 25% |
| Meer dan 14,5 schoten | 20% | 30% | 25% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 20% | 20% |
| Schoten op doel 3,5+ | 40% | 70% | 55% |
| Schoten op doel 4,5+ | 20% | 50% | 35% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 30% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 30% | 15% |
Schoten per speler
Torreense
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Manuel Pozo Guerrero | 1.7 | 1 | 3 |
| Volnei Feltes | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Mohamed Ali Diadie | 0.3 | — | 3 |
| Amine Mehdi Oudrhiri… | 0.3 | — | 3 |
| Dany Jean | 0.3 | — | 3 |
| Alejandro Alfaro Cas… | 0.3 | 0.3 | 3 |
| João Miguel Vieira … | 0.3 | — | 3 |
FC Avan Academy
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Artur Serobyan | 2.2 | 0.6 | 5 |
| Zidane Agustini Banj… | 1.5 | 0.3 | 4 |
| Sandro Cesar | 1 | 2 | 2 |
| Sandro César Cordov… | 1 | — | 3 |
| Bruno Wilson | 0.6 | 0.2 | 5 |
| Edgar Grigoryan | 0.4 | 0.2 | 5 |
| Alexandros Malis | 0.3 | 0.3 | 4 |
| Hugo Oliveira | 0.2 | — | 5 |
Schoten
Totaal schoten
10.1
13.4
Torreense
FC Avan Academy
Schoten op doel
3.2
5.4
Torreense
FC Avan Academy