WVWWW
Lillestrøm
Lillestrøm - Viktoria PlzeňStatistieken, H2H & xG
WVVWW
Viktoria Plzeň
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Lillestrøm | Statistiek | Viktoria Plzeň |
|---|---|---|
| 1.7 | ⚽ Doelpunten | 2.2 |
| 1.8 | 🥅 Tegengoals | 1.7 |
| 1.69 | ⚡ xG | 1.79 |
| 14.9 | 🔫 Schoten | 16.5 |
| 5.1 | 🎯 Schoten op doel | 5.2 |
| 6.2 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 60% | 🤝 BTTS | 70% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 100% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 10.9 | 🟨 Overtredingen | 10 |
Lillestrøm
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWW | 2.40 |
| Thuis | VGVWW | 1.40 |
| Uit | VWGWW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 40% | 60% |
| Gem. goals | 3.5 | 4.2 | 2.8 |
| Voor | 1.7 | 1.6 | 1.8 |
| Tegen | 1.8 | 2.6 | 1 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 20% | 0% | 40% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.69 | 1.79 | 1.59 |
| xG tegen | 1.75 | 1.71 | 1.79 |
Viktoria Plzeň
10 wedstrijden (laatste 10) · 12 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVWW | 1.80 |
| Thuis | VVWVV | 0.60 |
| Uit | VVWWW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 20% | 60% |
| Gem. goals | 3.9 | 3.4 | 4.4 |
| Voor | 2.2 | 1.4 | 3 |
| Tegen | 1.7 | 2 | 1.4 |
| BTTS | 70% | 60% | 80% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.79 | 1.92 | 1.66 |
| xG tegen | 1.63 | 1.49 | 1.76 |
Voorspellingen voor Lillestrøm – Viktoria Plzeň
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lillestrøm wint FT Resultaat | 45% | 2.22 | 3.05 | +37.25 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 5% | 20.00 | 3.65 | -81.75 | Nee |
| Viktoria Plzeň wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 2.20 | +10.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 50% | 2.00 | 1.25 | -37.50 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 55% | 1.82 | 1.36 | -25.20 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.17 | +5.30 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.57 | +25.60 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 20% | 5.00 | 2.29 | -54.20 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 5.00 | 3.85 | -23.00 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 5.00 | -50.00 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 20% | 5.00 | 2.37 | -52.60 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.62 | +29.60 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.23 | -1.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.67 | 1.47 | -11.80 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.50 | 2.63 | +5.20 | Ja |
| BTTS & Winst Lillestrøm Combinatie | 30% | 3.33 | – | – | Nee |
| BTTS & Winst Viktoria Plzeň Combinatie | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 86% | 1.17 | 1.16 | -0.59 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 77% | 1.30 | 1.40 | +7.52 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 66% | 1.52 | 1.73 | +14.01 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 54% | 1.85 | 2.03 | +9.62 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 42% | 2.38 | 2.88 | +21.25 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 14% | 6.99 | 4.10 | -41.37 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 23% | 4.31 | 2.75 | -36.20 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 34% | 2.93 | 2.00 | -31.80 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 46% | 2.17 | 1.67 | -23.18 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 58% | 1.73 | 1.36 | -21.26 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Viktoria Plzeň Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| Lillestrøm wint nil Win to Nil | 0% | – | 5.50 | – | Nee |
| Viktoria Plzeň wint nil Win to Nil | 10% | 10.00 | 4.80 | -52.00 | Nee |
AI voorspelling
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
1.40
THUIS-/UIT PPG
1.80
1.69
XG (THUIS/UIT)
1.79
1.75
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.63
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.2
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Lillestrøm | Viktoria Plzeň | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 2.5 | 70% | 100% | 85% |
| Over 3.5 | 40% | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 30% | 30% |
| BTTS | 60% | 70% | 65% |
| BTTS & Win | 30% | 20% | 25% |
| BTTS & Draw | 20% | 0% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 50% | 70% | 60% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 30% | 25% |
Trends
- Lillestrøm pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die potjes en 4 goals in totaal.
- Er lijken goals in de lucht te hangen, want de laatste 4 wedstrijden van Lillestrøm eindigden telkens met 2 goals of meer.
- Voorin loopt het stroef bij Lillestrøm: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Lillestrøm bleef dit seizoen in 2 wedstrijden droog staan (40%) en maakte in de laatste 5 duels in totaal 4 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Lillestrøm vielen in 3 duels goals aan beide kanten, en dit seizoen gebeurde dat in 3 wedstrijden (60%) met Lillestrøm.
Trends
- Viktoria Plzeň pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 7 goals in totaal.
- Reken op goals: in de laatste 5 wedstrijden van Viktoria Plzeň vielen telkens 3+ goals en over die reeks staat de teller op 18 goals (thuis en uit).
- Viktoria Plzeň laat voorin wat steken vallen, want in 2 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren.
- Viktoria Plzeň bleef dit seizoen in 2 wedstrijden droog staan (40%), maar maakte in de laatste 5 duels wel 7 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Viktoria Plzeň scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 3 duels (60%) met Viktoria Plzeň.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
V
G
V
W
W
Vorm – Uit
1.8
V
V
W
W
W
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Thomas Lehne Olsen
xG 2.49
Goals 3
+0.51
Sander Moen Foss
xG 0.74
Goals 1
+0.26
Fredrik Aasmundrud Gulbrandsen
xG 0.41
Goals 0
-0.41
xG vs Goals
Christopher Kabongo
xG 2.03
Goals 2
-0.03
Denis Višinský
xG 1.56
Goals 2
+0.44
Prince Kwabena Adu
xG 1.36
Goals 1
-0.36
Gaat Lillestrøm scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lillestrøm scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Viktoria Plzeň scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Viktoria Plzeň scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Lillestrøm | Viktoria Plzeň |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 100% |
| Over 2.5 | 70% | 100% |
| Over 3.5 | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Lillestrøm | Viktoria Plzeň |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 80% |
| Over 1.5 | 50% | 70% |
| Over 2.5 | 20% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 9% |
| Over 4.5 | 4% | 3% |
| Clean Sheets | 20% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Pontus Dahlberg
2
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Florian Wiegele
2
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Lillestrøm | Viktoria Plzeň | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 80% | 100% | 90% |
| Over 8 | 80% | 100% | 90% |
| Over 9 | 80% | 100% | 90% |
| Over 10 | 80% | 80% | 80% |
| Over 11 | 60% | 60% | 60% |
| Over 12 | 60% | 20% | 40% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 6.2 + 5.7 = 11.9
Hoekschoppen analyse
Lillestrøm
| Overall | 6.2 |
| Thuis | 6.2 |
| Uit | 6.2 |
Verwacht totaal
11.9
hoekschoppen
Viktoria Plzeň
| Overall | 5.7 |
| Thuis | 6.6 |
| Uit | 4.8 |
Blessures & schorsingen Lillestrøm
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Viktoria Plzeň
Geen meldingen.
Topscorer – Lillestrøm
Thomas Lehne Olsen
3
Doelpunten
0
Assists
2.5
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Viktoria Plzeň
Denis Višinský
2
Doelpunten
0
Assists
1.2
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Lillestrøm | Viktoria Plzeň | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.90 | 16.50 | 15.70 |
| Schotconversie | 11% | 13% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.10 | 5.20 | 5.15 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.80 | 11.30 | 10.55 |
| Schoten per goal | 8.76 | 7.50 | 8.13 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 100% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 90% | 85% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 70% | 65% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 60% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 40% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 70% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 50% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 40% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 40% | 30% |
Schoten per speler
Lillestrøm
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Thomas Lehne Olsen | 2.5 | 1 | 4 |
| Lars Mogstad Ranger | 1.2 | — | 5 |
| Vá | 1 | — | 5 |
| Ylldren Ibrahimaj | 1 | 0.4 | 5 |
| Gustav Kjølstad Nyh… | 0.6 | 0.6 | 5 |
| Fredrik Aasmundrud G… | 0.4 | 0.6 | 5 |
| Yaw Paintsil | 0.4 | 0.2 | 5 |
| Sander Moen Foss | 0.3 | 0.3 | 4 |
Viktoria Plzeň
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Christopher Kabongo | 2.8 | 1 | 4 |
| Prince Kwabena Adu | 2.7 | 1.7 | 3 |
| Amar Memić | 1.8 | 0.4 | 5 |
| Lukáš Červ | 1.4 | 0.8 | 5 |
| Patrik Hrošovský | 1.2 | 0.6 | 5 |
| Denis Višinský | 1.2 | 0.4 | 5 |
| Merchas Doski | 1 | — | 3 |
| Sampson Dweh | 1 | 0.4 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
14.9
16.5
Lillestrøm
Viktoria Plzeň
Schoten op doel
5.1
5.2
Lillestrøm
Viktoria Plzeň