GWGWG
Real Betis
Real Betis - ElcheStatistieken, H2H & xG
WWWVG
Elche
Head to Head
14 wedstrijden2.79
Avg Goals
50%
BTTS
86%
Over 1.5
64%
Over 2.5
21%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Real Betis | Statistiek | Elche |
|---|---|---|
| 1.54 | ⚽ Doelpunten | 1.31 |
| 1.23 | 🥅 Tegengoals | 1.54 |
| 1.55 | ⚡ xG | 1.32 |
| 14.3 | 🔫 Schoten | 11.1 |
| 4.7 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 4.4 | 🚩 Corners | 3.9 |
| 66% | 🤝 BTTS | 71% |
| 49% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 29% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 23% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 58% |
| 10.5 | 🟨 Overtredingen | 12.9 |
Real Betis
35 gespeeld · 54 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWGWG | 1.80 |
| Thuis | GGGGW | 1.40 |
| Uit | VVGWG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 37% | 47% | 28% |
| Gem. goals | 2.77 | 2.76 | 2.77 |
| Voor | 1.54 | 1.76 | 1.33 |
| Tegen | 1.23 | 1 | 1.44 |
| BTTS | 66% | 53% | 78% |
| De '0' | 29% | 41% | 17% |
| Niet gescoord | 11% | 12% | 11% |
| xG | 1.55 | 1.7 | 1.41 |
| xG tegen | 1.44 | 1.36 | 1.51 |
Elche
35 gespeeld · 39 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVG | 2.00 |
| Thuis | GWWWG | 2.20 |
| Uit | VVVWV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 26% | 44% | 6% |
| Gem. goals | 2.85 | 2.67 | 3.06 |
| Voor | 1.31 | 1.61 | 1 |
| Tegen | 1.54 | 1.06 | 2.06 |
| BTTS | 71% | 61% | 82% |
| De '0' | 20% | 39% | 0% |
| Niet gescoord | 14% | 11% | 18% |
| xG | 1.32 | 1.59 | 1.04 |
| xG tegen | 1.55 | 1.44 | 1.66 |
Voorspellingen voor Real Betis – Elche
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis wint FT Resultaat | 51% | 1.97 | 1.59 | -19.09 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.80 | 4.20 | +10.63 | Ja |
| Elche wint FT Resultaat | 23% | 4.39 | 5.20 | +18.42 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 77% | 1.29 | 1.14 | -11.96 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 49% | 2.04 | 2.20 | +8.04 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.03 | -4.65 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 77% | 1.29 | 1.18 | -8.61 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.91 | 1.66 | -13.28 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 30% | 3.33 | 2.63 | -20.97 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 15% | 6.80 | 4.80 | -29.39 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 13.46 | 13.00 | -3.41 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 23% | 4.43 | 4.20 | -5.29 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.09 | 2.15 | +2.68 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 70% | 1.43 | 1.40 | -2.07 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 85% | 1.17 | 1.17 | -0.21 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 55% | 1.83 | 1.73 | -5.22 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 45% | 2.21 | 2.10 | -5.05 | Nee |
| BTTS & Winst Real Betis Combinatie | 24% | 4.16 | 3.09 | -25.81 | Nee |
| BTTS & Winst Elche Combinatie | 12% | 8.42 | 8.50 | +0.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 48% | 2.11 | 1.40 | -33.50 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 34% | 2.96 | 1.70 | -42.54 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 22% | 4.46 | 2.14 | -52.06 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 14% | 7.25 | 2.85 | -60.67 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 8% | 12.66 | 3.79 | -70.06 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 53% | 1.90 | 2.72 | +42.80 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 66% | 1.51 | 2.03 | +34.39 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 78% | 1.29 | 1.62 | +25.71 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 86% | 1.16 | 1.37 | +18.09 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 92% | 1.09 | 1.21 | +11.44 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Clean Sheet Clean Sheet | 34% | 2.91 | 2.45 | -15.94 | Nee |
| Elche Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.45 | 5.75 | +5.43 | Ja |
| Real Betis scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.74 | 1.49 | -14.33 | Nee |
| Elche scoort eerst Eerste Goal | 36% | 2.76 | 2.80 | +1.36 | Ja |
| Real Betis wint nil Win to Nil | 27% | 3.72 | 2.90 | -22.06 | Nee |
| Elche wint nil Win to Nil | 11% | 9.17 | 9.50 | +3.59 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Betis
Advies: Double chance : Real Betis or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
2.00
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
1.76
THUIS-/UIT PPG
0.41
1.55
XG (THUIS/UIT)
1.32
1.42
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.30
4.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
41%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
47%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
65%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Real Betis | Elche | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 89% | 80% | 84.5% |
| Over 2.5 | 49% | 60% | 54.5% |
| Over 3.5 | 26% | 43% | 34.5% |
| Over 4.5 | 9% | 9% | 9% |
| BTTS | 66% | 71% | 68.5% |
| BTTS & Win | 24% | 11.9% | 18% |
| BTTS & Draw | 37% | 28% | 32.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 42.2% | 42.2% | 42.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 6% | 7.5% |
Trends
- Real Betis pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.8 per wedstrijd; BTTS viel in 3 van die 5 en Real Betis scoorde 8 keer.
- Real Betis is thuis al 9 wedstrijden ongeslagen.
- Real Betis is nu 5 duels op rij ongeslagen en won 2 van de laatste 5 wedstrijden.
- In de laatste 4 wedstrijden van Real Betis vielen telkens 2 goals of meer.
- Real Betis is in de laatste 5 duels tegen Elche CF ongeslagen (2 zeges, 3 gelijke spelen) en maakte daarin 8 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Real Betis scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 22 duels (65%) met Real Betis.
Trends
- Elche CF pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 punten per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 8 goals in totaal.
- In de laatste 4 wedstrijden van Elche CF vielen er telkens 2 goals of meer.
- Elche CF wil de goede lijn doortrekken tegen Real Betis: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Elche CF scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 25 duels (71% van alle wedstrijden) met Elche CF.
- Elche CF lijkt ook nu te scoren: ze vonden in elk van de laatste 5 wedstrijden het net en maakten daarin 8 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
G
G
G
G
W
Vorm – Uit
0.6
V
V
V
W
V
Real Betis
Real Betis
3 - 0
Real Oviedo
Real Betis
1 - 1
Real Madrid
Real Betis
0 - 0
Espanyol
Real Betis
1 - 1
Celta de Vigo
Real Betis
2 - 2
Sevilla
Elche
Celta de Vigo
3 - 1
Elche
Real Oviedo
1 - 2
Elche
Rayo Vallecano
1 - 0
Elche
Real Madrid
4 - 1
Elche
Villarreal
2 - 1
Elche
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Cucho Hernández
xG 11.59
Goals 10
-1.59
A
Antony Matheus
xG 10.97
Goals 8
-2.97
Abde Ezzalzouli
xG 10.48
Goals 9
-1.48
xG vs Goals
André Silva
xG 10.68
Goals 10
-0.68
Rafa Mir
xG 10.63
Goals 8
-2.63
Álvaro Rodríguez
xG 8.56
Goals 6
-2.56
Gaat Real Betis scoren?
88%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Betis scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Elche scoren?
41%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Elche scoort.
82%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Real Betis | Elche |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 89% | 80% |
| Over 2.5 | 49% | 60% |
| Over 3.5 | 26% | 43% |
| Over 4.5 | 9% | 9% |
| Niet gescoord | 6% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Real Betis | Elche |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 71% | 80% |
| Over 1.5 | 34% | 46% |
| Over 2.5 | 6% | 26% |
| Over 3.5 | 6% | 3% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 29% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Álvaro Vallés
1.23
Tg/Wedstrijd
32
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Dituro
1.37
Tg/Wedstrijd
26
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Real Betis | Elche | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 94% | 59% | 77% |
| Over 7 | 65% | 53% | 59% |
| Over 8 | 41% | 47% | 44% |
| Over 9 | 28% | 35% | 32% |
| Over 10 | 24% | 24% | 24% |
| Over 11 | 24% | 24% | 24% |
| Over 12 | 18% | 18% | 18% |
| Over 13 | 12% | 12% | 12% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 4.43 + 3.94 = 8.4
Hoekschoppen analyse
Real Betis
| Overall | 4.43 |
| Thuis | 4.47 |
| Uit | 4.39 |
Verwacht totaal
8.4
hoekschoppen
Elche
| Overall | 3.94 |
| Thuis | 4.83 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen Real Betis
M. BartraHeel Blessure
A. OrtizHamstringblessure
A. RuibalRode kaart (geschorst)
NatanTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Elche
Y. SantiagoKnieblessure
A. BoayarTwijfelachtig: Spierblessure
R. MirTwijfelachtig: Hamstringblessure
Topscorer – Real Betis
C. Hernández
10
Doelpunten
3
Assists
1.9
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Elche
André Silva
10
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Real Betis | Elche | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.26 | 11.11 | 12.69 |
| Schotconversie | 11% | 12% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.74 | 3.97 | 4.36 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.51 | 7.14 | 8.33 |
| Schoten per goal | 9.24 | 8.46 | 8.85 |
| Meer dan 10,5 schoten | 74% | 56% | 65% |
| Meer dan 11,5 schoten | 71% | 49% | 60% |
| Meer dan 12,5 schoten | 63% | 43% | 53% |
| Meer dan 13,5 schoten | 56% | 34% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 46% | 31% | 39% |
| Meer dan 15,5 schoten | 37% | 20% | 29% |
| Schoten op doel 3,5+ | 69% | 60% | 65% |
| Schoten op doel 4,5+ | 54% | 40% | 47% |
| Schoten op doel 5,5+ | 37% | 20% | 29% |
| Schoten op doel 6,5+ | 14% | 6% | 10% |
Schoten per speler
Real Betis
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Antony | 2.1 | 1.1 | 29 |
| C. Hernández | 1.9 | 0.7 | 30 |
| A. Ezzalzouli | 1.9 | 0.9 | 26 |
| C. Bakambu | 1.1 | 0.5 | 17 |
| G. Lo Celso | 0.9 | 0.5 | 21 |
| Aitor Ruibal | 0.8 | 0.4 | 27 |
| Pablo Fornals | 0.7 | 0.5 | 35 |
| Pablo García | 0.7 | 0.3 | 15 |
Elche
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Rafa Mir | 2.3 | 1.3 | 27 |
| Á. Rodríguez | 1.9 | 0.7 | 31 |
| André Silva | 1.4 | 1 | 28 |
| L. Cepeda | 1.1 | 0.6 | 9 |
| Adam Boayar | 0.6 | 0.3 | 7 |
| Germán Valera | 0.5 | 0.2 | 33 |
| Ali Houary | 0.5 | — | 2 |
| Héctor Fort | 0.5 | 0.3 | 12 |
Schoten
Totaal schoten
14.3
11.1
Real Betis
Elche
Schoten op doel
4.7
4
Real Betis
Elche
Onderlinge resultaten Real Betis - Elche
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/01/2026 | Real Betis - Elche | 2-1 | ✓ | 3 |
| 18/08/2025 | Elche - Real Betis | 1-1 | ✓ | 2 |
| 24/02/2023 | Elche - Real Betis | 2-3 | ✓ | 5 |
| 15/08/2022 | Real Betis - Elche | 3-0 | ✗ | 3 |
| 19/04/2022 | Real Betis - Elche | 0-1 | ✗ | 1 |
| 21/11/2021 | Elche - Real Betis | 0-3 | ✗ | 3 |
| 04/04/2021 | Elche - Real Betis | 1-1 | ✓ | 2 |
| 01/11/2020 | Real Betis - Elche | 3-1 | ✓ | 4 |
| 16/03/2014 | Elche - Real Betis | 0-0 | ✗ | 0 |
| 20/10/2013 | Real Betis - Elche | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91 | 31 | +60 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 35 | 24 | 5 | 6 | 70 | 33 | +37 | 77 |
| 3 | Villarreal | 35 | 21 | 6 | 8 | 65 | 40 | +25 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58 | 38 | +20 | 63 |
| 5 | Real Betis | 35 | 13 | 15 | 7 | 54 | 43 | +11 | 54 |
| 6 | Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49 | 44 | +5 | 50 |
| 7 | Getafe | 35 | 13 | 6 | 16 | 28 | 36 | -8 | 45 |
| 8 | Real Sociedad | 35 | 11 | 11 | 13 | 54 | 55 | -1 | 44 |
| 9 | Athletic Bilbao | 35 | 13 | 5 | 17 | 40 | 51 | -11 | 44 |
| 10 | Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42 | 45 | -3 | 42 |
| 11 | Rayo Vallecano | 34 | 10 | 12 | 12 | 35 | 41 | -6 | 42 |
| 12 | Valencia | 35 | 11 | 9 | 15 | 38 | 50 | -12 | 42 |
| 13 | Sevilla | 35 | 11 | 7 | 17 | 43 | 56 | -13 | 40 |
| 14 | Elche | 35 | 9 | 12 | 14 | 46 | 54 | -8 | 39 |
| 15 | Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 52 | -9 | 39 |
| 16 | Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38 | 53 | -15 | 39 |
| 17 | Girona | 34 | 9 | 11 | 14 | 36 | 51 | -15 | 38 |
| 18 | Alavés | 35 | 9 | 10 | 16 | 41 | 54 | -13 | 37 |
| 19 | Levante | 35 | 9 | 9 | 17 | 41 | 57 | -16 | 36 |
| 20 | Real Oviedo | 35 | 6 | 11 | 18 | 26 | 54 | -28 | 29 |