VVWWW
RB Leipzig
RB Leipzig - Manchester CityStatistieken, H2H & xG
WWVGV
Manchester City
Head to Head
6 wedstrijden5
Avg Goals
83%
BTTS
100%
Over 1.5
83%
Over 2.5
67%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| RB Leipzig | Statistiek | Manchester City |
|---|---|---|
| 2.3 | ⚽ Doelpunten | 2.7 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 1.67 | ⚡ xG | 1.86 |
| 14.9 | 🔫 Schoten | 16.3 |
| 5.8 | 🎯 Schoten op doel | 5.6 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 6 |
| 40% | 🤝 BTTS | 60% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 60% |
| 11.2 | 🟨 Overtredingen | 9.9 |
RB Leipzig
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWWW | 1.80 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | VVVWW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 100% | 33% |
| Gem. goals | 4 | 4 | 4 |
| Voor | 2.3 | 4 | 1.17 |
| Tegen | 1.7 | — | 2.83 |
| BTTS | 40% | 0% | 67% |
| De '0' | 50% | 100% | 17% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 17% |
| xG | 1.67 | 1.95 | 1.48 |
| xG tegen | 1.63 | 1.37 | 1.81 |
Manchester City
10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVGV | 1.40 |
| Thuis | VWWGV | 1.40 |
| Uit | WWV | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 57% | 67% |
| Gem. goals | 4.2 | 5 | 2.34 |
| Voor | 2.7 | 3.14 | 1.67 |
| Tegen | 1.5 | 1.86 | 0.67 |
| BTTS | 60% | 71% | 33% |
| De '0' | 30% | 14% | 67% |
| Niet gescoord | 10% | 14% | 0% |
| xG | 1.86 | 2.02 | 1.47 |
| xG tegen | 1.27 | 1.25 | 1.33 |
Voorspellingen voor RB Leipzig – Manchester City
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| RB Leipzig wint FT Resultaat | 80% | 1.25 | 5.00 | +300.00 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 4.60 | – | Nee |
| Manchester City wint FT Resultaat | 64% | 1.57 | 1.50 | -4.75 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 80% | 1.25 | 1.14 | -8.80 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.57 | 1.18 | -25.07 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.05 | -11.80 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.32 | -11.56 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.82 | +21.94 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 3.00 | +101.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 7.28 | +16.48 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 3.00 | -1.00 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 2.03 | -33.01 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 1.38 | -54.46 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 1.36 | -8.88 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.03 | 2.77 | -8.59 | Nee |
| BTTS & Winst RB Leipzig Combinatie | 10% | 10.00 | 7.27 | -27.30 | Nee |
| BTTS & Winst Manchester City Combinatie | 30% | 3.33 | 2.37 | -28.90 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 90% | 1.11 | 1.21 | +8.54 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 82% | 1.21 | 1.41 | +16.18 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 73% | 1.37 | 1.73 | +26.29 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 62% | 1.61 | 2.17 | +34.76 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 50% | 1.98 | 2.92 | +47.17 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 10% | 9.71 | 3.20 | -67.04 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 18% | 5.68 | 2.47 | -56.53 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 27% | 3.70 | 1.95 | -47.35 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 38% | 2.64 | 1.55 | -41.26 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 50% | 2.02 | 1.31 | -35.02 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| RB Leipzig Clean Sheet Clean Sheet | 100% | 1.00 | – | – | Nee |
| Manchester City Clean Sheet Clean Sheet | 67% | 1.49 | – | – | Nee |
| RB Leipzig wint nil Win to Nil | 80% | 1.25 | 12.00 | +860.00 | Ja |
| Manchester City wint nil Win to Nil | 43% | 2.35 | 3.30 | +40.25 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Manchester City
Advies: Combo Winner : Manchester City and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.40
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
3.00
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.67
XG (THUIS/UIT)
1.86
1.63
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.27
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.6
100%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
67%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | RB Leipzig | Manchester City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 3.5 | 60% | 60% | 60% |
| Over 4.5 | 50% | 50% | 50% |
| BTTS | 40% | 60% | 50% |
| BTTS & Win | 10% | 30% | 20% |
| BTTS & Draw | 0% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 60% | 50% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 20% | 25% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
2
W
W
V
RB Leipzig
RB Leipzig
4 - 0
SV Elversberg
RB Leipzig
1 - 0
PSV
RB Leipzig
6 - 0
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
5 - 0
Hamburger SV
RB Leipzig
3 - 0
Borussia Mönchengladbach
Manchester City
Aston Villa
2 - 1
Manchester City
Liverpool
0 - 3
Manchester City
Manchester United
0 - 1
Manchester City
FC Porto
0 - 2
Manchester City
Crystal Palace
1 - 4
Manchester City
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Marc Guiu
xG 0.05
Goals 0
-0.05
xG vs Goals
Rúben Dias
xG 0.15
Goals 0
-0.15
Gaat RB Leipzig scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat RB Leipzig scoort.
67%
clean sheet uit
Gaat Manchester City scoren?
100%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Manchester City scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | RB Leipzig | Manchester City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 80% |
| Over 3.5 | 60% | 60% |
| Over 4.5 | 50% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | RB Leipzig | Manchester City |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 70% |
| Over 1.5 | 40% | 50% |
| Over 2.5 | 30% | 20% |
| Over 3.5 | 30% | 10% |
| Over 4.5 | 3% | 2% |
| Clean Sheets | 50% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Vandevoordt
1.5
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
5
Clean Sheets
Keeper
G. Donnarumma
0.88
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
5
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | RB Leipzig | Manchester City | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 100% | 100% |
| Over 9 | 75% | 100% | 88% |
| Over 10 | 50% | 100% | 75% |
| Over 11 | 50% | 33% | 42% |
| Over 12 | 50% | 33% | 42% |
| Over 13 | 50% | 0% | 25% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 4.9 + 6 = 10.9
Hoekschoppen analyse
RB Leipzig
| Overall | 4.9 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4.83 |
Verwacht totaal
10.9
hoekschoppen
Manchester City
| Overall | 6 |
| Thuis | 5.71 |
| Uit | 6.67 |
Blessures & schorsingen RB Leipzig
M. GuiuHamstringblessure
A. OuedraogoSchouderblessure
L. ZingerleOff the roster
M. EsteveTwijfelachtig: Lichte blessure (tikje gehad)
Blessures & schorsingen Manchester City
A. SemenyoKnieblessure
Topscorer – RB Leipzig
T. Gomis
4
Doelpunten
0
Assists
1.5
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Manchester City
E. Haaland
8
Doelpunten
0
Assists
3.3
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | RB Leipzig | Manchester City | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.90 | 16.30 | 15.60 |
| Schotconversie | 15% | 17% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.80 | 5.60 | 5.70 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.10 | 10.70 | 9.90 |
| Schoten per goal | 6.48 | 6.04 | 6.26 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 90% | 95% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 90% | 85% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 80% | 65% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 50% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 80% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 70% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 70% | 65% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 30% | 30% |
Schoten per speler
RB Leipzig
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Nusa | 1.9 | 0.8 | 10 |
| Rômulo | 1.7 | 1 | 9 |
| T. Gomis | 1.5 | 0.8 | 10 |
| E. Banzuzi | 1.4 | 0.6 | 9 |
| C. Nkunku | 1.3 | 0.9 | 7 |
| C. Baumgartner | 1.3 | 0.8 | 4 |
| B. Gruda | 1.1 | 0.6 | 9 |
| W. Orbán | 1 | 0.2 | 10 |
Manchester City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Haaland | 3.3 | 1.6 | 7 |
| R. Cherki | 2.1 | 0.8 | 9 |
| I. Ndiaye | 1.9 | 0.7 | 7 |
| Antoine Semenyo | 1.8 | 0.6 | 5 |
| F. Samba | 1.3 | 0.7 | 3 |
| E. Fernández | 1.3 | 0.4 | 9 |
| P. Foden | 1.2 | 0.7 | 6 |
| E. Anderson | 1 | 0.1 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
14.9
16.3
RB Leipzig
Manchester City
Schoten op doel
5.8
5.6
RB Leipzig
Manchester City
Onderlinge resultaten RB Leipzig - Manchester City
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 28/11/2023 | Manchester City - RB Leipzig | 3-2 | ✓ | 5 |
| 04/10/2023 | RB Leipzig - Manchester City | 1-3 | ✓ | 4 |
| 14/03/2023 | Manchester City - RB Leipzig | 7-0 | ✗ | 7 |
| 22/02/2023 | RB Leipzig - Manchester City | 1-1 | ✓ | 2 |
| 07/12/2021 | RB Leipzig - Manchester City | 2-1 | ✓ | 3 |
| 15/09/2021 | Manchester City - RB Leipzig | 6-3 | ✓ | 9 |