VWGVV
Fenerbahçe
Fenerbahçe - LiverpoolStatistieken, H2H & xG
WWWGV
Liverpool
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Fenerbahçe | Statistiek | Liverpool |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 1.9 |
| 1.5 | 🥅 Tegengoals | 1.3 |
| 1.62 | ⚡ xG | 1.73 |
| 14.8 | 🔫 Schoten | 16 |
| 5.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 4.5 | 🚩 Corners | 6.4 |
| 50% | 🤝 BTTS | 50% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 11.5 | 🟨 Overtredingen | 13 |
Fenerbahçe
10 wedstrijden (laatste 10) · 12 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGVV | 0.80 |
| Thuis | GWWGV | 1.60 |
| Uit | GWVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 33% | 25% |
| Gem. goals | 3.5 | 3.84 | 3 |
| Voor | 2 | 2.67 | 1 |
| Tegen | 1.5 | 1.17 | 2 |
| BTTS | 50% | 67% | 25% |
| De '0' | 40% | 33% | 50% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 50% |
| xG | 1.62 | 1.81 | 1.33 |
| xG tegen | 1.67 | 1.51 | 1.92 |
Liverpool
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGV | 2.00 |
| Thuis | VWWGV | 1.40 |
| Uit | WWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 43% | 100% |
| Gem. goals | 3.2 | 2.72 | 4.33 |
| Voor | 1.9 | 1.43 | 3 |
| Tegen | 1.3 | 1.29 | 1.33 |
| BTTS | 50% | 43% | 67% |
| De '0' | 30% | 29% | 33% |
| Niet gescoord | 30% | 43% | 0% |
| xG | 1.73 | 1.59 | 2.04 |
| xG tegen | 1.39 | 1.47 | 1.19 |
Voorspellingen voor Fenerbahçe – Liverpool
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe wint FT Resultaat | 32% | 3.17 | 5.95 | +87.43 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 4.80 | – | Nee |
| Liverpool wint FT Resultaat | 80% | 1.25 | 1.50 | +20.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 32% | 3.17 | 2.50 | -21.25 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 80% | 1.25 | 1.10 | -12.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 89% | 1.12 | 1.11 | -1.21 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.40 | -6.20 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 45% | 2.22 | 2.09 | -5.95 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 39% | 2.56 | 3.40 | +32.60 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 11% | 9.09 | 6.00 | -34.00 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 3.00 | -1.00 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 1.75 | -3.75 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.29 | -21.31 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 78% | 1.28 | 1.50 | +17.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 22% | 4.55 | 2.45 | -46.10 | Nee |
| BTTS & Winst Fenerbahçe Combinatie | 0% | – | 7.87 | – | Nee |
| BTTS & Winst Liverpool Combinatie | 40% | 2.50 | 2.50 | +0.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 90% | 1.11 | 1.25 | +12.62 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 83% | 1.20 | 1.45 | +20.49 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 74% | 1.35 | 2.07 | +53.18 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 63% | 1.58 | 2.30 | +45.13 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 52% | 1.94 | 3.20 | +64.80 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 10% | 10.10 | 3.60 | -64.36 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 17% | 5.92 | 2.50 | -57.75 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 26% | 3.85 | 1.97 | -48.78 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 37% | 2.71 | 1.60 | -40.96 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 49% | 2.06 | 1.28 | -37.92 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Liverpool Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Fenerbahçe wint nil Win to Nil | 10% | 9.62 | 12.00 | +24.80 | Ja |
| Liverpool wint nil Win to Nil | 26% | 3.79 | 3.20 | -15.52 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Liverpool
Advies: Combo Winner : Liverpool and +2.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.00
1.33
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.62
XG (THUIS/UIT)
1.73
1.67
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.39
5.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
83%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Fenerbahçe | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 70% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 50% | 65% |
| Over 3.5 | 30% | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| BTTS & Win | 0% | 40% | 40% |
| BTTS & Draw | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 40% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 40% | 10% | 25% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
G
W
W
G
V
Vorm – Uit
3
W
W
W
Fenerbahçe
Fenerbahçe
1 - 2
Göztepe
Fenerbahçe
2 - 2
Slavia Praha
Fenerbahçe
3 - 0
Alanyaspor
Fenerbahçe
8 - 0
Eyüpspor
Fenerbahçe
1 - 1
AS Roma
Liverpool
Brentford
1 - 2
Liverpool
Lask Linz
3 - 6
Liverpool
Bournemouth
0 - 1
Liverpool
Ipswich
0 - 2
Liverpool
Newcastle
2 - 2
Liverpool
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Mason Greenwood
xG 3.46
Goals 3
-0.46
Oğuz Aydın
xG 2.19
Goals 2
-0.19
Vedat Muriqi
xG 1.65
Goals 5
+3.35
xG vs Goals
Jeremie Frimpong
xG 1.44
Goals 1
-0.44
Gaat Fenerbahçe scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Fenerbahçe scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Liverpool scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Liverpool scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Fenerbahçe | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 70% |
| Over 2.5 | 80% | 50% |
| Over 3.5 | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Fenerbahçe | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 70% |
| Over 1.5 | 50% | 30% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 10% | 4% |
| Over 4.5 | 2% | 1% |
| Clean Sheets | 40% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Ederson
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
6
Clean Sheets
Keeper
Alisson Becker
0.5
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
6
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Fenerbahçe | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 67% | 75% |
| Over 7 | 67% | 67% | 67% |
| Over 8 | 50% | 67% | 59% |
| Over 9 | 33% | 67% | 50% |
| Over 10 | 33% | 67% | 50% |
| Over 11 | 33% | 67% | 50% |
| Over 12 | 33% | 67% | 50% |
| Over 13 | 17% | 33% | 25% |
Verwacht totaal: 4.5 + 6.4 = 10.9
Hoekschoppen analyse
Fenerbahçe
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 3.83 |
| Uit | 5.5 |
Verwacht totaal
10.9
hoekschoppen
Liverpool
| Overall | 6.4 |
| Thuis | 5.71 |
| Uit | 8 |
Blessures & schorsingen Fenerbahçe
N. AkeSpierblessure
M. AsensioKnieblessure
A. DioufOff the roster
A. FallOff the roster
J. OosterwoldeAchillespeesblessure
M. YandasOff the roster
K. PeprahTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Liverpool
C. BradleyKnieblessure
F. ChiesaOff the roster
H. EkitikeAchillespeesblessure
W. EndoOff the roster
J. FrimpongSpierblessure
R. GravenberchHeel Blessure
G. LeoniKnieblessure
A. NalloBeenblessure
Topscorer – Fenerbahçe
Vedat Muriqi
5
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Liverpool
A. Mac Allister
3
Doelpunten
1
Assists
1.8
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Fenerbahçe | Liverpool | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.80 | 16.00 | 15.40 |
| Schotconversie | 14% | 12% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.30 | 4.60 | 4.95 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.50 | 11.40 | 10.45 |
| Schoten per goal | 7.40 | 8.42 | 7.91 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 90% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 40% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 40% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 70% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 30% | 30% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 20% | 20% |
Schoten per speler
Fenerbahçe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Mason Greenwood | 2.2 | 1 | 9 |
| Oğuz Aydın | 1.7 | 0.6 | 9 |
| Kerem Aktürkoğlu | 1.6 | 0.5 | 8 |
| Dorgeles Nene | 1.2 | 0.4 | 5 |
| İrfan Can Kahveci | 1.1 | 0.5 | 8 |
| Vedat Muriqi | 1.1 | 1 | 9 |
| Romelu Lukaku | 1.1 | 0.4 | 9 |
| Bartuğ Elmaz | 1 | 0.3 | 3 |
Liverpool
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Wirtz | 2 | 0.4 | 9 |
| A. Mac Allister | 1.8 | 0.5 | 10 |
| A. Isak | 1.8 | 0.5 | 8 |
| C. Gakpo | 1.6 | 0.9 | 7 |
| B. Barcola | 1.5 | 0.6 | 10 |
| D. Szoboszlai | 1.2 | 0.6 | 5 |
| Víctor Muñoz | 1.2 | 0.7 | 6 |
| R. Araújo | 1 | 0.4 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
14.8
16
Fenerbahçe
Liverpool
Schoten op doel
5.3
4.6
Fenerbahçe
Liverpool