VWVVV
Parma
Parma - MonzaStatistieken, H2H & xG
VWVVW
Monza
Head to Head
4 wedstrijden1.75
Avg Goals
75%
BTTS
75%
Over 1.5
25%
Over 2.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Parma | Statistiek | Monza |
|---|---|---|
| 0.7 | ⚽ Doelpunten | 1.7 |
| 1.3 | 🥅 Tegengoals | 1.7 |
| 1.07 | ⚡ xG | 1.64 |
| 8.2 | 🔫 Schoten | 14.7 |
| 3.1 | 🎯 Schoten op doel | 5.7 |
| 4.1 | 🚩 Corners | 5.3 |
| 30% | 🤝 BTTS | 60% |
| 10% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 45% |
| 12.7 | 🟨 Overtredingen | 12.2 |
Parma
10 wedstrijden (laatste 10) · 8 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVVV | 0.60 |
| Thuis | GVWVV | 0.80 |
| Uit | VV | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 25% | 0% |
| Gem. goals | 2 | 2.13 | 1.5 |
| Voor | 0.7 | 0.88 | — |
| Tegen | 1.3 | 1.25 | 1.5 |
| BTTS | 30% | 38% | 0% |
| De '0' | 20% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 50% | 38% | 100% |
| xG | 1.07 | 1.22 | 0.46 |
| xG tegen | 1.41 | 1.21 | 2.23 |
Monza
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVVW | 1.20 |
| Thuis | GWVWV | 1.40 |
| Uit | VGWVW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 40% | 40% |
| Gem. goals | 3.4 | 3.4 | 3.4 |
| Voor | 1.7 | 1.8 | 1.6 |
| Tegen | 1.7 | 1.6 | 1.8 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 30% | 20% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.64 | 1.76 | 1.52 |
| xG tegen | 1.33 | 1.2 | 1.46 |
Voorspellingen voor Parma – Monza
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Parma wint FT Resultaat | 23% | 4.44 | 2.50 | -43.75 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 38% | 2.67 | 3.10 | +16.25 | Ja |
| Monza wint FT Resultaat | 40% | 2.50 | 2.95 | +18.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 60% | 1.67 | 1.33 | -20.20 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 78% | 1.29 | 1.44 | +11.60 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.04 | +4.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.40 | -30.00 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.30 | +15.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 4.33 | +116.50 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 8.80 | +340.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 6.80 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.56 | +28.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.58 | -21.00 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.18 | -41.00 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.01 | -49.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.96 | -2.00 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.80 | -10.00 | Nee |
| BTTS & Winst Parma Combinatie | 0% | – | 6.00 | – | Nee |
| BTTS & Winst Monza Combinatie | 10% | 10.00 | 6.50 | -35.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.23 | 1.54 | +25.36 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 71% | 1.41 | 1.97 | +39.87 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 59% | 1.69 | 2.50 | +47.75 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 47% | 2.14 | 3.25 | +51.78 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 35% | 2.86 | 4.60 | +61.00 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.38 | 2.20 | -59.08 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 29% | 3.45 | 1.75 | -49.25 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 41% | 2.44 | 1.40 | -42.74 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 53% | 1.88 | 1.21 | -35.51 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 65% | 1.54 | 1.11 | -27.85 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Parma Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | 2.70 | -32.50 | Nee |
| Monza Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | 3.00 | +20.00 | Ja |
| Parma wint nil Win to Nil | 6% | 17.86 | 3.90 | -78.16 | Nee |
| Monza wint nil Win to Nil | 16% | 6.25 | 4.50 | -28.00 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Parma
Advies: Double chance : Parma or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
0.60
VORM LAATSTE 5
0.00
1.50
H2H LAATSTE 5
0.75
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.07
XG (THUIS/UIT)
1.64
1.41
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.33
3.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.7
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
13%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Parma | Monza | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 10% | 70% | 40% |
| Over 3.5 | 10% | 50% | 30% |
| Over 4.5 | 10% | 30% | 20% |
| BTTS | 30% | 60% | 45% |
| BTTS & Win | 0% | 10% | 10% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 10% | 60% | 35% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.8
G
V
W
V
V
Vorm – Uit
1.4
V
G
W
V
W
Parma
Parma
0 - 2
Cremonese
Parma
0 - 1
Cagliari
Parma
2 - 0
Catania
Parma
0 - 2
Sampdoria
Parma
1 - 1
Iraklis 1908
Monza
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Emanuele Valeri
xG 0.36
Goals 0
-0.36
El Bilal Touré
xG 0.19
Goals 0
-0.19
xG vs Goals
G
Gustavo Miguel Pereira De Sousa
xG 1.60
Goals 2
+0.40
Andrea Colpani
xG 0.72
Goals 1
+0.28
Samuele Birindelli
xG 0.28
Goals 0
-0.28
Gaat Parma scoren?
62%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Parma scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Monza scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Monza scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Parma | Monza |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 90% |
| Over 2.5 | 10% | 70% |
| Over 3.5 | 10% | 50% |
| Over 4.5 | 10% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Parma | Monza |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 70% |
| Over 1.5 | 40% | 60% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 4% | 10% |
| Over 4.5 | 1% | 3% |
| Clean Sheets | 20% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Edoardo Corvi
0.43
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
S. Pizzignacco
4
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Parma | Monza | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 60% | 68% |
| Over 7 | 75% | 40% | 58% |
| Over 8 | 50% | 40% | 45% |
| Over 9 | 25% | 40% | 33% |
| Over 10 | 13% | 40% | 27% |
| Over 11 | 13% | 40% | 27% |
| Over 12 | 13% | 40% | 27% |
| Over 13 | 13% | 20% | 17% |
| Over 14 | 13% | 20% | 17% |
Verwacht totaal: 4.1 + 5.3 = 9.4
Hoekschoppen analyse
Parma
| Overall | 4.1 |
| Thuis | 4.63 |
| Uit | 2 |
Verwacht totaal
9.4
hoekschoppen
Monza
| Overall | 5.3 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 5.8 |
Blessures & schorsingen Parma
A. BernabeBuiten de wedstrijdselectie
O. DialloBlessure
H. Nicolussi CavigliaLiesblessure
Blessures & schorsingen Monza
P. CiurriaBuiten de wedstrijdselectie
M. PessinaKnieblessure
I. ToureKneuzing
G. VarelaBovenbeenblessure
J. ZiolkowskiVoetblessure
Topscorer – Parma
Simone Lontani
2
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Monza
Gustavo Varela
2
Doelpunten
0
Assists
2.5
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Parma | Monza | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 8.20 | 14.70 | 11.45 |
| Schotconversie | 9% | 12% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.10 | 5.70 | 4.40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5.10 | 9.00 | 7.05 |
| Schoten per goal | 11.71 | 8.65 | 10.18 |
| Meer dan 10,5 schoten | 40% | 60% | 50% |
| Meer dan 11,5 schoten | 30% | 60% | 45% |
| Meer dan 12,5 schoten | 20% | 60% | 40% |
| Meer dan 13,5 schoten | 10% | 60% | 35% |
| Meer dan 14,5 schoten | 10% | 50% | 30% |
| Meer dan 15,5 schoten | 10% | 40% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 20% | 80% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 10% | 70% | 40% |
| Schoten op doel 5,5+ | 10% | 40% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 30% | 20% |
Schoten per speler
Parma
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Hans Nicolussi Cavig… | 3 | 1 | 1 |
| David Romero | 2.5 | 1.5 | 2 |
| Adrián Bernabé | 1 | 0.7 | 3 |
| Giovanni Fabbian | 1 | 1 | 1 |
| Simone Lontani | 0.8 | 0.6 | 5 |
| M. Pellegrino | 0.8 | 0.3 | 4 |
| Lautaro Valenti | 0.7 | — | 3 |
| Nesta Elphege | 0.7 | 0.3 | 3 |
Monza
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Gustavo Varela | 2.5 | 1 | 2 |
| A. Colpani | 1 | 0.5 | 2 |
| S. Birindelli | 1 | 1 | 2 |
| A. Carboni | 1 | 0.5 | 2 |
| N. Galazzi | 1 | — | 1 |
| Dany Mota | 1 | — | 1 |
| M. Folorunsho | 1 | — | 1 |
| P. Cutrone | 0.5 | — | 2 |
Schoten
Totaal schoten
8.2
14.7
Parma
Monza
Schoten op doel
3.1
5.7
Parma
Monza
Onderlinge resultaten Parma - Monza
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 15/03/2025 | Monza - Parma | 1-1 | ✓ | 2 |
| 28/12/2024 | Parma - Monza | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/03/2022 | Monza - Parma | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/10/2021 | Parma - Monza | 0-0 | ✗ | 0 |