VVWVV
Genoa
Genoa - ComoStatistieken, H2H & xG
GGVGW
Como
Head to Head
6 wedstrijden2.17
Avg Goals
67%
BTTS
83%
Over 1.5
17%
Over 2.5
17%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Genoa | Statistiek | Como |
|---|---|---|
| 1.2 | ⚽ Doelpunten | 1.2 |
| 2.1 | 🥅 Tegengoals | 0.6 |
| 1.16 | ⚡ xG | 1.62 |
| 10.6 | 🔫 Schoten | 14.6 |
| 2.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.9 |
| 4.6 | 🚩 Corners | 6.7 |
| 50% | 🤝 BTTS | 40% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 20% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 8.3 | 🟨 Overtredingen | 11.1 |
Genoa
10 wedstrijden (laatste 10) · 10 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWVV | 0.60 |
| Thuis | WGVWV | 1.40 |
| Uit | VWVV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 33% | 25% |
| Gem. goals | 3.3 | 3 | 3.75 |
| Voor | 1.2 | 1.5 | 0.75 |
| Tegen | 2.1 | 1.5 | 3 |
| BTTS | 50% | 67% | 25% |
| De '0' | 10% | 0% | 25% |
| Niet gescoord | 40% | 33% | 50% |
| xG | 1.16 | 1.3 | 0.88 |
| xG tegen | 1.33 | 1.25 | 1.49 |
Como
10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVGW | 1.20 |
| Thuis | GW | 2.00 |
| Uit | GGVGW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 1.8 | 0.5 | 2.13 |
| Voor | 1.2 | 0.5 | 1.38 |
| Tegen | 0.6 | — | 0.75 |
| BTTS | 40% | 0% | 50% |
| De '0' | 50% | 100% | 38% |
| Niet gescoord | 30% | 50% | 25% |
| xG | 1.62 | 2.11 | 1.46 |
| xG tegen | 1.06 | 0.58 | 1.22 |
Voorspellingen voor Genoa – Como
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Genoa wint FT Resultaat | 25% | 4.02 | 5.00 | +24.26 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.88 | 3.25 | -16.23 | Nee |
| Como wint FT Resultaat | 49% | 2.03 | 1.80 | -11.13 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 51% | 1.98 | 1.37 | -30.64 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 75% | 1.33 | 1.19 | -10.57 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.04 | -2.68 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.41 | +13.07 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.78 | 2.38 | +33.76 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.96 | 4.15 | +40.31 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.75 | 8.50 | +47.73 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.58 | 7.10 | -54.42 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.05 | 2.62 | -48.10 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.28 | 1.63 | -28.61 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.20 | -20.57 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.02 | -15.73 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.71 | 2.00 | +16.99 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.41 | 1.67 | -30.68 | Nee |
| BTTS & Winst Genoa Combinatie | 14% | 7.23 | 10.25 | +41.86 | Ja |
| BTTS & Winst Como Combinatie | 25% | 3.95 | 4.40 | +11.32 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 86% | 1.16 | 1.41 | +21.68 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 78% | 1.29 | 1.95 | +51.52 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 67% | 1.49 | 2.38 | +59.46 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 55% | 1.81 | 3.60 | +98.72 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 43% | 2.31 | 4.50 | +94.85 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 14% | 7.30 | 2.48 | -66.02 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 22% | 4.48 | 1.75 | -60.98 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 33% | 3.03 | 1.56 | -48.52 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 45% | 2.23 | 1.31 | -41.31 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 57% | 1.76 | 1.15 | -34.80 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Genoa Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.74 | 3.85 | -32.87 | Nee |
| Como Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.28 | 2.10 | -35.97 | Nee |
| Genoa scoort eerst Eerste Goal | 38% | 2.61 | 2.88 | +10.30 | Ja |
| Como scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.77 | 1.61 | -9.20 | Nee |
| Genoa wint nil Win to Nil | 11% | 9.08 | 7.00 | -22.88 | Nee |
| Como wint nil Win to Nil | 24% | 4.15 | 2.80 | -32.60 | Nee |
AI voorspelling
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0.60
VORM LAATSTE 5
1.80
0.00
H2H LAATSTE 5
0.99
1.17
THUIS-/UIT PPG
1.88
1.16
XG (THUIS/UIT)
1.62
1.33
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.06
2.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.9
10%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
38%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Genoa | Como | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 60% | 60% | 60% |
| Over 2.5 | 50% | 20% | 35% |
| Over 3.5 | 30% | 10% | 20% |
| Over 4.5 | 20% | 10% | 15% |
| BTTS | 50% | 40% | 45% |
| BTTS & Win | 13.8% | 25.3% | 19.6% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.4% | 46.4% | 46.4% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
W
G
V
W
V
Vorm – Uit
1.2
G
G
V
G
W
Genoa
Genoa
0 - 2
Napoli
Genoa
4 - 1
Ascoli
Genoa
0 - 1
Deportivo La Coruna
Genoa
2 - 2
Vicenza Virtus
Genoa
2 - 1
Trento
Como
Napoli
1 - 2
Como
Udinese
1 - 1
Como
Liverpool
0 - 0
Como
Arsenal
1 - 1
Como
Famalicao
2 - 3
Como
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Morten Frendrup
xG 0.50
Goals 0
-0.50
Tommaso Baldanzi
xG 0.41
Goals 1
+0.59
Brooke Norton-Cuffy
xG 0.10
Goals 0
-0.10
xG vs Goals
Anastasios Douvikas
xG 3.64
Goals 6
+2.36
Martin Baturina
xG 2.56
Goals 2
-0.56
Trevoh Chalobah
xG 0.14
Goals 0
-0.14
Gaat Genoa scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Genoa scoort.
38%
clean sheet uit
Gaat Como scoren?
10%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Como scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Genoa | Como |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 60% | 60% |
| Over 2.5 | 50% | 20% |
| Over 3.5 | 30% | 10% |
| Over 4.5 | 20% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Genoa | Como |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 50% |
| Over 1.5 | 40% | 10% |
| Over 2.5 | 10% | 2% |
| Over 3.5 | 10% | 0% |
| Over 4.5 | 6% | 0% |
| Clean Sheets | 10% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Justin Bijlow
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Jean Butez
0.43
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Genoa | Como | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 83% | 75% | 79% |
| Over 8 | 67% | 63% | 65% |
| Over 9 | 50% | 63% | 57% |
| Over 10 | 0% | 63% | 32% |
| Over 11 | 0% | 50% | 25% |
| Over 12 | 0% | 13% | 7% |
| Over 13 | 0% | 13% | 7% |
Verwacht totaal: 4.56 + 6.7 = 11.3
Hoekschoppen analyse
Genoa
| Overall | 4.56 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 3.67 |
Verwacht totaal
11.3
hoekschoppen
Como
| Overall | 6.7 |
| Thuis | 9 |
| Uit | 6.13 |
Blessures & schorsingen Genoa
L. VenturinoKnieblessure
Blessures & schorsingen Como
J. AddaiAchillespeesblessure
M. KeanTwijfelachtig: Transfer negotiations
Topscorer – Genoa
Lorenzo Colombo
4
Doelpunten
0
Assists
0.6
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Como
Anastasios Douvikas
6
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Genoa | Como | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.56 | 14.56 | 12.56 |
| Schotconversie | 11% | 9% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.78 | 4.89 | 3.84 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.78 | 9.67 | 8.73 |
| Schoten per goal | 9.50 | 10.92 | 10.21 |
| Meer dan 10,5 schoten | 44% | 78% | 61% |
| Meer dan 11,5 schoten | 22% | 67% | 45% |
| Meer dan 12,5 schoten | 11% | 56% | 34% |
| Meer dan 13,5 schoten | 11% | 56% | 34% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 56% | 34% |
| Meer dan 15,5 schoten | 11% | 44% | 28% |
| Schoten op doel 3,5+ | 11% | 89% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 11% | 56% | 34% |
| Schoten op doel 5,5+ | 11% | 44% | 28% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 11% | 11% |
Schoten per speler
Genoa
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ruslan Malinovskyi | 4 | — | 1 |
| Jeff Ekhator | 2 | 1 | 1 |
| Vitinha | 1 | 0.3 | 8 |
| P. Masini | 1 | 0.5 | 2 |
| Milutin Osmajić | 1 | — | 1 |
| Samuel Wiafe | 1 | — | 1 |
| Elias Havel | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Stefano Sabelli | 0.7 | — | 3 |
Como
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Nico Paz | 2 | 0.5 | 2 |
| Anastasios Douvikas | 1.6 | 1.1 | 7 |
| Martin Baturina | 1.2 | 0.4 | 5 |
| Assane Diao | 1 | 0.4 | 7 |
| Jacobo Ramón | 1 | 0.3 | 7 |
| Lucas Da Cunha | 0.5 | 0.3 | 6 |
| Jesús Rodriguez | 0.5 | 0.3 | 4 |
| Mattia Liberali | 0.5 | 0.3 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
10.6
14.6
Genoa
Como
Schoten op doel
2.8
4.9
Genoa
Como
Onderlinge resultaten Genoa - Como
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 26/04/2026 | Genoa - Como | 0-2 | ✗ | 2 |
| 15/09/2025 | Como - Genoa | 1-1 | ✓ | 2 |
| 27/04/2025 | Como - Genoa | 1-0 | ✗ | 1 |
| 07/11/2024 | Genoa - Como | 1-1 | ✓ | 2 |
| 10/04/2023 | Como - Genoa | 2-2 | ✓ | 4 |
| 13/11/2022 | Genoa - Como | 1-1 | ✓ | 2 |