WGWGW
Midtjylland

Midtjylland - Sint-TruidenStatistieken, H2H & xG

VVVWW
Sint-Truiden
📐

Statistieken

Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden
Midtjylland Statistiek Sint-Truiden
2.6 ⚽ Doelpunten 2
0.9 🥅 Tegengoals 1.7
1.67 ⚡ xG 1.73
14.4 🔫 Schoten 15.3
5.8 🎯 Schoten op doel 4.7
5 🚩 Corners 5.2
80% 🤝 BTTS 40%
60% 📊 Over 2.5 % 60%
20% 🧤 Clean sheet % 30%
50% 🧤 Gescoord in beide helften 60%
47% ⚽ Balbezit 56%
11.8 🟨 Overtredingen 12.1

Midtjylland

10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
VormResultatenPPG
Totaal WGWGW 2.20
Thuis GWW 2.33
Uit WWGGW 2.20
TotaalThuisUit
Winst %60%67%57%
Gem. goals3.543.28
Voor2.62.672.57
Tegen0.91.330.71
BTTS80%100%71%
De '0'20%0%29%
Niet gescoord0%0%0%
xG1.671.491.75
xG tegen1.411.341.43

Sint-Truiden

10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
VormResultatenPPG
Totaal VVVWW 1.20
Thuis VWVWW 1.80
Uit VWVV 0.75
TotaalThuisUit
Winst %50%67%25%
Gem. goals3.72.835
Voor21.832.25
Tegen1.712.75
BTTS40%17%75%
De '0'30%50%0%
Niet gescoord30%33%25%
xG1.731.791.66
xG tegen1.31.121.58
🔮

Voorspellingen voor Midtjylland – Sint-Truiden

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Midtjylland wint
FT Resultaat
64%1.571.60+1.60Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
0%–3.85–Nee
Sint-Truiden wint
FT Resultaat
38%2.674.25+59.38Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
64%1.571.20-23.80Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
38%2.672.20-17.50Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
100%1.001.01+1.00Ja
Over 1.5
Goals Over/Under
100%1.001.17+17.00Ja
Over 2.5
Goals Over/Under
20%5.001.57-68.60Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
20%5.002.41-51.80Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
20%5.003.82-23.60Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
0%–15.00–Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
0%–4.87–Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
80%1.252.35+88.00Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
80%1.251.61+28.80Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
80%1.251.22-2.40Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
30%3.331.57-52.90Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
70%1.432.25+57.50Ja
BTTS & Winst Midtjylland
Combinatie
40%2.502.91+16.40Ja
BTTS & Winst Sint-Truiden
Combinatie
20%5.007.87+57.40Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.572%1.391.27-8.43Nee
Corners Over 8.560%1.681.52-9.41Nee
Corners Over 9.547%2.151.90-11.65Nee
Corners Over 10.534%2.922.47-15.53Nee
Corners Over 11.524%4.223.34-20.84Nee
Corners Under 7.528%3.583.14-12.39Nee
Corners Under 8.540%2.482.27-8.29Nee
Corners Under 9.554%1.871.78-4.77Nee
Corners Under 10.566%1.521.44-5.25Nee
Corners Under 11.576%1.311.24-5.39Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Midtjylland wint nil
Win to Nil
0%–3.20–Nee
Sint-Truiden wint nil
Win to Nil
0%–10.00–Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: FC Midtjylland
Advies: Double chance : FC Midtjylland or draw
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
1.20
2.33
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.67
XG (THUIS/UIT)
1.73
1.41
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.30
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
30%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden
Match GoalsMidtjyllandSint-TruidenGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 100% 90% 95%
Over 2.5 60% 60% 60%
Over 3.5 40% 50% 45%
Over 4.5 30% 40% 35%
BTTS 80% 40% 60%
BTTS & Win 40% 20% 30%
BTTS & Draw 40% 0% 40%
BTTS & Over 2.5 50% 40% 45%
BTTS No & Over 2.5 10% 20% 15%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.33
G W W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Midtjylland is 83% beter in PPG
Vorm – Uit
0.75
V W V V

Midtjylland

Midtjylland 2 - 1 FC Copenhagen
Midtjylland 4 - 1 Brondby
Midtjylland 2 - 2 FC Nordsjaelland
Midtjylland 1 - 0 Randers FC
Midtjylland 2 - 0 HNK Rijeka

Sint-Truiden

KV Mechelen 4 - 3 Sint-Truiden
SK Beveren 2 - 0 Sint-Truiden
Antwerp 1 - 4 Sint-Truiden
Omonia Nicosia 4 - 2 Sint-Truiden
Cercle Brugge 3 - 3 Sint-Truiden
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Midtjylland

xG vs Goals

Sint-Truiden
Ilias Sebaoui
xG 7.54 Goals 4 -3.54
Robert-Jan Vanwesemael
xG 7.24 Goals 2 -5.24
Nelson Ishiwatari
xG 1.17 Goals 0 -1.17
⚽

Gaat Midtjylland scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Midtjylland scoort.
30%
clean sheet uit
⚽

Gaat Sint-Truiden scoren?

20%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sint-Truiden scoort.
75%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2.6 Doelpunten / Wedstrijd
2 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Midtjylland Sint-Truiden
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 100% 90%
Over 2.5 60% 60%
Over 3.5 40% 50%
Over 4.5 30% 40%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

0.9 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.7 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Midtjylland Sint-Truiden
Over 0.5 80% 70%
Over 1.5 10% 50%
Over 2.5 6% 30%
Over 3.5 1% 20%
Over 4.5 0% 3%
Clean Sheets 20% 30%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Midtjylland

Goals per 15 min

Sint-Truiden

Keeper

Midtjylland
E. Ólafsson
E. Ólafsson
0.83
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
2
Clean Sheets

Keeper

Sint-Truiden
Léo Kokubo
Léo Kokubo
1.33
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
4
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Midtjylland Sint-Truiden Gemiddeld
Over 6 67% 75% 71%
Over 7 33% 50% 42%
Over 8 0% 50% 25%
Over 9 0% 50% 25%
Over 10 0% 25% 13%
Verwacht totaal: 5 + 5.2 = 10.2
🚩

Hoekschoppen analyse

Midtjylland
Overall5
Thuis4.67
Uit5.14
Verwacht totaal
10.2
hoekschoppen
Sint-Truiden
Overall5.2
Thuis5.5
Uit4.75
🚑

Blessures & schorsingen Midtjylland

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen Sint-Truiden

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – Midtjylland

F. Etim
F. Etim
5
Doelpunten
3
Assists
2.9
Schoten/W
1.5
SoD/W
⭐

Topscorer – Sint-Truiden

Samed Baždar
Samed Baždar
5
Doelpunten
1
Assists
2.6
Schoten/W
0.9
SoD/W

Topscorers

Midtjylland
F. Etim 5
S. Iheanacho 3
Cho Gue-Sung 3
J. Emefile 3
D. Castillo 2
K. Wätjen 2
R. Kristensen 2
M. Jensen 2

Topscorers

Sint-Truiden
Samed Baždar 5
Ilias Sebaoui 4
K. Matsuzawa 2
Robert-Jan Vanwesemael 2
F. Soelle 2
Ryan Merlen 1
Ryotaro Araki 1
Shogo Taniguchi 1

Assists

Midtjylland
F. Etim 3
P. Billing 3
R. Kristensen 2
M. Rajović 2
S. Johannesen 2
S. Iheanacho 1
Cho Gue-Sung 1
D. Castillo 1

Assists

Sint-Truiden
Ryan Merlen 5
Abdoulaye Sissako 3
Samed Baždar 1
Ilias Sebaoui 1
K. Matsuzawa 1
F. Soelle 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Midtjylland Sint-Truiden Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 14.40 15.30 14.85
Schotconversie 18% 13% 16%
Schoten op doel per wedstrijd 5.80 4.70 5.25
Schoten naast per wedstrijd 8.60 10.60 9.60
Schoten per goal 5.54 7.65 6.60
Meer dan 10,5 schoten 80% 90% 85%
Meer dan 11,5 schoten 80% 70% 75%
Meer dan 12,5 schoten 70% 70% 70%
Meer dan 13,5 schoten 60% 70% 65%
Meer dan 14,5 schoten 50% 60% 55%
Meer dan 15,5 schoten 30% 50% 40%
Schoten op doel 3,5+ 80% 60% 70%
Schoten op doel 4,5+ 70% 60% 65%
Schoten op doel 5,5+ 50% 40% 45%
Schoten op doel 6,5+ 30% 40% 35%
🔫

Schoten per speler

Midtjylland

Speler Sch/W SoD/W W
F. Etim 2.9 1.5 8
Darío Osorio 2.5 0.5 2
S. Iheanacho 1.2 0.4 9
Cho Gue-Sung 1.2 0.7 9
P. Billing 1.2 0.3 9
M. Jensen 1.2 0.5 6
Franculino Djú 1 0.5 2
Valdemar Byskov 1 1 1

Sint-Truiden

Speler Sch/W SoD/W W
Ilias Sebaoui 2.8 0.9 9
Samed Baždar 2.6 0.9 9
Nathanaël Mbuku 2 0.6 5
Arbnor Muja 2 0.8 4
Robert-Jan Vanwesemael 1.1 0.6 9
Oumar Diouf 0.8 0.3 6
Abdoulaye Sissako 0.8 — 9
Ryotaro Araki 0.6 0.3 8
🔫

Schoten

Totaal schoten
14.4
15.3
Midtjylland Sint-Truiden
Schoten op doel
5.8
4.7
Midtjylland Sint-Truiden