WWWVW
Inter Club d'Escaldes

Inter Club d'Escaldes - CS U CraiovaStatistieken, H2H & xG

WWWGW
CS U Craiova
📐

Statistieken

Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden
Inter Club d'Escaldes Statistiek CS U Craiova
2.4 ⚽ Doelpunten 2
0.8 🥅 Tegengoals 0.5
1.86 ⚡ xG 2.06
13.3 🔫 Schoten 18.1
5.9 🎯 Schoten op doel 7.1
6.8 🚩 Corners 4.9
30% 🤝 BTTS 40%
70% 📊 Over 2.5 % 40%
60% 🧤 Clean sheet % 50%
50% 🧤 Gescoord in beide helften 30%
59% ⚽ Balbezit 55%
16 🟨 Overtredingen 9.9

Inter Club d'Escaldes

10 wedstrijden (laatste 10) · 21 pts
VormResultatenPPG
Totaal WWWVW 2.40
Thuis GWWWW 2.60
Uit WGGWV 1.60
TotaalThuisUit
Winst %60%80%40%
Gem. goals3.22.83.6
Voor2.42.42.4
Tegen0.80.41.2
BTTS30%20%40%
De '0'60%80%40%
Niet gescoord20%20%20%
xG1.861.871.85
xG tegen0.990.761.22

CS U Craiova

10 wedstrijden (laatste 10) · 23 pts
VormResultatenPPG
Totaal WWWGW 2.60
Thuis WWWGW 2.60
Uit VGWWW 2.00
TotaalThuisUit
Winst %70%80%60%
Gem. goals2.53.41.6
Voor231
Tegen0.50.40.6
BTTS40%40%40%
De '0'50%60%40%
Niet gescoord10%0%20%
xG2.062.092.02
xG tegen1.120.951.28
🔮

Voorspellingen voor Inter Club d'Escaldes – CS U Craiova

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Inter Club d'Escaldes wint
FT Resultaat
70%1.435.25+267.50Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
0%–3.80–Nee
CS U Craiova wint
FT Resultaat
65%1.541.61+4.65Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
70%1.431.20-16.00Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
65%1.541.10-28.50Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
90%1.111.01-9.10Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
90%1.111.24+11.60Ja
Over 2.5
Goals Over/Under
20%5.001.87-62.60Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
20%5.003.05-39.00Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
10%10.005.85-41.50Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
10%10.0011.00+10.00Ja
Under 1.5
Goals Over/Under
10%10.003.34-66.60Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
80%1.251.90+52.00Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
80%1.251.28+2.40Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
90%1.111.07-3.70Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
60%1.671.87+12.20Ja
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
40%2.501.87-25.20Nee
BTTS & Winst Inter Club d'Escaldes
Combinatie
10%10.0010.08+0.80Ja
BTTS & Winst CS U Craiova
Combinatie
20%5.003.53-29.40Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.592%1.091.37+25.90Ja
Corners Over 8.586%1.171.69+45.00Ja
Corners Over 9.578%1.292.16+67.40Ja
Corners Over 10.567%1.492.88+93.82Ja
Corners Over 11.556%1.784.10+130.01Ja
Corners Under 7.58%12.352.71-78.05Nee
Corners Under 8.514%7.042.02-71.32Nee
Corners Under 9.523%4.441.58-64.45Nee
Corners Under 10.533%3.061.32-56.84Nee
Corners Under 11.544%2.281.16-49.08Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Inter Club d'Escaldes Clean Sheet
Clean Sheet
80%1.25––Nee
CS U Craiova Clean Sheet
Clean Sheet
40%2.50––Nee
Inter Club d'Escaldes wint nil
Win to Nil
56%1.7910.00+460.00Ja
CS U Craiova wint nil
Win to Nil
26%3.852.60-32.40Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Inter Club d'Escaldes
Advies: Double chance : Inter Club d'Escaldes or draw
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
2.60
2.60
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.86
XG (THUIS/UIT)
2.06
0.99
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.12
5.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.1
80%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
20%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden
Match GoalsInter Club d'EscaldesCS U CraiovaGemiddeld
Over 0.5 90% 100% 95%
Over 1.5 90% 70% 80%
Over 2.5 70% 40% 55%
Over 3.5 50% 30% 40%
Over 4.5 10% 10% 10%
BTTS 30% 40% 35%
BTTS & Win 10% 20% 15%
BTTS & Draw 20% 20% 20%
BTTS & Over 2.5 30% 20% 25%
BTTS No & Over 2.5 40% 20% 30%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.6
G W W W W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig CS U Craiova is 8% beter in PPG
Vorm – Uit
2
V G W W W

Inter Club d'Escaldes

Inter Club d'Escaldes 4 - 2 Atlètic Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes 3 - 0 Ranger's
Inter Club d'Escaldes 3 - 0 Carroi
Inter Club d'Escaldes 2 - 0 Atlètic Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes 0 - 0 Drita

CS U Craiova

Csikszereda 0 - 1 CS U Craiova
Slatina 0 - 4 CS U Craiova
Corvinul Hunedoara 0 - 1 CS U Craiova
FC Bacau 1 - 2 CS U Craiova
Rapid 1 - 1 CS U Craiova
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen
⚽

Gaat Inter Club d'Escaldes scoren?

80%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Inter Club d'Escaldes scoort.
40%
clean sheet uit
⚽

Gaat CS U Craiova scoren?

80%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat CS U Craiova scoort.
80%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2.4 Doelpunten / Wedstrijd
2 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Inter Club d'Escaldes CS U Craiova
Over 0.5 90% 100%
Over 1.5 90% 70%
Over 2.5 70% 40%
Over 3.5 50% 30%
Over 4.5 10% 10%
Niet gescoord 10% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

0.8 Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.5 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Inter Club d'Escaldes CS U Craiova
Over 0.5 40% 50%
Over 1.5 40% 9%
Over 2.5 5% 1%
Over 3.5 1% 0%
Over 4.5 0% 0%
Clean Sheets 60% 50%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Inter Club d'Escaldes

Goals per 15 min

CS U Craiova

Keeper

Inter Club d'Escaldes
Javier Díaz
Javier Díaz
0.29
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

CS U Craiova
L. Popescu
L. Popescu
0.25
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
6
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Inter Club d'Escaldes CS U Craiova Gemiddeld
Over 6 100% 80% 90%
Over 7 80% 80% 80%
Over 8 40% 40% 40%
Over 9 20% 40% 30%
Over 10 20% 20% 20%
Over 11 20% 20% 20%
Over 12 20% 20% 20%
Verwacht totaal: 6.8 + 4.9 = 11.7
🚩

Hoekschoppen analyse

Inter Club d'Escaldes
Overall6.8
Thuis7.4
Uit6.2
Verwacht totaal
11.7
hoekschoppen
CS U Craiova
Overall4.9
Thuis5
Uit4.8
🚑

Blessures & schorsingen Inter Club d'Escaldes

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen CS U Craiova

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – Inter Club d'Escaldes

Soule Sidibe
Soule Sidibe
2
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
⭐

Topscorer – CS U Craiova

S. Elisor
S. Elisor
7
Doelpunten
0
Assists
1.2
Schoten/W
1.2
SoD/W

Topscorers

Inter Club d'Escaldes
Soule Sidibe 2
Borja Arellano 2
Juan Camara 2
Faysal Chouaib 1
Pablo Molina 1
Domi Berlanga 1
David López 1
A. Otegui 1

Topscorers

CS U Craiova
S. Elisor 7
A. Al Hamlawi 5
N. Stevanović 2
A. Cicâldău 2
O. Romanchuk 1
V. Screciu 1
Ș. Baiaram 1
S. Nsimba 1

Assists

Inter Club d'Escaldes
Maurizio Pochettino 1

Assists

CS U Craiova
N. Bancu 3
A. Cicâldău 2
T. Băluță 2
D. Matei 2
Ș. Baiaram 1
L. Băsceanu 1
C. Mora 1
Monday Etim 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Inter Club d'Escaldes CS U Craiova Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 13.30 18.10 15.70
Schotconversie 18% 11% 15%
Schoten op doel per wedstrijd 5.90 7.10 6.50
Schoten naast per wedstrijd 7.40 11.00 9.20
Schoten per goal 5.54 9.05 7.30
Meer dan 10,5 schoten 60% 90% 75%
Meer dan 11,5 schoten 50% 90% 70%
Meer dan 12,5 schoten 40% 70% 55%
Meer dan 13,5 schoten 30% 70% 50%
Meer dan 14,5 schoten 30% 70% 50%
Meer dan 15,5 schoten 30% 70% 50%
Schoten op doel 3,5+ 80% 100% 90%
Schoten op doel 4,5+ 50% 80% 65%
Schoten op doel 5,5+ 40% 80% 60%
Schoten op doel 6,5+ 30% 60% 45%
🔫

Schoten per speler

Inter Club d'Escaldes

Speler Sch/W SoD/W W
Borja Arellano 0.8 — 4
Domi Berlanga 0.5 — 4
David López 0.3 — 4
Faysal Chouaib 0.2 — 6

CS U Craiova

Speler Sch/W SoD/W W
A. Al Hamlawi 3.3 1.9 8
D. Matei 1.9 0.7 7
A. Cicâldău 1.8 0.9 8
T. Băluță 1.4 0.4 9
Ș. Baiaram 1.4 0.4 7
S. Elisor 1.2 1.2 5
L. Băsceanu 1 0.6 8
C. Mora 1 0.1 7
🔫

Schoten

Totaal schoten
13.3
18.1
Inter Club d'Escaldes CS U Craiova
Schoten op doel
5.9
7.1
Inter Club d'Escaldes CS U Craiova