WVWGG
Lens
Lens - NantesUitslag, statistieken & xG
GGVVW
Nantes
Statistieken en doelpuntenmakers
Lens
79'
M. Soares
1 - 0
Rust (0 - 0)
Nantes
1.56
xG
1.52
64%
Balbezit
36%
14
Schoten
15
5
Schoten op doel
3
9
Schoten naast
12
8
Hoekschoppen
3
15
Overtredingen
15
4
Buitenspel
0
2
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Head to Head
17 wedstrijden3.06
Avg Goals
65%
BTTS
76%
Over 1.5
65%
Over 2.5
47%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Lens | Statistiek | Nantes |
|---|---|---|
| 1.97 | ⚽ Doelpunten | 0.91 |
| 1.06 | 🥅 Tegengoals | 1.59 |
| 1.78 | ⚡ xG | 1.19 |
| 16.3 | 🔫 Schoten | 11.2 |
| 5.5 | 🎯 Schoten op doel | 3.3 |
| 6.1 | 🚩 Corners | 3.7 |
| 55% | 🤝 BTTS | 47% |
| 68% | 📊 Over 2.5 % | 47% |
| 32% | 🧤 Clean sheet % | 22% |
| 45% | 🧤 Gescoord in beide helften | 13% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 42% |
| 12.8 | 🟨 Overtredingen | 12.6 |
Lens
31 gespeeld · 64 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWGG | 1.60 |
| Thuis | WVWWW | 2.40 |
| Uit | GVVGG | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 65% | 87% | 44% |
| Gem. goals | 3.03 | 3 | 3.07 |
| Voor | 1.97 | 2.27 | 1.69 |
| Tegen | 1.06 | 0.73 | 1.38 |
| BTTS | 55% | 47% | 63% |
| De '0' | 32% | 47% | 19% |
| Niet gescoord | 16% | 7% | 25% |
| xG | 1.78 | 1.96 | 1.6 |
| xG tegen | 1.22 | 1.1 | 1.34 |
Nantes
32 gespeeld · 23 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVVW | 1.00 |
| Thuis | WVVGW | 1.40 |
| Uit | VGGVV | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 16% | 19% | 13% |
| Gem. goals | 2.5 | 2.82 | 2.19 |
| Voor | 0.91 | 1.13 | 0.69 |
| Tegen | 1.59 | 1.69 | 1.5 |
| BTTS | 47% | 50% | 44% |
| De '0' | 22% | 19% | 25% |
| Niet gescoord | 41% | 31% | 50% |
| xG | 1.19 | 1.3 | 1.09 |
| xG tegen | 1.56 | 1.45 | 1.67 |
Voorspellingen voor Lens – Nantes
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lens wint FT Resultaat | 56% | 1.79 | 1.44 | -19.53 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.16 | 5.00 | +20.20 | Ja |
| Nantes wint FT Resultaat | 20% | 4.98 | 6.47 | +29.89 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 80% | 1.25 | 1.18 | -5.69 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 44% | 2.27 | 2.70 | +19.12 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.03 | -3.08 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.10 | -10.43 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.72 | 1.50 | -12.76 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 36% | 2.80 | 2.34 | -16.35 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.31 | 3.75 | -29.39 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.95 | 18.50 | +9.15 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.39 | 5.20 | -3.44 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 42% | 2.39 | 2.62 | +9.62 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 64% | 1.56 | 1.65 | +6.01 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.23 | -0.16 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.73 | 1.65 | -4.63 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.37 | 2.15 | -9.27 | Nee |
| BTTS & Winst Lens Combinatie | 28% | 3.55 | 2.72 | -23.30 | Nee |
| BTTS & Winst Nantes Combinatie | 11% | 8.73 | 9.88 | +13.22 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 80% | 1.25 | 1.25 | -0.37 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 69% | 1.45 | 1.48 | +1.97 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 57% | 1.76 | 1.99 | +12.83 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 44% | 2.26 | 2.23 | -1.43 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 33% | 3.07 | 2.93 | -4.48 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 20% | 4.93 | 3.44 | -30.17 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 31% | 3.22 | 2.53 | -21.32 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 43% | 2.31 | 1.96 | -15.13 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 56% | 1.79 | 1.58 | -11.84 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 67% | 1.48 | 1.35 | -9.01 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lens Clean Sheet Clean Sheet | 34% | 2.98 | 2.45 | -17.71 | Nee |
| Nantes Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.89 | 7.00 | +1.58 | Ja |
| Lens scoort eerst Eerste Goal | 61% | 1.64 | 1.39 | -15.49 | Nee |
| Nantes scoort eerst Eerste Goal | 34% | 2.92 | 3.07 | +5.30 | Ja |
| Lens wint nil Win to Nil | 28% | 3.61 | 2.90 | -19.71 | Nee |
| Nantes wint nil Win to Nil | 9% | 11.61 | 12.00 | +3.33 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Lens
Advies: Winner : Lens
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
1.00
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
2.60
THUIS-/UIT PPG
0.69
1.78
XG (THUIS/UIT)
1.19
0.94
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.32
5.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.3
47%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Lens | Nantes | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 91% | 94% |
| Over 1.5 | 84% | 69% | 76.5% |
| Over 2.5 | 68% | 47% | 57.5% |
| Over 3.5 | 29% | 22% | 25.5% |
| Over 4.5 | 19% | 13% | 16% |
| BTTS | 55% | 47% | 51% |
| BTTS & Win | 28.2% | 11.5% | 19.9% |
| BTTS & Draw | 10% | 16% | 13% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.5% | 46.5% | 46.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 19% | 9% | 14% |
Trends
- Lens pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, en in 4 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS).
- Lens is in topvorm in eigen huis met 3 thuiszeges op rij.
- Nantes moet achterin op topniveau zijn, want Lens scoorde in de laatste 14 thuiswedstrijden en bleef dit seizoen in 1 thuisduel zonder goal.
- Lens is al 3 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 11 wedstrijden van Lens vielen er telkens 2 goals of meer.
- Lens verloor slechts 1 van de laatste 5 duels tegen Nantes, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
Trends
- Nantes pakte 5 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1 punt per wedstrijd; BTTS viel maar in 2 van die 5 en Nantes maakte 5 goals.
- In de laatste 4 wedstrijden van Nantes vielen er telkens 2 goals of meer, dus dit kan zomaar een duel met een paar treffers worden.
- Nantes heeft het voorin lastig, want in 2 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren; past de trainer vandaag zijn aanpak aan of zet hij er een extra spits bij?
- Nantes bleef dit seizoen in 13 wedstrijden droog staan (41%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Nantes scoorden beide teams en Nantes won er 1; over het hele seizoen staat BTTS op 15/32.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.4
W
V
W
W
W
Vorm – Uit
0.4
V
G
G
V
V
Lens
Lens
3 - 2
Toulouse
Lens
5 - 1
Angers SCO
Lens
3 - 0
Metz
Lens
2 - 3
Monaco
Lens
3 - 1
Rennes
Nantes
Rennes
2 - 1
Nantes
PSG
3 - 0
Nantes
Auxerre
0 - 0
Nantes
Metz
0 - 0
Nantes
Lille
1 - 0
Nantes
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Odsonne Édouard
xG 12.15
Goals 12
-0.15
Florian Thauvin
xG 11.24
Goals 10
-1.24
Wesley Saïd
xG 10.10
Goals 10
-0.10
xG vs Goals
Matthis Abline
xG 9.21
Goals 6
-3.21
Mostafa Mohamed
xG 4.73
Goals 4
-0.73
Ignatius Ganago
xG 3.26
Goals 3
-0.26
Gaat Lens scoren?
93%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lens scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Nantes scoren?
47%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Nantes scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Lens | Nantes |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 91% |
| Over 1.5 | 84% | 69% |
| Over 2.5 | 68% | 47% |
| Over 3.5 | 29% | 22% |
| Over 4.5 | 19% | 13% |
| Niet gescoord | 3% | 9% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Lens | Nantes |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 68% | 78% |
| Over 1.5 | 26% | 47% |
| Over 2.5 | 13% | 22% |
| Over 3.5 | 2% | 9% |
| Over 4.5 | 0% | 2% |
| Clean Sheets | 32% | 22% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
R. Risser
1.06
Tg/Wedstrijd
33
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Anthony Lopes
1.67
Tg/Wedstrijd
50
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Lens | Nantes | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 87% | 75% | 81% |
| Over 7 | 73% | 69% | 71% |
| Over 8 | 67% | 69% | 68% |
| Over 9 | 60% | 50% | 55% |
| Over 10 | 47% | 44% | 46% |
| Over 11 | 47% | 31% | 39% |
| Over 12 | 40% | 25% | 33% |
| Over 13 | 33% | 13% | 23% |
| Over 14 | 20% | 6% | 13% |
Verwacht totaal: 6.1 + 3.72 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Lens
| Overall | 6.1 |
| Thuis | 6.73 |
| Uit | 5.5 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Nantes
| Overall | 3.72 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 3.44 |
Blessures & schorsingen Lens
S. AbdulhamidRode kaart (geschorst)
J. GraditBovenbeenblessure
R. GurtnerSpierblessure
A. Saint-MaximinBlessure
M. SangareGeschorst (gele kaarten)
F. ThauvinBlessure
A. ThomassonGeschorst (gele kaarten)
Blessures & schorsingen Nantes
K. AmianLiesblessure
F. CentonzeKnieblessure
F. CoquelinBlessure
D. MachadoBlessure
T. TatiBovenbeenblessure
Topscorer – Lens
O. Édouard
12
Doelpunten
3
Assists
1.7
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Nantes
M. Abline
6
Doelpunten
4
Assists
1.7
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Lens | Nantes | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.32 | 11.19 | 13.76 |
| Schotconversie | 12% | 8% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.48 | 3.31 | 4.40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.84 | 7.88 | 9.36 |
| Schoten per goal | 8.30 | 12.34 | 10.32 |
| Meer dan 10,5 schoten | 74% | 53% | 64% |
| Meer dan 11,5 schoten | 68% | 47% | 58% |
| Meer dan 12,5 schoten | 68% | 44% | 56% |
| Meer dan 13,5 schoten | 61% | 28% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 61% | 25% | 43% |
| Meer dan 15,5 schoten | 52% | 22% | 37% |
| Schoten op doel 3,5+ | 71% | 41% | 56% |
| Schoten op doel 4,5+ | 65% | 19% | 42% |
| Schoten op doel 5,5+ | 48% | 13% | 31% |
| Schoten op doel 6,5+ | 28% | 9% | 19% |
Schoten per speler
Lens
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Diouf | 2 | 1 | 1 |
| F. Thauvin | 1.7 | 0.8 | 31 |
| O. Édouard | 1.7 | 1.1 | 27 |
| W. Saïd | 1.6 | 0.8 | 26 |
| R. Fofana | 1.2 | 0.5 | 24 |
| M. Sangaré | 1.1 | 0.4 | 28 |
| A. Saint-Maximin | 1.1 | 0.3 | 9 |
| M. Udol | 1.1 | 0.5 | 31 |
Nantes
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Abline | 1.7 | 0.7 | 31 |
| Mostafa Mohamed | 1.2 | 0.3 | 23 |
| I. Ganago | 1.2 | 0.6 | 12 |
| A. Sylla | 1 | — | 2 |
| F. Guilbert | 0.9 | 0.3 | 7 |
| M. Kaba | 0.8 | 0.5 | 11 |
| D. Assoumani | 0.7 | 0.3 | 26 |
| B. Deuff | 0.6 | 0.3 | 11 |
Schoten
Totaal schoten
16.3
11.2
Lens
Nantes
Schoten op doel
5.5
3.3
Lens
Nantes
Onderlinge resultaten Lens - Nantes
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 06/12/2025 | Nantes - Lens | 1-2 | ✓ | 3 |
| 23/02/2025 | Nantes - Lens | 3-1 | ✓ | 4 |
| 09/11/2024 | Lens - Nantes | 3-2 | ✓ | 5 |
| 03/02/2024 | Nantes - Lens | 0-1 | ✗ | 1 |
| 28/10/2023 | Lens - Nantes | 4-0 | ✗ | 4 |
| 01/03/2023 | Nantes - Lens | 2-1 | ✓ | 3 |
| 19/02/2023 | Lens - Nantes | 3-1 | ✓ | 4 |
| 18/09/2022 | Nantes - Lens | 0-0 | ✗ | 0 |
| 30/04/2022 | Lens - Nantes | 2-2 | ✓ | 4 |
| 10/12/2021 | Nantes - Lens | 3-2 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 31 | 22 | 4 | 5 | 70 | 27 | +43 | 70 |
| 2 | Lens | 31 | 20 | 4 | 7 | 61 | 33 | +28 | 64 |
| 3 | Lyon | 32 | 18 | 6 | 8 | 52 | 34 | +18 | 60 |
| 4 | Lille | 32 | 17 | 7 | 8 | 51 | 35 | +16 | 58 |
| 5 | Rennes | 32 | 16 | 8 | 8 | 56 | 46 | +10 | 56 |
| 6 | AS Monaco | 32 | 16 | 6 | 10 | 56 | 48 | +8 | 54 |
| 7 | Marseille | 32 | 16 | 5 | 11 | 59 | 44 | +15 | 53 |
| 8 | Strasbourg | 31 | 13 | 7 | 11 | 50 | 41 | +9 | 46 |
| 9 | Lorient | 32 | 10 | 12 | 10 | 44 | 49 | -5 | 42 |
| 10 | Toulouse | 32 | 11 | 8 | 13 | 45 | 45 | 0 | 41 |
| 11 | Paris FC | 32 | 10 | 11 | 11 | 44 | 47 | -3 | 41 |
| 12 | Brest | 31 | 10 | 8 | 13 | 41 | 51 | -10 | 38 |
| 13 | Angers | 32 | 9 | 7 | 16 | 27 | 46 | -19 | 34 |
| 14 | Le Havre | 32 | 6 | 14 | 12 | 30 | 43 | -13 | 32 |
| 15 | Nice | 32 | 7 | 10 | 15 | 36 | 58 | -22 | 31 |
| 16 | Auxerre | 32 | 6 | 10 | 16 | 30 | 43 | -13 | 28 |
| 17 | Nantes | 32 | 5 | 8 | 19 | 29 | 51 | -22 | 23 |
| 18 | Metz | 32 | 3 | 7 | 22 | 32 | 72 | -40 | 16 |