WVGVV
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt - StuttgartStatistieken, H2H & xG
WVGGW
Stuttgart
Head to Head
34 wedstrijden3.5
Avg Goals
74%
BTTS
94%
Over 1.5
74%
Over 2.5
41%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Eintracht Frankfurt | Statistiek | Stuttgart |
|---|---|---|
| 1.79 | ⚽ Doelpunten | 2.09 |
| 1.91 | 🥅 Tegengoals | 1.42 |
| 1.4 | ⚡ xG | 1.78 |
| 11.9 | 🔫 Schoten | 15.3 |
| 4.6 | 🎯 Schoten op doel | 6.1 |
| 4.6 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 73% | 🤝 BTTS | 61% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 73% |
| 21% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 48% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 58% |
| 10.2 | 🟨 Overtredingen | 9.6 |
Eintracht Frankfurt
33 gespeeld · 43 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGVV | 0.80 |
| Thuis | WWGVV | 1.40 |
| Uit | GVWGV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 44% | 24% |
| Gem. goals | 3.7 | 3.25 | 4.12 |
| Voor | 1.79 | 1.69 | 1.88 |
| Tegen | 1.91 | 1.56 | 2.24 |
| BTTS | 73% | 56% | 88% |
| De '0' | 21% | 38% | 6% |
| Niet gescoord | 9% | 6% | 12% |
| xG | 1.4 | 1.53 | 1.27 |
| xG tegen | 1.44 | 1.25 | 1.62 |
Stuttgart
33 gespeeld · 61 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGGW | 1.60 |
| Thuis | WVWGW | 2.00 |
| Uit | GGWVG | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 55% | 71% | 38% |
| Gem. goals | 3.51 | 2.7 | 4.38 |
| Voor | 2.09 | 1.76 | 2.44 |
| Tegen | 1.42 | 0.94 | 1.94 |
| BTTS | 61% | 41% | 81% |
| De '0' | 33% | 47% | 19% |
| Niet gescoord | 9% | 18% | 0% |
| xG | 1.78 | 1.83 | 1.74 |
| xG tegen | 1.43 | 1.22 | 1.66 |
Voorspellingen voor Eintracht Frankfurt – Stuttgart
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Eintracht Frankfurt wint FT Resultaat | 34% | 2.93 | 3.48 | +18.97 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.96 | 4.19 | +5.89 | Ja |
| Stuttgart wint FT Resultaat | 41% | 2.47 | 2.05 | -16.89 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 59% | 1.68 | 1.25 | -25.68 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 66% | 1.52 | 1.30 | -14.45 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -4.01 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.08 | -8.89 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 63% | 1.59 | 1.30 | -18.45 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 41% | 2.47 | 1.84 | -25.44 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 23% | 4.43 | 2.67 | -39.76 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 20.16 | 26.00 | +28.96 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.39 | 7.50 | +17.30 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 37% | 2.68 | 3.25 | +21.13 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 59% | 1.68 | 2.11 | +25.50 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 77% | 1.29 | 1.40 | +8.42 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 65% | 1.53 | 1.33 | -13.32 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 35% | 2.87 | 3.25 | +13.19 | Ja |
| BTTS & Winst Eintracht Frankfurt Combinatie | 21% | 4.82 | 4.53 | -6.05 | Nee |
| BTTS & Winst Stuttgart Combinatie | 24% | 4.15 | 2.71 | -34.63 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 84% | 1.19 | 1.15 | -3.06 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 75% | 1.33 | 1.31 | -1.75 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 64% | 1.57 | 1.80 | +14.66 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 52% | 1.94 | 1.99 | +2.68 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 40% | 2.52 | 2.57 | +2.03 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 16% | 6.37 | 4.25 | -33.28 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 25% | 4.00 | 2.92 | -27.00 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 36% | 2.75 | 2.17 | -21.23 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 48% | 2.07 | 1.73 | -16.27 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 60% | 1.66 | 1.42 | -14.37 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Eintracht Frankfurt Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.43 | 5.75 | +5.87 | Ja |
| Stuttgart Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.68 | 4.33 | -7.42 | Nee |
| Eintracht Frankfurt scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.18 | 2.17 | -0.61 | Nee |
| Stuttgart scoort eerst Eerste Goal | 50% | 1.99 | 1.67 | -16.00 | Nee |
| Eintracht Frankfurt wint nil Win to Nil | 13% | 7.44 | 8.00 | +7.58 | Ja |
| Stuttgart wint nil Win to Nil | 16% | 6.09 | 5.00 | -17.92 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: VfB Stuttgart
Advies: Combo Double chance : draw or VfB Stuttgart and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.60
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
1.50
THUIS-/UIT PPG
1.38
1.40
XG (THUIS/UIT)
1.78
1.71
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.80
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.1
38%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
19%
63%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Eintracht Frankfurt | Stuttgart | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 97% | 97% |
| Over 1.5 | 88% | 85% | 86.5% |
| Over 2.5 | 67% | 73% | 70% |
| Over 3.5 | 52% | 52% | 52% |
| Over 4.5 | 30% | 27% | 28.5% |
| BTTS | 73% | 61% | 67% |
| BTTS & Win | 20.7% | 24.1% | 22.4% |
| BTTS & Draw | 27% | 18% | 22.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 53.9% | 53.9% | 53.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 18% | 13.5% |
Trends
- Eintracht Frankfurt pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, en in 5 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS).
- Stuttgart moet achterin top zijn, want Eintracht Frankfurt scoorde in de laatste 13 thuiswedstrijden op rij en bleef dit seizoen in 1 thuisduel zonder goal.
- Reken op goals: de laatste 7 wedstrijden van Eintracht Frankfurt eindigden telkens met 2 doelpunten of meer.
- In de laatste 5 duels van Eintracht Frankfurt scoorden beide teams, en dit seizoen was dat in 24/33 wedstrijden (73%).
- Eintracht Frankfurt lijkt ook nu te scoren: het team vond in de laatste 8 wedstrijden het net en maakte 7 goals in de laatste 5 duels.
Trends
- Stuttgart pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten (gemiddeld 1,6 per wedstrijd), BTTS viel in 4 daarvan en ze maakten 13 goals.
- Stuttgart scoorde in elk van de laatste 16 uitwedstrijden; kan Eintracht Frankfurt die reeks stoppen?
- Stuttgart is al 3 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 7 wedstrijden van Stuttgart vielen er telkens 2 goals of meer.
- Stuttgart wil het momentum vasthouden tegen Eintracht Frankfurt, met in de laatste 5 duels slechts 1 nederlaag (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Stuttgart scoorden beide teams, en dit seizoen was dat in 20 duels (61% van alle wedstrijden) met Stuttgart het geval.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
W
W
G
V
V
Vorm – Uit
1.2
G
G
W
V
G
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
1 - 2
Hamburger SV
Eintracht Frankfurt
1 - 3
RB Leipzig
Eintracht Frankfurt
2 - 2
Köln
Eintracht Frankfurt
1 - 0
Heidenheim
Eintracht Frankfurt
2 - 0
Freiburg
Stuttgart
Hoffenheim
3 - 3
Stuttgart
Bayern München
4 - 2
Stuttgart
Augsburg
2 - 5
Stuttgart
Mainz 05
2 - 2
Stuttgart
Heidenheim
3 - 3
Stuttgart
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jonathan Burkardt
xG 9.88
Goals 11
+1.12
Can Yılmaz Uzun
xG 8.07
Goals 8
-0.07
Arnaud Kalimuendo
xG 6.23
Goals 6
-0.23
xG vs Goals
Deniz Undav
xG 20.96
Goals 19
-1.96
Ermedin Demirović
xG 10.42
Goals 12
+1.58
Chris Führich
xG 8.05
Goals 7
-1.05
Gaat Eintracht Frankfurt scoren?
94%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Eintracht Frankfurt scoort.
19%
clean sheet uit
Gaat Stuttgart scoren?
38%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Stuttgart scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Eintracht Frankfurt | Stuttgart |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 97% |
| Over 1.5 | 88% | 85% |
| Over 2.5 | 67% | 73% |
| Over 3.5 | 52% | 52% |
| Over 4.5 | 30% | 27% |
| Niet gescoord | 3% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Eintracht Frankfurt | Stuttgart |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 79% | 67% |
| Over 1.5 | 55% | 45% |
| Over 2.5 | 42% | 21% |
| Over 3.5 | 9% | 6% |
| Over 4.5 | 4% | 2% |
| Clean Sheets | 21% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Zetterer
1.48
Tg/Wedstrijd
31
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Nübel
1.42
Tg/Wedstrijd
47
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Eintracht Frankfurt | Stuttgart | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 88% | 88% | 88% |
| Over 7 | 69% | 75% | 72% |
| Over 8 | 50% | 63% | 57% |
| Over 9 | 44% | 56% | 50% |
| Over 10 | 31% | 31% | 31% |
| Over 11 | 19% | 19% | 19% |
| Over 12 | 13% | 19% | 16% |
| Over 13 | 6% | 19% | 13% |
| Over 14 | 6% | 13% | 10% |
Verwacht totaal: 4.64 + 5.67 = 10.3
Hoekschoppen analyse
Eintracht Frankfurt
| Overall | 4.64 |
| Thuis | 5.38 |
| Uit | 3.94 |
Verwacht totaal
10.3
hoekschoppen
Stuttgart
| Overall | 5.67 |
| Thuis | 5.88 |
| Uit | 5.44 |
Blessures & schorsingen Eintracht Frankfurt
N. CollinsEnkelblessure
J. GrahlSpierblessure
Blessures & schorsingen Stuttgart
F. JeltschSpierblessure
L. JovanovicRugblessure
A. KarazorRode kaart (geschorst)
S. Di BenedettoTwijfelachtig: Blessure
D. UndavTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Eintracht Frankfurt
J. Burkardt
11
Doelpunten
1
Assists
1.4
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Stuttgart
D. Undav
19
Doelpunten
6
Assists
3.2
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Eintracht Frankfurt | Stuttgart | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.91 | 15.27 | 13.59 |
| Schotconversie | 15% | 14% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.55 | 6.06 | 5.31 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.36 | 9.21 | 8.29 |
| Schoten per goal | 6.66 | 7.30 | 6.98 |
| Meer dan 10,5 schoten | 57% | 88% | 73% |
| Meer dan 11,5 schoten | 48% | 82% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 76% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 30% | 57% | 44% |
| Meer dan 14,5 schoten | 27% | 48% | 38% |
| Meer dan 15,5 schoten | 21% | 42% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 82% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 42% | 64% | 53% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 55% | 43% |
| Schoten op doel 6,5+ | 21% | 42% | 32% |
Schoten per speler
Eintracht Frankfurt
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Uzun | 1.5 | 0.9 | 20 |
| J. Burkardt | 1.4 | 0.9 | 21 |
| A. Kalimuendo | 1.1 | 0.9 | 18 |
| Y. Ebnoutalib | 1 | 0.4 | 5 |
| R. Dōan | 1 | 0.5 | 30 |
| A. Knauff | 0.8 | 0.5 | 27 |
| M. Dahoud | 0.7 | 0.1 | 14 |
| A. Amaimouni | 0.6 | 0.4 | 17 |
Stuttgart
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Undav | 3.2 | 1.6 | 28 |
| D. Zagadou | 1.7 | 0.3 | 3 |
| E. Demirović | 1.4 | 0.9 | 24 |
| B. El Khannouss | 1 | 0.6 | 25 |
| C. Führich | 1 | 0.7 | 32 |
| Tiago Tomás | 1 | 0.4 | 26 |
| P. Stenzel | 1 | 0.5 | 2 |
| J. Leweling | 0.9 | 0.5 | 31 |
Schoten
Totaal schoten
11.9
15.3
Eintracht Frankfurt
Stuttgart
Schoten op doel
4.6
6.1
Eintracht Frankfurt
Stuttgart
Onderlinge resultaten Eintracht Frankfurt - Stuttgart
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 13/01/2026 | Stuttgart - Eintracht Frankfurt | 3-2 | ✓ | 5 |
| 29/03/2025 | Eintracht Frankfurt - Stuttgart | 1-0 | ✗ | 1 |
| 10/11/2024 | Stuttgart - Eintracht Frankfurt | 2-3 | ✓ | 5 |
| 13/04/2024 | Stuttgart - Eintracht Frankfurt | 3-0 | ✗ | 3 |
| 25/11/2023 | Eintracht Frankfurt - Stuttgart | 1-2 | ✓ | 3 |
| 03/05/2023 | Stuttgart - Eintracht Frankfurt | 2-3 | ✓ | 5 |
| 11/03/2023 | Eintracht Frankfurt - Stuttgart | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/09/2022 | Stuttgart - Eintracht Frankfurt | 1-3 | ✓ | 4 |
| 05/02/2022 | Stuttgart - Eintracht Frankfurt | 2-3 | ✓ | 5 |
| 12/09/2021 | Eintracht Frankfurt - Stuttgart | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 33 | 27 | 5 | 1 | 117 | 35 | +82 | 86 |
| 2 | Borussia Dortmund | 33 | 21 | 7 | 5 | 68 | 34 | +34 | 70 |
| 3 | RB Leipzig | 33 | 20 | 5 | 8 | 65 | 43 | +22 | 65 |
| 4 | VfB Stuttgart | 33 | 18 | 7 | 8 | 69 | 47 | +22 | 61 |
| 5 | Hoffenheim | 33 | 18 | 7 | 8 | 65 | 48 | +17 | 61 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 33 | 17 | 7 | 9 | 67 | 46 | +21 | 58 |
| 7 | SC Freiburg | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 56 | -9 | 44 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 33 | 11 | 10 | 12 | 59 | 63 | -4 | 43 |
| 9 | FC Augsburg | 33 | 12 | 7 | 14 | 45 | 57 | -12 | 43 |
| 10 | Mainz 05 | 33 | 9 | 10 | 14 | 42 | 53 | -11 | 37 |
| 11 | Hamburger SV | 33 | 9 | 10 | 14 | 39 | 53 | -14 | 37 |
| 12 | Union Berlin | 33 | 9 | 9 | 15 | 40 | 58 | -18 | 36 |
| 13 | Borussia Mönchengladbach | 33 | 8 | 11 | 14 | 38 | 53 | -15 | 35 |
| 14 | FC Köln | 33 | 7 | 11 | 15 | 48 | 58 | -10 | 32 |
| 15 | Werder Bremen | 33 | 8 | 8 | 17 | 37 | 58 | -21 | 32 |
| 16 | VfL Wolfsburg | 33 | 6 | 8 | 19 | 42 | 68 | -26 | 26 |
| 17 | FC St. Pauli | 33 | 6 | 8 | 19 | 28 | 57 | -29 | 26 |
| 18 | FC Heidenheim | 33 | 6 | 8 | 19 | 41 | 70 | -29 | 26 |