VGGVV
Brest
Brest - StrasbourgStatistieken, H2H & xG
WVWVG
Strasbourg
Head to Head
14 wedstrijden2.86
Avg Goals
57%
BTTS
79%
Over 1.5
64%
Over 2.5
36%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Brest | Statistiek | Strasbourg |
|---|---|---|
| 1.28 | ⚽ Doelpunten | 1.59 |
| 1.63 | 🥅 Tegengoals | 1.31 |
| 1.18 | ⚡ xG | 1.35 |
| 10.7 | 🔫 Schoten | 11.4 |
| 3.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 3.8 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 44% | 🤝 BTTS | 63% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 63% |
| 28% | 🧤 Clean sheet % | 28% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 22% |
| 43% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 12.9 | 🟨 Overtredingen | 11.3 |
Brest
32 gespeeld · 38 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGGVV | 0.40 |
| Thuis | WWWVG | 2.00 |
| Uit | VVGVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 47% | 18% |
| Gem. goals | 2.91 | 3.06 | 2.76 |
| Voor | 1.28 | 1.73 | 0.88 |
| Tegen | 1.63 | 1.33 | 1.88 |
| BTTS | 44% | 40% | 47% |
| De '0' | 28% | 47% | 12% |
| Niet gescoord | 34% | 27% | 41% |
| xG | 1.18 | 1.4 | 0.99 |
| xG tegen | 1.58 | 1.38 | 1.76 |
Strasbourg
32 gespeeld · 47 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWVG | 1.40 |
| Thuis | GGWVV | 1.00 |
| Uit | GGWWG | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 41% | 50% | 31% |
| Gem. goals | 2.9 | 2.5 | 3.32 |
| Voor | 1.59 | 1.56 | 1.63 |
| Tegen | 1.31 | 0.94 | 1.69 |
| BTTS | 63% | 50% | 75% |
| De '0' | 28% | 44% | 13% |
| Niet gescoord | 19% | 19% | 19% |
| xG | 1.35 | 1.42 | 1.29 |
| xG tegen | 1.36 | 1.26 | 1.47 |
Voorspellingen voor Brest – Strasbourg
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brest wint FT Resultaat | 38% | 2.60 | 2.72 | +4.43 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.55 | 3.46 | -2.49 | Nee |
| Strasbourg wint FT Resultaat | 33% | 2.99 | 2.51 | -16.11 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 67% | 1.50 | 1.30 | -13.45 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 62% | 1.62 | 1.44 | -11.28 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.00 | -7.90 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 76% | 1.31 | 1.23 | -5.95 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.97 | 1.80 | -8.60 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 29% | 3.48 | 2.84 | -18.44 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 14% | 7.25 | 5.80 | -19.96 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 12.66 | 12.00 | -5.20 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 24% | 4.25 | 3.80 | -10.55 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.03 | 2.00 | -1.56 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 71% | 1.40 | 1.36 | -3.06 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.14 | -1.73 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 56% | 1.78 | 1.62 | -9.06 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 44% | 2.28 | 2.30 | +0.89 | Ja |
| BTTS & Winst Brest Combinatie | 19% | 5.26 | 4.79 | -8.94 | Nee |
| BTTS & Winst Strasbourg Combinatie | 17% | 5.94 | 4.43 | -25.40 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 55% | 1.83 | 1.30 | -28.89 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 41% | 2.46 | 1.54 | -37.32 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 28% | 3.53 | 1.90 | -46.23 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 18% | 5.43 | 2.43 | -55.29 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 11% | 8.93 | 3.15 | -64.72 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 45% | 2.21 | 3.10 | +40.43 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 59% | 1.69 | 2.28 | +35.20 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 72% | 1.39 | 1.78 | +27.63 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 82% | 1.23 | 1.49 | +21.58 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 89% | 1.13 | 1.30 | +15.44 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brest Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.67 | – | – | Nee |
| Strasbourg Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.08 | – | – | Nee |
| Brest scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.06 | 2.01 | -2.52 | Nee |
| Strasbourg scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.23 | 1.93 | -13.54 | Nee |
| Brest wint nil Win to Nil | 19% | 5.16 | 4.80 | -6.98 | Nee |
| Strasbourg wint nil Win to Nil | 17% | 6.03 | 4.80 | -20.39 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Strasbourg
Advies: Combo Double chance : draw or Strasbourg and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.40
VORM LAATSTE 5
1.40
2.20
H2H LAATSTE 5
0.40
1.67
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.18
XG (THUIS/UIT)
1.35
2.10
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.91
3.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
47%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
47%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
63%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Brest | Strasbourg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 91% | 92.5% |
| Over 1.5 | 81% | 75% | 78% |
| Over 2.5 | 50% | 63% | 56.5% |
| Over 3.5 | 31% | 34% | 32.5% |
| Over 4.5 | 19% | 25% | 22% |
| BTTS | 44% | 63% | 53.5% |
| BTTS & Win | 19% | 16.8% | 17.9% |
| BTTS & Draw | 19% | 16% | 17.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 42.7% | 42.7% | 42.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 9% | 11% |
Trends
- Brest pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten, gemiddeld 0.4 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 7 goals in totaal.
- Strasbourg moet achterin top zijn, want Brest scoorde in de laatste 5 thuisduels op rij, al bleef het dit seizoen in 4 thuiswedstrijden zonder goal.
- Bij Brest vielen in de laatste 7 wedstrijden telkens 2 goals of meer.
- Brest wacht al 5 duels op een zege: 2 keer gelijk en 3 nederlagen.
- Brest kwam in 2 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren.
- In 3 van de laatste 5 duels van Brest scoorden beide ploegen, en dit seizoen gebeurde dat in 14 wedstrijden (45% van alle duels) met Brest.
Trends
- Strasbourg pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 10 goals in totaal.
- Strasbourg voelt zich de laatste tijd ook op verplaatsing goed, met een reeks van 4 uitduels zonder nederlaag.
- Doelpunten lijken in de lucht, want in de laatste 5 wedstrijden van Strasbourg vielen er telkens 3+ goals en in totaal 20 goals (thuis en uit) in die reeks.
- In de laatste 5 duels van Strasbourg viel BTTS 4 keer en dit seizoen gebeurde dat in 19 wedstrijden (61% van alle duels) met Strasbourg.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
W
W
V
G
Vorm – Uit
1.8
G
G
W
W
G
Brest
Brest
3 - 3
Lens
Brest
3 - 4
Rennes
Brest
2 - 0
Le Havre
Brest
2 - 0
Olympique Marseille
Brest
2 - 0
Lorient
Strasbourg
Angers SCO
1 - 1
Strasbourg
Lorient
2 - 3
Strasbourg
Nantes
2 - 3
Strasbourg
Auxerre
0 - 0
Strasbourg
Olympique Marseille
2 - 2
Strasbourg
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ludovic Ajorque
xG 7.46
Goals 7
-0.46
Romain Del Castillo
xG 7.27
Goals 8
+0.73
Kamory Doumbia
xG 5.65
Goals 5
-0.65
xG vs Goals
Joaquín Panichelli
xG 14.63
Goals 16
+1.37
Martial Godo
xG 7.85
Goals 8
+0.15
Sékou Mara
xG 4.53
Goals 3
-1.53
Gaat Brest scoren?
73%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Brest scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Strasbourg scoren?
47%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Strasbourg scoort.
81%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Brest | Strasbourg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 91% |
| Over 1.5 | 81% | 75% |
| Over 2.5 | 50% | 63% |
| Over 3.5 | 31% | 34% |
| Over 4.5 | 19% | 25% |
| Niet gescoord | 6% | 9% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Brest | Strasbourg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 72% | 72% |
| Over 1.5 | 53% | 44% |
| Over 2.5 | 31% | 13% |
| Over 3.5 | 6% | 3% |
| Over 4.5 | 3% | 1% |
| Clean Sheets | 28% | 28% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
G. Coudert
1.61
Tg/Wedstrijd
37
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Penders
1.3
Tg/Wedstrijd
39
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Brest | Strasbourg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 60% | 56% | 58% |
| Over 7 | 53% | 56% | 55% |
| Over 8 | 47% | 56% | 52% |
| Over 9 | 33% | 38% | 36% |
| Over 10 | 27% | 31% | 29% |
| Over 11 | 27% | 19% | 23% |
| Over 12 | 27% | 6% | 17% |
| Over 13 | 20% | 6% | 13% |
| Over 14 | 7% | 6% | 7% |
Verwacht totaal: 3.75 + 4.25 = 8
Hoekschoppen analyse
Brest
| Overall | 3.75 |
| Thuis | 4.53 |
| Uit | 3.06 |
Verwacht totaal
8
hoekschoppen
Strasbourg
| Overall | 4.25 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 3.5 |
Blessures & schorsingen Brest
S. CoulibalyBeenblessure
B. LockoSpierblessure
Blessures & schorsingen Strasbourg
A. AnselminoKnieblessure
V. BarcoEnkelblessure
E. EmeghaSpierblessure
S. NanasiZiek
J. PanichelliKnieblessure
S. El MourabetTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Brest
R. Del Castillo
8
Doelpunten
3
Assists
0.8
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Strasbourg
J. Panichelli
16
Doelpunten
1
Assists
1.9
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Brest | Strasbourg | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.72 | 11.41 | 11.07 |
| Schotconversie | 12% | 14% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.41 | 4.56 | 3.99 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.31 | 6.84 | 7.08 |
| Schoten per goal | 8.37 | 7.16 | 7.77 |
| Meer dan 10,5 schoten | 53% | 56% | 55% |
| Meer dan 11,5 schoten | 41% | 53% | 47% |
| Meer dan 12,5 schoten | 28% | 38% | 33% |
| Meer dan 13,5 schoten | 19% | 28% | 24% |
| Meer dan 14,5 schoten | 16% | 22% | 19% |
| Meer dan 15,5 schoten | 16% | 13% | 15% |
| Schoten op doel 3,5+ | 47% | 69% | 58% |
| Schoten op doel 4,5+ | 25% | 47% | 36% |
| Schoten op doel 5,5+ | 9% | 34% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 9% | 19% | 14% |
Schoten per speler
Brest
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Lees-Melou | 1.5 | — | 2 |
| L. Ajorque | 1.2 | 0.5 | 30 |
| Mama Baldé | 1.1 | 0.3 | 17 |
| J. Le Cardinal | 1 | 0.4 | 5 |
| K. Doumbia | 1 | 0.5 | 22 |
| J. Bourgault | 1 | — | 1 |
| R. Labeau Lascary | 1 | 0.6 | 25 |
| R. Del Castillo | 0.8 | 0.4 | 30 |
Strasbourg
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Panichelli | 1.9 | 1.1 | 27 |
| J. Enciso | 1.4 | 0.8 | 24 |
| E. Emegha | 1.3 | 0.8 | 10 |
| M. Godo | 1 | 0.6 | 25 |
| Idrissa Sabaly | 1 | — | 1 |
| Yaya Diémé | 1 | 1 | 1 |
| S. Nanasi | 0.8 | 0.5 | 17 |
| A. Ouattara | 0.8 | 0.4 | 25 |
Schoten
Totaal schoten
10.7
11.4
Brest
Strasbourg
Schoten op doel
3.4
4.6
Brest
Strasbourg
Onderlinge resultaten Brest - Strasbourg
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 30/11/2025 | Strasbourg - Brest | 1-2 | ✓ | 3 |
| 23/02/2025 | Strasbourg - Brest | 0-0 | ✗ | 0 |
| 30/11/2024 | Brest - Strasbourg | 3-1 | ✓ | 4 |
| 24/02/2024 | Strasbourg - Brest | 0-3 | ✗ | 3 |
| 07/12/2023 | Brest - Strasbourg | 1-1 | ✓ | 2 |
| 05/03/2023 | Strasbourg - Brest | 0-1 | ✗ | 1 |
| 04/09/2022 | Brest - Strasbourg | 1-1 | ✓ | 2 |
| 07/05/2022 | Brest - Strasbourg | 0-1 | ✗ | 1 |
| 29/08/2021 | Strasbourg - Brest | 3-1 | ✓ | 4 |
| 03/02/2021 | Strasbourg - Brest | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 32 | 23 | 4 | 5 | 71 | 27 | +44 | 73 |
| 2 | Lens | 32 | 21 | 4 | 7 | 62 | 33 | +29 | 67 |
| 3 | Lille | 33 | 18 | 7 | 8 | 52 | 35 | +17 | 61 |
| 4 | Lyon | 33 | 18 | 6 | 9 | 53 | 36 | +17 | 60 |
| 5 | Rennes | 33 | 17 | 8 | 8 | 58 | 47 | +11 | 59 |
| 6 | Marseille | 33 | 17 | 5 | 11 | 60 | 44 | +16 | 56 |
| 7 | AS Monaco | 33 | 16 | 6 | 11 | 56 | 49 | +7 | 54 |
| 8 | Strasbourg | 32 | 13 | 8 | 11 | 51 | 42 | +9 | 47 |
| 9 | Lorient | 33 | 11 | 12 | 10 | 48 | 49 | -1 | 45 |
| 10 | Toulouse | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 46 | +1 | 44 |
| 11 | Paris FC | 33 | 10 | 11 | 12 | 45 | 49 | -4 | 41 |
| 12 | Brest | 32 | 10 | 8 | 14 | 41 | 52 | -11 | 38 |
| 13 | Angers | 33 | 9 | 8 | 16 | 28 | 47 | -19 | 35 |
| 14 | Le Havre | 33 | 6 | 14 | 13 | 30 | 44 | -14 | 32 |
| 15 | Auxerre | 33 | 7 | 10 | 16 | 32 | 44 | -12 | 31 |
| 16 | Nice | 33 | 7 | 10 | 16 | 37 | 60 | -23 | 31 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 33 | 3 | 7 | 23 | 32 | 76 | -44 | 16 |