VWVWG
Beşiktaş
Beşiktaş - GençlerbirliğiStatistieken, H2H & xG
VGVVW
Gençlerbirliği
Head to Head
14 wedstrijden2.43
Avg Goals
43%
BTTS
79%
Over 1.5
50%
Over 2.5
7%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Beşiktaş | Statistiek | Gençlerbirliği |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 1.2 |
| 1.2 | 🥅 Tegengoals | 1.8 |
| 1.86 | ⚡ xG | 1.29 |
| 16.7 | 🔫 Schoten | 12.1 |
| 6.1 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 6.7 | 🚩 Corners | 4.8 |
| 50% | 🤝 BTTS | 40% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 62% | ⚽ Balbezit | 43% |
| 13.4 | 🟨 Overtredingen | 13.3 |
Beşiktaş
10 gespeeld · 19 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWG | 1.40 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | VWVVG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 100% | 20% |
| Gem. goals | 3.2 | 3.4 | 3 |
| Voor | 2 | 2.8 | 1.2 |
| Tegen | 1.2 | 0.6 | 1.8 |
| BTTS | 50% | 40% | 60% |
| De '0' | 30% | 60% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 40% |
| xG | 1.86 | 1.94 | 1.79 |
| xG tegen | 1.11 | 0.94 | 1.28 |
Gençlerbirliği
10 gespeeld · 11 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVVW | 0.80 |
| Thuis | GVGVW | 1.00 |
| Uit | WVVV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 33% | 25% |
| Gem. goals | 3 | 3 | 3 |
| Voor | 1.2 | 1.83 | 0.25 |
| Tegen | 1.8 | 1.17 | 2.75 |
| BTTS | 40% | 67% | 0% |
| De '0' | 20% | 17% | 25% |
| Niet gescoord | 40% | 17% | 75% |
| xG | 1.29 | 1.48 | 1 |
| xG tegen | 1.91 | 1.73 | 2.16 |
Voorspellingen voor Beşiktaş – Gençlerbirliği
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş wint FT Resultaat | 60% | 1.68 | 1.22 | -27.22 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.30 | 6.60 | +53.39 | Ja |
| Gençlerbirliği wint FT Resultaat | 17% | 5.85 | 12.00 | +105.28 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 83% | 1.21 | 1.07 | -11.31 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 40% | 2.48 | 5.00 | +101.75 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.00 | -6.10 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.11 | -10.40 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.32 | -24.59 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 35% | 2.88 | 1.79 | -37.83 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.54 | 2.90 | -47.63 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.39 | 11.60 | -29.24 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.19 | 6.81 | +31.30 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.33 | 3.41 | +46.19 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 65% | 1.53 | 1.88 | +22.71 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.36 | +11.44 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 55% | 1.81 | 1.75 | -3.51 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 45% | 2.23 | 1.95 | -12.52 | Nee |
| BTTS & Winst Beşiktaş Combinatie | 28% | 3.51 | 2.33 | -33.66 | Nee |
| BTTS & Winst Gençlerbirliği Combinatie | 10% | 10.49 | 17.17 | +63.63 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 89% | 1.13 | 1.14 | +1.00 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 81% | 1.24 | 1.30 | +5.17 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 71% | 1.41 | 1.74 | +23.71 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 60% | 1.67 | 1.97 | +17.81 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 48% | 2.08 | 2.47 | +18.56 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 11% | 8.77 | 4.33 | -50.64 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 19% | 5.24 | 2.97 | -43.27 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 29% | 3.46 | 2.29 | -33.82 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 40% | 2.49 | 1.82 | -26.84 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 52% | 1.92 | 1.48 | -23.04 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş Clean Sheet Clean Sheet | 37% | 2.68 | – | – | Nee |
| Gençlerbirliği Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.31 | – | – | Nee |
| Beşiktaş scoort eerst Eerste Goal | 63% | 1.58 | 1.25 | -20.75 | Nee |
| Gençlerbirliği scoort eerst Eerste Goal | 32% | 3.17 | 3.80 | +19.70 | Ja |
| Beşiktaş wint nil Win to Nil | 31% | 3.21 | 2.10 | -34.52 | Nee |
| Gençlerbirliği wint nil Win to Nil | 8% | 13.19 | 26.00 | +97.12 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Beşiktaş
Advies: Winner : Beşiktaş
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
0.80
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
3.00
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.86
XG (THUIS/UIT)
1.29
1.30
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.40
6.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
60%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Beşiktaş | Gençlerbirliği | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 60% | 60% |
| Over 3.5 | 30% | 40% | 35% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 50% | 40% | 45% |
| BTTS & Win | 28.5% | 9.5% | 19% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.1% | 44.1% | 44.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 30% | 20% |
Trends
- Beşiktaş pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, goed voor gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 8 goals in totaal.
- Beşiktaş is ijzersterk in eigen huis en won de laatste 5 thuiswedstrijden op rij.
- Beşiktaş zal vandaag met vertrouwen op goals jagen, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Beşiktaş scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd zonder goal.
- Beşiktaş zit in een goede flow en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Doelpunten lijken in de lucht te hangen, want in de laatste 8 wedstrijden van Beşiktaş vielen er telkens 2 goals of meer.
Trends
- Gençlerbirliği pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten (gemiddeld 0.8 per wedstrijd), BTTS viel maar 1 keer en ze maakten 7 goals.
- Voorin loopt het stroef bij Gençlerbirliği: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren, dus wordt het afwachten of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra spits brengt.
- Gençlerbirliği bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (40%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 7 goals.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Gençlerbirliği scoorden beide teams en daarvan wonnen ze er 1; over het hele seizoen staat BTTS op 4/10 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
W
Vorm – Uit
0.75
W
V
V
V
Beşiktaş
Beşiktaş
2 - 0
İstanbul Başakşehir
Beşiktaş
2 - 1
Kocaelispor
Beşiktaş
3 - 0
BB Erzurumspor
Beşiktaş
6 - 2
Çorum Belediyespor
Beşiktaş
1 - 0
Eyüpspor
Gençlerbirliği
Konyaspor
2 - 0
Gençlerbirliği
İstanbul Başakşehir
4 - 0
Gençlerbirliği
Trabzonspor
5 - 0
Gençlerbirliği
Göztepe
0 - 1
Gençlerbirliği
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Dušan Vlahović
xG 6.37
Goals 7
+0.63
Leandro Trossard
xG 3.30
Goals 2
-1.30
Orkun Kökçü
xG 2.60
Goals 2
-0.60
xG vs Goals
Tiago Gouveia
xG 3.02
Goals 2
-1.02
Franco Daryl Tongya Heubang
xG 2.21
Goals 2
-0.21
Oğulcan Ülgün
xG 1.90
Goals 2
+0.10
Gaat Beşiktaş scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Beşiktaş scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Gençlerbirliği scoren?
60%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Gençlerbirliği scoort.
25%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Beşiktaş | Gençlerbirliği |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 60% |
| Over 3.5 | 30% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Beşiktaş | Gençlerbirliği |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 80% |
| Over 1.5 | 40% | 50% |
| Over 2.5 | 10% | 20% |
| Over 3.5 | 3% | 20% |
| Over 4.5 | 1% | 4% |
| Clean Sheets | 30% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Nübel
1.2
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
İ. Eğribayat
1.8
Tg/Wedstrijd
18
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Beşiktaş | Gençlerbirliği | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 80% | 100% | 90% |
| Over 8 | 80% | 100% | 90% |
| Over 9 | 80% | 75% | 78% |
| Over 10 | 60% | 50% | 55% |
| Over 11 | 20% | 25% | 23% |
| Over 12 | 20% | 0% | 10% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 6.7 + 4.8 = 11.5
Hoekschoppen analyse
Beşiktaş
| Overall | 6.7 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 6.4 |
Verwacht totaal
11.5
hoekschoppen
Gençlerbirliği
| Overall | 4.8 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4.5 |
Blessures & schorsingen Beşiktaş
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Gençlerbirliği
Geen meldingen.
Topscorer – Beşiktaş
D. Vlahović
7
Doelpunten
0
Assists
2.5
Schoten/W
1.8
SoD/W
Topscorer – Gençlerbirliği
O. Ülgün
2
Doelpunten
1
Assists
0.8
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Beşiktaş | Gençlerbirliği | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.70 | 12.10 | 14.40 |
| Schotconversie | 12% | 10% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.10 | 4.00 | 5.05 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.60 | 8.10 | 9.35 |
| Schoten per goal | 8.35 | 10.08 | 9.22 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 60% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 50% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 90% | 40% | 65% |
| Meer dan 13,5 schoten | 90% | 40% | 65% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 30% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 70% | 20% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 60% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 90% | 50% | 70% |
| Schoten op doel 5,5+ | 80% | 30% | 55% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 10% | 20% |
Schoten per speler
Beşiktaş
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Vlahović | 2.5 | 1.8 | 8 |
| L. Trossard | 2.1 | 1 | 9 |
| O. Kökçü | 1.4 | 0.7 | 7 |
| V. Černý | 1.4 | 0.7 | 10 |
| Oh Hyeon-Gyu | 1.1 | 0.6 | 9 |
| I. Fakili | 1.1 | 0.8 | 9 |
| M. Rashica | 1 | 1 | 3 |
| J. Olaitan | 1 | 0.4 | 9 |
Gençlerbirliği
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Traoré | 2 | 2 | 1 |
| Tiago Gouveia | 1.8 | 1.1 | 9 |
| Pedro Mendes | 1.1 | 0.3 | 7 |
| A. Traoré | 1.1 | 0.6 | 8 |
| Ousmane Diabate | 1 | 0.4 | 9 |
| F. Tongya | 0.9 | 0.6 | 10 |
| S. Koïta | 0.9 | 0.3 | 8 |
| O. Ülgün | 0.8 | 0.4 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
16.7
12.1
Beşiktaş
Gençlerbirliği
Schoten op doel
6.1
4
Beşiktaş
Gençlerbirliği
Onderlinge resultaten Beşiktaş - Gençlerbirliği
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 15/03/2026 | Gençlerbirliği - Beşiktaş | 0-2 | ✗ | 2 |
| 18/10/2025 | Beşiktaş - Gençlerbirliği | 1-2 | ✓ | 3 |
| 15/02/2021 | Gençlerbirliği - Beşiktaş | 0-3 | ✗ | 3 |
| 04/10/2020 | Beşiktaş - Gençlerbirliği | 0-1 | ✗ | 1 |
| 25/07/2020 | Gençlerbirliği - Beşiktaş | 0-3 | ✗ | 3 |
| 27/12/2019 | Beşiktaş - Gençlerbirliği | 4-1 | ✓ | 5 |
| 10/03/2018 | Beşiktaş - Gençlerbirliği | 1-0 | ✗ | 1 |
| 13/10/2017 | Gençlerbirliği - Beşiktaş | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/04/2017 | Beşiktaş - Gençlerbirliği | 3-0 | ✗ | 3 |
| 28/10/2016 | Gençlerbirliği - Beşiktaş | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | 9 | 1 | 1 | 27 | 15 | +12 | 28 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 15 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | 8 | +16 | 22 |
| 4 | Kasimpasa | 11 | 5 | 5 | 1 | 17 | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 12 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | 6 | 1 | 4 | 13 | 9 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | 5 | 2 | 4 | 19 | 17 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | 5 | 1 | 4 | 24 | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 16 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | 4 | 3 | 4 | 22 | 19 | +3 | 15 |
| 11 | Rizespor | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 16 | -3 | 14 |
| 12 | BB Erzurumspor | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 | 17 | -7 | 14 |
| 13 | Alanyaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | 16 | -7 | 12 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 18 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | 2 | 2 | 7 | 6 | 14 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | 2 | 2 | 7 | 9 | 19 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 | 26 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 30 | -27 | 3 |